Манікюр з вогнем на нігтях, кліткою, шахами, рожевий, чорний, білий. Фото, як зробити крок за кроком

Вибираючи майстра манікюру, клієнти звертають увагу на професійне володіння матеріалами, навичками побудови архітектури, умінням відобразити на нігті клієнта обраний малюнок. Найбільш складними у виконанні вважаються рухомі об'єкти, наприклад, вогонь. Професійно виконаний манікюр з язиками полум'я виглядає ефектно і заворожуюче.

Загальні рекомендації дизайну манікюру в вогняному стилі

Манікюр з вогнем передбачає створення дизайну форма і малюнок, якого візуально нагадують полум'я.

manikjur s ognem na nogtjah kletkoj shahmatami rozovyj chernyj belyj foto kak sdelat poshagovo 2e5feed Манікюр з вогнем на нігтях, кліткою, шахами, рожевий, чорний, білий. Фото, як зробити крок за кроком

Залежно від обраної техніки для його виконання може використовуватися:

 • блискітки;
 • пігменти;
 • фольга;
 • гель лак.

Візерунки даного дизайну прекрасно поєднуються з будь-якою формою нігтів. Вертикальне розташування малюнка візуально подовжує ніготь.

manikjur s ognem na nogtjah kletkoj shahmatami rozovyj chernyj belyj foto kak sdelat poshagovo 3eda8ac Манікюр з вогнем на нігтях, кліткою, шахами, рожевий, чорний, білий. Фото, як зробити крок за кроком

Вогняний дизайн можна поєднувати з такими техніками як:

 • градієнт;
 • акваріум;
 • стемпинг.

manikjur s ognem na nogtjah kletkoj shahmatami rozovyj chernyj belyj foto kak sdelat poshagovo 5a61123 Манікюр з вогнем на нігтях, кліткою, шахами, рожевий, чорний, білий. Фото, як зробити крок за кроком Манікюр з вогнем на нігтях можна зробити за допомогою стемпінга.

Вибір палітри і комбінованих відтінків залежить від бажаного результату. Для плавного переходу кольорів варто вибрати відтінки близькі по тону. При поєднанні контрастних гель-лаків дизайн виглядає більш виразно і помітно.

У класичному варіанті вогняного манікюру застосовують кілька відтінків гель-лаку:

 • чорний;
 • червоний;
 • бордовий;
 • помаранчевий;
 • жовтий.

manikjur s ognem na nogtjah kletkoj shahmatami rozovyj chernyj belyj foto kak sdelat poshagovo 00c9403 Манікюр з вогнем на нігтях, кліткою, шахами, рожевий, чорний, білий. Фото, як зробити крок за кроком

Для виконання вогняного дизайну знадобиться не менше трьох відтінків щільно пігментованого гель-лаку. Вартість такого набору може перевищувати 1000 рублів. Більш економним варіантом є застосування пігментів. Вартість невеликої ємності з одним відтінком варіюється в межах 30-50 рублів. Цей матеріал являє собою порошок дрібного помелу, що нагадує пудру. Має широку палітру відтінків і наноситься на білу основу. Для зчіпки матеріалу з поверхнею необхідна липкість.

Техніки та методи

Промальовування візерунка навіть для досвідчених майстрів вимагає часу. Отже, при виборі матеріалів необхідно враховувати швидкість їх висихання, склад і техніку виконання дизайну. Лаки, призначені для висихання на відкритому повітрі, виробляються на основі розчинників. При нанесенні на ніготь і зіткненні з повітрям склад моментально починає сохнути. Лак покривається плівкою і густіє.

manikjur s ognem na nogtjah kletkoj shahmatami rozovyj chernyj belyj foto kak sdelat poshagovo b65a91e Манікюр з вогнем на нігтях, кліткою, шахами, рожевий, чорний, білий. Фото, як зробити крок за кроком

Даний процес не дає можливості розподілити матеріал по поверхні в задуманої композиції. Більш того, при нанесенні наступного шару розчинник впливає на вже просохлої лак, погіршуючи зчеплення з натуральної нігтьової пластиною.

Гель-лак та інші штучні матеріали для зміцнення і моделювання нігтів мають іншу хімічну формулу. Вона дозволяє наносити і розподіляти матеріал, не побоюючись засихання. Фіксування матеріалу відбувається в ультрафіолетовій або LED лампі шляхом полімеризації з виділенням тепла.

manikjur s ognem na nogtjah kletkoj shahmatami rozovyj chernyj belyj foto kak sdelat poshagovo 21173db Манікюр з вогнем на нігтях, кліткою, шахами, рожевий, чорний, білий. Фото, як зробити крок за кроком

Виділяють три основні методи виконання вогняного манікюру:

 • мокра техніка;
 • метод проміжної просушування;
 • застосування готових дизайнів (слайдери, фольга, наклейки, плівка).

Кожен з методів має свої складнощі і нюанси при виконанні і потребує більш детального розгляду.

Вибір відповідного методу індивідуальний і залежить від багатьох факторів:

 • навичок роботи матеріалами;
 • художніх здібностей;
 • володіння інструментами;
 • знання особливостей застосування декоративних елементів.

Дизайн в мокрій техніці

Манікюр з вогнем в цій техніці вважається експрес-дизайном. Він не вимагає промальовування чітких ліній, а значить, доступний новачкам. Основною умовою для його виконання є попереднє нанесення на поверхню нігтя гель-лаку відповідного відтінку. Його волога консистенція дозволяє розподіляти основний візерунок без труднощів.

manikjur s ognem na nogtjah kletkoj shahmatami rozovyj chernyj belyj foto kak sdelat poshagovo 22064af Манікюр з вогнем на нігтях, кліткою, шахами, рожевий, чорний, білий. Фото, як зробити крок за кроком При відсутності гель лаку необхідного відтінку його можна замінити прозорим.

Виділяють два основних способи виконання дизайну по мокрому гель-лаку:

 • техніка градієнт;
 • мармурова техніка.

manikjur s ognem na nogtjah kletkoj shahmatami rozovyj chernyj belyj foto kak sdelat poshagovo dad3fa7 Манікюр з вогнем на нігтях, кліткою, шахами, рожевий, чорний, білий. Фото, як зробити крок за кроком

Етапи виконання вогняного манікюру з використанням техніки градієнт:

 1. Покриття пластини базовим шаром гель-лаку.
 2. Нанесення на поверхню лаку обраних відтінків за аналогією з градієнтом (поперечними лініями).
 3. Розподіл матеріалу за допомогою тонкої кисті, довгими хвилеподібними рухами по напрямку.
 4. Полімеризація результату в лампі.
 5. Нанесення фінішного покриття і просушування.

Після кожного руху кисть необхідно очищати від залишків матеріалу. В іншому випадку кольору перемішуватимуться, нерівномірно створюючи бруд. Практичний розділити промальовування на два етапи. Першим проходом малюються язики полум'я. Напрямок кисті від вільного краю до кутикули. Другим допрацьовують проміжки рухом від середини нігтя до вільного краю.

manikjur s ognem na nogtjah kletkoj shahmatami rozovyj chernyj belyj foto kak sdelat poshagovo d9ab2bd Манікюр з вогнем на нігтях, кліткою, шахами, рожевий, чорний, білий. Фото, як зробити крок за кроком

Особливістю мармурової техніки є змішування декількох відтінків на палітрі. Після чого цей склад за допомогою кисті для градієнта наносять на ніготь.

Манікюр з зображеним вогнем в мармуровій техніці виконується за наступною схемою:

 1. Нанесення основного шару гель-лаку.
  manikjur s ognem na nogtjah kletkoj shahmatami rozovyj chernyj belyj foto kak sdelat poshagovo 241b2ad Манікюр з вогнем на нігтях, кліткою, шахами, рожевий, чорний, білий. Фото, як зробити крок за кроком
 2. Створення візерунка на палітрі.
 3. Перенесення складу на ніготь, розподіл.
 4. Доопрацювання тонким пензлем (при необхідності).
 5. Перекриття топом.

Така техніка створює неповторний візерунок і при правильному поєднанні кольорів візуально нагадує вогонь. Плоска кисть для градієнта добре набирає матеріал, утримує його до нанесення і віддає при зіткненні з нігтьової пластиною. Їй також зручно прибирати зайвий матеріал утолщающий ніготь. Це можливо завдяки поєднанню коротких і тонких довгих ворсинок.

Метод проміжної просушування

Виконання дизайну в цій техніці зажадає від виконавця наступних навичок:

 • володіння тонким пензлем;
 • знання особливостей кольорових покриттів (густота, висихання, взаємодія між собою);
 • знання послідовності виконання;
 • художніх здібностей.

Основною складністю є мініатюрність візерунків. Необхідна тверда рука і чіткі відпрацьовані руху.

manikjur s ognem na nogtjah kletkoj shahmatami rozovyj chernyj belyj foto kak sdelat poshagovo b19c1d8 Манікюр з вогнем на нігтях, кліткою, шахами, рожевий, чорний, білий. Фото, як зробити крок за кроком Манікюр з вогнем на нігтях можна виконати за методом проміжної просушування.

Послідовність виконання техніки проміжної просушування:

 1. Нанесення основного відтінку.
 2. Промальовування язиків полум'я тонким пензлем (кожен відтінок наноситься окремо).
 3. Покриття топом.

Кожен попередній шар після нанесення проходить проміжний етап просушки. Пов'язано це з тим, що гель-лак або гель-фарба поступово розтікаються по поверхні нігтя. Краї малюнка стають розпливчастими і втрачають чіткість, що для даної техніки є неприйнятним. Як правило, першим наноситься найбільш світлий відтінок вогню (жовтий), а завершує найбільш темний (бордовий, коричневий, чорний). Із застосуванням пігментів малюнок вогню виконується щільним гель-лаком білого кольору. На його тлі пігмент буде виглядати більш яскраво.

Виконання дизайну в цій техніці проходить за наступною схемою:

 1. Нанесення базового відтінку гель-лаку.
 2. Промальовування вогню (білим лаком), проміжна просушка.
 3. Нанесення пігментів різного відтінку.
 4. Повний цикл просушування.
 5. Нанесення фінішного покриття з липким шаром.

Для фіксації пігменту необхідна липкість, тому після просушування білий лак не знежирюють. Порошок наносять змахує рухами будь-якій зручній пензлем.

матовий манікюр

Манікюр з вогнем гармонійно поєднується з матовими покриттями. Матовий ефект досягається завдяки використанню спеціального топа. Він може застосовуватися як основа під майбутній дизайн або для контрасту. У першому випадку на кольорове покриття наносять топ для створення матовості. Після чого на його поверхні виконують дизайн. Тонким пензлем на полум'я наносять глянсовий топ для додання блиску. В результаті вогонь на матової поверхні виглядає ще яскравіше і більш насиченим.

manikjur s ognem na nogtjah kletkoj shahmatami rozovyj chernyj belyj foto kak sdelat poshagovo 01b5ddb Манікюр з вогнем на нігтях, кліткою, шахами, рожевий, чорний, білий. Фото, як зробити крок за кроком

Виконати такий дизайн можна тільки в техніці проміжної просушування. Пов'язано це з необхідністю застосування і матового і глянцевого топа.

Майстри нігтьового сервісу знайшли можливість комбінувати мокру техніку з матовим топом. Для цього використовується популярний прийом, в якому вогненний дизайн присутній на одному або двох пальцях руки, створюючи акцент. Решта пофарбовані контрастним гель-лаком або близьким по відтінку, з подальшим матуванням.

Варіанти з візерунками та малюнками

З огляду на невеликий розмір нігтьової пластини, розмістити на ній одночасно малюнок вогню і будь-якої візерунок не представляється можливим. Більш підходящим варіантом є чергування малюнків на пальцях руки. На кожному з них можна виконати різні варіанти дизайнів однієї тематики. Часто майстри нігтьового сервісу в таких випадках використовують різні декоративні елементи. Виробники товарів для нейл-арту спростили створення малюнків і візерунків для новачків. Техніка стемпінга дозволяє нанести відбиток в один дотик.

Необхідний набір інструментів і матеріалів:

 • пластина з гравіруванням візерунка;
 • штамп для відбитка;
  manikjur s ognem na nogtjah kletkoj shahmatami rozovyj chernyj belyj foto kak sdelat poshagovo c83dc6a Манікюр з вогнем на нігтях, кліткою, шахами, рожевий, чорний, білий. Фото, як зробити крок за кроком
 • фарба для стемпінга;
 • скребок;
 • рідина для стемпінга (розчинник).

На пластину наноситься обраний відтінок фарби для стемпінга. Скребком прибирають зайвий матеріал, залишаючи тільки візерунок. Перекочувати рухом штамп притискають до пластини. Малюнок повинен відбитися на його поверхні. На даному етапі вушної паличкою, змоченою в рідині розчинюючої фарбу, можна видалити зайві елементи. Після чого малюнок переноситься на нігтьову пластину.

Основою під такий дизайн може служити покриття, витопленого в техніці градієнт. Плавний перехід чорного, оранжевого та жовтого лаку візуально нагадує полум'я вогню. Використовуючи фарбу для стемпінга, на штампі можна створювати не тільки візерунки, а й повноцінні малюнки. Відбиток в даному випадку грає роль контуру.

Для виконання і подальшого використання малюнка в цій техніці необхідно дотримуватися представлену послідовність дій:

 1. Перенести контур вогню з пластини на штамп.
 2. Використовуючи фарби відповідних відтінків виконати малюнок тонким пензлем. Колір не повинен виходити за контур.
 3. Нанести прозорий лак для стемпінга, заходячи за контур на 2-3 мм.
 4. Після повного висихання м'яко натискаючи на поверхню штампа, знімаємо малюнок пінцетом.
 5. Маємо його на поверхні нігтя, силіконової пензлем притискаємо до поверхні, видаляючи бульбашки повітря.
 6. Нанесення топа.

manikjur s ognem na nogtjah kletkoj shahmatami rozovyj chernyj belyj foto kak sdelat poshagovo a12629b Манікюр з вогнем на нігтях, кліткою, шахами, рожевий, чорний, білий. Фото, як зробити крок за кроком

Досвідчені майстри нігтьового сервісу рекомендують використовувати каучуковий топ. Він має більш густу і еластичну консистенцію, менш схильний до до відколів і розтріскування.

Ідеї з декором

Популярність використання декору в мистецтві нейл-арту обумовлена безліччю факторів:

 • доступність;
 • ціновий діапазон;
 • можливість застосування з різними матеріалами;
 • широкий асортимент;
 • простота використання.

Існує чотири види декоративних елементів здатних замінити промальовування язиків полум'я від руки:

 • слайдери;
 • наклейки;
 • фольга;
 • плівка.

manikjur s ognem na nogtjah kletkoj shahmatami rozovyj chernyj belyj foto kak sdelat poshagovo 5623d42 Манікюр з вогнем на нігтях, кліткою, шахами, рожевий, чорний, білий. Фото, як зробити крок за кроком

Перераховані елементи мають схожі характеристики. Вони дозволяють розширити варіативність доступних технік, проте не всі з них прості у використанні.

Особливості застосування даного декору описані в таблиці:

Найменування опис особливості застосування
наклейки Малюнки та візерунки різного розміру, виконані на прозорій плівці з клейовою основою. Наклейка не вимагає попередньої підготовки. Пінцетом малюнок відокремлюють від паперової основи і мають у своєму розпорядженні на нігті. Приминаю рухами пальця або силіконової кисті щільно притискають до поверхні пластини.
слайдери Зображення, нанесені на найтоншу прозору плівку. Перед використанням ділянку паперової основи зі слайдером вирізують. Його поміщають на серветку, змочену водою. Через 3-5 секунд зображення відходить від основи. Пінцетом слайдер переносять на ніготь, покритий топом. Вологий слайдер дуже крихкий, не терпить тертя і тиску. Силіконовим копитцем необхідно видалити повітря для кращого зчеплення з поверхнею.
фольга Фольгірованние зображення, нанесені на плівку. Спосіб застосування вимагає практики. На ніготь наносять спеціальний клей для фольги. Його шар повинен бути тонким для рівномірного просушування. Після просушування складу на відкритому повітрі відрізок фольги прикладають до нігтя. Силіконової пензлем її розгладжують до тих пір, поки плівкова основа не відійде від малюнка.
плівка Малюнок нанесений на термопленку. Перед нанесенням термопленку необхідно нагріти спеціальною лампою або феном. Під впливом тепла вона стає більш гнучкою і податливою. Дотримуючись симетрію, малюнок укладають на ніготь. Притримуючи плівку у кутикули вільний її край розтягують і погладжують приминають до поверхні. Використовуючи паличку з силіконовим наконечником щільно притискають матеріал в зоні кутикули та бокових пазух. Частину, що залишилася на вільному краї зайву плівку акуратно спилюють м'якою пилою.

Для захисту описаного декору від пошкоджень і стирання його необхідно перекрити топом і просушити в лампі.

Манікюр з вогнем можна поєднувати іншим декором:

 • блискітки;
 • слюда;
 • Блікс;
 • стружка.

manikjur s ognem na nogtjah kletkoj shahmatami rozovyj chernyj belyj foto kak sdelat poshagovo 0196b02 Манікюр з вогнем на нігтях, кліткою, шахами, рожевий, чорний, білий. Фото, як зробити крок за кроком

Плоский і переливається декор найчастіше використовують при виконанні вогняного дизайну в акваріумний техніці. Його наносять на підкладку в відтінках візуально схожих на вогонь і запечатують в прозорому матеріалі (акрил, гель, полігель) з дотриманням архітектури.

На поверхні будь-яким зручним способом наносять малюнок вогню, залишаючи відкритими ділянки з декором. Можна виконувати малюнок пензлем, за допомогою стемпінга, або розмістивши найклейку / слайдер. Оригінально виглядають дизайни з чергуванням малюнка і об'ємного декору. На кожному пальці однієї руки можна виконати різні дизайни в одній тематиці.

Найбільш часто майстри використовують такі види декору:

 • мармелад;
 • пісок;
 • кришталева крихта;
 • Пікс;
 • стрази;
 • камені.

Кожен ніготь з використанням комбінації малюнка й декору різного по характеристикам стає неповторним. Однак є важливий момент. Не варто перевантажувати руку застосуванням всього і відразу. Залиште один або два нігті однотонними і вільними від дизайну. Це розвантажить манікюр і додасть легкості.

Модні тенденції в 2020 р

Класичний варіант вогняного манікюру не втрачає свою актуальність і на сьогоднішній момент. Це обумовлено популярністю чорного відтінку лаку. Створюваний контраст з лаками більш яскравих кольорів привертає погляд. Через швидкості виконання перевагу в нинішньому році віддають мармурової техніці. Останнім часом великої популярності набирають дизайни з альтернативними відтінками. Майстри манікюру, експериментуючи з різними кольорами гель-лаку, вдихають в нього нове життя.

manikjur s ognem na nogtjah kletkoj shahmatami rozovyj chernyj belyj foto kak sdelat poshagovo f5e26b1 Манікюр з вогнем на нігтях, кліткою, шахами, рожевий, чорний, білий. Фото, як зробити крок за кроком

Особливим шармом вражають язики полум'я, виконані із застосуванням молочних відтінків. Подібні глянцеві дизайни стильно поєднувати з кришталевою крихтою або мармеладом. Вони прекрасно доповнюють пастельні відтінки. Для успішного виконання дизайну з вогнем необхідно враховувати наявність матеріалів, навички, доступний бюджет і відповідну техніку. Новачкам майстра нігтьового сервісу рекомендують відпрацювати техніку на штучній Тіпсі. Це дозволить прискорити техніку при виконанні манікюру на натуральних нігтях.

Відео про створення манікюру з вогнем на нігтях

Створення вогняного манікюру на нігтях:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради