Відстеження посилок ePacket на Aliexpress, реальні відгуки

otslezhivanie posylok epacket na aliexpress, realnye otzyvy Відстеження посилок ePacket на Aliexpress, реальні відгуки На Алиэкспресс можна помітити, що у багатьох продавців є відправлення поштою ePacket, і цей спосіб доставки може бути безкоштовним і платним.
Зупинимося на цій поштовій службі детальніше:
Ця поштова компанія спочатку працювала тільки з американцями і тільки за USA, але зараз працюють з Росією, Україною, Білоруссю, Казахстаном.
Трек код у них формату LM929082324CN, тобто номер завжди починається з літер LM, це характерна ознака, що дозволяє упевнитися, що посилка відправлена саме цією поштовою службою.
ePacket — це спільний проект великих китайських магазинів, таких як Ebay і Aliexpress, EMS (Express Mail Service) China Post і EMS пошти країни призначення.

Тобто, по території Китаю посилку відправлену ePacket доставляє EMS китайської пошти China Post. По території Росії — відповідно EMS пошти Росії. На території України посилку доставляє EMS Укрпошти, у інших країнах — аналогічні національні поштові служби.

Оновлення інформації:
Раніше це була швидка , добре зарекомендувала себе поштова служба.
otslezhivanie posylok epacket na aliexpress, realnye otzyvy1 Відстеження посилок ePacket на Aliexpress, реальні відгукиПлюси:
1) Недорого (щодо DHL і EMS)
2) Трек-код відлежується на сайті Пошти Росії
3) Трек-код відлежується на сторонніх сервісах (аж до вручення)
4) Посилки приходять цілі (не м’яті, не втрачають товарний вигляд)- від упаковки продавця теж залежить

otslezhivanie posylok epacket na aliexpress, realnye otzyvy2 Відстеження посилок ePacket на Aliexpress, реальні відгукиМінуси:
1) Експорт/імпорт відбувається довго.
2) у відгуках В інтернеті зустрічаються скарги людей на довгу доставку

Найбільш ймовірно припущення, що служба ePacket ставши дуже популярною, перетягла на себе величезну частину замовлень користувачів і на етапі експорту/імпорту швидкість доставки впала. Сподіваємося, що керівництво поштової служби зможе вирішити дані проблеми і Епакет знову буде радувати нас швидкою доставкою.
Для мене ця пошта довгий час залишалася найкращою по відношенню ціна/якість.

Зараз, в якості можливої заміни ePacket рекомендую розглянути доставку Aliexpress standard (Premium) shipping — вона організована самим Aliexpress.

Відстеження посилок поштової компанії ePacket

Відстежити можна звичайно і на сайті пошти Росії,але зараз Ми будемо розглядати інший спосіб, більш детальний і зручний.
Тим більше не треба нікуди йти, можна відстежити на нашому сайті Відстежити посилку
Вводимо трек і, тиснемо відстежити
І отримуємо повноцінний і розгорнутий лист відправлень
otslezhivanie posylok epacket na aliexpress, realnye otzyvy3 Відстеження посилок ePacket на Aliexpress, реальні відгуки
Якщо посилка ще не внесена в базу відстеження, Вам не про що турбуватися, спробуйте через 2-5 днів. Увага! Якщо трек не відстежується більше 10 днів,сміливо відкривайте суперечка, скоріше всього Вам дали лівий трек.

Про всіх можливих видах доставки ми розповімо вам тут.

Яку б доставку ви не вибрали, розумно купувати товари використовуючи кэшбэк Алиэкспресс — відчутний повернення частини витрачених грошей.

У більшості публікацій хвалять компанію ePacket за швидку доставку, але, насправді, це далеко не завжди так.

Якщо для вас виявилася корисна ця стаття або ви отримали відповідь на своє запитання у коментарях, поділіться, будь ласка, їй у соціальних мережах натиснувши на кнопки «Поділитися з друзями» розташовані відразу після закінчення даної публікації.

Люди гідні знати правду про те, що можуть чекати посилку набагато довше обіцяного продавцями терміну.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради