Асиметричне каре без чубчика для круглого, прямокутного, овального квадратного особи. Фото

Універсальне асиметричне каре без чубчика вважається стильною стрижкою, не вимагає особливого догляду. Каре зручно, як повсякденна і як святкова зачіска. Має багато видів виконання. Підійде для будь-якого типажу особи.

Технологія асиметричні стрижки

Асиметричне каре без чубчика – це стрижка, має різну довжину волосся з лівого і правого боків зачіски. Різниця довжин бічних локонів (вигляд спереду) може коливатися від 1 до 12 см. З кожної з бічних сторін вид каре може різко відрізнятися одне від іншого. Асиметричність каре (вид ззаду) підкреслює чітко виражена лінія діагональної стрижки.

Основні етапи виконання:

Етап Виконання
1 Волосся повинні бути вимиті і трохи підсушені.
2 Волосяний покрив розділяється по зонам.
3 Заколоти весь волосяний обсяг, з попереднім виділенням однієї з пасом знизу потиличної зони. Обрізати цю пасмо (контрольна), виконавши її необхідної довжини.
4 У верхній частині зони потилиці зробити окантовку.
5 Зістригти волосся в зонах скронь, відштовхуючись від контрольної довжини.
6 Відкоригувати довжини пасом в напрямку від проділу до скроневим зонам за кілька прийомів.
7 Вистригти асиметрію каре на протилежній стороні.
8 Виділити пасма на зоні тімені і прочесати весь обсяг волосся у напрямку до лиця
9 Визначити, де буде розташовуватися проділ, і виконати стрижку локонів по двох сторонах від нього (довжина повинна бути різною).

Кому підходить

Асиметричне каре без чубчика може прикрасити власниць будь-якого віку і комплекцій. Вибираючи варіант зачіски, потрібно знати відповідність форми особи найбільш вдалим варіантом стрижки.

1a3352138cf31d8df7044607d3a6154d Асиметричне каре без чубчика для круглого, прямокутного, овального квадратного особи. Фото

 • Для повних осіб з округлими формами добре підійде подовжена асиметрична стрижка. Відповідає формі за відсутності чубчика. Візуальне подовження особи і зменшення обсягу щік досягається завдяки переднім довгим пасмам. Підкручувати кінчики всередину і робити прямий проділ не варто, це підкреслить округлість обличчя і візуально збільшить його ширину.
 • Овальну і витягнуту форму обличчя прикрасить будь-який з варіантів асиметричні стрижки. Якщо додати густу чубок на прямих волоссі довжиною до брів, то можна відкоригувати витягнутість особи. Приховати небажану ширину скул допоможуть пасма, подовжені спереду.
 • Риси квадратної (прямокутної) форми допоможе пом’якшити і додасть особі миловидність варіант градуйованого каре з асиметрією і плавним переходом різниці довжини локонів. Власницям прямокутної форми не рекомендуються подовжені стрижки, а чубчик допоможе зменшити витягнутість.
 • Внесуть м’якість образ з трикутними (ромбовидними) формами і урівноважать непропорційні риси, згладивши кути, будь-які варіації стрижки. Добре підходять короткі і довгі стрижки каре, можна з градуюванням.

Залежність від довжини і структури локонів

Асиметричне каре без чубчика виконується з підбором відповідності варіанти довжини волосся та структурі пасм.

 • Волосся з тонкою структурою, як і об’ємні пасма, однаково хороші в стрижку каре і виглядають в асиметричних зачісках. При косому проборе можна розподіляти красиво пасма обох типів. Товсті волосся укладаються прямо, тонкі зачесываются вперед.
 • Ламкі і тонкі пасма виглядають в асиметричне каре об’ємніше і пишніше.
 • Кучеряве волосся для стрижки каре потрібно попередньо вирівняти для прояву ефекту асиметрії. Не підійдуть градуйовані стрижки в зачісках на таких типах волосся.
 • Асиметричні стрижки добре поєднуються з трохи кучерявими локонами. При бажанні зачіску можна доповнити чубчиком.

Стрижку можна виконувати і вона буде виглядати ефектно на волоссі будь-якої довжини.

Без чубчика

Асиметричне каре без чубчика короткої довжини – популярна і стильна стрижка. Не рекомендується власницям круглих осіб і пишних форм. Максимальна довжина локонів не нижче лінії підборіддя. Добре виглядає з овальним і загостреним обличчям. Має омолоджуючий ефект.

Середня довжина

Різні варіації стрижки добре поєднуються з волоссям середньої довжини. Пасма такої довжини допомагають створити образ жіночності та загадковості. Підходить власницям будь-яких типів особи.

e57f2935b06b1bb8ae4159c46ca9a0ae Асиметричне каре без чубчика для круглого, прямокутного, овального квадратного особи. Фото

Таке каре виглядає об’ємно. Допомагає приховати наявні недоліки – зрівноважити пропорції обличчя, приховати великі вилиці, пом’якшити вуглуваті риси, подовжити овал. Щоденна укладання не є обов’язковою.

Довге волосся

Для тих, хто не бажає скорочувати довгі локони, підійде модне довге каре. Зачіска відрізняється оригінальністю і стильністю. Є прекрасною альтернативою отращиванию довгого волосся. Обов’язкова умова – щоденна укладка для збільшення прикореневого об’єму, щоб зачіска не виглядала прилизаною.

Якщо волосся тонке

Тонкі волосся в асиметричне каре будуть добре виглядати в коротких і градуйованому варіантах стрижки. Може знадобитися щоденна укладання з використанням коштів для збільшення обсягу.

Класифікація

Асиметричне каре без чубчика має безліч різних варіацій. Вдало підібрана зачіска підкреслить достоїнства особи або приховає його недоліки. Варіанти стрижки по техніці виконання:

Класика

У класичній варіації каре є стрижкою, яка застосовується в будь-яких обставинах. Одна з переваг такої стрижки – проста, легка і швидка укладка, без складних зусиль. Це варіант, який виглядає ефектно і стильно. З класичним каре добре поєднується будь-який тип особи.

11e3ea083dc9f746283f62165498ce57 Асиметричне каре без чубчика для круглого, прямокутного, овального квадратного особи. Фото

Відрізняється м’якістю ліній.

Роблячи вибір на користь класичної стрижки необхідно враховувати бажану довжину локонів, де буде розташований, і який вигляд буде мати проділ. Підібрати варіант зачіски відповідний типу обличчя. Підійде для овального, ромбоподібного і трикутного обличчя. Є базовою стрижкою для всіх варіантів зачіски каре.

Поголений скроню

Стрижка відрізняється максимальною креативністю. Сміливе і помітне рішення зачіски. Не підійде власницям круглих і квадратних осіб. Візуально збільшує ширину. Можна прикрасити поголений скроню фігурним выстригом у вигляді малюнка. Креативне фарбування посилить ефектність зачіски.

Градуювання

В асиметричному варіанті каре з градуюванням пасма і локони з різною довжиною волосся. Стрижка виконується східчасто, у вигляді драбинки або ярусами. Градуювання здатна підкоригувати риси осіб та їх форми.

fef7edb75bd2673f4b20cd8a053c2e35 Асиметричне каре без чубчика для круглого, прямокутного, овального квадратного особи. Фото

Цей варіант не вимагає обов’язкової щоденної укладки. Недбалість, розтріпаність та скуйовдженість зачіски створює легкий і загадковий образ. Краще виконувати на прямих волоссі. На хвилястих пасмах втрачається ефект градуювання.

Подовжені пасма

Асиметричне каре з видовженими пасмами або каре кутом має довгі пасма в передній частині, які мають плавний перехід до основної довжині. Перепад довжин локонів може бути сильноконтрастной або незначно відрізнятися.

Локони задній частині зазвичай роблять короткими, підстригаються рівне, каскадом або зубчиками, іноді потилична частина выбривается для створення більш ефектною лінії перепаду довжини локонів. Зачіска підійде для прямих пасм і трохи кучерявого волосся.

0567c03c72cadbde81588e5299755835 Асиметричне каре без чубчика для круглого, прямокутного, овального квадратного особи. Фото

Стрижка локонів може бути злегка градуйованою, що створить легкий і повітряний образ. Важкі і густе волосся добре поєднуються з цією зачіскою. Не підходить для подовжених типів особи. Таке каре відрізняється креативністю, універсальністю і простотою у догляді.

Укорочений потилицю

Укорочений потилицю в асиметричне каре підходить для густих і рівних волосся. Додає в образ елегантність, відкриваючи і підкреслюючи лінію шиї. Інші локони можуть підстригатися самими різними способами. У разі лінії з особливим малюнком необхідна постійна підтримка укладання. Акцент уваги стрижці на оформленні кінчиків пасм. Підходить для трохи кучерявого пасм.

Одностороннє подовження

Асиметричного каре з одностороннім подовженням може доповнюватися окремими видовженими пасмами. Найпоширеніша стрижка з усіх варіантів зачіски. Створює ефект витягування особи при відсутності чубчика. Добре поєднується з круглою формою обличчя. Власницям овальної форми цей варіант зачіски не рекомендується.

Боб-каре з асиметрією

В асиметричному варіанті зачіски боб-каре поєднуються фрагменти 2-х красивих зачісок. Асиметрія каре спереду у вигляді пасом різної довжини по двох сторонах від особи. Асиметричні пасма попереду надають образу індивідуальний нестандартний стиль. З боків і ззаду – стрижка боб з пишним об’ємом на потилиці, додає легкість модній зачісці. Добре поєднується з круглим типом особи.

На ніжці

Каре на ніжці – одна з коротких стрижок, кінці пасом якій розташовуються вище лінії підборіддя. На зоні потилиці машинна стрижка, оформлена у вигляді «ніжки». У такому оформленні пасма у верхній частині створюють великий обсяг.

c74c3796f5481b8568a03e5d9dd9d055 Асиметричне каре без чубчика для круглого, прямокутного, овального квадратного особи. Фото

Стрижку можна виконувати з легкої градуюванням. Добре поєднується з красивою і доглянутою шиєю. Зачісці буде необхідна часта корекція. Стрижка відмінно виглядає на волоссі прямий структури і підвищеної густоти. Немає необхідності в щоденній спеціальної укладанні.

Варіанти фарбування

Для фарбування локонів асиметричного каре найбільше підходять техніки: омбре, колорування, мелірування. Можна використовувати яскраві відтінки фарб 2-х або більше кольорів. Добре буде виглядати забарвлення стрижки імітує ефект вигорілих пасм, в якій перехід тону може бути м’яким або дуже контрастним.

Можна застосовувати техніку різних видів:

 • омбре з подвійним зонуванням;
 • з чітким і явним переходом колірних тонів;
 • омбре з різнобарвною гамою;
 • бронювання кольору в натуральних і природних відтінках.

Омбре на темному волоссі короткої довжини плавно переходить у світлий відтінок візуально збільшить обсяг. На світлих коротких локони можна зробити протилежний тоновий перехід до темних кінчиків. Початковий і кінцевий колір повинен відрізнятися не більше ніж на 3 тони, щоб зачіска не виглядала позбавленою смаку. Темні кінчики на подовжених локонах каре красиво виділять кордон стрижки.

8c781398d44019c578d6e55c56808503 Асиметричне каре без чубчика для круглого, прямокутного, овального квадратного особи. ФотоНа фото наведені приклади красивого фарбування асиметричного каре без чубчика.

Меліроване і колоріровать пасма візуально збільшують пишність зачіски.

Варіанти стрижки асиметричного каре без чубчика відрізняються оригінальністю та різноманіттям. Дозволяють змінити імідж з одночасним значним полегшенням щоденної укладки. Відповідно з типом особи можна вибрати найбільш підходящий варіант стрижки.

Автор: Анна Ніка

Корисні відео про підстриганні та укладці асиметричного каре без чубчика

Трикутна градуювання:

Асиметричне каре на подовження:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради