Прикмета відірвався ґудзик: до чого відпала і відлетіла в п’ятницю, понеділок

Якщо відірвався ґудзик, прикмета означає, що доля подає знак, і скоро станеться якась подія. Може статися хороше чи, навпаки, слід підготуватися до неприємностей. Трактування послання вищих сил проводиться з урахуванням кольору і розміру аксесуара. Також враховується, в який день тижня стався відрив. Проаналізувавши всю інформацію, можна припустити, що очікує в майбутньому.

Значення ґудзиків на одязі в езотериці

Застібка символізує захист людини від злих сил. Застегиваясь на всі ґудзики, він «включає» оберіг від пристріту і псування.

Нерідко гудзик з чотирма дірочками брали в якості талісмана. Її пришивали на внутрішній стороні одягу біля серця. Що вона повинна принести своєму власникові, залежало від накладення ниток:

 • квадрат – душевну рівновагу;
 • хрест – довголіття і здоров’я;
 • у формі букви І – удача.

72276f91f4f44e6afd50895653d52255 Прикмета відірвався ґудзик: до чого відпала і відлетіла в пятницю, понеділокНа гудзик робили любовний приворот. Її треба було непомітно пришити до одягу коханого. Якщо гудзик знаходили і відривали, то приворот втрачав свою силу.

Тлумачення втрати гудзики з урахуванням обставин

Прикмета повідомляє, що потрібно звернути увагу на події, які відбуваються навколо, прийняти відповідальне рішення або докласти зусиль, щоб запобігти неприємності. Інтерпретувати знаки долі потрібно з урахуванням усіх факторів.

Колір

Що говорить прикмета про кольорі:

 • Яскравий. Віщує закінчення неприємностей і символізує духовне зростання.
 • Білий. Чистота помислів. Якщо відривається біла пуговка, то прикмета може попереджати, що задумане справа буде не дуже законним.
 • Чорний. Відсутність оптимізму. Можливо, варто перестати драматизувати подія і поглянути на ситуацію під іншим кутом.

Розмір

Розмір символізує величину можливих втрат або придбань. Чим застібка крупніше, тим більше буде удача або невдача.

Місце

Потрібно подивитися, куди впав відірвався аксесуар:

 • На асфальт на вулиці. Прикмета попереджає, що був пристріт чи інше негативний вплив, і ґудзик виконала роль оберега.
 • Калюжа. Матеріальне становище скоро покращиться.
 • Будинки на підлогу або килим. Прийде несподіване багатство.
 • З мосту в воду. На шляху до фінансового успіху виникнуть проблеми. Потрібно докласти великі зусилля, щоб поліпшити матеріальне становище.
 • Залишилася лежати на мосту або впала на землю. Попередження, що виконання бажання перешкоджають життєві труднощі.

9d4f3e40cf975c6e21ebdc13540d7832 Прикмета відірвався ґудзик: до чого відпала і відлетіла в пятницю, понеділокЯкщо довелося непомітно втратити гудзик, прикмета трактує це як попередження. Існує ймовірність, що через неуважність можна втратити життєвий шанс.

Час

Прикмети і забобони вказують на зв’язок між днем тижня і відривом ґудзики:

 • Понеділок. До хороших змін і удачі. Можна не боятися втілювати свої плани в реальність.
 • Вівторок. Романтичні зустрічі. Якщо була сварка з коханим, то вдасться відновити відносини.
 • Середовище. Треба уникати з’ясування стосунків у родині. Можливі безпричинні сварки.
 • Четвер. Хороша прикмета, якщо відірвався ґудзик у цей день. Очікується виконання бажань.
 • П’ятниця. До зради другої половинки.
 • Субота. Можуть бути тривожні, неприємні вісті.
 • Неділя. Обіцяє знайомство з цікавою людиною, початок дружніх або любовних стосунків. За іншими прикметами, недільний день обіцяє успіх у всіх справах і починаннях, вихід із складної ситуації.

Прикмета працює, якщо гудзик відірвалася впала на підлогу або землю. Якщо ж вона залишилася висіти на нитці, то слід проаналізувати своє життя. Прикмета вказує, що із-за тиску оточуючих людина не може реалізувати свій творчий потенціал, змушений стримувати свої пориви.

Що означає, якщо гудзик зрізали або вкрали

Для сучасної людини гудзики – всього лише гарний аксесуар одягу, а в давнину вони грали роль захисного амулета. Якщо фурнітуру зрізали і викрали, то це зроблено з недобрими намірами.

Скоріше всього, аксесуар незабаром «знайдеться» біля порога. Але піднімати його голими руками не можна. Зрізають, а потім підкидають гудзик для того, щоб зробити наклеп на сварки в сім’ї, хвороби і навіть смерть.

bd9d376cf71e0409e292617f51a747b2 Прикмета відірвався ґудзик: до чого відпала і відлетіла в пятницю, понеділокПредмет треба акуратно перемістити на аркуш паперу, а потім спалити. Нескладний ритуал відведе зло.

Як уникнути негативних наслідків

Якщо відлетіла пуговка в несприятливий день, то пришивати її знову не можна. Треба викинути її у вікно або відкинути на вулиці подалі (краще кинути в водойму). Це треба зробити відразу, поки погана прикмета не почала свій негативний вплив.

Бувають ситуації, коли сталася прикра пригода з відривом гудзички перед важливим заходом, і немає часу змінити одяг. Тоді можна, здійснивши нескладний ритуал, пришивати фурнітуру на місце. Для цього:

 • взяти в зуби нитку одного кольору з річчю;
 • пришити аксесуар на місце.

За прикметою, мовчки пришита ґудзик втрачає свій негативний вплив.

Якщо швейна фурнітура відвалилася в несприятливий день або колір аксесуара носить застережливе значення, краще по можливості відмовитися від важливих справ і прийняття відповідальних рішень. Таким способом доля застерігає від невірного кроку.

Що значить прикмета знайти гудзик

Трактування забобони залежить від декількох обставин:

 • Відшукати свою гудзик, яка непомітно відлетіла. Пришивши її на місце, можна очікувати, що скоро закінчиться чорна смуга, прийде удача.
 • Знайти чужу. Чекає тривала поїздка або подорож.

Слід звертати увагу на кількість отворів гудзики. Попалася з 2 дірками – несподіване поліпшення фінансової ситуації або зустріч з другою половинкою, а сімейній парі це може передвіщати швидку появу дитини. Аксесуар з 4 отворами обіцяє приємні події в житті.

b02ba8d55419ce0b763ca66c15e8770e Прикмета відірвався ґудзик: до чого відпала і відлетіла в пятницю, понеділокҐудзик «на ніжці» попереджає, що в оточенні є людина, яка будує підступи.

Тлумачення прикмети, до чого відривається ґудзик, може мати позитивне і негативне значення. Перш ніж серйозно сприймати знаки долі, потрібно згадати, що забобони засновані не на доведених даних, а на випадкових збігах. Тому не слід сприймати відірвану застібку, як провісник майбутніх нещасть.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради