Прикмети про весільну сукню: якого кольору, можна викидати після весілля

Багато дівчата вірять у прикмети про весільну сукню, вважаючи, що вінчальний наряд є символом щасливого подружнього життя. Від правильно підібраного фасону, кольору, прикрас залежить доля молодят. Ці забобони прийшли від предків, які шанували весільні традиції. Якщо дотримуватися цих правил сьогодні, можна прожити довге життя з чоловіком, незважаючи на всі труднощі, які чекають пару на шляху.

Чи можна купувати весільну сукню заздалегідь

Ті, хто вірять у весільні забобони, стверджують, що не можна одягати і купувати весільне вбрання до моменту подачі заяви в ЗАГС. У Росії це як мінімум за 2 місяці. Багато, хто купували плаття заздалегідь, стикалися з тим, що відносини припинялися відразу після покупки, причому наречений йшов взагалі без пояснення причин.

Плаття краще вибирати менше, ніж за місяць. Так воно не принесе біди. Це ж стосується купівлі костюма для нареченого.

Якого кольору має бути весільне плаття

Практично всі дівчата вірять у прикмети про колір весільного плаття, оскільки в ньому закладена певна енергетика, що впливає на благополуччя подружнього життя. Традиційним кольором завжди був білий, що символізує чистоту дівчини і її невинність.

Однак деякі дами йдуть від традицій, вважаючи за краще надягати весільне вбрання інших відтінків. Ось що означають кольори:

 • Золотий. Він приносить благополуччя і успіх. Якщо на весілля дівчина одягає золоте вбрання, подружнє життя почнеться з кар’єрних успіхів і фінансового благополуччя.
 • Рожевий. Означає любов, романтичні почуття і ніжність. Сприяє щасливому, тривалого союзу. Але деякі стверджують, що рожевий наряд може принести подружжю проблеми з грошима.
 • Чорний або сірий. Такий колір весільного вбрання вибирати не варто. Згідно забобонам, він призведе до швидкого розставання пари або до регулярних сварок через нерозуміння.
 • Бежевий або айворі. Весільний одяг такого кольору може принести молодятам регулярні розлади і зради.
 • Червоне весільне плаття. У дохристиянську епоху вважалося, що наречена в червоному захищена від пристріту і поганих думок. Цей яскравий колір свідчить про мудрість і пристрасної натурі. Але деякі пов’язують червоні відтінки з війною. Значить, відносини подружжя можуть бути занадто емоційними і конфліктними.
 • Помаранчевий — колір поваги серед оточуючих людей, родичів, друзів, які прислухаються до обом подружжю.
 • Блакитний. Означає, щирі, чесні і чисті стосунки. Такий союз приречений на щастя і обіцяє бути дуже міцним через відсутність таємниць між подружжям.
 • Синє плаття уособлює байдужість одного чоловіка до думки іншого, швидке охолодження почуттів, проблеми з фінансами.
 • Фіолетовий. Повір’я про весільному вбранні такого кольору різні. Згідно з однією, пару чекає швидка розлука. Інша говорить про великий прихильності і любові подружжя.
 • Зелений. Сукня салатових відтінків призведе до скромного, але щасливого союзу, без великих фінансових благ.
 • Коричневий наряд. Може накликати лихо на подружні відносини і раптове розлучення. Внаслідок цього колишні дружини почнуть довгий процес розподілу загального майна.
 • Чорне плаття. У багатьох країнах це траурний колір. Якщо надіти на церемонію одруження наряд такого кольору, він призведе до нещасливого життя в сльозах. Можливо також швидке вдівство і проблеми з душевним рівновагою жінки відразу після торжества.

Відтінок весільного вбрання підбирається в залежності від кількості шлюбів. На першу весілля прийнято вдягати сукні світлих тонів. На друге і подальші одруження багато вибирають вбрання інших відтінків.

Прикмети, пов’язані з фасоном сукні нареченої

Деякі молодята пов’язують подальше спільне життя з фасоном весільного вбрання. Згідно з повір’ям, на її благополуччя впливає довжина і модель сукні:

 • Чим довше вінчальне плаття у нареченої, тим довше вона проживе разом з чоловіком. Хоча зараз багато дівчат віддають перевагу носити короткі зручні вбрання, що підкреслюють всі їхні переваги.
 • Сукня треба вибирати цілісне і пишне. Якщо у наряді спідниця йде окремо від ліфа, висока ймовірність швидкого розлучення подружжя.
 • Погано, коли на вінчальному вбранні нареченої є хитромудрі візерунки і переплетення, оскільки є повір’я, що це викличе заплутані відносини між молодятами.
 • Коли у дівчини відкрито декольте і спина, це свідчить про те, що вона легковажна і несерйозна. Згідно з прикметами, така особливість обов’язково викличе зради.

e91abf4361b38764aed6decd2fc0e9c5 Прикмети про весільну сукню: якого кольору, можна викидати після весілляЯкщо дівчина виходить заміж в перший раз, обов’язково голову їй покривають фатою. Вона уособлює невинність, чистоту, що вже неможливо при повторному шлюбі.

Як правильно вибирати і приміряти

Існують деякі передвесільні прикмети, які намагаються дотримуватися практично всі наречені. Вони приводять до успіху і благополуччя в спільному житті:

 • Сукня в процесі примірки не можна одягати через ноги. Завдяки правильній послідовності відносини стануть міцними.
 • Міряти весільний наряд треба в світлому білизна. Аналогічний колір білизни повинен бути на нареченій в день церемонії.
 • Під сукню надівається будь-який предмет гардероба, на якому зав’язано багато вузлів або прикріплена звичайна шпилька. Ці елементи захищають наречену від пристріту протягом усього торжества.
 • Примірку не можна здійснювати з незаміжньою подругою, у якої таке ж ім’я, як у нареченої. Інакше вона може вкрасти долю дівчини.
 • В якості помічниці на весілля рекомендується брати жінку, яка прожила щасливо в шлюбі як мінімум 7 років.
 • Якщо трапилося так, що в процесі примірки сукні відірвалася пуговка, її треба пришити самій нареченій, але тільки двома стежками. Це сприяє довгого спільного життя.
 • Коли весільні речі купуються за готівковий розрахунок, здачу з покупки треба зберегти. Гроші не варто витрачати на протязі наступних 3 місяців.
 • Весільне плаття куплене і всю атрибутику до нього не можна міряти нікому, крім нареченої, навіть після церемонії. Інакше подружню пару чекають часті сварки.
 • Нареченому не можна бачити майбутню дружину у весільному вбранні до урочистої частини, оскільки це призведе до швидкого розставання, зрад, сварок. Краще, щоб сукня не бачив ніхто, крім самих близьких.
 • Гладити або підшивати наряд не можна нареченій або її матері. Краще довірити цю справу далеким родичам, подрузі, працівникам ательє.
 • В процесі примірки заборонено користуватися гострими предметами, аби не поранитися. Якщо раптом на одяг потрапила кров, це вважається дуже поганою ознакою.
 • Весільні туфлі краще купувати в п’ятницю, а фату — у вівторок. Сукня бажано придбати в середу.
 • Взуття треба брати таку, щоб ніс і п’яти були закритими. Босоніжки символізують бідну життя.
 • Нареченій не можна дивитися на себе в дзеркало в повному весільному вбранні. Якийсь предмет гардероба слід надіти безпосередньо перед виходом з дому. Це може бути 1 рукавичка або підв’язка.

Обов’язково в наряді дівчини повинна бути річ, взята у борг. У минулі часи мати давала дочці оберіг у вигляді хусточки з вишивкою, який охороняв її від поганих думок. Зараз беруть який-небудь аксесуар у подруги або родички. Це може бути шпилька або шпилька.

Можна одягати на весілля наряд Б/У

Багатьох дівчат цікавить, чи можна брати весільну сукню напрокат або купувати з рук. Наряд треба купувати новий. В іншому випадку, внаслідок економії високий ризик утворення боргів в життя сімейної пари.

Плаття, куплене в іншої людини, здатне передавати негативну енергетику дівчини, яка вже виходила в нього заміж.

Можна спробувати очистити його за допомогою свічки, придбаної в церкві, і святої води. Так наречена вбереже себе від поганих слів, які можуть бути наговорены на сукню.

30fa734f98893e65cb0d86335fe19304 Прикмети про весільну сукню: якого кольору, можна викидати після весілляВеличезний заряд позитивної енергії віддається у весільне вбрання, яке зшито самостійно, близькою подругою, сестрою або матір’ю.

Прикмети про весільну сукню після урочистості

Одягати сукню жінка може протягом усього життя, але от давати напрокат іншим нареченим за гроші не можна. Також заборонено міряти його дівчатам, особливо незаміжніх, оскільки це призведе до сварок подружжя. Це ж правило стосується інших аксесуарів. Їх складають в окрему коробку і прибирають.

Багато хто думає, що весільну сукню після весілля краще продати. Однак згідно з повір’ям, таким чином можна зруйнувати свій шлюб. Це означає, що частинка благополуччя віддається іншим. Раніше вінчальні сукні передавалися від матері доньці. Вважалося, що вони є потужним оберегом родини, особливо якщо до цього подружжя прожили довго і щасливо.

Завжди заборонялося викидати або спалювати весільний одяг. Це негативним чином позначиться на відносинах сімейної пари. Викинути наряд можна, тільки якщо подружжя розлучилося. Таким чином дівчина рятує себе від всього поганого, що у неї було.

Якщо належить повторний шлюб, надягати старе плаття забороняється. Наряд може бути будь-яких кольорів, крім білого, оскільки жінка вже не невинна. Фату теж краще замінити діадемою, стильною капелюшком або вуаллю.

Інші забобони

Існують також прикмети для вагітних. Вони дозволять уникнути пристріту:

 • Під сукнею животик слід підв’язати поясом або стрічкою червоного кольору. Хорошим захистом є ремінь батька дитини, який він довго носив.
 • Краще, якщо завдяки весільної сукні не видно живота.
 • Другий день весілля новоспеченій дружині краще провести в червоному вбранні, який символізує нове життя.
 • Щоб пологи пройшли легко, пояс вінчального плаття не повинен бути прикрашений квітами, а взуття краще брати без застібок і шнурків.

Про відносини між подружжям можна судити по вбранню нареченої. Коли на її плаття непарна кількість гудзиків, варто чекати зради з боку чоловіка. Якщо плаття порвалося перед урочистою частиною — до злої свекрухи. Ось ще кілька прикмет, що стосуються сукні:

 • На покупку весільних аксесуарів не можна брати гроші в борг (це також стосується кредитів), так як подружжя загрузнуть в боргах.
 • До наряду можна підбирати будь-декор, крім перлів — він обіцяє сльози.
 • Пишні спідниці або шлейф до церемонії одруження не можна чіпати нареченому. Це повинні робити подружки нареченої.

До обміну кільцями молодих чіпати заборонено. Хто доторкнеться до їхнього вбрання, буде втручатися в їх відносини все життя.

Що означає, якщо приснилося сукня нареченої

У більшості випадків сни про весільному вбранні свідчать про швидкі позитивні зміни в житті. Це може бути втілення давньої мрії, підвищення в посаді, фінансове благополуччя.

Якщо незаміжня дівчина бачить себе в білому вінчальному платті на чужому весіллі — до хвороби або печалі. Якщо церемонія була у близьких родичів або друзів, сон не обіцяє нічого поганого.

Коли сукня сниться замужній дамі, значить, скоро до неї повернуться почуття до чоловіка, які вона відчувала в самому початку відносин. Якщо жінка в білому платті є нареченою на власному весіллі, це може говорити про швидкий розрив відносин, сварці чи розбіжності. Прання весільного вбрання означає спроби вирішити проблеми самостійно.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради