Дизайн нігтів бежевий з чорним. Фото з малюнком, мереживом, стрічками, серцем матовий на короткі нігті

Поєднання класичних відтінків гель лаків у дизайні нігтів дозволяє створювати різноманітні образи. До традиційним поєднанням відносять поєднання бежевого та чорного лаку. Дизайн, при якому використовують ці кольори, підходить як для коротких, так і для довгих нігтів.

Загальні рекомендації

Дизайн нігтів бежевий з чорним – це варіант класичного поєднання, який має деякі особливості. Такий манікюр успішно виконують в салонах і в домашніх умовах.

Основні риси, які характерні для цього виду манікюру:

 • використання бежевого відтінку в якості бази;
 • використання чорного лаку для створення акценту на обраному нігті;
 • додаткове прикраса стразами, блискітками, малюнками.

Особливість цього дизайну укладена в розстановці акцентів. Переважання бежевого відтінку робить манікюр більш спокійним, підходить для повсякденної шкарпетки. Переважання чорного лаку робить дизайн більш яскравим, помітним. Такий манікюр підходить для урочистих випадків, тематичних заходів.

Техніки і методи

Дизайн нігтів бежевий з чорним – це класичний двоколірний манікюр з елементами акцентуації на певній зоні.

16024863e86afa7d8c87551cb4aa6420 Дизайн нігтів бежевий з чорним. Фото з малюнком, мереживом, стрічками, серцем матовий на короткі нігті

Існує кілька варіантів виконання:

 • матове покриття;
 • глянсове покриття;
 • чергування матового і глянсового покриття;
 • використання втирки.

Дизайн нігтів з використанням бежевого та чорного лаку можна зробити самостійно, не вдаючись до послуг салонного майстра.

Для цього необхідно підготувати матеріали для нанесення і спеціальні інструменти для манікюру. Техніка виконання манікюру в домашніх умовах передбачає дотримання певних правил і застосування спеціальних пристосувань.

Інструмент Призначення
Пилка Необхідна для додання форми нігтьової пластини
Баф Використовується для вирівнювання поверхні нігтя
Ножиці, щипці Необхідні для видалення кутикули
Апельсинова паличка Використовується для того, щоб відсунути кутикулу
Пушер Застосовується перед обрізанням кутикули
Лампа для сушіння Необхідна для закріплення гель лаку на нігті

Крім інструментів для домашнього манікюру заздалегідь купують матеріали, які дозволяють закріпити гель лак на нігті:

 • Праймер. Це засіб, який наносять перед застосуванням бази, щоб нігтьова пластина була додатково вирівняна і знежирена.
 • База. Шар, що передує нанесення гель лаку.
 • Гель лак бежевого та чорного відтінків. Основні матеріали для створення дизайнерського манікюру.
 • Топ. Це шар-закріплювач, який допомагає збільшити період шкарпетки.

Майстри нейл індустрії радять використовувати спеціальний засіб для знежирення нігтя перед нанесенням праймера. Цей прийом допомагає прибрати частинки пилу з нігтя і сприяє тому, що шари використовуваних засобів лягають на нігтьову пластину більш рівно. Знежирювачах має рідку структуру, їм просочують ватний диск, потім протирають кожен ніготь.

2510d6417b35a578449442a357c733ea Дизайн нігтів бежевий з чорним. Фото з малюнком, мереживом, стрічками, серцем матовий на короткі нігті

Техніка нанесення гель лаку однакова для всіх типів манікюру:

 • Після нанесення праймера на нігтьову пластину наносять базу, потім висушують шар під лампою.
 • Після висушування базового шару наносять перший шар гель лаку. Бежево-чорний дизайн передбачає нанесення лаку різного кольору на різні нігті. Кожен шар лаку просушують окремо.
 • Після фінального нанесення кольорового лаку на нігті наносять закріплювач і знову висушують.

Після фінальної сушіння знову використовують знежирювачах. Він потрібний для зняття липкого шару у тому випадку, якщо один з матеріалів залишає липкий шар після просушування нігтя.

Варіанти в різних відтінках

Дизайн нігтів бежевий з чорним може бути різним в залежності від того, який відтінок роблять переважаючим. При цьому значення має вибір техніки нанесення. Сукупність нюансів створює цілісність образу. Манікюр часто вибирають під тематичне вбрання.

Французький манікюр

Прийнято вважати, що французький манікюр – це манікюр, виконаний світлими лаками, але при наявності навичок і необхідних інструментів можна створити французький манікюр з бежевим і чорним гель-лаком.

1533ea84d7c4028c6ee95b2193a96b5e Дизайн нігтів бежевий з чорним. Фото з малюнком, мереживом, стрічками, серцем матовий на короткі нігті

Основою залишається бежевий лак, його наносять по всій поверхні нігтя. Чорним лаком фарбують кінчик пластини, а також використовують для акценту на нігті безіменного або великого пальця. Тонкі лінії чорного лаку підкреслюють простоту і природність основного бежевого покриття.

Місячний манікюр

Для фарбування пластини використовують бежеві відтінки. Чорним лаком виділяють лунку нігтя. Такий манікюр підходить для урочистих випадків, він помітний на нігтях здалеку. Особливість такого манікюру полягає в тому, що лінії місячного манікюру підкреслюють всі нерівності нігтьової пластини, тому, якщо необхідно приховати видимі недоліки, використовують додаткові декоративні елементи.

Класичний манікюр з декоративними елементами

Основа манікюру – щільне бежеве покриття. Один з нігтів повністю фарбують чорним лаком або покривають чорним принтом.

Такий тип манікюру підходить для тривалої щоденної шкарпетки, а також елегантно виглядає на будь-якому офіційному заході.

Двоколірний манікюр

Дизайн передбачає різне поєднання. На нігті наносять чорну або бежеву основу, чергують кольору. На нігті, покриті бежевим лаком, наносять малюнки чорним лаком. Цей варіант підходить для тематичних заходів. Він поєднується з нарядами, які мають схожу колірну палітру, однаково підходить до лаконічним чорним платтям або бежевим мереживним костюмах.

Змішання технік

Ефектно виглядає манікюр, який виконаний з використанням різних технік. Поєднання матового і глянсового покриття, використання втирки, стразів, блискіток – це елементи, з допомогою яких створюють виключно святкові варіанти манікюру.

Матовий манікюр

Матове покриття може бути нанесено по одній із схем:

 • акцент матовим покриттям на одному нігті;
 • чергування матового і глянсового покриття;
 • виконання манікюру матовим покриттям.

5c9d63d55b2422f67049dffef7c42b7a Дизайн нігтів бежевий з чорним. Фото з малюнком, мереживом, стрічками, серцем матовий на короткі нігті

Матове покриття особливо помітно на чорному лаку. Щоб добитися ефекту матовості використовують спеціальний топ, який позбавляє гель лак глянсового блиску. Після закріплення шару топа під лампою липкий шар перуть знежирювачем, одночасно з цим прийомом з’являється ефект матового покриття.

Варіанти з візерунками та малюнками

Дизайн нігтів бежевий з чорним допускає використання додаткових прийомів. Нанесення малюнків, візерунків, орнаментів робить манікюр більш помітним.

З малюнками

На вказівний, великий палець і мізинець наносять глянцевий чорний лак. Середній та безіменний палець покривають бежевою основою. На бежевій основі малюють чорних метеликів, квіти, сердечка. Для того щоб зробити манікюр більш ефектним використовують стрази, які фіксують по лінії початку нігтьової пластини.

З візерунками

Найпоширенішим візерунком вважають мереживний візерунок. Чорне мереживо на бежевому фоні виглядає особливо елегантно. «Мереживними» роблять нігті на безіменних пальцях рук. Техніка нанесення схожа з технікою нанесення, яку використовують при дизайні з використанням малюнка. Ніготь покривають бежевим лаком, потім тонкою кистю з чорним лаком створюють ефект мережива.

b118cb3adffcecea7aaf161059944949 Дизайн нігтів бежевий з чорним. Фото з малюнком, мереживом, стрічками, серцем матовий на короткі нігті

Мереживний манікюр рідко роблять на всі нігті.

Такий підхід може перевантажити образ. Найчастіше вибирають нігті безіменних або вказівних пальців. Дизайн добре підходить для створення образу на урочистому заході або тематичної зустрічі.

Геометричний

Нанесення прямих ліній, геометричних фігур – це один із трендів останніх сезонів. На кожному нігті тонкої пензлем малюють прямі лінії. Вертикальні і перпендикулярні нанесення чергують, щоб підтримати загальну тему. Одним з варіантів є чергування прямих ліній і дрібних точок.

343c1986b3b1535fe58738ed7f4c19be Дизайн нігтів бежевий з чорним. Фото з малюнком, мереживом, стрічками, серцем матовий на короткі нігті

На бежевому покритті чорні лінії виглядають особливо ефектно. Такий тип манікюру підходить для щоденної шкарпетки, а також для використання в особливих випадках. Стилісти радять робити геометричний манікюр на короткі нігті з нігтьовими пластинами, обробленими по прямокутному типу.

«В’язаний»

Один з найбільш популярних трендів нейл арту – це створення «язаного» манікюру.

Для бежево-чорного манікюру існує кілька варіантів поєднання:

 • в’язка краще видно на бежевому лаку, тому чорний лак використовують для простого покриття вибраних нігтів;
 • бежевим лаком покривають нігті безіменних пальців і використовують допоміжні матеріали для створення в’язки: пудру, акриловий пісок, слайдери або вінілові трафарети.

8816aa53000860662d310d623843c982 Дизайн нігтів бежевий з чорним. Фото з малюнком, мереживом, стрічками, серцем матовий на короткі нігтіНа фото наведені приклади дизайну нігтів бежевого з чорним.

«В’язаний» манікюр часто роблять перед урочистим заходом, щоб манікюр виглядав свіжим і помітним.

Ідеї з декором

Крім малюнків і візерунків для декору використовують додаткові матеріали. Єдина умова, яку радять дотримуватися при використанні різних елементів, це дотримання норм. Надлишок декоративних доповнень може зробити манікюр вульгарним, позбавити образ особливого лоску.

Бульонки

Це об’ємні намистини, які фіксують на нігтьовій пластині за обраною схемою. Бульонки накладають по прямій лінії по всій довжині нігтьової пластини або оформляють валик нігтя по природному півколу. Бульонки роблять манікюр ошатним, тому такий варіант часто роблять перед урочистим заходом.

Гліттер

Це блискітки, які виробляють в рідкому вигляді, а також у вигляді пудри. Сухий пудровий гліттер наносять на нігті способом напилення або накладають на використовувані трафарети. Рідкий гліттер наносять гель лак. Дизайн нігтів з глітером – це варіант для повсякденного носіння і урочистого заходу.

Камифубуки

54bdcfdce3772079b5cdefcc4d244b13 Дизайн нігтів бежевий з чорним. Фото з малюнком, мереживом, стрічками, серцем матовий на короткі нігті

Конфетті для нігтів різних розмірів і кольорів допомагають зробити манікюр яскравим і ефектним.

Конфетті наносять на основне покриття. Через просвіти між елементами можна побачити базовий відтінок.

Камифубуки підходять як для фіксації на чорному лаку, так і для фіксації на бежевому лаку.

Камифубики найчастіше використовують для молодіжного манікюру, його використовують для створення образу, відповідного для дискотеки, вечірки з друзями.

Стікери

Наклейки на нігті з односторонньою клейовою основою акуратно розміщують на нігтях пінцетом, потім покривають закріплювачем. На чорний лак наклеюють світлі стікери.

На бежевому лаку фіксують стікери контрастного темного кольору. Стікери можуть бути найрізноманітнішими, тематичні стікери доповнять будь-який образ. Це гарна ідея для створення карнавального образу.

Скотч

Це новинка нейл індустрії, з допомогою якої створюють геометричний манікюр. Смужки акуратно наклеюють за обраною схемою, потім закріплюють топом. Складність використання скотча – акуратна обрізка смужки.

Стрази

Класичний елемент декору для манікюру. Стрази розкладають пінцетом по заданій схемі, потім висушують під лампою. Зверху закріплюють стрази топом. Стразами підкреслюють валик нігтя по півколу або викладають з обраної лінії через всю поверхню нігтя.

051dfa39191a4eb333daddf0794238e9 Дизайн нігтів бежевий з чорним. Фото з малюнком, мереживом, стрічками, серцем матовий на короткі нігті

Кілька стразів можна використовувати для декору одного нігтя на руці або декорувати кожен ніготь, але використовувати по одному зразу, щоб не перевантажити загальний вигляд.

Манікюр зі стразами залишається самим затребуваним варіантом манікюру.

Невелика кількість страз дозволяє носити манікюр довгий час, є варіантом повсякденного дизайну. Велика кількість об’ємних стразів для декору кожного нігтя найчастіше використовують для створення святкового манікюру для особливого випадку.

Модні тенденції в 2019 2020

Достаток матеріалів та інструментів дозволяє створювати різноманітні дизайни на нігтях в домашніх умовах. Щороку з’являються нові ідеї, які швидко поширюються.

Для сезону 2020 характерні наступні тенденції:

 • переважання бежевих і нюдовых відтінків;
 • поєднання різноманітних технік для оформлення нігтів;
 • модними залишаються геометричні малюнки, прямі лінії, більш затребуваним стає скотч для нігтів;
 • поширення техніки, що передбачає нанесення написів на нігтьових пластинах;
 • переважання нетипового французького манікюру з несподіваними поєднаннями відтінків.

4789f1426f85a39c01fe58638cbb7065 Дизайн нігтів бежевий з чорним. Фото з малюнком, мереживом, стрічками, серцем матовий на короткі нігті

Особливу увагу приділяють формі нігтя. Модними залишаться мигдалеподібні форми нігтів середньої довжини. Для коротких нігтів раніше актуально створення прямокутної форми. Любителькам гострих нігтів слід вибирати середню довжину, занадто довгі нігті більше не будуть модними.

Нові дизайни манікюру допускають поєднання глянсового та матового покриття. Модною стає нанесення лаку в техніці стемпинг. Особливої популярності набуває декорування нігтя на великому пальці. Це новий напрямок, який тільки починає розвиватися.

Поєднання бежевого та чорного лаків у дизайні нігтів прийнято вважати класичним поєднанням. Обидва кольори добре підкреслюють форму нігтя, але одночасно з цим можуть виявляти нерівності і інші видимі недоліки. Вибір техніки нанесення гель лаків чорного і бежевого відтінку залежить від навичок, які необхідні при створенні складних малюнків і наявності необхідних матеріалів.

Відео про манікюр чорно-бежевому кольорі

Манікюр Оксамитовий пісок:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради