До чого сниться мертва собака жінці чи чоловікові ? – бачити в сні убитих цуценят ? Сонник

Собака в сновидіннях – символ вірної дружби і родинних стосунків, але якщо вона мертва, то близькому оточенню сновидця доведеться зіткнутися з життєвими проблемами.

Сон попереджає про високу ймовірність спорів, конфліктних ситуацій, руйнування відносин з близькими людьми. Щоб попередити негативні події, потрібно точно розшифрувати нічне бачення, а для цього необхідно згадати його деталі.

7e5079a25475bb1cc5879ab3f4725b1b До чого сниться мертва собака жінці чи чоловікові ? – бачити в сні убитих цуценят ? Сонник

До чого сниться труп собаки – загальне тлумачення

За сонником, поранений або мертвий собака – негативний образ в сновидінні. Можливо, сновидець отримає звістку про важкому захворюванні або смерть близької людини.

Людина, побачивши уві сні мертвим свого вихованця, наяву ризикує отримати травму на роботі чи вдома. Щоб уникнути поранення, необхідно проявляти обережність у побутових справах, дотримуватися техніку безпеки на робочому місці.

Собака гине від зміїного укусу – в реальності сновидець несправедливо відноситься до одного, ображає його, про що в майбутньому пошкодує.

При тлумаченні сновидіння потрібно враховувати розмір мертвої тварини:

 1. Великий пес попереджає про значні проблеми. З ними вдасться впоратися, але доведеться просити допомоги у авторитетної особистості.
 2. Маленька собачка пророкує, що сновидінню належить, зібравши в кулак волю і хоробрість, захищати близьку людину від неприємностей.
 3. Величезна собака відображає безвідповідальність і безініціативність сплячого, його небажання і нездатність самостійно вирішувати питання. Така людина змушений перебувати під заступництвом сильної і вольової особистості.

Думка экспертаКанти ГауриКармолог, парапсихологВидеть уві сні мертву стару собаку – в реальності необхідно повернутися до вирішення проблем покинутих. Причому важливо діяти швидко, ретельно думаючи над кожним кроком.

При розшифровці сну слід згадати породу мертвої тварини:

 • мисливська собака – біда зовсім близько;
 • агресивний бійцівський пес – вказівка на силу, безкомпромісність, підступність недруга;
 • дог або інша велика службова порода – сновидінню доведеться контактувати з впливовою, наділеної великою владою особистістю;
 • дворняга – попереду незначні неприємності, але позбавлення від них забере багато моральних і фізичних сил.

При трактуванні сну важливо враховувати забарвлення мертвої тварини:

 • чорний пес попереджає, що сновидець надто довірливий і простодушний, його з легкістю можуть обвести навколо пальця навіть рідні люди;
 • руда собака відображає бажання сплячого звільнитися від соціальних тягот, побути в тиші і самоті, розслабитися далеко від обов’язків і турбот;
 • біле тварина – символ відсторонення від любовних стосунків.

Якщо собака вбита самим сновидцем, то в реальному житті через руйнування дружніх відносин почнуться великі проблеми. І вирішувати ці проблеми доведеться на самоті, не чекаючи допомоги від покинутого одного.

А якщо сплячий веде свою собаку на бійню, немов худобу, то в реальності стане жертвою бандитів.

В крові

До чого сниться мертва собака, що лежить в калюжі крові, – попереду конфлікти з родичами. Кров у сновидінні вказує на родинний зв’язок: доведеться з’ясовувати стосунки з чоловіком, дитиною, братом або батьком. Причому провокатором сварки може стати сплячий, якщо не навчиться тримати язик за зубами у спілкуванні з близькими людьми.

Приснилася закривавлена собача голова – слід готуватися до біди, яка торкнеться рідної людини або старого друга.

Без голови

Сниться тіло дохлої собаки без голови – доведеться стати свідком жорсткої боротьби між рідними людьми. Це протистояння закінчиться тим, що сновидець все життя буде відчувати негативні емоції і бажати помсти одному з учасників конфлікту.

З повзаючими хробаками

Приснився давно издохший пес, за яким повзають комахи, – спящему не варто зволікати з проходженням медичного обстеження. Хвороба непомітна, але вже розвивається, і з-за зволікання у діагностиці може знадобитися інтенсивне і тривале лікування.

Багато

Велика кількість мертвих собак сниться до великих фінансових втрат.

Знайти у будинку

Якщо сплячий виявляє мертву собаку на ґанку або доріжці, з-за чого не може увійти в будинок, то в реальності сімейні справи покращаться.

Сон, у якому издохшее тварина лежить у будинку, попереджає про високу ймовірність пограбування. Щоб уникнути неприємності, не варто запрошувати в гості малознайомих людей. Також не завадить зміцнити двері і змінити замок.

7ba5b80d209d4d48efec9aef97626d93 До чого сниться мертва собака жінці чи чоловікові ? – бачити в сні убитих цуценят ? Сонник

Біля магазину

Якщо сновидець виявив мертву собаку біля дверей магазину, то в реальності розориться з-за тринькання, невміння співвідносити доходи і витрати.

Виявити у воді

Мертве собаче тіло у воді – передвістя важкого захворювання у рідної людини або друга.

На снігу

Приснилася лежить на снігу мертва собака – слід готуватися до неприємностей. Сновидець може зіткнутися з необхідністю:

 • допомагати тяжкохворому близькій людині;
 • скасувати поїздку з-за високого ризику потрапити в переробку;
 • завершити діло, яке почалося невдало, не принесло очікуваного результату.

Закапувати

Сновидець закопує мертве собаче тіло в землю – в реальності звільняється від накопичених проблем, що заважали рухатися до поставлених цілей.

Бачити, як ховають собаку, – наяву розчаруватися в когось з оточення.

Годувати

Людина, який годував мертвого пса уві сні, в реальності почне, проявляючи обачливість і продуманість, повертати життя в стабільне русло, поступово позбутися від накопичених проблем. Причому вирішення проблем завжди було під носом, але сновидець його не помічав. Головне – не діяти необачно, інакше все піде нанівець.

Намагатися пожвавити

Сплячий намагається реанімувати издохшую собаку – в реальності відгукнеться на прохання одного про допомогу.

Лити гіркі сльози, оплакувати мертву тварину – знак приємного проведення часу у дружній компанії.

Собаку збила машина

Збитий автомобілем тварина – страшне видовище, трактування такого сну залежить від деталей сюжету:

 • відтягувати собаку з проїжджої частини – обставини в житті складаються вдало;
 • псина болісно помирає на дорозі – не варто приймати допомогу від близьких людей, нічим хорошим це не закінчиться;
 • сновидець став очевидцем ДТП за участю тварини – не варто розтринькувати гроші, покупки виявляться марними;
 • сплячий сам, керуючи машиною, збив собаку на смерть – слід довіряти розуму, а не емоціям і внутрішньому чуттю.

До чого сниться убита собака на могилі

Мертвий пес лежить на кладовищі – це попередження про грошові втрати. Їх можна уникнути, якщо дотримуватися обережності в ділових питаннях, ретельно контролювати кожен пройдений крок. Якщо ж уникнути біди не вдасться, то це призведе до емоційного розладу, депресії.

До чого сниться мертвий щеня

Мертвий щеня може символізувати або зрадницький вчинок одного, або незначні негаразди, для позбавлення від яких доведеться витратити чимало часу, закинути основна справа.

ad2cc34f454880aec3aafc4cd2ba6c79 До чого сниться мертва собака жінці чи чоловікові ? – бачити в сні убитих цуценят ? Сонник

Сниться, що мертва собака ожила

Бачити, як мертва собака ожила, – взяти на себе відповідальність за благополуччя близьких людей. Сновидінню належить вирішувати не свої проблеми, виступати мирящей стороною в конфліктах.

Побачити в сні свого вихованця, який в реальності давно помер, – позитивний сон. Він обіцяє примирення з другом, який колись образився на сновидця. Якщо такий сюжет викликав у сплячого радість, то скоро відбудеться зустріч зі старим другом, якого давно не було звісток.

Ожила собака вкусила сновидця за руку – ворог, давно не давав про себе знати, раптом вдарить у спину.

Собака ожила і голосно загавкав – сновидець не може забути давню ворожнечу, мучиться образами і жадобою помсти.

До чого сниться мертва собака

Розшифровуючи сон, сновидець повинен враховувати свою статеву приналежність.

Заміжній жінці

Сниться мертва собака заміжній жінці – чекає важкий і конфліктний розлучення з чоловіком. Причиною руйнування подружніх відносин стане невірність чоловіка. Причому про зради сновидица дізнається випадково.

Незаміжньою дівчині

Дівчина, побачивши мертву тварину уві сні, – мріє про гармонійні стосунки з коханим чоловіком. Але мріям збутися не судилося: коханий або інфантильний, не готовий будувати міцні відносини, або несерйозно ставиться до дівчини, має специфічне уявлення про любовному зв’язку. Сон підказує сновидице, що вона помиляється, вперто вірить в почуття, яких немає.

Якщо дівчина побачила мертвим свого вихованця, то в реальності зустріне другу половинку, з головою порине в романтичні відносини.

Мертвий пес чорного забарвлення для дівчини – символ зради з боку подруги. Швидше за все, подруга намагається відвести у сновидицы коханого хлопця, робить все можливе, щоб привернути його увагу.

ff91d8844f69bbf4f83dd6a3d538b376 До чого сниться мертва собака жінці чи чоловікові ? – бачити в сні убитих цуценят ? Сонник

Вагітній

Мертва собака уві сні відображає занепокоєння вагітної жінки про ненародженій дитині. Іноді сновидіння означає, що майбутня мама страждає від недоліку турботи і розуміння з боку рідних людей.

Чоловікові

Мертва собака попереджає чоловіка про зраду з боку близької людини, від якої такої підлості не можна було очікувати. Також издохшее тварина може бути символом відданості і турботи з боку якоїсь людини з оточення сновидця.

Для чоловіка-бізнесмена сон про дохлу собаку – попередження. Попереду темна смуга в діловому житті, яку доведеться пережити стійко і з гідністю. Але не буває лиха без добра: у цей важкий період сновидінню вдасться розкусити недобросовісних ділових партнерів, із-за підступів яких і почалися проблеми.

Також сон попереджає, що потрібно проявляти обережність у спілкуванні з новими партнерами, уважно перевіряти кожен укладається контракт.

d518e6ed736fb3b1761d11b0dde8d320 До чого сниться мертва собака жінці чи чоловікові ? – бачити в сні убитих цуценят ? Сонник

Закоханим

Закоханій людині мертву тварину пророкує погіршення любовних відносин, розчарування, недовіра до коханої людини. Висока ймовірність важкого розставання.

Мертва собака – несприятливий символ, пророкує конфлікти з друзями або рідними людьми, проблеми в бізнесі, на роботі, в особистих стосунках. Однак такий сон – попередження, а не твердження. Майбутніх проблем можна уникнути, якщо діяти обережно, уважно ставитися до близьким людям, не допускати суперечок і образ.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради