Прикмети про шпильку: що означає знайти вдома або на вулиці

Речі, часто використовувані в магічних ритуалах, оточені забобонами. Одними з найнебезпечніших у містичному плані вважаються колючі предмети — шпильки, голки, ножі. Незважаючи на невеликий розмір штучки, знайти шпильку — неоднозначна прикмета. Багато залежить від матеріалу, положення предмета і місця, де була виявлена знахідка.

943400d0089e0027b514fe0c404e5bf7 Прикмети про шпильку: що означає знайти вдома або на вулиці

Що означає знайти шпильку

Звичне в побуті виріб може принести багато бід, а в руках досвідченого мага — стати зброєю. Шпилька легко піддається магічній дії, акумулює позитивну і негативну енергію. За прикметами людини, знайшов на вулиці цю гостру річ, може очікувати як щастя, так і велике горе. У будь-якому випадку краще не чіпати виріб руками, можна використовувати серветку або одяг.

Шпильку можуть заговорити на матеріальні невдачі, хвороби, безшлюбність, біди і нещастя. Незважаючи на те, що цей предмет може стати потужним оберегом, його частіше використовують для темної магії.

Трактування прийме залежить від місця знахідки, від того, хто і за яких обставин виявив річ.

Вдома

Булавка, знайдена в квартирі, — погана прикмета. Частіше її використовують для наведення псування, пристріту. У цій ситуації варто насторожитися, адже, швидше за все, заговоренную річ підклав хтось знайомий. Ні в якому разі не можна брати знахідку голими руками, інакше темна магія відразу почне діяти.

Багато езотерики у відповідь на скарги про раптові проблеми радять пошукати будинку подложенную шпильку. Недоброзичливець може залишити заговорений предмет меблів, косяку дверей, під порогом, біля входу.

Варто уважно оглянути квіткові горщики і штори. Чим раніше знайти підклад, тим менше шкоди буде завдано. Від шпильки, знайденої в одвірку, потрібно позбутися якомога швидше, інакше вона заподіє нещастя всієї сім’ї.

На вулиці

Прикмети обіцяють удачу людині, яка знайшла річ на вулиці. Але для цього потрібно застебнути шпильку на собі (пристебнути удачу). Важливо, щоб знахідка була повернута голівкою, а не гострим кінцем. Останню краще не підбирати. Крім того, не варто чіпати:

 • іржаві або погнуті вироби;
 • зламані в застебнутому вигляді;
 • звернені гострим кінцем;
 • потемнілі, з нальотом.

999fb2d6c08e20885ac2df9a52b69837 Прикмети про шпильку: що означає знайти вдома або на вулиці

Нічого доброго не принесуть, швидше, передадуть біди минулого власника. Підбирати шпильки на перехресті заборонено, так як кинута там штучка означає позбавлення від проблем. Минулий власник зробив змова, передав свої нещастя предмету і викинув.

Відкриту

Знайшов відкриту шпильку ні в якому разі не повинен її чіпати. Найсильніші види псування наводяться на гострі вироби. Знайдену річ витягують з одягу, килимів, меблів за допомогою рукавичок або хустки. Потім дотримуються послідовність дій:

 1. Загортають в папір.
 2. Кладуть у миску.
 3. Підпалюють, папір має згоріти.
 4. Попіл висипають на перехресті.
 5. Там же залишають відкриту шпильку.

Якщо людина доторкнувся до предмета, то руки потрібно вимити святою водою. Якщо ефект псування став відчутний, то необхідно знайти цілителя або мага, щоб той зняв негативну енергію.

Можна дарувати шпильки

Індустрія моди використовує шпильки повсюдно. У сувенірних і ювелірних магазинах можна знайти оригінальні вироби з дорогоцінних металів, інкрустовані камінням або кристалами. Дарувати такі прикраси можна, якщо дотримуватися такі правила:

 • Не можна просто подарувати цей предмет, яким би гарним він не був. Річ треба «продати» за будь-яку монетку.
 • Передаровувати сувенір не можна, як і позичати. Його необхідно застебнути на одязі і з задоволенням носити гарний аксесуар.
 • Тому, хто отримує в подарунок шпильку, слід задуматися про дарувальника. Якщо це близький друг або родич, річ можна приймати. Але від малознайомих людей або ворогів такий дар краще навіть не брати в руки.

Жінки

Якщо голку або шпильку дарують нареченій, то давати предмет в руки не можна. Можна показати подарунок і приколоти до подолу сукні з внутрішньої сторони, голівкою вниз. Якщо після святкування виріб залишиться на місці, то шлюб буде щасливим. Жінкам не можна приймати такий подарунок від чоловіків, якщо ті не є родичами, оскільки на предмет може бути зроблений приворот.

04bb07e3d217f2893c3d75a0a03a8e58 Прикмети про шпильку: що означає знайти вдома або на вулиці

Від іншої жінки можна приймати таку прикрасу в подарунок, тільки якщо та старші за віком або є кровною родичкою. Перед тим як надягти річ, її треба залишити в повню на підвіконні.

Якщо дівчина на венчальном плаття знайшла шпильку, якої раніше не було, значить, хтось навів відворот. Потрібно зняти виріб хусткою або рукавичками і кинути в святе джерело або залишити біля церкви.

Чоловікові

Нареченому не можна дарувати шпильки, він сам повинен придбати срібну чи золоту виріб і підколоти всередині піджака, голівкою вниз. Якщо до кінця свята предмет не загубиться, то шлюб буде щасливим. Подарунок від таємно закоханої дівчини означає, що вона хоче закріпити приворот.

Чоловікам можна дарувати предмет тільки з дорогоцінних металів, щоб додати успіху у фінансових справах, збільшити прибуток.

Обдаровуваний натомість має дати монетку. Якщо молодий чоловік відмовився від подарунка, то його вже не можна передаровувати іншому.

Інші прикмети про шпильку

Значення колючого предмета залежить від багатьох факторів, тому і забобонів, пов’язаних з цією річчю, дуже багато:

 1. Дарувати аксесуар, знятий з себе, не можна.
 2. Позичати такий предмет не радять. Якщо така необхідність виникла, то перед передачею потрібно вколоти іншого.
 3. Погнуте виріб можна кинути у святу воду, загадавши бажання. Якщо спливе пухирець, то загадане збудеться. Вода помутніла — до біди та хвороб, які прийдуть в будинок.
 4. Якщо знайти чисте виріб, то це до появи нового друга.
 5. Предмет від пристріту кріплять тільки з внутрішньої сторони і голівкою вниз.
 6. Для вагітної жінки прикмета обіцяє народження сина.
 7. Якщо знайти цю магічну річ на кораблі, то постраждає весь екіпаж.
 8. Захистити свій будинок від псування і неприємностей можна двома шпильками, якщо увіткнути їх хрест-навхрест над одвірком вхідних дверей.
 9. Згідно приймете, можна вберегти наречену від пристріту, приколів захисний оберіг до подолу сукні.
 10. Заборонено використовувати виріб, який одягали на похоронах. Його потрібно залишити на цвинтарі, а не нести додому. Заряджений енергією смерті предмет принесе багато нещасть.

Як уникнути негативних прогнозів

Прикмети про шпильку неоднозначні, багато віщують біду, пристріт і псування. Але можна вберегти себе від наслідків. Головне — не чіпати предмет голими руками. Річ виймають і відносять на перехрестя, де вимовляють наговір: «Моя доля цілої залишиться, поки булавочка зламається. Бог захистить від зла і бід. Амінь».

Шпилька — це один з найбільш потужних оберегів, який використовувався з давніх часів. Якщо предмет застосовували в ритуалах чорної магії, він стає небезпечним для оточуючих. Краще двічі подумати, перш ніж піднімати знайдене на вулиці виріб або приймати його в дар від малознайомої людини.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради