Прищ на підборідді – прикмети для женжин і чоловіків

Не завжди шкірні висипання на обличчі говорять про якесь ознак. Найчастіше причиною є порушення режиму харчування, захворювання, підлітковий вік. Лише в деяких випадках дійсно можливо говорити про знак понад.

485c29d8232a840e0fe35522b6115c58 Прищ на підборідді – прикмети для женжин і чоловіків

Що означає прищ на підборідді

Для інтерпретації рекомендується враховувати всі супутні умови. За народними прикметами поява прищів на підборідді може носити позитивний і негативний характер. Щоб розгадати значення, потрібно порівняти впливають на тлумачення фактори.

На що звернути увагу при інтерпретації прикмети:

 • у кого з’явився прищик;
 • розмір, колір, болючість висипань;
 • кількість прищиків;
 • місце розташування.

У жінки

Представниці прекрасної статі, як правило, ретельно стежать за шкірними покривами обличчя. Висипання у жінок – рідкісне явище. Якщо висип не пов’язаний із захворюваннями або неправильним способом життя, рекомендується звернутися за тлумаченням до народних прикмет.

Прищі на підборідді заміжньої дами говорять про невірність чоловіка. Чим більше і важче, тим імовірніше розрив з чоловіком.

Вільним жінкам висип може обіцяти нове приємне знайомство, іноді зустріч з серйозно налаштованим на одруження чоловіком.

У дівчини

За народними прикметами прищик на підборідді трактується як поява таємного шанувальника. Висипання у дівчат можуть бути пов’язані з іншими причинами, але якщо є впевненість, що це не гормональні або алергічні вугри, слід скористатися містичним тлумаченням. Для точної інтерпретації можна додатково звернути увагу на супутні ознаки. У деяких випадках висипання на підборідді у дівчини натякають на швидке весілля або приємні клопоти.

У вагітної

Вискочив в останньому триместрі прищ передвіщає народження хлопчика. Велика кількість болящих і червоних горбків можуть натякати на проблеми зі здоров’ям, складні пологи. У цьому випадку вагітної рекомендується чітко дотримуватися рекомендацій лікаря, при необхідності лягти в лікарню на збереження.

У хлопця

До народних прикмет слід звертатися, якщо у молодої людини немає проблем з гормональним фоном або захворювань, що викликають висип. При підозрах на інфекційно-запальний процес в організмі слід звернутися до лікаря, а не шукати забобонних тлумачень. У здорового хлопця, який веде правильний спосіб життя, прищі на підборідді з’являються з-за закоханої в нього дівчини. Також можливі порожні турботи, несподіване рішення довго тягнувся справи, нова робота.

У підлітка

В даному випадку не варто шукати якийсь прихований сенс в подіями. У підлітковому віці прищі з’являються внаслідок гормонального дисбалансу або надлишкового споживання солодкого, при недостатніх гігієнічних процедурах. Рекомендується звернутися до косметолога, нормалізувати режим дня і харчування. Добре допомагають впоратися з недоліками шкіри особи спеціальні засоби по догляду.

У чоловіка

Значенням можуть бути протилежні за змістом тлумачення. Щоб вибрати найбільш ймовірний варіант, слід додатково врахувати, з якого боку у чоловіка з’явився прищик, в якій кількості, великий чи маленький. Також потрібно звернути увагу на відносини з начальником, наявність дружини, ймовірно, є якісь незавершені справи.

Прищі можуть виникати як на голеній підборідді, так і в бороді.

Якщо прищі в бороді – що це значить

Праворуч

Незалежно від того, якої сфери життя стосується тлумачення прикмети, при появі прищик на підборідді праворуч говорить про негативний характер змін. Можливий серйозна розмова з начальником. У кращому випадку мова буде йти про підвищення, заради якого доведеться гарненько попрацювати. У гіршому слід налаштуватися на звільнення або догана.

Також праворуч вилазять прищі, які вказують на зраду коханої жінки, дружини. Слід придивитися до діловим партнерам, колегам, близьким знайомим або друзям. Можливо, хтось із них будує підступи. Велике скупчення хворобливих запалених вугрів вказує на велику сварку, неможливість виправити ситуацію.

1a1c5f70b78d6d0450cd98bfd399ba72 Прищ на підборідді – прикмети для женжин і чоловіків

Зліва

Ця сторона вважається найсприятливішою в плані трактування народних прикмет. Якщо з’явився прищик на підборідді зліва, слід чекати хороших новин і змін в житті. Зміни можуть стосуватися будь-якої сфери, але найчастіше ставляться до любовних справах, роботі, фінансового благополуччя. Якщо висипання розташовано ще і під підборіддям, значить, скоро завершиться довго тянувшееся справу, при цьому в позитивному ключі.

У центрі

При інтерпретації прикмети слід звернути увагу на розмір і кількість прищів. Один жировик середнього розміру, вскочивший майже посередині підборіддя, обіцяє приємне знайомство. При цьому характер зустрічі необов’язково романтичний, можливі приємні дружні стосунки або новий колега на роботі. Скупчення дрібних горбків – зміни на краще, початок білої смуги в житті.

Один величезний болючий гнійник по центру – погана прикмета. Можлива хвороба близької людини.

Внизу підборіддя

Тлумачення народної прикмети в цьому випадку негативний. Ймовірні наслідки появи прища на нижній частині підборіддя:

 • з’ясування стосунків з коханою людиною;
 • скандал;
 • нерозуміння близьких людей;
 • сварки з оточуючими;
 • нездатність адекватно сприймати інформацію.

Значення прикмети в залежності від кількості прищиків

Коли на підборідді вискакує відразу кілька червоних горбків, рекомендується придивитися до своєї другої половинки. У цьому випадку велика ймовірність зради. При цьому не обов’язково з боку чоловіка або дружини. Іноді прикмета вказує на розкриття таємниці, коли сам чоловік у минулому змінив.

2872f8cdce316e287fdb8a15663d151b Прищ на підборідді – прикмети для женжин і чоловіків

У будь-якому випадку рекомендується готуватися до скандалу, можливого розлучення або розриву відносин, якщо вскочившие прищики яскраво-червоні, дуже болючі, заповнені гноєм. Забобонним людям бажано провести спеціальні обряди, щоб нейтралізувати вплив негативної прикмети.

До чого вискакує болючий прищ на підборідді

Нарив на обличчі натякає на необхідність визначитися в чомусь важливому, що давно потребує вирішення. Прищик необов’язково повинен бути заповнений гноєм, можливі тільки великий розмір і сильні больові відчуття. Це натяк на те, що настав час змін, нехай дуже неприємних і хворобливих, але необхідних для розвитку особистості, руху вперед.

Народні прикмети у цьому випадку пояснюють появу гнійника кількома значеннями:

 • розставання з коханою людиною;
 • розлучення;
 • довгий самотність;
 • розлад з близькими родичами.

До чого по прикметі білий прищик на підборідді

Жировик схоплюється як натяк на погіршення здоров’я. Можливі невеликі проблеми у самої людини або його близького родича. Прикмета говорить про підвищеної травматичності, ударах, інфекційних захворюваннях, загостренні хронічних недуг. Швидше за все, нічого небезпечного попереду не чекає, але відвідати лікаря все ж у найближчому майбутньому доведеться.

Якщо на підборідді виліз великий білий прищ, рекомендується задуматися про правильне харчування і дотримання здорового способу життя.

Значення за розміром

Величина висипки безпосередньо впливає на тлумачення народних прикмет і забобонів. Чим більше параметри прищик на підборідді, тим більш вираженими будуть прийдешні зміни. Сам по собі розмір гнійників не впливає на характер тлумачення, тільки на силу впливу на життя людини. Негативний знак від появи великого прищика на підборідді рекомендується зменшити або зняти за допомогою спеціальних ритуалів або молитов.

Як нейтралізувати негативну прикмету

Часто досить вмитися святою водою і помолитися. При бажанні можна сходити в церкву, але досить прочитати будь-яку відому молитву перед іконою. Якщо виліз великий болючий жировик, передвіщає лиха і негоди, бажано зробити простий обряд:

 1. У нову голку вставити чорну нитку.
 2. Прожарити кінчик церковній на полум’я свічки.
 3. Злегка зачепити носиком в прищ, протикати і глибоко вводити не потрібно.
 4. Додатково можна прикласти до підборіддя шматочок білої бавовняної тканини, выпачканной сажею.
 5. Прошепотіти: «Чорнота геть, невдачі геть, чорне до чорного піде, а з мене все погане піде».

e2c7330c682fe6630422c280adb1eaa0 Прищ на підборідді – прикмети для женжин і чоловіків

Згідно з народними прикметами і повір’ями поява прищика на підборідді без явних фізіологічних причин – привід задуматися про можливе ознак. Тлумачення залежить від декількох факторів, результат може мати позитивний або негативний характер. Негативний вплив при необхідності можна зменшити чи нейтралізувати простими обрядами і молитвами.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради