Як побачити віщий сон: замовляння, молитви – як викликати перед сном?

Таємниці снів хвилюють людство протягом вже багатьох століть. Вночі, коли тіло розслаблене, а мозок відпочиває, відбуваються дивні речі: наприклад, можна побачити майбутні реальні події, або отримати відповіді на питання.

87c7dbbd492a4549bcf41b0e8114ee14 Як побачити віщий сон: замовляння, молитви – як викликати перед сном?

Іноді такі сни приходять спонтанно, але є способи, як за власною волею викликати віщий сон за допомогою змов. Всі пропоновані магічні ритуали – це те, що допоможе вам відкрити завісу майбутнього.

Віщі сни: коли і навіщо вони сняться?

Далеко не всі сновидіння, які Морфей посилає людині, є пророчими. Спонтанно віщі сни часто сняться протягом святочної тижня (з 7 по 19 січня). Долю сновидінню підказують покійні, що з’явилися в сновидінні.

У будь-церковне свято можна побачити віщий сон, який збувається до обіду наступного дня. Але в дні духовних свят не можна «замовляти» сновидіння, вони мають бути мимовільними.

В календарному місяці особливо виділяються дві дати:

 • ніч на 3-е число – в цей час приходять віщі сни;
 • ніч на 25-е число – в цей момент гадающих відвідують тільки порожні (тілесні) сновидіння.

Віщим може виявитися сон в будь-який день тижня, але є час, коли сновидіння буде напевно пророчим.

Ніч на понеділок

Езотерики не рекомендують надавати значення цим сновидінням. Побачені «картинки» демонструють ступінь напруженості, загострення нервових переживань людини. Вони не збуваються чи не є доленосними.

Ніч на вівторок

Сновидіння відображає творчий потенціал людини. Такого сну варто приділити увагу. Якщо вночі ви поринули в приємні враження – сміливо беріться за нову справу. Якщо наснилася перемога – це прикмета. Такий сон повинен втілитися в життя протягом 10 днів – якщо цього не сталося, то далі чекати його реалізації не варто.

Ніч на середу

Тих людей, кому довелося побачити сон з вівторка на середу, цікавить питання, як зрозуміти, що він віщий. Ймовірність того, що побачене цієї ночі збудеться складає 50/50. Цією ділянкою тижня керує Меркурій. А він насилає ейфорію, морочить голову ілюзіями, стверджує вас на правильному шляху мислення.

Сни «на середу» потрібно тлумачити з урахуванням всіх знаків і деталей, їх співвідношення один з одним. Таким чином можна отримати і просто рада, і побачити розгорнуту картину майбутнього події.

Основне правило: сновидіння (з вівторка на середу) не можна довіряти, якщо воно являє собою реалістичний прямий сюжет. В цю ніч віщі сни можуть виникнути у вигляді притчі, фантазійного закодованого бачення. Якщо сюжет сну реальний – це означає, що його потрібно сприймати алегорично або не враховувати, так як ніякого пророцтва в ньому немає.

ee8d3e30fefb5e8c7e4279fd629163c6 Як побачити віщий сон: замовляння, молитви – як викликати перед сном?

Ніч на четвер

В цей час приходять сновидіння, що мають доленосне значення. Ви можете за допомогою сну вирішити давню завдання, знайти спосіб покращити своє матеріальне становище, залагодити конфлікт, отримати відповіді на інші важливі питання.

Ніч на п’ятницю

У цей момент тижні інтуїція загострюється, тому сняться віщі сни, які переважно стосуються особистого життя. Якщо ви більш детально запам’ятайте сюжети сну – ці події відбудуться в реальному житті. Якщо після сновидіння залишиться тільки приємне емоційний стан, а сам сценарій не затримається у вашій свідомості у житті можна чекати успіх.

Ніч на суботу

В цей час Морфей часто дарує пророчі сновидіння, наповнені позитивними емоціями, які можуть статися в найближчі дні.

Ніч на неділю

Наприкінці тижня сняться події наступного недільного дня. Причому правдивість сновидіння залежить від його емоційного забарвлення. Якщо сон був приємним – чекайте його реалізації, якщо немає – сновидіння ніяк не проявиться в реальному житті.

Сни-видіння – це пророчі послання від вищих сил, які завжди збуваються. Так людину попереджають про розплату за негідні вчинки, або, навпаки, обіцяють йому заступництво за вчинені благодіяння.

Сни–ворожіння – ці сновидіння людина бачить після проведення перед сном магічних ритуалів з читанням змов. Вони збуваються майже завжди.

Сни-прикмети – щоб витлумачити таке сновидіння потрібно володіти символікою сну, або заглядати в особливі книги, сонники.

Вважається, що діти першого року життя бачать віщі сни.

Як побачити віщий сон – правила

Результативність застосування змови для віщого сну в першу чергу залежить від правильного внутрішнього настрою сновидця. Щоб ритуал приніс максимальну користь, дотримуйтесь правил:

 • Лягти спати потрібно раніше півночі (не менш ніж за 1-2 години до неї). Якщо це не входить у ваші звички, підкоригуйте свій режим.
 • Для проведення ритуалу підходять останні дні Місяця, що зростає. В цей час можна не тільки дізнатися майбутнє, але і отримати поради щодо вирішення нагальних проблем. Деякі фахівці стверджують, що для снів-ворожінь підходять і ночі повного місяця, а інші знавці категорично заперечують це.
 • Доведеться переночувати в повній самоті. Якщо в інші дні ви поділитися з кимось своє ложе, побудьте на ніч у сусідній кімнаті.
 • Слід повністю виключити будь-які джерела інформації та зв’язку: телефон, комп’ютер, телевізор та інші, щоб не відволікали вас від ритуалу. Бажано також зупинити будильник, а сам обряд виконувати перед вихідним, щоб пробудження було максимально природним.
 • Безпосередньо перед сном потрібно максимально розслабитися всіма способами. Прийміть гарячу ванну з ароматними оліями (меліса, м’ята, лаванда, розмарин – те, що потрібно). Окур кімнату пахощами або оточіть ліжко травами, запах яких вас заспокоює.
 • Перед тим як загадати віщий сон, потрібно максимально зосередитися на тому, про що ви хочете дізнатися. Причому не можна продумувати передбачувані відповіді на питання, чи можливі варіанти розвитку подій. Інакше сон виявиться просто проекцією ваших домислів. Просто сконцентруйтеся на важливому об’єкті. Ваша голова повинна бути здатна від усіх сторонніх, тривожних думок.
 • Цей метод ворожіння дуже ефективний, але і його можна зробити краще. На Сході мудрі люди радять: коли лягаєте спати, уявляйте, як з вашого серця росте лотос, спостерігайте, як він розпускається – ось як можна побачити віщий сон.

  8dd260bf544c30dd1e29c65625912c35 Як побачити віщий сон: замовляння, молитви – як викликати перед сном?

  Стародавні слов’яни обкурювали димом приміщення висушених васильків, що допомагало душі відуна вийти з фізичного тіла і зануритися в астральний світ. Нашим сучасникам теж не завадить наблизитися до природи, і оволодіти мистецтвом нічних мрій для передбачення майбутніх подій.

  Врахуйте, що не всім і не завжди треба знати своє майбутнє, тому промовляйте слова змови делікатно, щоб не розсердити святих. Уникайте практики, із завидною постійністю задавати один і той же питання (це не сподобається парфумів).

  Поради, як навчитися бачити віщі сни:

  • Ваше питання повинен бути легким для сприйняття. Продумайте його.
  • Вимовляйте кожне слово змови чітко і впевнено.
  • Усвідомте побачене, розкладіть все «по поличках». Прокинувшись, не нарікайте (адже вам хотілося це дізнатися).
  • Вранці неодмінно скажіть вголос слова подяки святим за те, що вони задовольнили ваше прохання і показали майбутнє (яким би воно не виявилося).
  • Розповідати віщий сон стороннім можна тільки через три доби (краще ні з ким не ділитися побаченим).

  Може статися так, що вам доведеться побачити сон-прикмету, в якому кожна деталь потребує аналізу. Різні знаки будуть присутні в залежності від вашого питання (хто ваші вороги, які будуть результати іспиту або інше).

  Наприклад, літак – нездійсненність мрії, човен – життя і так далі. З цифрами розібратися складніше (буває незрозуміло, що вони означають: рік, місяць, день, час або ще щось).

  Змова на віщий сон перед сном

  Тепер, коли ви знаєте, як підготуватися до ритуалу, дізнатися про майбутнє за допомогою віщого сну допоможуть заклинання:

  285bf98a0c161c0e6e0d1bc2c807ba3c Як побачити віщий сон: замовляння, молитви – як викликати перед сном?

  Ці слова потрібно повторити перед сном 5 разів. Або можна сказати: «Святий Самсон, покажи мені віщий сон!»

  Якщо не вийде побачити віщий сон, спробуйте повторити обряд багаторазово. Якщо ж вас відвідає бажане сновидіння, рано вранці подуйте в кулачок і промовте: «Бачила що хотіла!».

  Всі пропоновані замовляння можуть вимовляти як жінки, так і чоловіки (потрібно всього лише змінити формулювання). Наприклад: раба Божа – раб Божий, зробила – зробив і так далі.

  Суботній змова

  Це заклинання «працює» тільки в ніч на суботу. Підготуйте шматок чорного хліба (він не повинен бути черствим). До того, як відправитися в постіль, відріжте шматок хліба, посоліть його. Промовте заклинання, дивлячись на шматок хліба з сіллю:

  87d894ff003335ec3dfb9079525f9d76 Як побачити віщий сон: замовляння, молитви – як викликати перед сном?

  Посолений скибочку хліба залиште біля ліжка. Після цього негайно лягайте спати. Якщо сон присниться, вранці сховайте хліб так, щоб він міг підсохнути, але не пропасти. Коли передбачене виповниться дістаньте заховані продукти.

  Сіль додавайте у страви, а хліб скорміть птахам. Якщо прогноз не збудеться, або присниться поганий сон з поганим пророцтвом, продукти використовувати не можна. Хліб з сіллю треба негайно викинути в сміттєвий бак.

  Змова на святу воду

  Для ворожіння цим способом, потрібно 1 стакан святої води і свічка. Запаліть свічку і прочитайте на воду 3 рази:

  96e4ea3f80aa4aae2d55c3008ac1804e Як побачити віщий сон: замовляння, молитви – як викликати перед сном?

  Після цього вмийтеся заговоренной водицею, і вирушайте в ліжко. Там промовте 3 рази: «Загадала – здійсниться!».

  Змова на вечірню воду

  Для цього обряду потрібно джерельна вода, набрана ввечері. По суті, підходить і мінеральна вода, але невідомо, коли її набрали, тому від ритуалу варто відмовитися. Якщо поруч є колодязь або інший природний джерело, наберіть з нього води в каструльку або тарілку. Коли принесете її додому, відразу вимовіть слова:

  128fd176636c2e6635077166a26416b5 Як побачити віщий сон: замовляння, молитви – як викликати перед сном?

  Після цього вмийтеся водицею, витріть чистим тканої серветкою, і без зволікання лягайте спати. Цей ритуал вийде у тих, хто вміє швидко засинати. Читати його часто не варто.

  abc70eb1f790476d500f8a1b3a244f1f Як побачити віщий сон: замовляння, молитви – як викликати перед сном?

  Обряд зі свічкою

  Користуватися цим методом для виклику віщого сну рекомендується тільки тричі на рік, причому по строго певних дат. Ось ці ночі:

  • Різдво;
  • Старий Новий рік;
  • Ніч Івана Купала.

  В інший час змова результатів не дає. Для проведення цього ритуалу потрібна будь-яка свічка. Лягаючи в ліжко, запаліть її, і 3 рази скажіть, протягуючи слова (як закликання):

  0b34f899203589d00eeddf5a28e82878 Як побачити віщий сон: замовляння, молитви – як викликати перед сном?

  Після цих слів не хрестяться і кажуть: «Амінь». Полум’я потрібно «задавити» пальцями або загасити спеціальним пристосуванням.

  Як віщий сон допоможе знайти ліки від хвороби

  Для тих, хто давно хворіє і безуспішно лікується, є спосіб з’ясувати під час сну, яке приймати ліки, щоб одужати. Для цього потрібно лягти спати на території церкви – це найскладніша частина ритуалу.

  Але раптом, у вас вийде знайти не охороняється вночі церква, або доведеться прикинутися, що вам тимчасово ніде переночувати (а поряд з церквою все ж краще, ніж на лавці в парку). Час проведення ритуалу – День святого Миколая.

  Перед тим як заснути, потрібно прочитати змову:

  7d4bbf31aa84d277fa1b0bb6ad7ddbfe Як побачити віщий сон: замовляння, молитви – як викликати перед сном?

  Якщо вдасться заснути, то в сновидінні відкриється засіб або спосіб позбавлення від хвороби.

  Що робити, щоб приснилася майбутня дружина або чоловік?

  Бажання дізнатися майбутнє свого особистого життя, побачити «другу половинку» притаманне представникам обох статей. Але для дівчат і хлопців ритуал виклику сновидіння виглядає по-різному.

  Ритуал для чоловіка, щоб побачити уві сні майбутню дружину

  Хлопець повинен виконувати ритуал в понеділок. Але для цього мало знати змова, треба зібрати комплект предметів.

  Потрібно придбати в неділю жіночий носовичок – він позначить ваш вибір. Якщо вас цікавлять прості дівчата, можна купити звичайний хустинку. Якщо хочете «жар-птицю» відрізати, то і предмет придбайте особливий (з вишивкою або мереживом).

  Помістіть поряд з узголів’ям ліжка віник, і покладіть качалку (чи іншу кухонне начиння). В день проведення обряду відмовтеся від м’ясної і жирної їжі (в шлунку повинна бути легкість). Зробіть те, що сказано в змові, і лягайте спати зі словами:

  58466dfaeeb6d5c3d4b4edd800921cf3 Як побачити віщий сон: замовляння, молитви – як викликати перед сном?

  Змова прочитаний. Тепер, ні з ким не спілкуючись, в тиші занурюйтеся в глибини Дрімоти.

  47adcb46103f5e7f4a3045f703e2d6df Як побачити віщий сон: замовляння, молитви – як викликати перед сном?

  Як дівчині викликати сновидіння, яке покаже судженого

  Для цього потрібно прочитати спеціальний змова. Найкраще вимовляти ці слова там, де ночуєте вперше (бажано з четверга на п’ятницю). Дівчина може використовувати будь-яку можливість: спати у подруги, поїхати на курорт. Скрізь можна сказати перед сном:

  f235a66a1731f9df3482b793ea2ac93d Як побачити віщий сон: замовляння, молитви – як викликати перед сном?

  Або інші слова: «На новому місці приснися наречений нареченій!».

  На жаль, це не завжди дає бажаний результат, так як дуже важко повністю розслабитися на чужій ліжка. Але подібний ритуал можна провести вдома. Робити це потрібно у вівторок (після повного місяця).

  Перед тим як заснути промовте вголос:

  e0d8651ab2c6085a2ca806c44523fc5d Як побачити віщий сон: замовляння, молитви – як викликати перед сном?

  Не сподівайтеся, що вам обов’язково вдасться запам’ятати обличчя нареченого. Можливо, вам покажуть лише невиразні обриси майбутнього чоловіка (або дружини).

  Молитви на віщі сни

  Для виклику віщих снів вимовляють не тільки змови, але і молитви. Читають їх дуже тихо (пошепки).

  Молитва зі свічками

  Вам знадобляться 2 церковні свічки (їх потрібно скрутити між собою в одну так, щоб фитильки опинилися на протилежних кінцях).

  Нюанси ритуалу:

 • Проводити не частіше одного разу на місяць;
 • Вимовляти слова з четверга на п’ятницю;
 • Вибирати для читання молитви часовий інтервал 22.00–23.00.
 • Запаліть отриману виту свічку з двох сторін. Візьміть її в ліву руку так, щоб один вогник був знизу, а інший вгорі. Вимовте молитву до Богородиці:

  f039e63e75005ba13bc25519c260b538 Як побачити віщий сон: замовляння, молитви – як викликати перед сном?

  Сказавши слово «Амінь!», погасіть свічку, і залиште її в узголів’я ліжка або на столику біля ліжка (тумбочці). Вам слід заснути неодмінно до півночі. Недогарки скрученої свічки віднесіть в церкву вранці (або протягом трьох днів). Залиште їх у спеціальному лотку для залишків свічок.

  Молитва Богородиці, щоб побачити віщий сон

  Під час читання цієї молитви поруч з вами нікого не повинно бути. Прошепочіть безпосередньо перед сном 7 разів до ряду ці слова:

  747294e6cbe8cadaf33ef1ee229bb86e Як побачити віщий сон: замовляння, молитви – як викликати перед сном?

  Не довелося побачити сон?Це відмінний знак, який говорить, що ви в безпеці. Повторення обряду можливо не раніше, ніж через 2 місяці. Але не проявляйте зайву цікавість, не захоплюйтеся читанням замовлянь і молитов без особливої потреби.

  1b93bd5bc46bec8522c2764a529faa8a Як побачити віщий сон: замовляння, молитви – як викликати перед сном?

  Обряд з дзеркальцем і заклинання «77 брамінів»

  Дзеркало – частий «учасник» магічних маніпуляцій. Є також спосіб, як з його допомогою викликати віщий сон. Особливість такого сновидіння в тому, що воно відображає найближче майбутнє.

  Для виконання обряду знадобиться маленьке дзеркало круглої форми. Бажано вибирати дзеркальце без візерунків, елементів декору, рамки. Добре, якщо воно буде новим, а якщо ні – не проблема.

  Промийте відображає предмет холодною проточною водою, висушіть тканиною, протріть спиртом (останнє необов’язково) – і ваш магічний «помічник» очищений від сторонньої інформації, готовий до використання.

  Безпосередньо перед тим, як влягтися спати, помістіть дзеркальце під свою подушку. Потім вам потрібно буде 7 разів вимовити слова:

  0224fdbc7da980d7783367182c04d996 Як побачити віщий сон: замовляння, молитви – як викликати перед сном?

  Після цього ні з ким не спілкуйтеся (ні особисто, ні по телефону). Вам не можна відволікатися від ритуалу. Добре, якщо останній раз ви будете вимовляти магічні слова вже в напівсні.

  Для посилення ефекту виконайте процедури з інших ритуалів (розслаблююча ванна, обкурювання приміщення пахощами, розміщення магічних трав, чарівний чай).

  Коли прокинетеся на наступний день, проаналізуйте те, що присниться. Не всі можуть відразу детально згадати сон. Не впадайте у відчай. Подробиці сновидіння «спливуть» трохи пізніше – днем або на наступну добу. Часто після заклинання людям сниться дзеркало, в якому видно відображення того, про що хотілося дізнатися.

  Чарівне дзеркальце ранок сховайте. Воно вам знадобиться надалі для магічних обрядів. У побуті не варто використовувати такий важливий предмет.

  Ворожіння 77 брамінів на віщий сон допомогло багатьом людям (в тому числі Олександру Македонському) передбачати важливі події життя. Допоможе вона і вам! Прочитайте заклинання перед сном:

  d206afdfc764c87a8c38e20e1b2dbc5c Як побачити віщий сон: замовляння, молитви – як викликати перед сном?

  Після цього перехрестіться. Потім ні з ким не переговаривайтесь до ранку. Вставати, їсти, читати також забороняється. Після третього слова «Амінь» починають необоротно діяти сили, які передбачать вам майбутнє.

  Сон, який ви побачите, нікому не розповідайте протягом трьох років. На жаль, використовувати це заклинання можна тільки 7 разів у році (не більше). Але і ці ритуали безцінні, тому що попередять вас про можливу небезпеку.

  Як відвести страшний сон

  Коли сниться неприємний сон, або ще гірше – кошмар, дуже хочеться, щоб він не справдився. Виявляється, є способи відвести поганий сон.

  Спочатку потрібно відрізняти просто страшне тілесне сновидіння від віщого сну. Те, що люди бачать у снах зазвичай пов’язане або з тим, що відбувається навколо, або з тривожними думками, які відкладаються у підсвідомості, а потім під час повного розслаблення.

  Віщі сни відрізняються яскравістю і правдоподібністю. Людина прокидається відразу ж після такого сну, і пам’ятає все, що в ньому відбувалося. Всі події сновидіння логічні і зрозумілі, мають завершення.

  Іноді в такому сні можуть фігурувати числа, які вказують дату, коли має відбутися подія. Час віщих снів – з четверга на п’ятницю.

  Людина влаштована так, що будь-який сон викликає у нього цікавість: до чого приснився. Навчені життєвим досвідом люди радять після поганого сну «не ламати голову», а відразу відганяти від себе погана прикмета.

  Найпростіше позбутися наслідків кошмару за допомогою магічної фрази: «Самсон-Самсон, куди ніч, туди і сон». Її потрібно вимовити відразу після пробудження, дивлячись у вікно. І більше не замислюватися про проблеми.

  Якщо таке формулювання не вселяє вам довіри, можете використовувати іншу:

  228c97927d5f00f254c239c31f07cd32 Як побачити віщий сон: замовляння, молитви – як викликати перед сном?

  Щоб напевно «закрити дорогу» напророченным поганим подій, зробіть замовляння на воду. Наберіть в чашку водиці, і повільно вилийте її на землю. В цей час коротко перекажіть свій кошмар. Весь негатив «витече» разом водою, впитавшейся в землю.

  У міських умовах простіше провести інший обряд. Включіть у ванній холодну воду, а поки вона ллється, розкажіть сновидіння. Потім приймете душ, або вмийтеся, скажіть:

  3f83772ab9919b72084ecb25a4240804 Як побачити віщий сон: замовляння, молитви – як викликати перед сном?

  Є загальновідоме правило: хороші сни нікому не розповідають до тих пір, поки він не збудеться. А ось погане сновидіння потрібно встигнути розповісти кому-небудь до обіду – це допоможе запобігти його втілення в реальності. Причому, чим більше «слухачів» вам вдасться знайти, тим краще.

  Добре допомагає відігнати поганий сон вивертання наволочок на виворіт і струшування їх на балконі чи на вулиці. Це треба робити вранці відразу, якщо довелося побачити погане сновидіння.

  Якщо після всіх пророблених ритуалів вам все ще страшно, виходячи з дому, зробіть крок через поріг лівою, а не правою ногою.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради