Чи можна стригти волосся ввечері, вночі – прикмети і забобони

Волосся – дар небес. Вони не тільки прикрашають людину, але і містять в собі життєву силу, служать для зв’язку з космосом. Маніпуляції з шевелюрою можуть вплинути на людину, і навіть змінити його долю.

Працюючих людей цікавить, чи можна стригти волосся ввечері. Адже взимку робочий день основної маси трудящих закінчується після заходу сонця, а в неділю категорично забороняються будь-які дії, що змінюють зовнішність.

2bd7b71f7e32e4f9991cc2ed7e790a3e Чи можна стригти волосся ввечері, вночі – прикмети і забобони

Але вечірній час – також не найкращий момент для зустрічі з ножицями перукаря. Доводи цієї заборони виглядають дуже переконливо. Вам залишається лише ознайомитися з ними, щоб прийняти правильне рішення.

Прикмети і забобони про вечірньою стрижці

Слід почати з того, що народна мудрість радить стригтися тільки при крайній необхідності, тому що люди з довгими локонами залучають щастя, успіх і багатство. А підстригання пасм призводить до втрати різноманітних благ, в тому числі здоров’я і душевної рівноваги. Дія цієї прикмети посилюється у вечірній час. Більш того, під місячним світлом не рекомендується навіть розчісуватися, не те що підстригати волоссячко. Причини, чому не можна стригтися ввечері:

  • втрату здоров’я;
  • втрату енергії;
  • затуманення розуму;
  • скорочення життя.

Стрижка після заходу сонця несе з собою безгрошів’я.

В години, коли на небі красується нічне світило, світ наповнюється темними сутностями, які можуть скористатися ситуацією, і накинутися на ослабленого стрижкою індивідуума. Під час стрижки на ніч втрачається зв’язок зі світлим початком. Це може зробити людину негідним, розпусним.

Є і хороша прикмета для жінок: якщо чоловік перед сном розчісує волосся дружині, подружня пара ляже спати зі світлими почуттями. Вечірній розчісування видаляє накопичився за день негатив, зайву інформацію, впорядковує думки, дарує спокій і приємне розслаблення. Але гребінець в руках повинен тримати люблячий чоловік, а не випадковий перукар.

Стригти вночі

Від нічної стрижки слід відмовитися, так як вважається, що вона забирає сили у того, кого стрижуть і у перукаря.

З приводу стрижки вночі потрібно врахувати, що стригти себе самостійно – дуже погана прикмета, предрекающая укорочення власного життя або втрату внутрішньої гармонії.

На закінчення потрібно відзначити, що всі перераховані заборони – це надбання давньослов’янської філософії і фахівців по езотериці. Вірити їм чи ні – особиста справа кожного.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради