Aliexpress Standard Shipping – відстеження поштових відправлень

Відносно недавно клієнти Алиэкспресс отримали можливість доставки і відстеження поштових відправлень методом Aliexpress Standard Shipping. Багато продавців пропонують цей варіант покупцям. Цей спосіб не завжди безкоштовний для дуже дешевих лотів, але для більшості замовлень безкоштовний і доступний. Спробуємо розібратися, в чому переваги і особливості даного методу і як правильно його використовувати і відстежувати.

Aliexpress Standard Shipping — що це?

Сайт Алиэкспресс — це не просто інтернет-магазин, а інструмент взаємодії продавців з покупцями. Укладаючи угоду, покупець замовляє товар у продавця, який використовує інструменти, що надаються Алиэкспресс.

При популярної безкоштовної доставки продавець самостійно відправляє покупку за адресою покупця. Продавець (або співробітник фірми) йде на пошту, де оформляє і відправляє замовлення на адресу покупця. У завдання продавця входить контроль за успішністю доставки товару і рішення проблем, що виникають, коли товар не доставлений або пошкоджений при пересиланні.

Продавці самостійно вибирають методи відправки товару, часто керуючись лише міркуваннями економії. Вплинути на вибір служби доставки не може ні покупець, ні Алиэкспресс. У разі виникнення проблем Алиэкспресс виступає арбітром у спорі між покупцем і продавцем.

З введенням методу алиэкспресс стандарт шиппінг компанія взяла частину проблем з логістикою на себе. В цьому випадку продавець не йде в поштове відділення, а відправляє товар у логістичний хаб Алиэкспресс. Подальшим просуванням і відстеженням посилки займаються вже служби компанії Алиэкспресс.

Як скористатися стандартною доставкою Алиэкспресс

aliexpress standard shipping   otslezhivanie pochtovykh otpravlenijj24 Aliexpress Standard Shipping   відстеження поштових відправлень

Для вибору даного типу доставки варто просто поставити галочку навпроти Aliexpress Standard Shipping у вікні замовлення товару. Також можна заплатити трохи більше, вибравши Aliexpress Premium Shipping. Тоді посилка прибуде швидше.
Алиэкспресс виконує роль посередника, співпрацюючи з транспортними компаніями. Посилки доставляють ті ж служби, що і посилку звичайного продавця — China Post, пошта Естонії та інші. Різниця в тому, що в ролі відправника виступає світовий торговельний гігант, а не безіменний продавець з Китаю. Відповідно, рівень взаємодії та підтримки партнера зовсім інший.

Відстеження

У разі використання цього методу, як при звичайній відправлення, в особистому кабінеті з’являється посилання на трек посилки. Іноді неможливо відстежити трек вже після приходу товару в країну (таке буває з посилками, що перевозяться поштою України). Ніяких відмінностей від інших міжнародних треків немає. Товар можна відстежити на тих же сайтах перевізників, що і при звичайних способах відправлення. Формат треку відрізняється в залежності від обраної в якості перевізника фірми. Відстежити трек можна на сайті Алиэкспресс у розділі ” замовлення “Відстеження”, але зручніше зробити це на нашому сайті або скориставшись трекерами, описаними в цій статті.

Швидкість доставки посилки

Фактично посилки доставляються тими ж фірмами, що і при звичайних способах доставки. Тому час очікування посилки, відповідно, таке ж. Щоб скоротити час транспортування, слід замовити замість стандартної доставки Aliexpress Premium Shipping. Цей метод передбачає доставку кур’єрськими службами і Air Mail, сокращающими час доставки вдвічі-втричі.
На наш погляд, спосіб доставки Aliexpress Premium Shipping може стати відмінною альтернативою ePacket і іншим платним службам.

Якщо посилка не дійшла

Коли відправлення, яке пішло до покупця методом Aliexpress Standard Shipping, не приходить і покупець відкриває суперечка, останній стає “загостреним” з моменту відкриття. Додатковий плюс в тому, що до вирішення проблеми відразу підключаються медіатори Алиэкспресс. Немає необхідності в тривалому спілкуванні з продавцем і з’ясування хто винен і що робити.
Варіанти та умови вирішення спору такі ж, як при інших методах відправлення.

Введення власного методу доставки від Алиэкспресс — ще один крок у спрощенні комунікацій при замовленні та отриманні товару. Новий метод, хоча і використовує старі канали, робить доставку набагато надійніше — перевізники більш відповідально ставляться до роботи з великою фірмою і швидше вирішують виникаючі проблеми. Даний метод доставки Aliexpress не панацея, але помітний рух у напрямку покупця. Це підтверджують відгуки покупців на сайті. Достатньо почитати відгуки російських покупців або використовувати машинний переклад відгуків іноземців на російську.
Однак, є і негативні відгуки про цю доставку. Один з них наведено у відеоролику:

Звичайно, існують і інші можливі способи доставки, але на даний момент, цей спосіб, в першу чергу, Aliexpress Premium Shipping — один з хороших варіантів.

Дуже просимо вас залишати свої запитання та відгуки за даним методом доставки в коментарях до даної статті.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради