Оберіг для собаки: майстер-клас, як зробити своїми руками

Тварини, як і люди, піддаються магічним діям. Щоб убезпечити свого улюбленця, дбайливі господарі використовують оберіг для собаки, який важливо зробити своїми руками. Покупні талісмани дуже слабо захищають тварин. Для виготовлення захисного предмета потрібні елементарні навички в рукоділлі і знання значень магічних символів.

f62f51b2284a3f330b640a4495e6f5ad Оберіг для собаки: майстер клас, як зробити своїми руками

Які бувають обереги для собак

Цікаво, що всі собачі обереги підходять і для котів. Серед найпоширеніших талісманів для домашніх улюбленців трапляються нашийники, шпильки, виробні камені.

Природні мінерали

Дорогоцінне або напівдорогоцінне каміння послужать собаці захистом. Наприклад, янтар здатний запобігти псування, пристріт, хвороби. Камінчики прикріплюють до нашийника, щоб пес ніколи не розлучався з талісманом.

Обереги, зроблені своїми руками

Їх можна виготовити різними способами:

 • прикраса нашийника захисним символом;
 • орнамент на нашийнику і ланцюжка захисних знаків;
 • власноручне плетіння нашийника в різних техніках.

Під час роботи потрібно дотримуватися принципи:

 • у виробі не повинно бути вузликів (якщо це умова неможливо виконати, вузлів має бути парна кількість);
 • небажано використовувати ріжучі предмети для обрізання кінців ниток. Кінці роботи потрібно постаратися обірвати руками.

Якщо ви володієте навичками в’язання гачком, краще всього використовувати цю техніку для виготовлення оберега для вихованця. Але якщо немає часу чи натхнення робити повноцінний магічний амулет, не завадить використання підвіски на ошийник у вигляді:

 • Маленького китайського дзвоника, який своїм дзвоном відлякує нечисту силу.
 • Кисті з ниток червоного кольору. Вона точно стане в нагоді, якщо колір нашийника або оберега собаки не потрапляє в гаму червоних відтінків.
 • Ікла звіра (вовка або ведмедя). Якщо немає справжнього ікла, його можна замінити підвіскою з металу відповідної форми.
 • Шпильки з бурштином або котячим оком. При використанні такої підвіски потрібна обережність, щоб не вколоти песика. Шпилька повинна бути якісною, і не розстібатися мимовільно.
 • Нашийники

  Коло – важлива фігура в магії, він захищає по всьому контуру, тому обереги рекомендується робити замкнутими. Крім того, велике значення мають знаки і символи, в які вкладається глибокий сенс. Віра предків і Магія, яка пройшла крізь століття, підкріплює захисні здатності зображень на оберегах.

  • суцвіття трилистої конюшини, які символізують Трійцю або чотирилистої, залучає удачу;
  • хрестики символізують перетин всіх шляхів у світі, і відображають негатив;
  • ялинка лапами вгору відображає все погане, а гілками вниз – обіцяє довголіття;
  • зигзаг плутає нечисту силу, відображає заздрісні погляди;
  • прості кола у вигляді колеса, прядки.

  a23733965eb9ed9a292ee101c8b642c2 Оберіг для собаки: майстер клас, як зробити своїми руками

  Купання у відкритому водоймищі

  Цей метод підходить не тільки для запобігання негативного магічного впливу, але і допомагає позбавитися від наслідків вже насланих пристріту, псування, тощо. Але в холодній воді не варто випробовувати долю. Купайте собаку при комфортній температурі повітря і води, а ще краще, плавайте разом з псом.

  Як зробити талісман

  Як повинен виглядати оберіг для собаки – строгих вказівок на цей рахунок не існує. Господар пса краще будь-якого спеціаліста езотерика може вибрати символ, відповідний для власного вихованця, з його характером, уподобаннями і звичками. Саме про це потрібно думати, виготовляючи самостійно магічний предмет. Є кілька загальних рекомендацій, які не завадить виконати:

 • Необхідна повна сконцентрованість на виконуваній роботі і спогадах про вихованця, виключення всіх сторонніх думок, особливо негативних. Так вся внутрішня сила власника собаки перейде на оберіг.
 • Під час роботи вимовляєте тихенько побажання, які потрібно вкласти в оберіг.
 • Для магічної вироби використовуйте натуральні матеріали (льон, шовк, вовна, бавовна), які найкращим чином здатні «ввібрати» ваші побажання вихованцеві.
 • При виборі колірної гами віддайте перевагу червоних відтінків. Предки були впевнені, що червоний колір відганяє нечисть, є бар’єром для пристріту і псування. Причому цей відтінок повинен мати будь-який предмет, обраний в якості оберега.
 • Для виготовлення оберега вибирайте момент, коли вами керує внутрішнє веління. Якщо ви поспішаєте, або вас хвилює інше питання, є важливі справи краще відкласти на інший час.
 • Самий сильний оберіг виходить з рук господаря собака, або кровного родича власника вихованця.
 • Пес не повинен розлучатися з оберегом. Коли помітно небажання собаки носити магічний предмет, це означає, що річ не підходить тварині (фізично некомфортна або обрані невдалі символи), або оберіг вже виконав своє завдання, віддав силу, та підлягає заміні.
 • До оберегу не можна ставитися як до повсякденного речі. Думайте про нього як про маленького захисника або живій помічника. У разі втрати обов’язково створіть новий магічний предмет.
 • Прати в’язані обереги можна тільки руками і без застосування хімічних засобів.
 • Вперше надягаючи на пса оберіг, зроблений власноруч, скажіть.
 • 4e27236c2ee51bb87c728f9a1333ac6d Оберіг для собаки: майстер клас, як зробити своїми руками

  Виконання всіх рекомендацій наблизить вас до отримання цього діючого предмета, який стане вашому псові надійним захистом.

  Створення захисту своїми руками

  Елементарний оберіг для собаки своїми руками зовсім неважко: він являє собою монету номіналом 10 копійок, обвязанную 4 рази навхрест ниткою червоного кольору. Під час виготовлення цієї речі не потрібно вимовляти ніяких спеціальних слів. Така монета розміщується під килимком домашнього вихованця (собаки або кішки), захищає тварину від різних хвороб, подовжує йому життя.

  Але є обереги і складніше. Наприклад, можна зв’язати гачком шнур з червоних ниток, замкнути його, а в місці з’єднання кінців прикріпити пишну кисть.

  Для того щоб зробити оберіг у техніці макраме нагоді майстер-клас з фото. Спробуйте виготовити оберіг у вигляді нашийника, який захистить вашого пса на прогулянці. Для цього візьміть нитки червоного відтінку, 2 шпильки і 2 металевих елемента для паска, і дійте за схемою.

  d518854bae741014a1344255798cf36f Оберіг для собаки: майстер клас, як зробити своїми руками

  3d7fbd0452c5fc139acbe5b98a117f61 Оберіг для собаки: майстер клас, як зробити своїми руками

  2196a52d66ce518b8d242cdc7156cda5 Оберіг для собаки: майстер клас, як зробити своїми руками

  Під час плетіння перераховуйте все, що ви бажаєте своїй собаці. Одягаючи оберіг на вихованця, скажіть:

  efd1bd87083a697ed0203f76289bb575 Оберіг для собаки: майстер клас, як зробити своїми руками

  Поради при виготовленні собачого оберега в техніці макраме:

  • Для маленьких собачок можна використовувати тонку нитку, а для великих тварин знадобляться товсті нитки.
  • З товстих ниток виходить міцний нашийник. Якщо в наявності тільки дуже тонкі нитки, зробити вихідний матеріал товстіший можна методом складання в декілька ниток, або зв’язати гачком ланцюжок, або сплести кіскою.
  • Нитка довжиною 6 метрів – достатня кількість матеріалу при виготовленні нашийника для великого пса.
  • Використовуйте натуральні нитки (льон, шерсть, бавовна) червоного кольору. Матеріал стане в нагоді і оранжевого або рожевого кольору (важливо щоб був червонуватий відтінок).
  • Найзручніше робити нашийник з чотирьох товстих ниток.
  • Кінчики мотузочок, які плутаються, можна закріпити на шматочках паперу, згорнутого в трубочки або на коротких дерев’яних паличках.

  Найсильнішим оберегом вважається талісман з пуповини собаки, але отримати його можна тільки разом з цуценям, купленим відразу після народження або прив’язки.

  Для виготовлення цього захисного предмета потрібен стебло кропиви, зірваний вдень на кладовищі. Цей стебло потрібно добре пом’яти, і обв’язати їм пуповину. Одержаний джгутик потрібно просушити, і перев’язати їм червоний мішечок, наповнений рисом або горохом.

  Потім цей оберіг повинен знаходитися пристебнутим шпилькою до ошийника собаки. Забороняється прати оберіг. В один день тижня можна замінювати рисові зерна свіжими, і мити мішечок. Зв’язок з матір’ю через пуповину забезпечує собаку потужним захистом протягом усього життя.

  Який би варіант амулета ви не вибрали, якщо ви створите своїми руками, він надійно захистить вашу собаку.

  Інші способи захисту тваринного

  Щоб захистити свою собаку, дбайливі господарі не тільки користуються заговоренными оберегами, але й читають молитви. Можна купити ладанку, на якій написані слова молитви про збереження життя і прикріпити її до ошийника. Можна іноді читати молитву, звернену до ангелу-охоронцю:

  Ангел-хранитель будь моїм другом (ім’я) – він теж тварь Божа, і потребує твого захисту. Бережи його від лихого ока, слова і помислу. Амінь!

  Є покровителі тварин: Сергій Радонезький, Серафим Сваровський, святий Георгій – їх можна просити про захист свого улюбленця. Люди ставлять свічки перед образами, замовляють молебень, просять участі, якщо домашній улюбленець хворий або сталися важкі пологи.

  Під час купання собаки в душі, варто вимовляти слова:

  «Змий вода всю худобу і злість, звернену до моєї собаки»

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради