До чого свербить голова: потилиця, маківка, скроня – прикмети

Тіло щодня посилає людині різні сигнали. Багато людей не надають значення тому, що у них свербить голова. Це може бути звісточка організму про наявне захворювання або прикмета, пророча недалеке майбутнє.

a0571398908ac21e1da48a8570e37761 До чого свербить голова: потилиця, маківка, скроня – прикмети

До чого свербить голова

Існують різні прикмети, що пояснюють, чому свербить голова. Багато століть люди вважали, що короста передрікає серйозний конфлікт в сім’ї. Але свербіж може дошкуляти з інших причин і пророкувати майбутні події:

 • Велика сварка з рідними людьми – найбільш часта ситуація, за якої свербить голова. Розлад в родині почнеться раптово і без жодного натяку. Будь-яка дрібниця може роздути цілий конфлікт, який попсує нерви всім близьким. Необхідно уважніше ставитися до рідних, стримувати свій гнів і не дати виплеснутися негативним емоціям членів сім’ї.
 • Короста пророкує купівлю нових речей, які одягаються через голову – одягу і прикрас.
 • Свербить голова також під час бурхливої розумової діяльності, при якій в мізках відбувається повний розгардіяш. Люди при цьому часто сверблять, щоб зосередитися і впорядкувати думки.
 • Свербіж може нагадувати про незакінчених справах, які людина відклав в довгий ящик. Необхідно терміново виконати всі завдання, інакше проблеми будуть накопичуватися.
 • Короста передбачає покарання людині, яка в чомусь завинив. Необхідно згадати, кому була нанесена образа або здійснена якась помилка, наприклад, при виконанні поставлених завдань начальником на роботі.

Існують прикмети про корості, більш детально розкривають зміст надісланих ознак, залежно від того, яка частина голови свербить.

Причини свербіння в області скронь

Існує безліч прикмет, які пояснюють, чому сверблять віскі:

 • Варто бути уважним при виконанні роботи, керуватися здоровим глуздом і ставитися до всього вкрай спокійно, без емоцій. Ігнорувати даний рада – стати предметом насмішок заздрісників і недоброзичливців.
 • Робота, над якою трудився чоловік довго і копітко, не виправдає очікувань. Виникнуть проблеми, які потребують негайного вирішення.
 • Дрібний конфлікт переросте у велику сварку. Спусковим гачком такої ситуації може стати наклеп на адресу людини, яка її не заслужив, чи несправедливі образи. Потрібно постаратися не приймати всерйоз нападки в свою сторону, щоб уникнути неприємних наслідків.
 • Віскі сверблять також до великого застілля. Не варто зловживати спиртними напоями, щоб уникнути неприємних наслідків для здоров’я.

dec5779ae417842b52c2621020a415a8 До чого свербить голова: потилиця, маківка, скроня – прикмети

Трактування візьме також залежить від того, свербить праву скроню або лівий:

 • Короста може пророкувати зустріч з людиною, що має великий вплив. Якщо віскі сверблять зліва, то доведеться просити допомоги у жінки, свербить праву скроню – покровителем виявиться чоловік.
 • Свербіж сигналізує про те, що комусь потрібно слушну пораду. Свербить ліва скроня – дозвіл проблем необхідно тому, хто відчуває коросту, правий – на роздоріжжі виявився інший чоловік, і скоро він попросить допомоги.

До чого свербить потилиця

З давніх часів потилична частина голови вважалася таємною. Але крім містичних прийме з’явились і інші, які пояснюють, що означає, якщо свербить потилиця:

 • З точки зору забобони, такий знак асоціюється з присутнім за спиною примарою померлого людини. Він прийшов попередити про майбутнє, поділитися важливою інформацією.
 • Чешущийся потилицю обіцяє розмову з близькими родичами, за яким будуть вирішуватися серйозні питання і спірні ситуації.
 • У людини виникне невпевненість в майбутньому і поява разом з цим сумнівів щодо вибору життєвого шляху.
 • Сверблячі частина потилиці означає плітки, які за спиною розпускають вороги, щоб зіпсувати життя.
 • Несподівано почався свербіж – незабаром здійснить візит старий друг або близький родич, від якого давно не було вісточки.
 • В сім’ї виникли різні точки зору на ситуацію. Варто розібратися в питанні, щоб знайти компроміс, і залагодити конфлікт.
 • Людина тужить за своїм батькам, перебуваючи далеко від них. Треба провідати родину.

1cc0ab504df5199049d9f3e864381dbd До чого свербить голова: потилиця, маківка, скроня – прикмети

До чого свербить маківка

Прикмети, пов’язані з верхівкою, слід трактувати в залежності від часу доби, коли почався свербіж:

 • Вночі свербить маківка голови – рідна людина здалеку сильно захворів. Необхідно терміново нанести візит хворого, що потребує моральної підтримки.
 • Ранкова короста обіцяє покращення матеріального стану, а потім і житлових умов. Глава сім’ї отримає підвищення по кар’єрних сходах, збільшення заробітної плати, яке подарує нові можливості.
 • Вдень такий знак пророкує тимчасові труднощі і кризовий стан в життя. Наздоженуть невдачі, і прийдуть погані новини. Варто дуже уважно ставитися до поставлених трудовим завданням. Не можна розтрачувати свої сили на зайву метушню, на яку доведеться затратити багато дорогоцінного часу.
 • Увечері прикмета обіцяє падіння духу і творча криза. У людини не будуть виходити повсякденні справи, а речі стануть валитися з рук. Допоможе хороша емоційне розвантаження, короткострокову відпустку, за час якого організм відпочине і позбутися від стресу.

У кого з’явився свербіж

Велике значення при прочитанні знаків має стать і вік людини, у якого свербить голова.

У дівчини

 • Свербить тім’ячко – вручать дорогий подарунок, піднімуть зарплату, підвищать у посаді або похвалять за виконану роботу. Але ввечері такий знак обіцяє тугу і хвилювання.
 • Сверблячих потилицю дівчата обіцяє проблеми і клопоти, сварку з коханим, яка стане причиною печалі та можливого розставання двох половинок.
 • Короста в зоні скронь пророкує молодої красуні зустріч з хлопцем, якого вона любить всім серцем до кінця своїх днів.

У хлопця

Якщо свербить маківка голови – очікується серйозна розмова, прийде звістка від рідних про настигшей їх хвороби. Ввечері такий знак принесе недобрі вісті, пов’язані з трудовою діяльністю.

У жінок

Свербить потилична частина – огорнуть мережі обману. Прикмета означає ще й тугу іншої людини, що бажає зустрітися з цією жінкою.

Самотня дама, яка шукає кохання, ймовірно, так і не знайде чоловіка своєї мрії.

У чоловіків

Свербить потилиця у чоловіка – вороги спробують заплямувати добре ім’я, розпустити брудні плітки за спиною, зайняти його місце в житті або відібрати все. Свербить верхня частина – з’являться складні доручення, для виконання яких доведеться потрудитися; права сторона – в житті настануть позитивні зміни; ліва половина – виникнуть проблеми зі здоров’ям.

Що допоможе нейтралізувати погану прикмету

Якщо прикмета викликала негативний ефект, потрібно обполоснути голову холодною водою або прийняти контрастний душ. Вода понесе із собою негативну енергію. Віруючим людям рекомендують сходити в церкву помолитися і поставити свічку за здоров’я родичів. Але священики не схвалюють такої практики і вважають, що не варто бути забобонними з-за звичайної корости.

9bc2b2e740468b53d3a7eb060fd46592 До чого свербить голова: потилиця, маківка, скроня – прикмети

Не варто себе накручувати з сверблячки. Люди самі притягують у своє життя все погане, коли про це думають. Але голову помити має сенс. Можливо, волосся сильно засалились, і вимагають хорошого догляду.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради