Стрижка каре на середні волосся. Фото боб, видовжене, подвійне, градуированное, каре-каскад, з чубком і без. Вигляд спереду і ззаду

Каре настільки універсальна, що на думку багатьох перукарів, виглядає стильно для жінок будь-якого віку і кольоротипу зовнішності. Як можна побачити з фотографій, в класичному варіанті стрижка ідеально підходить для волосся середньої довжини, підходить до будь-якого типу особи, зручна в укладанні і має безліч варіантів виконання.

Історія каре починається з часів фараонів. Строгість прямих контурів стрижки на середній довжині волосся і чорний колір мали якусь владу над оточуючими. В даний час каре користується успіхом, завдяки універсальності і зручності в укладанні. На фото запропоновано кілька варіантів.

Кому піде стрижка каре?

У сфері перукарського мистецтва є незмінні тренди, які залишаються еталонами стилю протягом багатьох років. Один з них — це стрижка каре. Вона підкреслює індивідуальність і обіцяє успіх своєї власниці. За багато років існування індустрії краси створено безліч варіантів, фасонів, технік цієї стрижки.

Колірні рішення підбираються індивідуально, як і форма стрижки. Саме з цієї причини каре задовольнить бажання багатьох жінок різного віку.

Стрижка каре для різних форм обличчя

Варіанти стрижки каре підбираються за типом зовнішності, акцентуючи красиві риси і приховуючи недоліки. Стрижка каре на середні волосся, фото це демонструє, ідеально підходить для овальної форми обличчя. Особливо гарний класичний варіант з рівними чіткими лініями. Прямі гладкі волосся підкреслюють всі достоїнства красивого обличчя.

З допомогою каре з видовженими пасмами до лиця можна посилити акцент на губах, при бажанні показати красу чола і верхньої частини обличчя вибираються форми без чубчика.

До ідеальних рис підійдуть короткі, наприклад боб, при таких варіантах обличчя і шия будуть максимально відкритими.

Поради для інших форм особи:

 • Власницям круглої форми обличчя більше підійде каре з рваними кінчиками по контуру особи, які згладять вилиці. Це може бути градуированное каре з об’ємом у верхній зоні голови. Така форма стрижки візуально приховає округлість, і витягне особа.

  952ba0a86354064c0b4a34dcbf2497ec Стрижка каре на середні волосся. Фото боб, видовжене, подвійне, градуированное, каре каскад, з чубком і без. Вигляд спереду і ззадуСтрижка каре на середні волосся, фото якої представлені в статті, підходить для будь-якої форми обличчя.

 • До прямокутної форми обличчя, яке вважається пропорційним, підійде класичне каре з недбалою укладанням, градуированное, можна зробити чубок з подовженням на бік або виконати варіант зачіски без чубчика.
 • Для квадратного обличчя підійде подовжене каре на зміщений проділ з косою чубчиком. Нижні пасма підвертаються до лиця, або виконується градуювання з рваним ефектом. Це пом’якшить важкі вилиці. В цьому випадку не рекомендуються короткі стрижки.
 • Ромбоподібну форму обличчя допоможе відкоригувати каре з об’ємом біля коріння і з боків, тобто ідеально будуть виглядати каскадне і градуированное каре з видовженими пасмами в обличчя. Чубчик допоможе розширити зону чола, що додасть пропорційність вигляду.
 • Вдало обігрується грушовидна форма за допомогою деяких пропорцій, додавши до звуженою скроневої області і на потиличній зоні обсягу. Гармонійний образ вийде з укороченим бобом і асиметричним каре. Пасма укладаються на вилиці й щоки, чубчик допомагає врівноважити нестандартну форму.41f397cd4c28f8a59b4d82638119bc24 Стрижка каре на середні волосся. Фото боб, видовжене, подвійне, градуированное, каре каскад, з чубком і без. Вигляд спереду і ззаду
 • Для трикутного обличчя в ідеалі підійде об’ємне каре довжиною нижче підборіддя, з пасмами по краю, вкладеними всередину. Бажано зробити чубок, так притаманна цьому образу незграбність не буде привертати увагу.
 • Красу особи у вигляді «сердечка» підкреслює каре трохи нижче лінії підборіддя з об’ємними пасмами до лиця. Вибір краще зупинити на варіанті каскадної форми, де акцент йде на вилиці, нижня частина обличчя набуває овальної форми. Візуально зменшити лоб допоможе пряма або коса чілка.
 • Класичне каре

  Елегантне, класичне каре — це стрижка з рівною довжиною волосся до плечей з прямим проділом без чубчика. Виконується рівними зрізами з горизонтальним і вертикальним проділах. Це дуже копітка робота на нескладній техніці. Складність полягає в строгому дотриманні головного правила: точно витримувати кут відтяжки і ідеально рівний зріз по всьому пасмам по черзі.00b5aa214fb0b32f618af89d5aaea9bd Стрижка каре на середні волосся. Фото боб, видовжене, подвійне, градуированное, каре каскад, з чубком і без. Вигляд спереду і ззаду

  Ретельно опрацьовується сама окантовка, щоб отримати рівне волосся. Тут важлива чистота і висота техніки виконуваної роботи. У класичному варіанті спочатку передбачалася укладання решт всередину. В сучасному виконанні стрижки каре, змінивши кут відтяжки, можна кінці направити вгору.

  Стрижка каре на середні волосся (фотографії підтвердження) укладається легко і не займає багато часу. Каре з прямою чубчиком виглядає приголомшливо на рівних волоссі. Молодіжно і зухвало буде виглядати коротка чубчик, довга густа по брови акцентує увагу на очі.

  Каре з косою чубчиком допомагає скорегувати недоліки в пропорціях, врівноважує великі риси обличчя, додає екстравагантності образу.

  Підкреслити текстуру косий чубчик можна моделюючими засобами для укладання. Довжина і об’єм косий чубчик підбирається до типу зовнішності.

  Подовжене каре

  У сучасного каре немає строго заданої довжини. Варіант подовженого каре підійде будь-якій віковій групі. Відмінність цієї стрижки в плавному подовженні до передніх скроневим пасмам. Риси обличчя здаються більш м’якими, витонченими. Найчастіше подовжене каре виконується з косою чубчиком або без неї.

  Каре з видовженими передніми пасмами

  Каре з подовженням передніх пасом називають французьким. У цьому варіанті довжина від короткої потиличній частині плавно переходить до пасом попереду, більш довгим. Ефект створюється за рахунок великого перепаду довжини. e990f5b0676af1bf95067efa1d97babe Стрижка каре на середні волосся. Фото боб, видовжене, подвійне, градуированное, каре каскад, з чубком і без. Вигляд спереду і ззаду

  Дана стрижка краще підходить для прямого волосся. Легка градуювання зробить зачіску більш пишною.

  Боб — каре

  Форма стрижки боб — каре передбачає коротку потиличну частину, яка надає додатковий обсяг зачісці. Передні пасма можуть бути абсолютно різної довжини, залежить від побажань. Ця стрижка дуже універсальна в укладках, підходить під будь-яку структуру волосся.

  Асиметричне каре

  Варіантів для асиметричного каре багато, передбачається асиметрія сторін і різного рівня довжина. Залежно від зовнішності. Беруться до уваги стрижки з укороченим потилицею, з чубчиком, з градуюванням, з видовженими пасмами.ffa0fd872460081d5abc586f63dacf2d Стрижка каре на середні волосся. Фото боб, видовжене, подвійне, градуированное, каре каскад, з чубком і без. Вигляд спереду і ззаду

  Таке каре чудово приховає недоліки великих і незграбних форм особи.

  Градуированное каре

  Градуированное каре є багатоступеневою стрижкою. Закладається текстура, яка в укладках надає більшого обсягу. Пасма филируются, прореживаются, що додає стрижці легкості. Довжина і форма можуть бути різними.

  Каре каскад

  Каре каскад — це об’ємна багатошарова стрижка каре з різною довжиною волосся, з ефектом драбинки. Підходить під всі типи зовнішності. Довжина волосся може бути скороченим, використовуючи стайлінг при укладанні можна добитися хорошого об’єму або легкої недбалості. Подовжені щільні волосся будуть виглядати доглянутими.

  Подвійне каре

  Стрижка подвійне каре на середні волосся (фото нижче) відповідний варіант для багатьох жінок. У подвійному каре є два рівня зрізу, які візуально виглядають як два каре в одному — на подовжене каре накладається короткий. Це вважається складною зачіскою та в укладанні вимагає терпіння. Але для власниць тонкого волосся буде виграшним варіантом.20f75b9a00782ab73b0acb08a5a78c3e Стрижка каре на середні волосся. Фото боб, видовжене, подвійне, градуированное, каре каскад, з чубком і без. Вигляд спереду і ззаду

  Прикоренева філіровка надає пишності стрижці.

  Каре для кучерявого волосся

  Догляд за кучерявим волоссям вважається трудомістким. Щоб стрижка лежала красиво, потрібно враховувати деякі параметри волосся. Якщо волосся пружинисті, а дрібні завитки, то стрижка повинна бути довшою. Якщо волосся м’які, то довжину краще вибрати середню. Кращим варіантом буде каре до плечей, також різної довжини.

  Каре для хвилястого волосся

  Для хвилястого волосся підійде як класичне каре, так і сміливий боб. Найбільш прийнятний варіант — стрижка каре на середні волосся. Фото допоможе визначитися з вибором. Можна спробувати варіації каре на довге волосся і асиметричну стрижку каре з подовженою чубчиком.4d64e79a871720f961b447900fcfd9e7 Стрижка каре на середні волосся. Фото боб, видовжене, подвійне, градуированное, каре каскад, з чубком і без. Вигляд спереду і ззаду

  Волосся, підняті біля коріння, з невеликою градуюванням, візуально збільшать обсяг зачіски і приховають недоліки вузького обличчя. І ще один момент. Якщо локони не слухняні, то градуювання робити не рекомендується.

  Каре для тонкого волосся

  Має тонку структуру волосся, підійдуть укорочені варіанти каре з об’ємом на маківці, каскад, асиметричні, з видовженими пасмами. Акцентом є створення стрижки, додає об’єм.

  Варіанти укладання стрижки каре

  Варіанти стрижок і укладок каре різноманітні в залежності від призначення і заходи. Для ділових зустрічей і для роботи підходять всі види каре. Офісні вимоги зазвичай припускають повсякденні укладання, з рівними і гладкими волоссям, висушені феном і витягнуті праскою.

  Стрижка каре на середні волосся допоможе відповідати суворому образу. Фотографії демонструють красу укладання. Романтичність стрижці додасть укладання за допомогою стайлінгових засобів — всіляких гелів і лаків для фіксації зачіски. Домогтися розтріпаності в укладанні можна за допомогою пальців.6d012c02e47945ef40b30e5b48c03b26 Стрижка каре на середні волосся. Фото боб, видовжене, подвійне, градуированное, каре каскад, з чубком і без. Вигляд спереду і ззаду

  Дуже популярні пляжні локони, які і створюють легкий романтичний образ. Локони виконуються гарячими інструментами. Каре з рівними волоссям вкладається досить просто. Чисті волосся попрядно витягуються праскою, лак використовується по мінімуму.

  Об’єм і пишність укладанні надається за допомогою круглої щітки — брашинг і фена.

  Перед укладанням можна нанести на вологі волосся пінку або мус для фіксації. Пасмо за пасмом, підсушуючи волосся, надавати їм обсяг, направляючи гаряче повітря на корені. Для завершення образу можна підкрутити пасма всередину. Для повсякденного рівною укладання підходить подовжене каре, але її вечірній варіант теж незрівнянний.75373c1cab6402170fdba08e81c21b28 Стрижка каре на середні волосся. Фото боб, видовжене, подвійне, градуированное, каре каскад, з чубком і без. Вигляд спереду і ззаду

  Спочатку створюється об’єм за допомогою фена, потім праскою або великим стайлером накручуються холодні локони і фіксуються лаком. Вечірні зачіски для урочистих заходів можна виконати на будь-якій довжині стрижки каре. Залежно від даних обличчя і волосся пропонуються різні варіанти укладок: ретро — хвилі, високі зачіски, начісування, гофровані пасма, локони.

  Для м’яких хвиль і зачісок ретро пропонується заздалегідь накрутити волосся на бігуді великого діаметру.

  Акуратно за допомогою пальців, затисків і лаку сильної фіксації укладати локони хвилями. Для створення пружних кучерів використовується плойка. Обсяг зачіски виконується начосом в прикореневій зоні.75169ed973a5ccba4d65279ca6481b94 Стрижка каре на середні волосся. Фото боб, видовжене, подвійне, градуированное, каре каскад, з чубком і без. Вигляд спереду і ззаду

  Швидкість укладання і строгість прямих ліній стрижки каре на середні волосся ідеально підійдуть для будь-якого стилю. Багатьом жінкам додасть образу елегантності. Любительки зухвалого образу можуть подивитися фото стрижки каре в сучасних техніках.

  Великим плюсом є безліч варіацій, які приховають недоліки в зовнішності, і підкреслять достоїнства. Правильно підібрана стрижка каре буде доречна в будь-якій ситуації і підійде до всіх типів волосся.

  Відео про стрижки каре

  Як роблять таку стрижку:

  Варіанти модних боб-каре 2018 — 2019:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради