До чого свербить ліва або права п’ятка: прикмети для дівчат, чоловіків, жінок та дітей

Поява свербежу в п’ятах, не пов’язаного з розладами або захворюваннями, попереджає людину про появу деяких подій. Трактують прикмету по-різному. Для правильної розшифровки варто звернути увагу на сторону, де виникло свербляче відчуття.

2d99999b47200193f8996fcd5af208b8 До чого свербить ліва або права пятка: прикмети для дівчат, чоловіків, жінок та дітей

Загальне тлумачення

За прикметами сильний свербіж на п’ятах означає несподіване відправлення в дорогу. Швидше за все, людина отримає звістку або добре слово від рідної, близької людини. Інше тлумачення забобони — виникнення ситуації, при якій доведеться тікати від когось або чогось.

Якщо п’яти сверблять після робочого дня на ногах – до веселощів в приємному оточенні з гарною музикою, танцями. В результаті на торжество можна одягти нові туфлі, босоніжки.

Нерідко свербіж пояснюють зміною погодних умов. П’ята почала свербіти взимку — чекайте потепління, на початку весни — сніг швидко розтане, а влітку — до сильного дощу.

До чого свербить ліва пятка

Свербить ліва п’ятка – по прикметі плани не здійсняться, а домовленості у відносинах не здійсняться. В сім’ї дане явище може передвіщати зрада з боку чоловіка.

Ліва п’ятка свербить перед зустріччю з неприємними людьми, здатними порушити план або принести погані звістки. Інше тлумачення означає, що великий ризик витрати грошових коштів даремно. Рекомендується написати план покупок і не відходити від нього. В іншому випадку можна попастися на вудку продавців і придбати неякісний товар.

Свербить права

П’ятка на правій нозі свербить до дальнього подорожі. Це може бути незапланована відрядження або запрошення в подорож від родичів. Також може свербіти до сприятливих новин, виконання бажань, планів. Можливо належить познайомитися з цікавими людьми чи покращиться матеріальний добробут.

  • Свербить ліва п’ятка у чоловіків до завершення важливих, потрібних справ. Можлива поява серйозних труднощів. Для того щоб отримати щастя, успіх буде потрібно самостійно вирішувати проблеми.
  • Свербіж у дівчини підказує, що будинок потребує оновлення. Рекомендується зробити перестановку, доробити розпочатий ремонт або використовувати елементи декору для облаштування житлового приміщення.

7fe41f69ebaa87c1c0f585ba9f1bdf80 До чого свербить ліва або права пятка: прикмети для дівчат, чоловіків, жінок та дітей

В іншому випадку п’ятка може свербіти до важливої зустрічі, тоді потрібно насторожитися. Швидше за все, людина буде брати участь в обмані або його вводити в оману.

Відразу обидві

Якщо сверблять обидві відразу, то важливо, коли саме сталася подія. Якщо перед вихідними — можлива зміна діяльності, роботи, а також серйозні зміни в особистому житті.

Інше тлумачення прикмети попереджає людину про що виникли неприємності із-за неправильного висновку, дії. Перш ніж здійснити вчинок, рекомендується продумати все на кілька кроків вперед.

Якщо п’яти зачесалися по черзі — чекайте неприємностей. Це може бути несприятлива новину, печаль.

У кого свербить п’ятка

Не менш важливим вважається у кого свербить. В кожному окремому випадку тлумачення дії буде відрізнятися один від одного.

У дівчини

Свербить ліва п’ятка у дівчини — до зустрічі з рідними, близькими чи друзями. Вважається, що людина побіжить «виблискуючи п’ятами». Це може бути відпочинок в іншій країні, похід в гості, на корпоратив.

Для незаміжньої по прикметі свербить ліва п’ятка до романтичного побачення, прогулянки з молодим чоловіком, який виявляє до неї більше, ніж просту симпатію.

Для незаміжньої дівчини дана прикмета віщує поява в житті юнака, який згодом стане чоловіком. Бувають випадки, коли дія символізує розлуку, втеча від настирливого молодика.

У хлопця

У хлопця свербить ліва п’ятка — попереду чекає дорога, де він зустріне дівчину своєї мрії. В дорозі молодий чоловік буде зустрічати тільки радісні події, безліч вражень. Свербіж підказує про швидке підвищення по кар’єрних сходах. Горить на правій ступні — збори в дорогу будуть серйозні, ділові.

У жінки

Свербить п’ятка на лівій нозі у жінки — чекайте замах на майно. Шахраї так і крутяться навколо. Не рекомендується в цей день показувати всім коштовності, накопичення і відкривати двері незнайомим людям.

За прикметою, якщо свербить ліва п’ятка у жінок, тоді під час прогулянки вона зустріне цікавого чоловіка.

Свербіж у правій символізує романтику, визнання в любові. Якщо неприємне відчуття виникло в обох одночасно, тоді прикмета попереджає, що потрібно серйозно і уважно ставиться до прийняття рішень. В іншому випадку збільшується ризик появи негативу.

e48b3820a24582bca067c9433f6fb76f До чого свербить ліва або права пятка: прикмети для дівчат, чоловіків, жінок та дітей

Для заміжньої жінки дію вказує на потепління в почуттях, стосунках з чоловіком. Усі негаразди, неприємності і скандали залишаться позаду. При наявності миру і спокою в подружніх відносинах, свербіж на п’яті символізує підвищення по службі або вказує на швидку надбавку до заробітної плати.

При вагітності свербіж означає легкі пологи. Дитинка народиться міцним, здоровим.

У чоловіка

Ліва п’ятка у одружених чоловіків свербить до одиночної відрядженні, в ході якої може виникнути серйозний роман. Вільного від зобов’язань представнику сильної статі, дія віщує зустріч з молодою, красивою дамою. Варто до неї уважно придивитися, вона може стати прекрасною дружиною і матір’ю ваших дітей.

П’ятка на правій нозі, вказує на появу труднощів, випробувань. Не варто залишатися холоднокровним до всього, в іншому випадку можна залишитися самотнім назавжди.

Палаюча права ступня у чоловіка означає підвищення по кар’єрних сходах. Зараз важливо навчитися контролювати себе, емоції і вчинки, щоб на робочому місці не утворювалися конфлікти з участю вашої персони. Якщо сверблять обидві одночасно — чекає подорож, в якому людина отримає новину. Погана чи хороша вона буде не відомо.

У дитини

Якщо у дитини під час примірки нового взуття засвербіла п’ятка на лівій нозі, тоді по прикметі, купувати взуття не варто. В іншому випадку під час носіння від взуття буде виходити один негатив.

Якщо під час ходьби у дитини засвербіла ліва п’ятка — хтось поширює неправдиву інформацію про батьків дитини або погано говорить про малюка.

Значення прийме за часом дня

Свербить ліва п’ятка вранці або в полуденний час, тоді день обіцяє бути плідним. Людина встигне зробити всі заплановані справи. Фортуна на його боці.

За прикметою горять ноги ввечері до змін. Людина зможе вирішити всі справи, питання, які так довго відкладав. Швидше за все, з’явиться можливість відправитися в подорож, в гості до рідних і близьким.

Тлумачення по днях тижня

За прикметами тлумачити до чого горить, свербить права ступня можна в залежності від дня тижня.

День тижня Ліва пятка Права п’ятка
Понеділок Довгий подорож по роботі. В ході відрядження з’ясуються неприємні моменти, які доставлять масу незручностей людині. Рекомендується продумувати кожне слово, дію. Особливо при розмові з рідними і близькими людьми. Конфлікт ні до чого доброго не призведе.
Вівторок Засвербіла ввечері, потрібно чекати веселого торжества. До позитивних новин і известиям від далеких родичів.
Середа Віщує виконання величезної кількості завдань, а ввечері можливий конфлікт з родичами. Чекайте приємних новин, здатних поліпшити емоційний фон.
Четвер Чекайте непроханих гостей, поява яких викличе у людини смуток. До вирішення проблеми, яка турбувала людини тривалий час.
П’ятниця Засвербіла перед сном — раптова поява гостей. Якщо вдень — розставання з хлопцем. Не рекомендується сьогодні контактувати з оточуючими людьми. В іншому випадку збільшується ризик розвитку серйозного конфлікту. В подальшому виправити необдумана дія не вийде.
Субота Доведеться зустрітися з другом, якого не потрібно ігнорувати. Інакше можливий сильний конфлікт. Рекомендується максимально вирішити проблеми, справи. В іншому випадку В подальшому на їхнє рішення часу не знайдеться.
Неділя Не рекомендується заздалегідь розслаблятися. До початку непростий, клопіткою тижня.

Свербить, що горить, або просто свербить ліва або права п’ята — в будь-якому випадку потрібно трохи насторожитися. Звернувшись до народних прикмет і забобонів, людина з легкістю може визначити, чого чекати надалі.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради