Як оливкова олія діє на шкіру і дійсно воно безпечно?

Оливкову олію використовують у домашньому догляді і в дорогих СПА-салонах. І це давно вже не новина. Про секрети догляду за шкірою за допомогою олії розповідають навіть багато зіркові жінки. Так, ним користуються Моніка Беллуччі і Джулія Робертс – красуні, які зберегли молодість через роки. Але так воно безпечно для шкіри?

 Як оливкова олія діє на шкіру і дійсно воно безпечно?

Оливкова масло – природний джерело сквалана. Цей компонент допомагає шкірі утримувати вологу. Олія оливи містить вітамін E, який є антиоксидантом, необхідним для уповільнення процесу старіння. Антиоксидантна дія також забезпечує захист шкіри від руйнівного впливу стресу і навколишнього середовища. Крім того, якісне оливкове масло не містить хімічних компонентів і є повністю натуральним продуктом.

Отже, можна зробити висновок, що:

1. Вітамін Е запобігає старінню клітин

2. Органічні кислоти відновлюють пошкоджені клітини шкіри

3. Вітаміни A, В, D, E, відмінно живлять і зволожують шкіру

І все це входить до складу оливкової олії. Але не поспішайте радіти, дівчатка. Все це можна знайти тільки в дійсно якісному оливковій олії холодного віджиму, тобто у 100% обезвоженном соку оливок.

Однак і таке масло оцінити по достоїнству зможуть не всі, а тільки жінки з сухої або нормальної шкіри. Для комбінованої і жирної шкіри такий догляд не безпечний. Важка текстура олії, насичена жирами, провокує закупорку пір і появу акне. В такому випадку, краще всього користуватися маслом не в чистому вигляді, а косметичними продуктами на його основі.

І все ж, оливкова олія – відмінна альтернатива нічному крему, маски для обличчя, волосся, тіла і навіть підходить для вмивання. Між іншим, одна з традицій Японії — умивання маслом на основі оливкового (та суміші інших масел). І як бачите, шкіра японок славиться своєю, скажімо так, ідеальністю. Для тих же, кому текстура масла не по душі, існують косметичні лінійки на основі цього компонента.

Користуйтеся на здоров’я, головне — в міру!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради