Як продовжити розмову з хлопцем в Вк, інтернеті після: зрозуміло, привіт, питання як справи

Розмова з хлопцем почати і тим більше продовжити буває складно для дівчат. Пов’язано це з тим, що мислення представників протилежної статі влаштовано інакше, ніж у прекрасної половини людства.

Чоловіки люблять конкретику і не вміють збирати думка з кількох діалогів одночасно, а жінки, навпаки, прекрасно розуміють кілька історій, почутих в процесі спілкування зі співрозмовником, і це допомагає їм зрозуміти і уявити повну картину того, що відбувається.

базові рекомендації

Щоб вподобаний молода людина не занурився в себе при спілкуванні, потрібно:

 • Бути ініціативної.
 • Слухати.
 • Ставити правильні питання.
 • Виявляти інтерес до бесіди.
 • Вибирати 1 тему для розмови.

kak prodolzhit razgovor s parnem v vk internete posle ponjatno privet voprosa kak dela f7b0397 Як продовжити розмову з хлопцем в Вк, інтернеті після: зрозуміло, привіт, питання як справи

Дотримуючись цих простих правил, дівчина будь-якого віку зможе завоювати увагу чоловіка.

Як підтримати розмову з хлопцем в листуванні?

Продовжити розмову з хлопцем, який подобається, складно не тільки при реальному спілкуванні, але і в листуванні. Психологи відзначають, що найстрашніше – це зробити перший крок і набрати перші рядки в повідомленні. Чоловік будь-якого віку відгукнеться на ввічливе ставлення і питання по суті.

Якщо дівчина хоче звернути на себе увагу незнайомця з інтернету, то про звичному «Привіт! Як справи?” краще відразу забути і зробити підхід з незвичайного боку, попередньо перевіривши профіль обранця в соціальній мережі на тему інтересів і захоплень.

Що потрібно говорити?

У діалозі з чоловіком в інтернеті фахівці рекомендують бути максимально чесною. Не потрібно використовувати фрази, типу «Вгадай, навіщо я тобі написала» або «Привіт, ти такий милий». На таке вітання об’єкт інтересу може не відповісти.

Краще відразу написати, що співрозмовник симпатичний і є бажання продовжити з ним спілкування. Таке формулювання дасть зрозуміти представника протилежної статі, чого від нього очікує незнайома дівчина.

Коли діалог почався, потрібно максимально залучити до себе увагу об’єкта і зацікавити його настільки, щоб виникло бажання продовжити спілкування і не відповідати банальними «ок», «ясненько» або «зрозуміло».

Попередньо вивчивши профіль чоловіки, потрібно далі запитати про:

 • хобі;
 • роботі / навчанні;
 • культурному житті;
 • спорті;
 • кіно;
 • музиці;
 • тварин.

Підтримати діалог легко, якщо зі співрозмовником є спільні інтереси або в друзях значаться кілька знайомих людей. Коли обопільних цікавих тем немає, психологи рекомендують розмовляти про чоловіка, паралельно поповнюючи багаж знань про вподобаному людині.

Як потрібно говорити?

Продовжити розмову з хлопцем з інтернету можна на різні теми. Фахівці рекомендують в цьому випадку не забігати вперед і не випереджати відповіді співрозмовника, уважно читаючи те, про що він повідомляє і давати йому можливість висловитися.

Говорити потрібно впевнено, вдумливо зважуючи кожне слово, і уважно. Крім цього потрібно стежити, що відповідає співрозмовник і в якій манері він це робить. Якщо чоловік пише відкрито і не односкладовими фразами, значить, дівчина йому цікава, і він бажає продовжити більш глибоке спілкування з нею. kak prodolzhit razgovor s parnem v vk internete posle ponjatno privet voprosa kak dela ec2a742 Як продовжити розмову з хлопцем в Вк, інтернеті після: зрозуміло, привіт, питання як справи

Спілкуватися в соціальних мережах з вподобаним хлопцем потрібно:

 • ввічливо;
 • коректно;
 • на одній хвилі;
 • в позитивному ключі;
 • без грубості і фамільярності;
 • використовуючи цензурні слова і вирази.

Відповідати співрозмовника рекомендується відразу або в максимально короткий термін. У разі, коли хлопець виявляє обережність, рекомендують проявити тактовність і не нав’язуватися. Якщо ж співрозмовник прямо написав, що знайомство його не цікавить або у нього є дівчина, то діалог краще закінчити і більше йому не писати.

Огляд по темах для діалогу з молодим чоловіком в інтернеті

З хлопцем продовжити розмову допоможуть кілька загальних тем, на які люблять спілкуватися практично всі люди:

Тема Підтема
захоплення рибалка;

Футбол;

література;

живопис;

кулінарія;

техніка;

садівництво;

тварини.

ЗСЖ спорт;

живлення;

експерименти;

практика. kak prodolzhit razgovor s parnem v vk internete posle ponjatno privet voprosa kak dela dc7b7d1 Як продовжити розмову з хлопцем в Вк, інтернеті після: зрозуміло, привіт, питання як справи

Культурне життя музика;

театр;

кіно;

вечірки;

концерти;

виставки.

Робота навчання сфера діяльності;

чому вибір припав на цю професію;

досягнення;

досвід.

Подорожі улюблені країни;

плани на майбутнє;

де був;

що сподобалось;

де і як любить відпочивати.

kak prodolzhit razgovor s parnem v vk internete posle ponjatno privet voprosa kak dela fd746ae Як продовжити розмову з хлопцем в Вк, інтернеті після: зрозуміло, привіт, питання як справи

гастрономічні захоплення улюблена страва;

любить готувати;

яку кухню воліє.

Коли у співрозмовників немає спільних знайомих, завжди можна знайти цікаві теми. Якщо чоловік, напружений, можна зробити йому комплімент, що його розслабить і зробить більш товариським і відкритим.

Як продовжити розмову, якщо хлопець небагатослівний?

Не всі чоловіки – базіки від природи. Трапляється, що в листуванні молода людина небагатослівний, а в реальному житті – простий і відкритий в спілкуванні і за словом в кишеню не лізе.

Щоб продовжити діалог з тим, хто не любить писати довгі повідомлення, потрібно знати кілька правил поведінки в подібному випадку.

Якщо хлопець написав «зрозуміло»

Слово «зрозуміло» багато фахівців вважають вбивцею діалогу. Після такої відповіді співрозмовник довго думає, що і як написати, щоб продовжити спілкування і коштував його взагалі продовжувати.

«Зрозуміло» у відповідь можна отримати в декількох випадках. У першому, співрозмовник зайнятий, але не може про це повідомити в більш об’ємною формі. У другому, тема для спілкування стала не цікава чоловікові і він, таким чином, намагається дати це зрозуміти, не образивши при цьому мовчанням опонента. У третьому, «зрозуміло» вказує на те, що спілкуватися йому набридло.

Отримавши такий ємний, але короткий відповідь, можна запитати про можливість написати пізніше. Після цього рекомендується почекати, щоб чоловік наступне смс прислав першим.

Якщо хлопець тільки привітався

У разі, коли співрозмовник просто відповів на привітання, можна продовжити діалог, задавши що цікавить дівчину питання. Коли слово «привіт» було отримано на вітання і питання, потрібно почекати, так як чоловік може бути зайнятий, але відписався для того, щоб не втратити співрозмовницю.

Якщо після привітання продовження не було, то діалог можна продовжити на наступний день. У разі, коли і через час крім відповідного «привіт» нічого не слід, спілкування потрібно припинити, оскільки об’єкт не зацікавлений в подальшому розвитку листування.

Після запитання «як справи»

Продовжити розмову з хлопцем після питання «Як справи?» можна будь-яким зручним чином. Якщо у відповідь прийшло коротке «нормально», то розпитування можна продовжувати. Далі, як правило, цікавляться, що робить об’єкт, і чим буде займатися. kak prodolzhit razgovor s parnem v vk internete posle ponjatno privet voprosa kak dela 00e775d Як продовжити розмову з хлопцем в Вк, інтернеті після: зрозуміло, привіт, питання як справи

У разі, коли після запитання «Як справи?» подальшого відповіді не слід, потрібно почекати. Якщо співрозмовник не відповів і на наступний день, рекомендується не нав’язувати спілкування цієї людини.

Після запитань «Що ти робиш» або «чим займаєшся»

Мовчання після питань «Що робиш?» і «Чим займаєшся?» трактують по-різному. У першому випадку співрозмовник зайнятий і відповість пізніше. У другому, подальша листування йому не цікава.

В обох випадках рекомендується почекати. Якщо опонент мовчить, то краще йому не набридати.

Після запитання «як пройшов день»

Запитавши «Як пройшов день?» і не отримавши швидку відповідь на повідомлення, можна коротко розповісти, як провела день дівчина. Чоловік, зацікавлений в подальшому спілкуванні, відповість на розповідь співрозмовниці обов’язково.

Отримавши у відповідь «норм» або «ок», фахівці рекомендують задуматися про те, а чи потрібно продовжувати подальші спроби зацікавити співрозмовника. Якщо хлопцю не цікаво, але подальша бесіда навряд чи викличе у нього підвищений інтерес.

Приклади повідомлень і діалогів

Щоб привернути увагу співрозмовника, потрібно дотримуватися встановлених правил, що існують для спілкування з мало знайомим людиною. Ситуації бувають різні, тому і діяти потрібно згідно обставинам, що склалися.

Підтримка діалогу при знайомстві

У стадії, коли чоловік відповів на перше привітання і потрібно підтримати діалог, важливо проявити максимум винахідливості і уваги до деталей. Перед тим, як першої написати обраного об’єкта, потрібно детально вивчити його профіль і зрозуміти, що може цікавити співрозмовника. kak prodolzhit razgovor s parnem v vk internete posle ponjatno privet voprosa kak dela f91fc63 Як продовжити розмову з хлопцем в Вк, інтернеті після: зрозуміло, привіт, питання як справи

Якщо на питання про те, як справи у опонента, він детально розповів, чим зайнятий або що планує робити, то у відповідь можна також, але більш коротко, повідомити про свої плани.

Після обміну деталями планів на день, можна переходити до захоплень. Щоб утримати співрозмовника і зацікавити його, фахівці рекомендують проявляти максимум уваги до хлопця, не перебивати його і не випереджати відповідь на поставлене запитання своїми здогадками.

Як продовжити бесіду, якщо хлопець не пише сам

У разі, коли сподобався молодий чоловік не проявляє ініціативу в розмові, можна взяти керівну роль на себе. У цьому випадку дівчина може спробувати знову привернути його увагу цікавими питаннями або короткими розповідями про своє життя.

Можна продовжити діалог фразою «А ось у мене було» або «А я чула, що». В такому випадку чоловік розуміє, що співрозмовниця теж цікава людина і з нею є, про що поговорити. Крім цього потрібно пам’ятати, що повідомлення повинні бути в позитивному ключі, але «всезнайка» краще на час відключити, щоб не злякати боязкого співрозмовника.

Що написати, якщо хлопець образився

Якщо молода людина під час розмови на щось образився, краще відразу ж вибачитися і уточнити, що його зачепило, щоб в майбутньому не повторити подібної помилки. Фраза «Прости, я не хотіла тебе образити» доведеться до місця. На початку спілкування краще уточнити у співрозмовника, на які теми спілкування йому неприємно і не піднімати їх в майбутньому.

kak prodolzhit razgovor s parnem v vk internete posle ponjatno privet voprosa kak dela 847fa3d Як продовжити розмову з хлопцем в Вк, інтернеті після: зрозуміло, привіт, питання як справи Продовжити розмову з хлопцем, якщо він образився, можна фразою: «Прости, що образила.»

Коли після вибачення слід тривалий мовчання, і будь-яка спроба продовжити діалог не знаходить відповіді з його боку, краще припинити спілкування і не нав’язуватися співрозмовнику. Тут буде доречним написати «Якщо вирішиш відновити спілкування, пиши. Буду рада”.

Як можна відновити діалог після сварки

Трапляється і така ситуація, коли потрібно налагодити спілкування після тривалої сварки. В цьому випадку чинити потрібно обережно і акуратно. Фраза «Привіт. Ти вже не сердишся? » буде до місця.

Можна відбутися жартами з приводу події, написавши про те, з якого дрібниці сталася сварка. Також фахівці рекомендують дівчатам не боятися вибачаться першими, якщо вони відчувають, що були не праві.

З хлопцем продовжити розмову в інтернеті не складно. Головне, бути тактовною, веселою і допитливою. Крім цього, не потрібно чоловікові нав’язуватися або занадто показувати своє інтелектуальну перевагу. Уміння слухати стане додатковим плюсом, як у віртуальному, так і в реальному спілкуванні.

Відео про помилки дівчат при спілкуванні з хлопцем

Помилки дівчат при листуванні з хлопцем:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради