Прикмета: павук сіл (впав) на руку, повзе вгору або вниз – до чого це?

45c047ba723c03ede8f2bd2fcdb13f13 Прикмета: павук сіл (впав) на руку, повзе вгору або вниз  до чого це?

Ще з давніх часів до павуків ставилися з повагою. Люди вірять, що зустріч з цим комахам означає хороший знак долі. Наприклад, якщо павук повзе по людині – значить, він несе багатство і успіх. А прикмету павук на руці слід сприймати як знак про швидкому отриманні великої суми. Тому коли комаха раптово з’явилося на руці, намагайтеся не скидати його, навіть якщо сильно боїтеся.

Особливий ефект прикмети, пов’язаної з домашнім віщуном, залежить від часу, коли комаха з’явилося на людину. Сильними вважаються прикмети, коли павук з’явився на руці після обіду або до сходу сонця.

Значення має і той факт, яким чином павук потрапив на людину. Якщо впав зверху – значить, будуть несподівані і різкі зміни. Якщо комаха заползло – зміни плавні, повільно переходять і непомітні. Вбивство павука за народним забобонам приносило невдачу, тому стародавні намагалися дбайливо ставитися до комасі, щоб не накликати на себе і рідних нещастя.

Якщо на руку сіл павук

Народних забобонів, тлумачать позначення павука з руками, досить багато.

 • Якщо павук сів на руку рано вранці – чекайте протягом дня неприємні звістки. Приміром, це будуть непередбачені або несподівані витрати або загубиться гаманець. Предки дуже вірили в цю прикмету, тому намагалися не відвідувати людних місць, де можна було запросто втратити гроші або зробити непотрібну покупку. Також рекомендуємо ознайомитися зі статтею – «Народні прикмети про гроші: як брати і якою рукою повертати».
 • Якщо на руці сидить величезний павук – чекайте великих проблем чи неприємностей. Щоб знизити негативний вплив прикмети, зніміть з руки комаха і викиньте на вулицю.
 • Якщо павучок сідає на руку ближче до обіду або ввечері – шанси на фінансовий успіх великі. Очікуйте швидке і перспективне збагачення – можливий кар’єрний ріст або укладення вигідної угоди.
 • Щоб правильно розуміти доленосний знак, слід точно визначати їх за поведінкою членистоного провісника.

  930dd49fede36056979346138fadb8fb Прикмета: павук сіл (впав) на руку, повзе вгору або вниз  до чого це?

  До чого лізе павук на руці

  За прикметою, якщо по руці повзе павук – це до несподіваного фінансового достатку. Наприклад, отримати вигідну пропозицію роботи, виграти велику суму або випадково знайти втрачені купюри. Щоб прикмета спрацювала швидко, не варто панікувати і струшувати комаха. Краще акуратно опустіть його на землю. Якщо все-таки запанікували і скинули комаха – повір’я збудеться, але трохи пізніше.

  Прикмета, коли павук на руці, вже означає прихильність долі, тому просто дайте комасі зорієнтуватися і вибрати подальший шлях самостійно.

  Павук впав на руку прикмета

  Раптово впало зверху комаха пророкує появу несподіваних змін з різким поворотом подій. Наскільки вдалими вони для людини, покаже подальша поведінка маленького віщуна.

  Якщо павучок падає на ліву кінцівку – це символізує швидке збагачення. Причому чим більше комаха, тим більше буде отримана сума. Павучок приземлився на праву руку – чекайте приємною і хвилюючої зустрічі. Наприклад, відвідування далеким родичем, романтичне побачення з коханою людиною або вигідну знайомство з впливовим партнером.

  Впало на одяг комаха сигналить про швидке оновлення гардеробу. А якщо павучок падає на тіло – до досягнення матеріальних благ потрібно докласти зусилля.

  240e7fd84c54a418b9254a85e8f66be5 Прикмета: павук сіл (впав) на руку, повзе вгору або вниз  до чого це?

  Павук повзе вгору по руці

  Повзе по руці павучок – це знак подяки і передбачення достатку. Напрямок руху комахи відіграє величезну роль у тлумаченні прийме.

  Якщо вами так зацікавлений членистоногий провісник, значить, в недалекому майбутньому чекайте яскравих і незабутніх змін. Зміни можуть частково торкнутися не тільки матеріальної вигоди, але й особистого життя або кар’єрного росту.

  Якщо на руку впав павучок і почав повзти чогось, придивіться, від напрямку комахи залежить правильне тлумачення прикмети. Повзе вгору комаха пророкує швидке збагачення за рахунок раптового капіталу. Це може бути як випадкова знахідка великої купюри, так і повідомлення про спадщину.

  Павучок повзе вниз – чекайте протилежну ситуацію. Можливі проблеми у взаєминах, затримка зарплати або кар’єрний ступор. Тут рекомендується бути стриманим у фінансах, економити на витратах і по можливості відкласти гроші на чорний день.

  Сприймайте поява павука як термінового гінця зі своєчасним попередженням – події, які відбуваються, можна змінити і ще є час прийняти відповідні заходи, щоб уникнути неприємності.

  У давнину вірили, що павучок є охоронцем домашнього вогнища, тому павутинні мережива по будинку вважалися талісманом.

  З павутиною теж пов’язували багато діючих прийме. Наприклад, якщо павучок спускається по павутині і хитається перед особою – це знак швидкого та приємного известия. Павутина над ліжком означає, що членистоногий віщун заманює для власника удачу і благополуччя.

  Порівняно з іншими домашніми комахами, павук – це нешкідливий мешканець будинку. Тому ставтеся до неї лояльно, адже не дарма в народі кажучи «там, де живе павучок – мир, добро та удача».

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради