Відстеження посилок ePacket на Aliexpress, реальні відгуки

otslezhivanie posylok epacket na aliexpress, realnye otzyvy Відстеження посилок ePacket на Aliexpress, реальні відгуки На Алиэкспресс можна помітити, що у багатьох продавців є відправлення поштою ePacket, і цей спосіб доставки може бути безкоштовним і платним.
Зупинимося на цій поштовій службі детальніше:
Ця поштова компанія спочатку працювала тільки з американцями і тільки за USA, але зараз працюють з Росією, Україною, Білоруссю, Казахстаном.
Трек код у них формату LM929082324CN, тобто номер завжди починається з літер LM, це характерна ознака, що дозволяє упевнитися, що посилка відправлена саме цією поштовою службою.
ePacket — це спільний проект великих китайських магазинів, таких як Ebay і Aliexpress, EMS (Express Mail Service) China Post і EMS пошти країни призначення.

Тобто, по території Китаю посилку відправлену ePacket доставляє EMS китайської пошти China Post. По території Росії — відповідно EMS пошти Росії. На території України посилку доставляє EMS Укрпошти, у інших країнах — аналогічні національні поштові служби.

Оновлення інформації:
Раніше це була швидка , добре зарекомендувала себе поштова служба.
otslezhivanie posylok epacket na aliexpress, realnye otzyvy1 Відстеження посилок ePacket на Aliexpress, реальні відгукиПлюси:
1) Недорого (щодо DHL і EMS)
2) Трек-код відлежується на сайті Пошти Росії
3) Трек-код відлежується на сторонніх сервісах (аж до вручення)
4) Посилки приходять цілі (не м’яті, не втрачають товарний вигляд)- від упаковки продавця теж залежить

otslezhivanie posylok epacket na aliexpress, realnye otzyvy2 Відстеження посилок ePacket на Aliexpress, реальні відгукиМінуси:
1) Експорт/імпорт відбувається довго.
2) у відгуках В інтернеті зустрічаються скарги людей на довгу доставку

Найбільш ймовірно припущення, що служба ePacket ставши дуже популярною, перетягла на себе величезну частину замовлень користувачів і на етапі експорту/імпорту швидкість доставки впала. Сподіваємося, що керівництво поштової служби зможе вирішити дані проблеми і Епакет знову буде радувати нас швидкою доставкою.
Для мене ця пошта довгий час залишалася найкращою по відношенню ціна/якість.

Зараз, в якості можливої заміни ePacket рекомендую розглянути доставку Aliexpress standard (Premium) shipping — вона організована самим Aliexpress.

Відстеження посилок поштової компанії ePacket

Відстежити можна звичайно і на сайті пошти Росії,але зараз Ми будемо розглядати інший спосіб, більш детальний і зручний.
Тим більше не треба нікуди йти, можна відстежити на нашому сайті Відстежити посилку
Вводимо трек і, тиснемо відстежити
І отримуємо повноцінний і розгорнутий лист відправлень
otslezhivanie posylok epacket na aliexpress, realnye otzyvy3 Відстеження посилок ePacket на Aliexpress, реальні відгуки
Якщо посилка ще не внесена в базу відстеження, Вам не про що турбуватися, спробуйте через 2-5 днів. Увага! Якщо трек не відстежується більше 10 днів,сміливо відкривайте суперечка, скоріше всього Вам дали лівий трек.

Про всіх можливих видах доставки ми розповімо вам тут.

Яку б доставку ви не вибрали, розумно купувати товари використовуючи кэшбэк Алиэкспресс — відчутний повернення частини витрачених грошей.

У більшості публікацій хвалять компанію ePacket за швидку доставку, але, насправді, це далеко не завжди так.

Якщо для вас виявилася корисна ця стаття або ви отримали відповідь на своє запитання у коментарях, поділіться, будь ласка, їй у соціальних мережах натиснувши на кнопки «Поділитися з друзями» розташовані відразу після закінчення даної публікації.

Люди гідні знати правду про те, що можуть чекати посилку набагато довше обіцяного продавцями терміну.

pinit fg en rect red 28 Відстеження посилок ePacket на Aliexpress, реальні відгуки

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради