Чому не можна дарувати ножі, як зробити подарунок на день Народження жінці і чоловікові

Нерідко можна почути, що дарувати ножі – погана прикмета. Чим зумовлений цей заборону, відомо не багатьом. Варто розібратися, чому такий подарунок вважається неприпустимим і чи можна все-таки вдаватися до преподнесению таких презентів.

e26e0c9773f8e10382dbd595c99ec231 Чому не можна дарувати ножі, як зробити подарунок на день Народження жінці і чоловікові

Чому за прикметами не можна дарувати ножі

Дарувати гострі предмети за прикметами не можна. Причина заборони далеко не одна. Ножі володіють наступними властивостями:

 • притягують злих духів. В житті одержувача такого подарунка починаються проблеми, сварки, відбувається безліч страшних подій. Можливе руйнування сім’ї, не виключена втрата друзів;
 • вірні одному власнику. У давні часи клинки виготовляли за індивідуальним замовленням. Вони прив’язувалися до людини, служили йому вірою і правдою. Тому передаровувати їх було категорично заборонено. Різак міг принести багато бід колишньому господареві та новому власнику;
 • на вістрі накопичується негативна енергія. Якщо дарувальник задумав щось погане, у одержувача такого подарунка в житті настає чорна смуга.

Подарунок жінці чи чоловікові

Піднести ніж у подарунок чоловікові можна, але тільки за умови, що він виготовлений на замовлення і на ньому є гравірування. Такий предмет зла не принесе і буде цілком доречний. Куплений ж в магазині, навіть якщо він колекційний, призведе до розриву відносин між дарувальником і одержувачем дару.

Якщо дружина подарує ножик своєму чоловікові, або дівчина зважиться піднести його своєму хлопцеві, то їм загрожує розрив відносин. Якщо ж хтось з пари поріжеться цим подарунком, можлива швидка смерть одного з них.

У подарунок жінці ріжучі предмети підносити не заборонено. Самотньою дамі такий дар допоможе знайти супутника життя. Якщо ж серце дівчини вже зайнято, прикмети тлумачаться інакше. Подарований набір ножів призведе до розладу відносин.

Коли краще піднести презент

На певні свята за прикметами ріжучі предмети не дарують. Також є торжества, коли такий подарунок сміливо підносять, не переживаючи про можливі наслідки.

Можна дарувати ножі на день народження

За прикметами не можна дарувати ножі на день народження. Такі дії призведуть до наступних проблем:

 • важка хвороба;
 • життєві неприємності;
 • сварки і конфлікти;
 • безпідставні звинувачення.

Правда, краще одному все-таки можна подарувати ніж на ювілей, але робити це слід за певними правилами. Подарунок повинен підноситися не від однієї людини, а колективно. Таким чином вдасться вибрати більш престижне виріб і при цьому уникнути негативних змін.

c000038c222f5c6ada1a0684011bb095 Чому не можна дарувати ножі, як зробити подарунок на день Народження жінці і чоловікові

Молодим на весілля

Коли двоє закоханих створюють сім’ю, в їх житті починається абсолютно новий етап. Практичний подарунок їм би не завадив, адже нареченим доведеться спільно облаштовувати свій будинок. Правда, варто гарненько подумати, перед його викладенням.

За прикметами не можна дарувати ножі молодятам. Згідно з народними повір’ями, сім’я, отримала такий дар, виявиться нещасливою. В ній постійно будуть сварки і шлюб незабаром може розпастися.

Новорічний привід

На Новий рік краще відмовитися від піднесення колючих і ріжучих предметів. Такі дії можуть призвести до того, що людину протягом найближчих дванадцяти місяців будуть підстерігати труднощі. Дарувальник ненавмисно позбавить його успіху і щастя на весь рік. Тому не варто випробовувати долю.

Дар випадковий

Нерідко хочеться зробити людині приємне без якогось особливого приводу. В цьому випадку також не варто вибирати ножі в якості дару. Вони здатні стати причиною сварок.

Можна дарувати ножі в подарунок тільки в тому випадку, якщо дарувальник і одержувач презенту не вірять у прикмети. У цьому випадку вони просто не будуть пов’язувати відбулися в житті події з преподнесенным даром.

Можна дарувати ножі на новосілля

Здавалося б, настільки практичний подарунок цілком може підійти для новоселів, але за прикметами його підносити категорично заборонено. В результаті цього будинок наповниться негативною енергією. Господарям не буде хотітися в нього повертатися і виконувати домашню роботу. Незабаром у родині почнуться сварки, скандали, які можуть закінчитися навіть рукоприкладством.

0a0ff522957c5a6f7527d387f9829cb8 Чому не можна дарувати ножі, як зробити подарунок на день Народження жінці і чоловікові

Чи можна приймати такий подарунок

Не варто впадати в паніку, якщо на святі подарували ніж. Приймати подарунок потрібно правильно. Від того, як він буде сприйнятий, залежить подальший хід подій. Тому людина повинна просто посміхнуться і взяти подарований предмет.

Особливо забобонних людей, боїться негативних наслідків, рекомендується перед цим дати людині за ножик монетку. Таким чином вдасться обдурити долю. Факт дарування буде замінений купівлею-продажем.

Також є повір’я, що якщо при отриманні дару сказати фразу «Тобі того ж, тільки в подвійному розмірі», негатив залишиться у дарувальника. Якщо у нього були виключно позитивні думки, то добро повернеться до нього. Одержувачу подарунка при цьому побоюватися нічого.

Як підібрати презент

При виборі подарунка враховуються побажання людини, якій він призначається і його стиль життя. Наприклад, любителю полювання потрібно вибирати ніж, який відповідає таким критеріям:

 • рукоятка виготовлена з шкіри або будь-якого іншого теплого матеріалу. Залізні або пластикові вибирати не варто;
 • немає розвиненої гарди. Завдяки цьому буде істотно легше розбирати тушу;
 • ніж виготовлений з твердої сталі;
 • досвідченому мисливцеві краще вибрати короткий ножик, а початківцю – довгий.

Для рибака ніж вибирається з урахуванням наступних вимог:

 • стійке до корозії лезо;
 • рукоятка не слизька;
 • модель зручна для оброблення риби;
 • досить вузьке лезо.

Для мандрівника подарунок вибирається з урахуванням таких нюансів:

 • фіксоване лезо;
 • простота заточування;
 • товщина обуха поступово знижується до вістря;
 • середня товщина;
 • надійна рукоятка.

Керівнику можна подарувати подарункові моделі, прикрашені позолотою. Незайвою при цьому буде іменний напис. Такий презент виглядає ефектно та солідно. Тому він неодмінно сподобається діловій людині.

Вибираючи універсальні моделі, кращим рішенням будуть складані ножики. Вони компактні, зручні, стануть в нагоді в міських умовах, у поході або на полюванні. Такі моделі підійдуть як жінкам, так і чоловікам.

cbda707daf0d8e98ec52f4b7d4964f2e Чому не можна дарувати ножі, як зробити подарунок на день Народження жінці і чоловікові

При виборі кухонних ножів, краще зупинитись на якісних наборах. Будь-яка господиня по достоїнству оцінить такий подарунок. Вони повинні бути міцними і красивими. Незайвою буде спеціальна підставка, що дозволяє зручно розмістити набір на кухні.

Головне, враховувати смаки того, кому планується дарувати ножі. Вони повинні сподобатися людині, викликати позитивні емоції.

Як правильно вручати

Незалежно від того, який саме різак був обраний і з якого приводу він дарується, підносити його потрібно за певними правилами. За рахунок цього вдасться запобігти негативні зміни:

 • обов’язково попередити людину про те, який саме подарунок чекає, щоб він сприйняв його без зайвих емоцій;
 • після покупки обполоснути предмет святою водою, щоб усунути негативну енергію;
 • попросити за дар монетку і тільки після її отримання вручити ножик;
 • дарувати в чохлі. Завдяки тому, що лезо приховано, погана прикмета нівелюється;
 • думати під час дарування тільки про хороше. Інакше винуватцеві торжества буде переданий негатив.

З ножами було пов’язано безліч прикмет. Чимало з них при цьому мають негативне значення. Особливої уваги при цьому заслуговує преподношение їх в дар. Виконувати такі дії потрібно дуже обережно. Інакше на людину буде навлечена біда. Тому при даруванні слід враховувати кілька нескладних правил, що дозволяють убезпечити як дарувальника, так і одержувача подарунка.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради