До чого свербить очей — тлумачення прийме по днях тижня і по локалізації свербежу

Народні прикмети складалися протягом довгого часу, вони і підкажуть причину, до чого свербить очей. Дивно, але народні спостереження і прикмети можуть передбачати події майбутнього і пояснювати причини цього. Логіка і здоровий глузд поки не здатні обґрунтувати вірність цих суджень. Набагато важливіше, що користь від народного повір’я є.

До чого свербить ліве око

Від того, якою око свербить, залежить тлумачення народної мудрості. Лівий пов’язаний з логічним мисленням у правшів, а у лівшів – з чуттєвими відчуттями.

Для вірної інтерпретації прийме лівшам слід «перевертати» інформацію: про ліве око читати в пункті про право, а про правий – навпаки.

На думку лікарів, бажання почухати очей зі сторони неробочої руки виникає при перевтомі. Це може бути тривала монотонна робота за комп’ютером або читання.

Ось що кажуть прикмети на випадок, якщо око зачесався по ліву сторону:

 • може виникнути сварка з рідними або близькими людьми;
 • будуть сльози із-за проблем в особистому житті або в діловій сфері;
 • отримання приємних новин;
 • вам посміхнеться удача;
 • несподівані грошові надходження.

У кожного народу світу існує своя точка зору з приводу цієї події:

 • За твердженнями слов’ян, якщо зачесався очей зліва – це до додаткової роботи. Можливо, вам доведеться витратити більше сил на дозвіл утворилися проблем.
 • Філософи Сходу подібним чином передбачали відкриття нових можливостей.
 • На думку магів і цілителів, бажання пошкрябати зліва виникає, коли недоброзичливці готують підлість або бажають зла.
 • Провидці Заходу стверджують, що це попередження про проблеми зі здоров’ям.

1a71a7317e9564b8e67e9ebe41416fdb До чого свербить очей — тлумачення прийме по днях тижня і по локалізації свербежуЯкщо засвербіло з лівої сторони в куточку біля носа, прикмета повідомляє про веселощі і позитивне проведення часу з друзями.

Самонавіювання – сила, яка здатна вплинути на хід подій. Навіть якщо прикмета віщує негативні події, потрібно прийняти це до відома і налаштуватися на краще.

До чого свербить праве око

Коли справа біля носа в куточку свербить очей, тлумачення прикмети буде таким же, як у випадку з протилежною стороною. А це означає, що ймовірна радісна зустріч з друзями. Можливо інше значення: варто переглянути незакінчені справи. Вони дадуть про себе знати незабаром.

Якщо ви шукаєте прикмету про свербінні правого ока, то наступні тлумачення для вас:

 • Вдалі повороти долі в любовних справах. Для самотніх сердець настав час зустрічі з другою половинкою. Тим, хто вже у відносинах, саме час перевести їх на новий рівень.
 • Східні філософи попереджають: вам присниться сон, який стане дійсністю.
 • Якщо свербить під час конфлікту, варто звести його до мінімуму. При іншому результаті конфлікт закінчиться непоправними наслідками.
 • Західні люди після того, як засвербіло праворуч, перебувають в очікуванні грошових надходжень. Можливе підвищення по кар’єрних сходинках.

Сверблять обидва ока

Коли очі сверблять, прикмета може обіцяти:

 • зрада з боку близьких або просто знайомих;
 • розчарування;
 • сльози;
 • прихід біди.

Існує певний алгоритм дій, який допоможе позбутися поганих подій майбутнього: почухати очей зліва правою рукою, а праву – лівою. Після цього треба перехрестити особа 3 рази і сплюнути через плече вліво.

Здавна вірили, що час доби, коли засвербіли очі, можуть багато підказати:

 • Щастя наздожене тих, хто почухає їх увечері. Негативні емоції і негаразди обійдуть стороною.
 • Перед сном сверблять до зустрічі, яку ви так довго чекали.

79a0964ac4f98b69fb62487313151e0d До чого свербить очей — тлумачення прийме по днях тижня і по локалізації свербежуЛікарі пояснюють усе з медичної точки зору. Для них свербіж – майже завжди прояв захворювання. У деяких випадках слід скористатися їхньою допомогою.

Тлумачення по днях тижня

До чого сверблять очі по дням тижня, розкажуть прикмети. Наприклад, коли дівчина чекає побачення, вибирає найбільш сприятливі дні. Прикмети як не можна краще підійдуть для цього.

Понеділок

Якщо свербить праворуч, то варто підготуватися до радісних новин. В цілому права сторона віщує тільки гарні події.

0ee067f1aceb2747ef30ca50f3b0e4f3 До чого свербить очей — тлумачення прийме по днях тижня і по локалізації свербежуЛіва сторона засвербіла – готуйтеся до з’ясування відносин з родичами.

Вівторок

Праве віко свербить – чекайте неприємні ситуації, які можна швидко вирішити.

Дискомфорт лівого століття принесе лише зміни на краще, удача буде супроводжувати весь день.

Середа

Романтичний настрій обіцяний тим, у кого свербить з протилежного боку. Свербіти може і до везінню. Для притягання успіху слід правою рукою погладити ліве плече і цією ж рукою провести по лівому оці.

1871605b7e8da03e0221b0de69385e48 До чого свербить очей — тлумачення прийме по днях тижня і по локалізації свербежуПраве око дає про себе знати – значить, бути зустрічі з давно знайомою людиною. Можлива поїздка або подорож.

Четвер

Свербить і свербить праворуч до розваг і галасливій компанії. А от ліва сторона віщує протилежні емоції: розчарування та сльози.

П’ятниця

Про знахідки повідомить свербляче праве віко. Можна повернути все те, що було втрачено вчора.

Відчуття дискомфорту зліва обіцяє налагодження відносин з родичами.

58d1e61cb0188fc949a320f92dab0113 До чого свербить очей — тлумачення прийме по днях тижня і по локалізації свербежуП’ятниця – найкращий час для вирішення конфліктів, що сталися раніше.

Субота

За чешущейся правій стороні судять про сприятливі зміни в сімейному житті. Інше тлумачення: невеликий флірт, зародження любовних відносин, а також очікування поповнення гаманця.

Ліва сторона засвербіла – до збільшення прибутку.

Неділя

Виник дискомфорт і чесання з будь-якої сторони передбачають ділову зустріч. Для свербежу правого ока також є таке пояснення: романтична зустріч з несподіваним результатом.

6e27cc677b751c01389e013f243fce11 До чого свербить очей — тлумачення прийме по днях тижня і по локалізації свербежуУ неділю ліве око свербить до зростання фінансів.

Наскільки вірні й точні прикмети, вирішує кожен для себе. Наша підсвідомість грає велику роль в долю наших вчинків. Будь ознака здатне змінитися під дією енергетики. Потрібно лише вирішити, якою вона буде: позитивною або негативною.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради