Які жінки подобаються чоловікам, народженим в місяць Ваг, і з якими знаками зодіаку у них краща сумісність

Чоловік, народжений під сузір’ям Ваги, легко зачаровує будь знак зодіаку. Дружнє спілкування і тонкий флірт з них підвищують самооцінку і дають відчуття взаєморозуміння. Такі відносини можуть тривати дуже довго і давати надію на щось більш серйозне.

На ділі ж жити з жінкою і запропонувати руку і серце чоловік-Терези вирішить, лише по-справжньому полюбив. Астрологи розповідають, які якості необхідні, щоб заповнити собою всю його широку душу, а також про те, яка сумісність Ваги чоловіки з жінками різних знаків зодіаку.

Які жінки йому подобаються

Чоловік, який перебуває під впливом Ваг, добре уявляє, які жінки йому подобаються: характеристика буде описувати зовнішність і характер. Типаж може бути будь-яким, зростання і комплекція теж. Представник цього знаку цінує:

 • жіночність;
 • наявність стилю;
 • поступливість;
 • педантичність.

Дівчина повинна в будь-якій ситуації та обстановці виглядати естетично. Тому головними будуть вміння стежити за собою і знання правил етикету.

Природне почуття такту буде вкрай корисним у налагодженні контакту з чоловіком-Терезами. Представники цього знака не виносять вульгарності, фальші і нав’язливості.

Всю свою сексуальність і розкутість дівчина повинна розкривати лише наодинці з ним і у відповідь на його ініціативу. Партнерка для нього має стати одночасно незамінною і практично непомітною.

Ваги у відносинах шукають спорідненість душі, спільність інтересів і життєвої позиції. Міцним буде союз з тією, яка здатна забезпечити домашній затишок, підтримати у важкий час і активно висловити захват його успіхам.

kakie zhenshhiny nravyatsya muzhchinam, rozhdjonnym v mesyac vesov, i s kakimi znakami zodiaka u nikh luchshaya sovmestimost49 Які жінки подобаються чоловікам, народженим в місяць Ваг, і з якими знаками зодіаку у них краща сумісність

Чоловік-Терези легко зачарує дівчину будь-якого знаку зодіаку

Ваги у відносинах з жінкою, народженої під тим же знаком

На думку астрологів, сумісність в любові чоловіка і жінки, що належать до знаку Терезів, забезпечує:

 • дипломатичність;
 • щирість;
 • творчий підхід.

Ці партнери проявлять турботу, будуть радіти успіхам і підтримувати у важкі хвилини.

Сумісність дівчата і чоловіки, народжених в місяць Ваг, гарантує їм вдалий культурний дозвілля: вони цінують мистецтво і добре в ній розбираються. Ложкою дьогтю могла б стати сексуальна сторона відносин з-за схильності знака чекати ініціативи від партнера. Але для чоловіка і жінки цього знака сумісність темпераментів і пріоритети відсуває всі тілесне на дальній план.

Зодіак Ваги — це прагнення до гармонії, воно поширюється і на шлюб. Тому для Ваг гороскоп обіцяє сімейне життя, наповнене взаємною повагою, любов’ю та вірністю.

Жінка та чоловік знака Терези намагаються бути вище всіх побутових і матеріальних питань, така одностайність забезпечує сумісність. Але для безхмарно щасливого життя в реаліях навколишнього світу прагматичності і планування такій парі буде сильно не вистачати.

Любов, постіль, шлюб з дівчатами інших знаків зодіаку

kakie zhenshhiny nravyatsya muzhchinam, rozhdjonnym v mesyac vesov, i s kakimi znakami zodiaka u nikh luchshaya sovmestimost50 Які жінки подобаються чоловікам, народженим в місяць Ваг, і з якими знаками зодіаку у них краща сумісністьНайкраща сумісність у Терезів з іншими знаками зодіаку його стихії – повітря і вогню:

 • Лев;
 • Водолій;
 • Овен;
 • Близнюки.

Найменша сумісність чоловіка, народженого в місяць Ваг, з іншими знаками зодіаку, не вміють налагоджувати побут і реалізовувати свої плани:

 • Рак;
 • Стрілець;
 • Телець.

Скорпіон

На перший погляд, сумісність Ваг з жінками, що знаходяться під впливом Скорпіона, видається сумнівною. Занадто різняться їхні темпераменти і розуміння любові.

Запальний, пристрасний, розкутий і авторитарний Скорпіон може просто спопелити все романтичні пориви партнера. Шанс просунутися далі симпатії і флірту є, тільки якщо її бурхлива енергія знаходить вихід в кар’єрі або хобі.

Сумісність чоловіка, народженого в місяць Ваг, з жінкою знака Скорпіон в любові і шлюбі може бути досягнута кропіткою роботою обох над собою і стосунками:

 • йому потрібно буде подолати свою манірність;
 • він повинен розслабитись;
 • їй слід навчитися делікатно висловити свою точку зору.

Стрілець

kakie zhenshhiny nravyatsya muzhchinam, rozhdjonnym v mesyac vesov, i s kakimi znakami zodiaka u nikh luchshaya sovmestimost51 Які жінки подобаються чоловікам, народженим в місяць Ваг, і з якими знаками зодіаку у них краща сумісністьСумісність Ваг з жінками, які народилися під зірками Стрільця, помірна. Їм буде цікаво і не нудно разом, але питання бюджету та побуту будуть даватися непросто. Представнику цього знака дуже важливо, щоб супутниця життя була рішучою. А Стрілець вважає за краще влаштовувати сімейний рада кожного разу, коли потрібно зробити вибір. Та ще й, може під впливом натхнення зробити не так, як було вирішено.

У ліжку пристрасність дами, що знаходиться під впливом Стрільця, чудово доповнить ніжність Ваг. Узи Гіменея зі Стрільцем можуть стати для чоловіка знака Терезів компенсацією її взбалмошности і гарантією хоча б якоїсь стабільності. Він консервативний у цьому питанні і відчуває потребу закріпити душевні пориви печатками.

Телець

З точки зору астрології, сумісність у Терезів з жінками, які народилися під сузір’ям Тельця, чудова. Він відповідає за духовну сторону планети-покровительки Венери:

 • компліменти;
 • захоплююче дозвілля;
 • моральна підтримка.

А вона — тілесну і матеріальну:

 • секс;
 • планування;
 • розподіл і поповнення бюджету.

Але коли перший запал романтики і залицянь згасне, почнуться труднощі. Жінки-Тельця буде не діставати конкретики і прогресу у відносинах. Вона ж занадто недбало ставиться до значущим для чоловіків-Терезів формальностей: реєстрації шлюбу і її пишного святкування, візитів до батьків на вечері, спільним фотосесій. Висока ймовірність, що до Загсу вони так і не дійдуть або незабаром розлучаться.

Лев

kakie zhenshhiny nravyatsya muzhchinam, rozhdjonnym v mesyac vesov, i s kakimi znakami zodiaka u nikh luchshaya sovmestimost52 Які жінки подобаються чоловікам, народженим в місяць Ваг, і з якими знаками зодіаку у них краща сумісністьЧоловік, який перебуває під впливом Ваг, і Лев уособлюють астрологічну сумісність в любові: союз Венери і Сонця. Різниця темпераментів спонукає їх до знайомства, а схожі смаки в мистецтві і дозвіллі допоможуть зблизитися. Коли він визначиться зі своїми бажаннями і напрямком руху, вона легко і невимушено підкаже, з чого слід почати шлях.

У сексі вони гармонійно доповнюють один одного. Ваги і Лев не будуть надто поспішати зв’язати себе узами Гіменея. Але відразу після затурбуються облаштуванням побуту і продовженням роду. Шлюб буде міцним і щасливим.

Близнюки

Сумісність Ваг з жінкою знаку Близнюки вкрай висока. Правда, з боку цей союз без пристрасті і ревнощів більше нагадує нерозлучних друзів. Зате їх обох все влаштовує:

 • насолода єдністю поглядів практично у всіх питаннях;
 • якесь надприродне взаєморозуміння;
 • бажання годинами розмовляти на будь-які теми.

Пара буде довго насолоджуватися душевною близькістю, не поспішаючи переходити до тілесної. Просто обидва мають помірний темперамент і будуть занадто захоплені розмовами і романтикою.

Сумісність чоловіка знаку Терези і дівчата, народженої під впливом Близнюків, в сексі відмінна. Випробувавши всі сторони взаємовідносин, партнери за спільним рішенням розпишуться. Сімейне життя буде гармонійною і насиченою розвагами.

Водолій

Сумісність чоловіка, народженого в місяць Ваг, з Водолієм чудова. Вона подарує йому натхнення і мотивацію до нових висот у кар’єрі. Хлопець-Ваги:

 • не скупиться на компліменти;
 • не дасть віддаватися нудьги;
 • подарує впевненість у майбутньому.

Жінка-Водолій відповість ніжністю і повагою. Якщо він занудиться, вона завжди знайде тему, яка його захопить. У сексі вони будуть поступово і не дуже рішуче дізнаватися переваги партнерів, наближаючись до ідеалу.

Відносини будуть розвиватися неспішно, зате можуть перерости в міцний сімейний союз. Господарські і батьківські обов’язки обидва будуть виконувати не ідеально, зате спільно, не грузнучи в рутині.

Риби

kakie zhenshhiny nravyatsya muzhchinam, rozhdjonnym v mesyac vesov, i s kakimi znakami zodiaka u nikh luchshaya sovmestimost53 Які жінки подобаються чоловікам, народженим в місяць Ваг, і з якими знаками зодіаку у них краща сумісністьЧоловік знака Ваги в любові з Рибами буде купатися в ніжності і романтики, душевну спорідненість та взаємоповазі. Чудово все буде і в ліжку: її фантазії піднесені, темперамент слабкий, а він підлаштовується під всі, крім вульгарності і нав’язливості.

Ваги і Риби добре сумісні:

 • в питаннях фінансів;
 • пристрої домашнього вжитку;
 • пристрасті в їжі.

Обидва досить аскетичні, ніж компенсують невміння планувати побут. Жінка-Риби завжди підтримають прагнення Ваг займатися тим, що радує. Він зможе порадувати партнерку без запаморочливих витрат. Але при невдалому збігу обставин, корабель сімейного життя цієї пари може легко розбитися на рифах життєвих негараздів. Часто такі відносини рятує допомога вірних друзів або турботливих родичів.

Овен

Сумісність Ваг з жінками вогняних знаків, наприклад з Овнами, базується на взаємодоповненні. Він – творець, у найкращому прояві, надихає свою улюблену трепетним ставленням і послужливість. Вона проявляє активність і ініціативу, не пригнічуючи і не ображаючи партнера.

Чоловік, народжених в місяць Ваг, жінка знака Овен мають одну з кращих сумісних в ліжку. Вона навіть зможе делікатно спонукати консервативного партнера на сексуальні експерименти. Вступивши у шлюб, обидва зможуть стати краще. Жінка-Овен навчитися бачити компроміси під впливом дипломатичного дружина.

Чоловік-Терези поруч з експресивної і цілеспрямованою жінкою-Овном стане краще розуміти власні бажання і навчиться продумувати план дій.

Рак

Ваги з Раком добре сумісні в любові, але не в сімейному житті:

 • як чоловік, так і його партнерка прагнуть до піднесених відносин;
 • закохавшись, будуть ідеалізувати партнера;
 • спробують перекласти один на одного реалізацію загальних планів;
 • не впораються з облаштуванням будинку.

Зблизившись на ґрунті спільних мрій про щасливе життя, ці два знака не зможуть їх втілити. З згасанням палкої пристрасті велика ймовірність розлучення, особливо якщо він зустріне більш ініціативну дівчину. Терезам потрібна партнерка, здатна підказати які кроки дозволять втілити в реальність його сподівання.

Рішення про вступ у шлюб і народження дітей така пара може прийняти за наполяганням батьків або сімейних друзів. Їм бракує автономності і добре підійде патріархальний уклад з спільним побутом кількох поколінь.

Козеріг

kakie zhenshhiny nravyatsya muzhchinam, rozhdjonnym v mesyac vesov, i s kakimi znakami zodiaka u nikh luchshaya sovmestimost54 Які жінки подобаються чоловікам, народженим в місяць Ваг, і з якими знаками зодіаку у них краща сумісністьНеквапливість і вміння насолоджуватися процесом — секрет сумісності в любові чоловіка знаку Терези і жінки, що відчуває вплив зірок Козерога. Їм приємні:

 • прогулянки;
 • романтичні побачення;
 • сюрпризи;
 • флірт.

А гармонія в сексі буде на такому рівні ніжності і розмірності, що впору їх інтимне життя вписувати в жіночий роман. Обидва не квапляться селитися разом і оформляти відносини. Настільки, що цукерково-букетний період може затягнутися на роки.

Дівчина знака Козеріг відмінний стратег у будь-якій сфері, а чоловік, що належить до сузір’я Терезів, надає її планам витонченість, що забезпечує союзу сумісність для шлюбу. Тому, задокументировав свої наміри, молодята продовжать насолоджуватися один одним. Часто союз виявляється настільки самодостатній, що діти в родині не з’являються.

Діва

Жінка-діва зацікавить чоловіка-Терези своїй уявній недоступністю, холодністю і старанністю. Він розташує її до себе, проявивши ініціативу, оточивши увагою і турботою. Відчувши себе центром його всесвіту, вона наповнить відносини ніжністю, сентиментальністю. Діва для коханої стане ідеальною супутницею життя і господинею в домі. Обидва цінують інститут шлюбу і переконавшись у своїх почуттях, оформлять відносини.

В інтимній сфері чоловік-Терези досить легко підлаштовується під переваги партнерки. Для досягнення гармонії потрібно делікатно донести їх коханому. Хорошим варіантом буде спільний перегляд еротики.

Висновок

 1. Ввічливість чоловіка-Ваг дозволяє йому розташувати до себе практично будь-якого знаку зодіаку. Приємне дружнє спілкування переросте в романтичні стосунки, якщо дівчина досить стримана у прояві сексуальності, вона ерудована і щира.
 2. Терезам захочеться жити разом з партнеркою, яка розділить його богемне байдужість до побутових питань чи зможе взяти їх рішення на себе.
 3. Запорукою міцного шлюбу з чоловіком-Терезами стане вміння жінки мислити стратегічно. Необхідно тактовно з’ясувати його плани і переваги, співвіднести з власними і розробити план реалізації.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради