Антрацитовий колір. Фото, це якийсь, поєднання з іншими кольорами в одязі, манікюрі

Антрацит, який отримав свою назву на честь вугілля високої якості, чия порода відрізняється глибоким кольором і яскравим блиском, широко використовується в дизайні. Не завжди фото можуть передати всю стриману красу цього благородного відтінку, здатного скласти основу для багатьох композицій.

antracitovyj cvet foto eto kakoj sochetanie s drugimi cvetami v odezhde manikjure 6de40d7 Антрацитовий колір. Фото, це якийсь, поєднання з іншими кольорами в одязі, манікюрі

Антрацитовий колір в базовому розумінні являє собою відтінок темніше сірого, але світліше чорного. Його можна порівняти з кольором мокрого асфальту і охарактеризувати як «пильно-чорний».

яскраві відтінки

Залежно від того, скільки в базовий відтінок буде додано сірої або фіолетовою гами, антрацитовий колір може виглядати яскравіше або нейтральнішою вихідного.

antracitovyj cvet foto eto kakoj sochetanie s drugimi cvetami v odezhde manikjure 8a76683 Антрацитовий колір. Фото, це якийсь, поєднання з іншими кольорами в одязі, манікюрі Яскравий антрацит має насичений відтінок і ближче до чорного кольору, але з характерним графітовим або сталевим відливом. Це холодний колір, який підкреслить статус і вишуканість образу.

нейтральні відтінки

Антрацит, в який додали білого кольору, набуває приємний перловий перелив, робить такий колір м'якше і вдаліше для повсякденності. Це вишуканий тон, який буде мати гарний вигляд як бази і оттенит розставлені яскраві акценти. Існують також більш теплі варіації з легкої жовтизною, що роблять антрацит ближче до кольору мокрого каменю або заліза.

antracitovyj cvet foto eto kakoj sochetanie s drugimi cvetami v odezhde manikjure 624d4ae Антрацитовий колір. Фото, це якийсь, поєднання з іншими кольорами в одязі, манікюрі антрацитовий колір

Кращі відтінки антрацитового кольору:

В одязі та аксесуарах У волоссі
Будь-які відтінки антрацитового кольору, насиченість якого повинна співвідноситися з цветотипом зовнішності в кожному окремому випадку. Яскраві відтінки антрацитового кольору з переважанням сірого подтона або графітовим відливом, а також нейтральні відтінки з перловим мерехтінням.

характеристика кольору

Антрацитовий колір, фото якого стали нерідко зустрічатися в модних колекціях дизайнерів одягу, виглядає набагато м'якше і нейтральнішою чисто чорного, але іноді настільки близький до останнього, що може виникнути сумнів, якого саме кольору конкретна річ. Щоб дати відповідь, варто поставити її поруч з однозначно чорними предметами, і тоді відміну відразу стане помітно. antracitovyj cvet foto eto kakoj sochetanie s drugimi cvetami v odezhde manikjure 13f43bd Антрацитовий колір. Фото, це якийсь, поєднання з іншими кольорами в одязі, манікюрі

Сьогодні сфера моди перенасичена і будь-який стильне явище вимагає нових прочитань. У професійних колах існує термін «новий чорний», що позначає якийсь суперхіт, якому вдалося замінити незамінний чорний колір.

Тепер він, завжди колишній синонімом суворої елегантної класики, з великим успіхом замінюється саме антрацитовим відтінком. Такий колір також асоціюється в одязі зі статусним конформізмом, але при цьому часто виглядає дорожче звичайного чорного.

antracitovyj cvet foto eto kakoj sochetanie s drugimi cvetami v odezhde manikjure 4227fb8 Антрацитовий колір. Фото, це якийсь, поєднання з іншими кольорами в одязі, манікюрі

Колір прекрасно підходить для офісних образів, а яскраві аксесуари на його тлі будуть виглядати особливо привабливо. Однак частіше він вимагає доповнень, щоб очі могли відпочити від темних тонів.

Вдалі поєднання кольору «антрацит» з іншими квітами

При всіх перевагах антрацитового кольору, найчастіше він потребує того, щоб його панування в образі було розведено відповідними доповненнями інших квітів.

antracitovyj cvet foto eto kakoj sochetanie s drugimi cvetami v odezhde manikjure cdd859f Антрацитовий колір. Фото, це якийсь, поєднання з іншими кольорами в одязі, манікюрі Створювати тотал-лук повністю в антрацитовой гамі завдання важке. Цей недолік компенсується тим, що антрацитовий колір – це розкішна база, на основі якої можна створювати складні рішення з помітним сусідством інших відтінків.

Сполучення з нейтральною гамою

Антрацитовий колір асоціюється з владою і статусом, але його сусідство з відтінками нейтральної гами допоможе створити розслаблений, помірний образ. antracitovyj cvet foto eto kakoj sochetanie s drugimi cvetami v odezhde manikjure 26dfd15 Антрацитовий колір. Фото, це якийсь, поєднання з іншими кольорами в одязі, манікюрі

Найбільш виграшними стануть ідеї поєднання антрациту з наступними нейтральними кольорами:

 • Білий.
 • Бежевий.
 • Коричневий.
 • Світло сірий.

Такі колірні рішення стануть незамінними в офіційному гардеробі, коли необхідно відповідати суворому дрес-коду, але при цьому хочеться підкреслити свій тонкий смак, виглядати вишукано і менш формально.

Антрацитовий і світлі відтінки

Це ще одне вдале рішення для повсякденних, базових образів, але більш розслаблене, ніж попереднє. Доповнюючи антрацитових базу ніжно-зеленими, світло-блакитними або світло-жовтими відтінками, вдасться створити образ, відповідний не тільки для офісу, але і для прогулянок або навіть виходів у світ. Такі поєднання позбавляють від нудьги, яка може підстерігати поруч з одягом антрацитового кольору, і підкреслюють елегантність цього відтінку.

Поєднання антрацитового з затемненими тонами

Антрацитовий колір і сам відноситься до відтінків темної гами, тому його поєднання з ними може виглядати занадто похмуро і невиразно. Але численні фото модних образів в журналах спростовують це твердження, доводячи, що таке рішення буде відповідати всім сучасним трендам.

antracitovyj cvet foto eto kakoj sochetanie s drugimi cvetami v odezhde manikjure 7b3acc3 Антрацитовий колір. Фото, це якийсь, поєднання з іншими кольорами в одязі, манікюрі

Антрацит комбінується з відтінками:

 • Бордо.
 • Болотно-зелений.
 • Синій.
 • Шоколадний.
 • Фіолетовий.

antracitovyj cvet foto eto kakoj sochetanie s drugimi cvetami v odezhde manikjure 318f607 Антрацитовий колір. Фото, це якийсь, поєднання з іншими кольорами в одязі, манікюрі Всі ці кольори стануть відмінним доповненням антрацитового, перетворюючи його в витончений відтінок для вечірнього образу. При цьому найбільш гармонійно такі поєднання кольорів будуть виглядати в холодну пору року, коли глибокі благородні тони виглядають найбільш виграшно. В такому випадку можна дозволити навіть поєднувати в одному вбранні відразу кілька кольорів, наприклад, антрацит, бордо і зелений.

Антрацитовий і яскраві фарби

За базу для створення фону для помітних аксесуарів антрацитовий колір чудовий. На відміну від попереднього варіанту, тут краще обмежитися 2-я квітами, один з яких – сам антрацитовий. Так вдасться зберегти шик вугільного відтінку. Сполучення з червоним, яскраво-синім або навіть кольором фуксії стануть відмінними рішенням, здатним підкреслити статус і стиль одночасно.

Сполучення антрацитового кольору з іншими

Антрацитовий колір (фото палітри допоможуть зробити вибір серед розмаїття відтінків) дає набагато більше можливостей поєднувати його з іншими квітами, ніж просто чорний. Завдяки трохи зниженою в порівнянні з чорним кольором, але все ж відчутною контрастності, з ним можна створити м'які, добре відтіняють зовнішність поєднання. Це робить його придатним для використання в різних аспектах життя, починаючи одягом і аксесуарами, закінчуючи зовнішністю.

В одязі

При створенні образу слід брати до уваги, для яких цілей буде використовуватися одяг.

antracitovyj cvet foto eto kakoj sochetanie s drugimi cvetami v odezhde manikjure 735d522 Антрацитовий колір. Фото, це якийсь, поєднання з іншими кольорами в одязі, манікюрі

З антрацитовим кольором легко створити не тільки строгі офісні образи, але також легкі і елегантні наряди для повсякденного життя, варто лише поєднувати його з квітами ніжною кольорової палітри. antracitovyj cvet foto eto kakoj sochetanie s drugimi cvetami v odezhde manikjure 9dd145e Антрацитовий колір. Фото, це якийсь, поєднання з іншими кольорами в одязі, манікюрі

Так, доповнюючи антрацитовий піджак м'ятною шовкової блузкою, можна піти не тільки на важливе ділове збори, але і на приємну зустріч в обід. Важливу роль тут можуть зіграти аксесуари: антрацитова плаття, яке спочатку здасться нудним і відповідним тільки для ділових переговорів легко перетворити у відповідний наряд для походу в ресторан, доповнивши туфлями насиченого винного відтінку.

В манікюрі

Антрацитовий колір можна вважати базовим кольором в манікюрі, але більш виразним, ніж звичайний сірий. Він дозволяє створювати лаконічні та елегантні дизайни, відмінно підходять, як для ділового середовища, так і на вихід. На антрацитовой базі прекрасно виглядають дизайнерські доповнення і різні техніки, будь то загадковий «котяче око» або просто кілька блискучих стразів. antracitovyj cvet foto eto kakoj sochetanie s drugimi cvetami v odezhde manikjure e9725d9 Антрацитовий колір. Фото, це якийсь, поєднання з іншими кольорами в одязі, манікюрі

Треба враховувати, що на коротких нігтях антрацитовий колір може виглядати цілком самодостатньо, але на довгих йому краще надати виразності за допомогою декору. Цікаво з антрацитовим кольором на нігтях буде виглядати нове прочитання французького манікюру, якщо антрацитових базу поєднати з блискучим гліттерним краєм нігтя.

на волоссі

Антрацитовий колір, фото якого не завжди передають все багатство відтінку, не найпростіша мета для колориста. Це цікавий компроміс між обридлим чорним кольором і ультрамодним сірим. Залежно від подтоном і відблиску, яких зможе домогтися досвідчений майстер, антрацитовий може бути більш насиченим або ближче до графітні кольором, а може володіти ніжним перловим сяйвом.

Він буде також дуже вдало виглядати в різноманітних колірних поєднаннях, створюючи красиві переходи з більш світлими відтінками за допомогою сучасних технік фарбування. Свинцеві пасма вигідно підкреслить сусідство з волоссям сріблястих або сірих тонів. Вибираючи відтінок антрациту для волосся, слід враховувати колір шкіри і загальну гамму зовнішності. antracitovyj cvet foto eto kakoj sochetanie s drugimi cvetami v odezhde manikjure 732ac2b Антрацитовий колір. Фото, це якийсь, поєднання з іншими кольорами в одязі, манікюрі

При будь-якому фарбування дії майстра повинні співвідноситися з природним відтінком волосся і їх якісним станом.

Усереднений процес фарбування в темно-сірий колір натуральних русявого волосся виглядає так:

 1. Освітлення натурального пігменту або пігментів, що залишився з попередніх фарбувань. Глибина впливу аміачного кошти в цьому випадку буде залежати від площі, яка потребує вирівнюванні тону для подальшого фарбування. Освітлювач і проявник змішують і наносять на волосся.
 2. Нанесену суміш змивають шампунем з кислотним pH, після чого використовують кислотний кондиціонер для розгладження текстури волосся.
 3. Фарба, змішання з проявником, наноситься на кожну пасмо, після чого волосся розчісується і прибираються наверх. Змивається фарба також з використанням кислотного шампуню і кондиціонера.
кольоротип весна кольоротип літо кольоротип осінь кольоротип зима
Світло-антрацитовий колір графітний колір Колір мокрого асфальту Базовий антрацитовий колір
Антрацитовий колір з перловим відливом Антрацитовий колір зі сталевим відливом Антрацитовий колір з бузковим подтоном Антрацитовий колір зі свинцевим відливом
Сірий колір з антрацитовим відливом Попелясто-антрацитовий колір Антрацитовий колір з шоколадним відливом Насичений і глибокий антрацитовий колір
Антрацитовий колір з рожевим подтоном Антрацитовий колір з сірим подтоном Антрацитовий колір з фіолетовим подтоном Антрацитовий колір з синім холодним подтоном

Таке фарбування досить складне у виконанні і домогтися правильного відтінку антрациту на волоссі зможе лише досвідчений майстер, до вибору якого треба підійти відповідально, якщо було прийнято рішення пофарбувати волосся в антрацитовий колір.

Які кольори в поєднанні дають антрацитовий відтінок?

Якщо уважно розглянути антрацитовий колір, в його глибині можна помітити темно-синю або фіолетову основу. Адже змішуючи саме сірий, синій і червоний можна отримати в палітрі фарб колір антрациту. При цьому червоний краще брати карміновий, а синій – ультрамариновий. Добутий з них в результаті фіолетовий можна взяти і в готовому вигляді, враховуючи, що при остаточному змішуванні сірий повинен переважати, а в деяких випадках суміш краще розбавити білим.

Вплив антрацитового кольору на людину

Надлишок антрацитового кольору може привести до похмурості і занепаду сил. І хоча на фото цього не видно, антрацитовий, як і інші темні кольори, має здатність поглинати світло, що іноді викликає поганий настрій.

antracitovyj cvet foto eto kakoj sochetanie s drugimi cvetami v odezhde manikjure b7e9f42 Антрацитовий колір. Фото, це якийсь, поєднання з іншими кольорами в одязі, манікюрі З іншого боку, почуття стабільності та впевненості в собі – це інший ефект антрацитового кольору, тому він так корисний в гардеробі ділової людини. При правильному використанні він стане чудовим рішенням для створення сприятливого враження, адже антрацит не відволікає увагу, а дозволяє сконцентрувати його на важливі речі, дарує гармонію і спокій образу.

Відео про антрацитному кольорі

В одязі:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради