Прикмета: воробей вдарився у вікно і полетів, врізався в скло і розбився – до чого це

Птахи вважаються провісниками як хороших, так і поганих змін. У чому трактування прийме залежить від того, як веде себе пернатий гість. Наприклад, якщо горобці вдаряються об скло у віконному отворі, при тлумаченні потрібно враховувати хід подальших подій. Тільки в цьому випадку вдасться дізнатися істинне значення повір’я.

b1ab041584684fa3c183bef0131e55d4 Прикмета: воробей вдарився у вікно і полетів, врізався в скло і розбився – до чого це

Воробей вдарився у вікно і полетів

За прикметами, коли птах вдарилася у вікно і полетіла, настають негативні зміни. Не виключено, що в оточенні є заздрісники, поширюють плітки. Також людини незабаром можуть очікувати клопоти. Йому доведеться неабияк понервувати.

Крім того, якщо горобець врізався у вікно і після цього полетів, можливі такі зміни:

 • розвиток хвороб;
 • сльози;
 • невдачі у всіх починаннях.

Якщо горобчик стукнувся у вікно всім тілом, але потім полетів геть від будинку, незабаром людини оклевещут недруги. У тому ж випадку, якщо удар був дуже сильний, комусь з родичів загрожує смерть.

Якщо розбився на смерть

У ситуації, коли горобець вдарився об скло і розбився, грядуть великі неприємності. Виникне безліч проблем. Можливо навіть повне розорення.

Правда, найнебезпечнішою вважається прикмета, якщо горобчик після удару влетів у вікно, впав і помер у будинку. За повір’ями, незабаром після цих подій хтось помре.

Інші інтерпретації прийме

При тлумаченні візьме до уваги береться сила удару:

 1. Пташка стукає дзьобом по склу. Очікується приємна зустріч. Також можливо, що незабаром у будинок прийдуть гості. Не виключено, що будуть отримані несподівані звістки.
 2. Одноразовий несильний удар. Гості принесуть приємні новини.
 3. Настирливо б’ється в скло. Настають дрібні клопоти, не виключені конфлікти в сім’ї.
 4. Прагне потрапити в будинок. Рекомендується більш акуратно поводитися з грошима. Можливі швидкі фінансові труднощі. Тому не варто нікому давати в борг і робити необдумані покупки.

Правда, далеко не завжди прикмета тлумачиться в негативному руслі. Наприклад, вдарився у вікно незаміжньої дівчини воробей віщує швидке весілля. Її чекає зустріч з майбутнім супутником життя.

Птахи здавна вважаються провідниками між двома світами. Поетом вважається, що таким чином горобчик передає звістку від померлого родича. Найчастіше воробей ударяється об скло протягом сорока днів після його кончини. Душа просто не хоче залишати будинок і таким чином дає про себе знати.

Якщо близька людина померла вже давно, подібні події можуть вказувати, що він ображається на рідних і посилає птицю, щоб повідомити їм про це.

Незайвим буде сходити до людини на могилу і попросити прощення. Можливо, похорони проходили не так, як хотів того покійний або родичі не виконали його передсмертну прохання.

Крім того, що б’ється в скло воробей може передвіщати наступне:

 • погодні зміни;
 • мінливість фортуни;
 • фінансові втрати.

Як відвести біду

Незважаючи на те, що воробей віщує біду, проганяти його не можна. Ці дії приїдуть до ускладнення ситуації. Є ряд інших рекомендацій, що дозволяють перетворити погана ознака:

 1. Покликати в будинок священика, щоб той освятив помешкання;
 2. До ручки вікна прив’язати кілька червоних стрічок. Кількість їх повинно бути рівним числу членів родини. Завдяки цьому вдасться відлякати провісників лиха.
 3. Зібрати весь хліб, що є в будинку, і біля церкви нагодувати їм птахів. Таким чином вдасться обдурити долю і задобрити горобця.
 4. Виконати ритуал переселення. З цією метою на підвіконня кладуть дошку. Вона символізує забитий віконний отвір. Самим же господарям тимчасово треба покинути житло. Побачивши, що там ніхто не живе, горобчик віднесе біду з собою.
 5. Підвісити біля вікна гілку горобини. Це сильний оберіг від нечисті і зла.
 6. Главі сім’ї рекомендується віднести на перехрестя кілька монет і залишити їх там. По дорозі додому при цьому потрібно попросити, щоб біда пішла, забравши з собою гроші.
 7. Налагодити стосунки з домовиком. Протягом кількох діб під столом залишати налите молоко в блюдце і монети. Зберігач вдома прийматиме подарунки і після цього відведе біду.

Воробей, врізається у вікно – провісник нещастя. Лише зрідка ця прикмета тлумачиться в позитивному руслі. Правда, зневірятися і чекати біди все одно не варто. Забобонним людям потрібно просто виконати ритуали, що дозволяють відвести від будинку нещастя.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради