Як заробити на Алиэкспресс: основні методи

Здавалося б, великі торгові майданчики в Інтернеті — це місця, призначені для витрати грошей. Але насправді є прості і надійні методи, як заробити на Алиэкспресс.

І скористатися ними можуть лише зареєстровані на майданчику продавці, але і звичайні користувачі. Розглянемо основні з цих методів в даному матеріалі.

Види заробітку

 Як заробити на Алиэкспресс: основні методи
Розглянемо найпопулярніші методи заробітку на Алиэксперсс. Врахуйте, що при будь-якому обраному вами підході вести бізнес необхідно максимально легально і чесно, не вдаватися до спаму, нечесному просування і так далі. Все це може дати короткостроковий ефект, але в подальшому призвести до проблем.

Кешбек

Звичайно, цей спосіб можна віднести до заробітку лише умовно, тому що, фактично, вам потрібно купувати товари для себе. Але якщо ви і так це регулярно робите — чому б і ні?

Принцип простий — ви реєструєтеся на спеціальному кэшбэк-сервісі. Після цього ви робите покупки, будучи там авторизованими. Тоді після кожної покупки ви отримуєте на рахунок певну суму в кілька відсотків від покупки. Коли ця сума досягне певних розмірів, ви можете вивести її зручним для вас чином.

Партнерська програма

Існує і діє партнерка на Алиэкспресс. Тут все просто:

 • Ви реєструєтеся в розділі партнерської програми.
 • Якщо у вас є сайт, блог або хоча б просто популярний акаунт у соціальних мережах, ви публікуєте там пости про товари з Алиэкспресс, вказуючи не звичайну, а спеціальну партнерську посилання.
 • Кожен раз, коли хтось переходить за посиланням і здійснює покупку, на ваш рахунок зараховуються кошти.
 • Зрозуміло, посилання можна залишати не тільки на своїх сайтах/акаунтах, але й на сторонніх ресурсах, наприклад, на форумах, в коментарях під записами і так далі. Тільки переконайтеся, що ви не порушуєте правила і не публікуєте посилання надто агресивно.

  Платні відгуки

  kak zarabotat na aliehkspress: osnovnye metody1 Як заробити на Алиэкспресс: основні методи
  Заробляти можна і на більш простих і творчих речі. Наприклад, на написанні відгуків до товарів, які ви купуєте. Робити це слід на сторонніх сайтах, наприклад, «Отзовик» або iRecommend. Чим більш популярними будуть ваші відгуки, тим більше коштів ви поступово будете отримувати на рахунок.
  Але перш за все, потрібно зареєструватися в сервісі, який буде вам платити гроші за переходи людей за посиланнями, залишеним у вашому відкликання.

  Постарайтеся шукати незайняті ніші, робити огляди на те, що досить затребуване, але поки що немає надто великої кількості рецензій. І не пишіть відгуки на те, що особисто не володієте. Це швидко буде виявлено і ви можете піддатися санкціям аж до блокування аккаунту.

  Перепродаж товарів, куплених оптом

  Найбільш прямолінійний спосіб вимагає, правда, деякої вкладення грошей. При масової купівлі товарів на Алиэкспресс, ви платите за них нижчу оптову ціну.

  Після цього ви можете перепродувати товари наступними методами:

  • Традиційна «фізична» торгівля. Якщо у вас є можливість виставити свій товар у реальному торговому центрі на реальному прилавку — то це, хоча і призведе до зайвих витрат на оренду, податки і так далі, зате дозволить заощадити на доставці, а також забезпечить вам постійний потік потенційних покупців.
  • Створення інтернет-магазину. Зараз дуже просто зробити сайт інтернет-магазину. Для цього є готові програмні рішення, а також сервіси, які за помірну плату дозволять створити майданчик, де ви будете продавати куплені вами речі.
  • Використання соціальних мереж. Найбільш простий спосіб, тому що багато сучасні соцмережі (Вконтакте, Facebook, Instagram) вже мають інструменти, які дозволять створити нескладну віртуальну вітрину і налагодити торгівлю товарами які ви закупили на Алиэкспресс. Втім, це не скасовує підготовчої роботи, наприклад, треба підготувати привабливі зображення товарів, потрібно продумати логістику. Це ж вірно і для інтернет-магазину.

  Є у перепродажу і мінуси, як мінімум два (якщо не вважати того, що сама організація всього цього досить складна, а в деяких випадках потребує реєстрації як мінімум ІП):

  • Курс рубля по відношенню до долара і юаням періодично знижується, тому ваші витрати на закупівлю періодично можуть підвищуватися.
  • Дуже багато продавців і так купують свій товар саме на Алиэкспресс, тому конкуренція дуже висока, вам потрібно дійсно якось виділятися, щоб домогтися затребуваності. Крім того, великий попит також веде до поступового зростання ціни.

  Хоча це і переборні проблеми, необхідно їх враховувати при плануванні ваших продажів.

  Дропшиппинг

  kak zarabotat na aliehkspress: osnovnye metody2 Як заробити на Алиэкспресс: основні методи
  Популярний метод заробітку, який є своєрідним посередництвом між продавцем на Алиэкспресс і кінцевим покупцем. По суті, це як попередній спосіб, але ви не маєте свого складу та запасу товарів. Ви просто складаєте добірку товарів, які просуваєте. Як тільки у вас щось замовляють ви оформляєте замовлення у «споконвічного» продавця, який бере на себе всі складнощі пакування, доставки і так далі.

  Такий метод заробітку користується попитом, тому що багато людей досі не можуть розібратися з Алиэкспресс — або не хочуть цим займатися. Їм простіше і приємніше купувати товари у когось, хто зможе зробити це за них.

  Є у такого підходу складності:

  • Хоча продавець і бере логістику та інші складні аспекти на себе, відповідати перед покупцем доведеться вам. Вам доведеться виправдовуватися, якщо товар був недостатньо якісний, якщо терміни були зірвані і так далі. Не всі розуміють, що це від вас мало що залежить.
  • Потрібно чітко вивчати правила сайту, щоб не зробити помилок. Якщо ви порушите їх, ваш аккаунт можуть заблокувати — і ви підведете своїх покупців.
  • Потрібно вміти визначати, які продавці є шахраями, а які надійними.
  • Потрібно чітко розбиратися в товарі. Наприклад, якщо у вас купують одяг, треба запропонувати коректний розмір, враховуючи різницю між розмірною шкалою в нашій країні. Якщо ви помилитеся, то відповідальність перед покупцем несете ви.

  Все це вирішити – просто важливо розуміти, що, незважаючи на поблажки і спрощення, вам все одно необхідно ретельно готуватися, якщо ви вибрали для себе дропшиппинг на Алиэкспресс.

  Які товари вибирати для заробітку

  kak zarabotat na aliehkspress: osnovnye metody3 Як заробити на Алиэкспресс: основні методи
  У багатьох випадках вам доведеться приймати досить непрості рішення, що стосуються вибору товару, який ви хочете продавати напряму/за допомогою дропшиппинга або просувати за допомогою партнерської програми. Тут немає універсального рішення немає чарівних товарів, які будуть користуватися загальним попитом.

  Але ось кілька напрямів, до яких однозначно варто придивитися, якщо ви замислюєтеся про те, як заробити на Алиэкспресс.

  • Китайські альтернативи популярним дорогих товарів. Ні, мова не йде про підробки, якими і так набиті ринки. Мова йде про більш доступних, але все ще якісних речах. Наприклад, товари Xiaomi і інших китайських брендів. Багато їх товари, від телефонів до електробритв, не поступаються більш дорогим аналогам, зате придбаєте ви їх дуже бюджетно.
  • Трендові товари. На що зараз пішла мода. Наприклад, увійшли в моду розумні браслети — купуєте їх, вийшли — перестаєте. Врахуйте, що мода швидкоплинна і може швидко змінюватися.
  • Аксесуари. Ремінці для годинників, чохли для телефонів та інше, що в «фірмовому» втіленні і менш різноманітні, і коштують дорожче.
  • Витрачаються товари. Речі, які постійно потрібно докуповувати. Косметичні товари, засоби для догляду за собою, навіть акумулятори для різних пристроїв – все це може і не стане хітом продажів, зате забезпечить стабільність попиту.

  Методи, як заробити на Алиэкспресс, не обмежуються тим, що перераховано в даній статті, ентузіасти придумують і більш незвичайні варіанти, але все ж орієнтуватися слід на ці як на основні. Деякі з них не вимагають ніяких вкладень і дозволяють мінімізувати ризики. Вибір за Вами!

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради