До чого сниться зламане обручку заміжньої (незаміжньої) жінці – сонник

Сонники сходяться в єдиній думці: зламане обручку уособлює прийдешні неприємності, перешкоди, складні відносини. До такого сну слід поставитися з особливою увагою і постаратися витлумачити його правильно. В результаті можна отримати інформацію про майбутні події і ретельно до них підготуватися.

4308949748c8e7648d2e1e7b97a65b2b До чого сниться зламане обручку заміжньої (незаміжньої) жінці – сонник

До чого сниться зламане обручку?

Тлумачі сновидінь стверджують, що, побачивши таку картину, не варто чекати хороших змін. У більшості випадків сон обіцяє погані звістки і розчарування в близькій людині.

 • Обручку урвався – згідно сонником, слід придивитися до поведінки партнера. Сон говорить про можливу зраду, обман, нещирість. У будь-якому випадку в любовних справах настануть певні труднощі.
 • Сновидець зламав прикрасу своїми руками – до розбіжностей, конфліктів. Через проблеми на роботі, які спричинять погіршення фінансового становища, виникнуть сварки в родині.
 • Пошкоджене колечко стає дуже поганим знаком, якщо ви точно знаєте, що воно виконано із золота: тлумачі снів пророкують серйозні збитки, втрату близької людини.
  Однак це не означає, що хтось помре. Мова може йти про вимушену розлуку, наприклад, переїзд в іншу країну.
 • Молодій парі, яка збирається в найближчому майбутньому офіційно зареєструвати свої відносини, сновидіння обіцяє непростий період. Зараз необхідно контролювати свої емоції, слова і в конфліктних ситуаціях йти на поступки. В іншому випадку наслідки будуть дуже плачевними.
 • Побачили, що на пальці вашого друга або знайомого урвався обручку – сонники не радять бути з ним занадто відвертим, так як він може вас зрадити.
 • Весільна прикраса розламалося на дві половинки – до розставання з коханою людиною. З-за втручання з боку (батьків, друзів) ви будете змушені розірвати відносини. На жаль, відновити їх не вийде.
 • Дуже погано, коли лопнула обручку раптом сниться сімейному людині. Подружжю бачення несе непорозуміння, період складних взаємин, втрату відчуття щастя.

  Якщо сновидінню примарилось весільна прикраса з тріщиною, з-за якої воно зламалося – ваш чоловік/дружина щось приховує. Коли кільце розламується навпіл – ваші переживання виявляться недаремними, так як з’являться докази зради.

  Сон про зламаний обручці побачила заміжня жінка – в її життя увійдуть біль і печаль. Бачення повідомляє про затяжної хвороби, яка торкнеться коханого сновидицы.

  Хорошим вважається сон, у якому на кільці з’явився вада, але при цьому воно залишилося цілим. Тлумачі сновидінь в цьому випадку дають таку розшифровку: ваші підозри безпідставні, однак, якщо не припинити мучити партнера питаннями, шлюб може зруйнуватися.

  Сонник Нострадамуса

  Цей джерело називає зламане обручку тривожним знаком, причому незалежно від того, на чиїй руці воно було: безпосередньо на вашому або на пальці незнайомого чоловіка. Сон вказує на початок чорної смуги в житті сновидца.

  Якщо весільний аксесуар тріснув з вашої вини, таке бачення попереджає про те, що у вашому найближчому оточенні з’явився недоброзичливець. Досі йому досить успішно вдавалося ховатися під маскою друга і очорняти ваше ім’я.

  Сонник Ванги

  Сонник Ванги пророкує сварку, якщо в сновидінні ви вирішили приміряти поламане обручку. Але коли ви бачите пошкоджене прикраса на пальці іншої людини і при цьому нічого йому не кажіть і не намагаєтеся що-небудь зробити – у вас з’явиться шанс уникнути неприємностей.

  01ffec311124f991bf9cd2ca432ad623 До чого сниться зламане обручку заміжньої (незаміжньої) жінці – сонник

  Сонник Міллера

  Цей тлумач нічних мрій солідарний з іншими сониками і називає зламане обручку поганим символом подружньої пари. Сновидице бачення обіцяє скандал з чоловіком, не виключено, що ситуація погіршиться настільки сильно, що спричинить за собою розрив відносин.

  Коли сон про поломку весільної прикраси сниться чоловікові, то це говорить про те, що незабаром він може серйозно посваритися і з родичами, і зі своїми друзями. Сновидець стане дратівливим, грубим, і якщо не зуміє впоратися з упертістю, близькі люди від нього відвернуться.

  Сонник Цвєткова

  Джерело пов’язує зламане обручку з неприємностями і перешкодами на життєвому шляху. Але якщо уві сні ви прийняли рішення полагодити прикраса, і після ремонту воно стало виглядати як нове, то це означає, що всі ваші проблеми вирішувані. Для того щоб виправити ситуацію, необхідно докласти трохи зусиль.

  Хорошим стає сон, коли ви присутні при ремонті зіпсованого кільця – у реальному житті вам буде подарована можливість здійснити свою мрію. Якщо ж сновидець змінює зламане прикраса на ціле, то це вказує на особливу рису його характеру – з легким серцем відпускати те, чого неможливо досягти.

  Розглядаючи тлумачення сну про зламаний каблучку, не варто сильно засмучуватися. У більшості своїй вони пророкують неприємності і складний період, але разом з тим часто саме такі події штовхають людину на шлях до щасливого життя.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради