Все про сумісність чоловіків, народжених в місяць Діви, з жінками різних знаків зодіаку

Чоловік-Діва – не зовсім звичайна людина. Дами намагаються обходити стороною представників цього знака, їх лякає неприступність або дратує суворий характер. У деяких випадках ця помилка. Розглянемо сумісність чоловіка Діви з жінками різних знаків. З ким варто будувати відносини?

Сексуальна та побутова сумісність із жінкою, народженої під знаком Діва

Згідно з гороскопом сумісності, чоловік із жінкою, обидва належать до знаку Діва, – не самий вдалий варіант союзу. Він володіє високими інтелектуальними здібностями, йому протегує Меркурій. Поведінка завжди стримана, вчинки продумані, без імпульсів і різких висловлювань. Ніхто з представників не йде на поводу у своїх бажань, надходить згідно совісті. Сумісність чоловіка та жінки, народжених під впливом Діви, в любові трохи вище середньої, союзи будуються виключно на розумі і негласних правилах. Відносини ніколи не з’ясовуються, проблеми вирішуються шляхом знаходження компромісів.

Сумісність у відсотках:

 • секс – 40%;
 • шлюб – 50%;
 • любов – 60%.

Сексуальна сумісність чоловіка та жінки знаку Діва вкрай низька, що пояснюється природним темпераментом. Скільки б така пара не намагалася збудитися і пограти в завзятих коханців, нестримна пристрасть і безсонні ночі кохання не очікуються. Зате вони можуть стати чудовими друзями, легко знайдуться спільні інтереси. Пара може годинами розмовляти, разом проводити час і розважатися. У них спільні цілі, однакову світогляд і цінності.

Сумісність у шлюбі між чоловіком і жінкою, народжених під зірками Діви, середня. До створення сім’ї вони підходять усвідомлено, логічно, з невеликим розрахунком на надійність і спокійний характер партнера. Ніхто з них не витає в мріях, не чекає гостроти відчуттів і романтики, але разом дбайливо зберігають вогнище і цінують стосунки, що склалися.

Сумісність партнерів, обидва з яких належать до знака зодіаку Діва, низька, але при цьому багато шлюбів-довгожителів. Представники цього знака керуються гарним принципом «цінуй те, що є».

Любов, постіль, шлюб з дівчатами інших знаків зодіаку

Чоловік, народжений в місяць Діви, далеко не з усіма знаками має високий відсоток сумісності. Це пояснюється витонченістю натури, скромністю, якимсь занудством і строгістю характеру. Всі вчинки ретельно продумуються, ніщо не робиться спонтанно або імпульсивно. Дами по своїй натурі чекають іншої поведінки, шукають міцне чоловіче плече, яке в будь-який момент надасть підтримку, навіть при неадекватній поведінці партнерки. При цьому він може підтримати будь-яку розмову, знайти спільну мову з різними людьми, стати хорошим другом.

Слабкий відсоток сумісності чоловіка, які перебувають під впливом сузір’я Діва, з іншими знаками також пояснюється низькою сексуальністю. Інтимна життя на рівні шлюбних обов’язків. У цього знака немає природної необхідності багато, часто, цікаво займатися сексом. Далеко не у кожної дами вийде перетворити такого партнера в пристрасного коханця.

vsjo o sovmestimosti muzhchin, rozhdjonnykh v mesyac devy, s zhenshhinami razlichnykh znakov zodiaka44 Все про сумісність чоловіків, народжених в місяць Діви, з жінками різних знаків зодіаку

Чоловік, народжений в місяць Діви, стане добрим другом

Овен

Сумісність чоловіка знаку Діва і жінки, народженої під зірками Овна, трохи вище середньої. Ця пара любить спілкуватися, проводити час разом, виїжджати на природу і відпочивати удвох, з дітьми, іншими родичами. Це вони цінують більше, ніж секс. Пристрасті у стосунках немає, але панує довіра. Іноді Овну цього мало, дівчина може задивлятися на інших молодих людей. У 70% розлучень ініціатива виходить саме від дами. Не завжди причина в зраді.

Характеристика сумісності чоловіка, народженого в місяць Діви, з Овном:

 • секс – 40%;
 • любов – 50%;
 • шлюб, стосунки – 65%.

Між парою можливі тривалі дружні стосунки, якщо партнерка не буде ставити під голову свої амбіції. Їй не вистачає терпіння, хочеться отримати все і швидко, при цьому дама чекає підтримку від другої половинки. Кавалер із-за своєї витонченої натури, властивої знаку, не завжди готовий її запропонувати.

Лев

Міцні та надійні сім’ї виходять саме з цих знаків. Сумісність чоловіка знаку Діва і жінки, «народженої Левом», на висоті, вони з півслова розуміють один одного, легко шукають компроміси, грамотно вирішують проблеми. В сім’ї панує матріархат. Дама негласно бере на себе управління, лише зрідка дозволяє головувати партнеру. На людях вони виглядають гармонійно, ідеальна сім’я і хороші друзі.

Сумісність у відсотках:

 • секс – 50%;
 • любов – 80%;
 • відносини, шлюб – 85%.

Незважаючи на високу сумісність Дів з Левами в любові, міцний шлюб, чисті стосунки, дуету не уникнути проблем у сексуальному житті. Вони пояснюються різними природними темпераментами.

Ваги

vsjo o sovmestimosti muzhchin, rozhdjonnykh v mesyac devy, s zhenshhinami razlichnykh znakov zodiaka45 Все про сумісність чоловіків, народжених в місяць Діви, з жінками різних знаків зодіакуДівчина-Терези зможе розбудити справжнього самця, пристрасного і владного, готового створити міцні і довірчі відносини. Це один з найбільш міцних тандемів, який можливий з представником цього знаку. З хлопця виходить справжня глава сім’ї, яка бере на себе всю відповідальність. А партнерка спокійно, негласно згладжує можливі кути.

При високої сумісності в любові чоловік з жінкою знаку Терези можуть лаятися. Їх союз будується повільно, вони свідомо йдуть до шлюбу. Хороші пари виходять у людей зрілого віку.

Що говорять цифри:

 • секс – 65%;
 • любов – 95%;
 • відносини, шлюб – 90%.

Дружня сумісність між чоловіком знаку Діва і жінкою, яка народилася в місяць Ваг, дуже низька, навіть родичам цих знаків складно підтримувати адекватні відносини.

Козеріг

Ще один приклад того, що відповідна дама зможе переламати природне натуру партнера з низьким темпераментом. Сумісність Діви з жінкою, яка перебуває під впливом Козерога, досить на високому рівні. Пару чекає перспективний і довгий союз, якщо партнер буде закривати очі на вперту вдачу своєї половинки.

Що кажуть відсотки:

 • секс – 55%;
 • любов – 85%;
 • сім’я – 75%.

Сумісність у ліжку чоловіки з Козерогом вище середньої, що для цього знака дуже добре. Між парою може спалахувати яскрава пристрасть, але переважають плавні, лагідні, спокійні стосунки.

Телець

vsjo o sovmestimosti muzhchin, rozhdjonnykh v mesyac devy, s zhenshhinami razlichnykh znakov zodiaka46 Все про сумісність чоловіків, народжених в місяць Діви, з жінками різних знаків зодіакуІдеальний дует, який чекає довге і щасливе життя. Діва, Телець створені одне для одного, між ними спалахує любов, пристрасть, партнери дослухаються до бажань другої половинки, готові йти на поступки. Конфліктів немає, питання легко вирішуються діалогами.

Сумісність чоловіка з Тільцями:

 • секс – 95%;
 • любов – 95%;
 • відносини, шлюб – 75%.

З цих знаків виходять надійні друзі, з якими легко йти по життю багато років.

Скорпіон

У цього тандему дуже високі показники сумісності. Молоді люди дивляться на життя в одному напрямку, швидко знаходять спільні цілі, але конфліктів не уникнути. Тому відносини можуть складатися по-різному. Якщо дивитися статистику, то відсоток розводів досягає 25%, а це четверта частина.

Сумісність жінки знака Скорпіон з чоловіком, народженим в місяць Діви:

 • секс – 80%;
 • любов – 80%;
 • відносини, шлюб – 70%.

Саме Скорпіон може розкрити в хлопця цього знака сексуального самця, пробудити бажання експериментувати в ліжку. Але саме вона і найчастіше створює складності, провокує розрив союзу. Їй складно зрозуміти, що прохолода в інтимному житті не пов’язана з відсутністю почуттів, а характеризується природною натурою знака.

Водолій

При дуже низькій сумісності Діви з Водолієм, іноді зустрічаються міцні союзи. У них немає бурхливого сексу, почуття швидко затихають, але дружба міцно пов’язують цих людей. Стосунки ґрунтуються на довірі, у них немає скандалів, істерик. Вони живуть, немов брат і сестра. Якщо комусь не набридне настільки нейтральне положення, це триватиме до самої старості.

Сумісність у відсотках:

 • секс – 45%;
 • любов – 30%;
 • сім’я, стосунки – 50%.

Якщо парі не вдається вирішити свої проблеми, партнери просто розвертаються і розходяться в різні боки, більше не згадують один про одного. Серйозних душевних травм розлучення не завдає.

Стрілець

vsjo o sovmestimosti muzhchin, rozhdjonnykh v mesyac devy, s zhenshhinami razlichnykh znakov zodiaka47 Все про сумісність чоловіків, народжених в місяць Діви, з жінками різних знаків зодіакуУ чоловіка знаку Діва і жінки, що перебуває під впливом Стрільця, сумісність в ліжку вище середнього показника, що не зовсім характерно для цього знака. Зате дуже складні стосунки в побуті, любові: людям складно знайти спільні цілі, вони дивляться в різні боки. Спілкування натягнуте, часто зі сварками, конфліктами. Вони дратують один одного.

Сумісність у відсотках:

 • секс – 55%;
 • любов – 40%;
 • сім’я, стосунки – 30%.

Незважаючи на низьку сумісність Діви зі Стрільцем, між такими спілками зустрічаються пари-довгожителі. Інтерес викликає зовнішня привабливість, вони проявляють терпимість, миряться з недоліками. Найвдаліші союзи створюються в зрілому віці, молоді люди цих знаків перебувають на різних полюсах, рідко сходяться.

Близнюки

Ще один з нечисленних спілок, в яких хлопець покаже себе справжнім самцем. У них буде бурхливий секс, пристрасть, романтика, якщо дівчина все не зіпсує. Їй складно дотримуватися однакових відносин, душа просить різноманітності і пригод. Для партнера даного знака це не властиво.

Сумісність чоловіка, народженого в місяць Діви, і жінки знаку Близнюки у відсотках:

 • секс – 90%;
 • любов – 45%;
 • сім’я, стосунки – 60%.

Щоб зберегти любов і відносини, крім яскравого сексу, партнеру доведеться подарувати свій дамі свободу, дозволяти спілкування з друзями, подругами, окремий від родини відпочинок. Інакше утримати пташку в сімейному клітці не вийде.

Риби

Одне з найбільш невдалих комбінацій. Представники перебувають на різних полюсах. Одному Всевишньому відомо, як їм вдалося зустрітися. Цього шлюбу буде складно, кожен партнер тягне ковдру на себе, у них різні погляди на життя і існування. У молодому віці можлива зв’язок, інтерес викликаний зовнішніми даними. В процесі спілкування люди розходяться. Саме між цими знаками найвищий відсоток розлучень.

Сумісність Діви з Рибами виглядає наступним чином:

 • секс – 30%;
 • любов – 20%;
 • сім’я, стосунки – 40%.

У них слабка сексуальне життя, складні відносини. Низька сумісність в любові між чоловіком знаку Діва і жінкою, народженої під зірками Риб, нічим не компенсуються.

З пари Діва-Риби навіть вірні друзі не вийдуть, вони не можуть перебувати довгий час поруч, таке сусідство викликає чвари, розбрат.

Рак

vsjo o sovmestimosti muzhchin, rozhdjonnykh v mesyac devy, s zhenshhinami razlichnykh znakov zodiaka48 Все про сумісність чоловіків, народжених в місяць Діви, з жінками різних знаків зодіакуНе ідеально, але й непогано – саме так можна охарактеризувати цей союз. Сумісність у любові між жінкою знаку Рак та чоловіком, які перебувають під впливом сузір’я Діва, висока. Вони дбайливо ставляться до почуттів партнера, йдуть на поступки, оберігають свій союз і намагаються уникати конфліктів. Відносини будуть розвиватися плавно, пара не поспішає зв’язувати себе узами, довго придивляється один до одного, намагається виявити слабкі сторони і недоліки партнера. Вони можуть зустрічатися багато років, перш ніж зважаться узаконити союз.

Сумісність Раку з Дівою виглядає приблизно наступним чином:

 • секс – 50%;
 • любов – 70%;
 • сім’я, стосунки – 65%.

Знову слабкою ланкою виступає секс. У чоловіка, народженого в місяць Діви, і жінки, ощущающей вплив Раку, середня сумісність в ліжку. Партнерку це може не влаштовувати. При правильному підході спроби урізноманітнити інтимне життя увінчаються успіхом. У цьому випадку пару чекає щасливе і довге життя.

Висновок

 1. Сумісність між дівчиною та чоловіком, якщо обидва належать до знаку Діва, низька
 2. Дівам складно ужитися з Водолієм, Овном, Рибами.
 3. Непоганий союз з Козерогом і Скорпіоном, але доведеться трохи попрацювати.
 4. Міцні та надійні стосунки можливі з партнеркою знака Ваги і Телець. Хороший дует з Левицею, якщо партнерка не буде занадто акцентуватися на сексі.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради