Прикмета: якщо кішка чи кіт напаскудив на ліжко, хоча привчений до лотка

Багато котячі вчинки згодом стали народними прикметами. Якщо кіт паскудить на ліжко, хоча раніше за ним такого не помічали, цілком можливо, в такому вчинку є більш глибокий зміст, ніж вираз поганої поведінки вихованця.

e5853f4cd85c7a958211ce1303c0cd8c Прикмета: якщо кішка чи кіт напаскудив на ліжко, хоча привчений до лотка

Паскудить кішка на ліжко: народне повір’я

Практично кожен господар пухнастого чотириногого друга хоча б раз стикається з неприємною ситуацією, коли кіт, раніше привчена до лотка, починає справляти нужду в інших місцях. Згідно з народними прикметами, така поведінка тварини може мати двоякий сенс – прикмету не можна охарактеризувати однозначно позитивно чи негативно. Суть, як завжди, криється в деталях. Будь тлумачення дотримуватися, кожен вирішує сам, залежно від власних поглядів і спостережень.

Одна з трактувань каже, що кіт, нагадивший на ліжко, обіцяє майбутнє фінансове благополуччя – ця прикмета має такі ж коріння, як і схоже з нею забобон, що потрапляння посліду на взуття або машину обіцяє багатство.

Друге значення такого котячого вчинку – майбутня хвороба. Кішки чудово відчувають негативну енергетику в приміщенні, і таким способом намагаються показати господарю, що обране місце не підходить для сну.

Є ще одне тлумачення – виявлені на ліжку екскременти можуть провіщати несподіваний поворот долі, який докорінно змінить життя господарів будинку.

Тварина напаскудила на постіль дівчині

Якщо кіт накакав на дівоче ліжко, має сенс звернутися до прикмет різних народів, які трактують таку ситуацію по-різному.

  • у Китаї вважалося, що кішка, справляющая потребу на постіль дівчини або молодиці, віщує швидку удачу, непередбачене приємна подія або отримання прибутку;
  • англійська прикмета вважає, що це поганий знак – варто найближчим часом очікувати поганих звісток;
  • європейські езотерики сходяться на думці, що кішка, яка паскудить на постіль господині, таким способом намагається захистити її від злих духів і негативних енергетичних впливів ззовні.

Не варто відразу карати улюбленця – краще придивитися до його поведінки і спробувати зрозуміти, що може піти не так.

80ec1379c798ae14ac57b257e51328fa Прикмета: якщо кішка чи кіт напаскудив на ліжко, хоча привчений до лотка

Прикмета: якщо вихованець написав на ліжко

Виявити на ліжку пахучу калюжку котячої сечі завжди неприємно. Але подібний казус може мати прихований сенс. Цілком зрозуміло, що для кошеняти в новому будинку властиво залишати мітки в самих різних місцях – так він позначає свій простір, заявляє права на територію.

На відміну від посліду, який традиційно вважається символом швидкого багатства, мітка у вигляді описаної простирадла може вказувати на те, що тварина порахувало ліжко територією, яку необхідно відзначити особливим чином – можливо, саме в цьому місці кішка відчула сильний енергетичний потік. Незалежно від того, позитивним чином пофарбована така енергія або негативним, краще всього відмовитися від того, щоб ставити ліжко в цьому місці, оскільки сон може стати неспокійним.

Паскудить кішка в інших місцях

Окремий сенс мають повір’я про те, що може позначати котячий послід в інших місцях, крім ліжка.

Якщо купка або калюжка виявилася на порозі будинку, це вважається не самим сприятливим знаком: найближчим часом можливі труднощі. Проте обов’язково варто звернути увагу на те, хто саме залишив свій слід – за повір’ям, якщо це зробила вагітна кішка, то будинок знаходиться під захистом добрих сил.

Виявити екскременти в кутах будинку – до отримання швидкої грошової прибутку. У цьому випадку ні в якому разі не варто лаяти або бити вихованця, інакше багатство може обійти будинок стороною.

Якщо ж кіт мітить одяг господаря – це може вказувати на те, що тварина потребує додаткової уваги. Вихованець вибирає саме ті речі, від яких запах господаря виходить найбільш сильно. У цьому випадку необхідно розібратися в причинах такої поведінки і дати тварині зрозуміти, що його люблять. Згідно з повір’ям, якщо скривджене тварина піде з дому – воно може забрати з собою удачу і спокій.

Що робити забобонним людям

Тим, хто вірить у прикмети, рекомендується спостерігати за поведінкою вихованця. Якщо кіт паскудить в одне і те ж місце, вперто ігноруючи лоток, краще не ставити там ліжко і обідній стіл – швидше всього, у цьому кутку будинку накопичується негативна енергетика.

Є сенс провести енергетичну чистку приміщення будь-яким підходящим способом:

  • пройти по кутах з церковної свічкою, поставити ікони або запросити священика для освячення будинку або квартири;
  • розташувати в зонах з негативною енергетикою кристали аметиста або кварцу;
  • розмістити у будинку дзвіночки або тибетські чаші – звукові хвилі очищають простір і допомагають потоків енергії активніше циркулювати;

f2a3b045c2f00599c6cb32c0750eb77e Прикмета: якщо кішка чи кіт напаскудив на ліжко, хоча привчений до лотка

Якщо кіт намагається постійно мітити одну і ту ж річ (наприклад, одяг, сумку або взуття), швидше за все, таким чином він намагається попередити про те, що вона може нести в собі негативний заряд, і краще всього позбутися від цього предмета.

У будь-якому випадку не варто нехтувати здоровим глуздом – потрібно обов’язково звернути увагу на здоров’я кішки і її психологічний стан, адже причини несподіваних «міток» повз лотка можуть бути наслідком хвороби або стресу у кішки.

Як вчинити скептикам

Господарям, які не надають значення прикметам, краще всього почати із з’ясування причини подібних вчинків. Ні в якому разі не можна карати кішку або заподіювати їй біль – так можна тільки погіршити ситуацію.

  1. Саме тривіальне пояснення – погане виховання. Трапляється так, що складно привчити кішку до лотка, в цих ситуаціях важливо проявити терпіння і послідовність. Важливо, щоб доступ до лотка нічим не обмежувався, за кожне успішне дію тварину потрібно заохочувати чимось смачним, а покарання за невдачі повинні бути максимально м’яким.
  2. Якщо проблема повторюється занадто часто, а мітки виявляються у випадкових місцях, слід звернутися до ветеринара і обстежити вихованця на наявність сечокам’яної хвороби – в більшості випадків саме вона стає причиною мимовільного сечовипускання.
  3. Також кішка може сигналізувати про те, що їй щось не подобається – це може бути поява нового вихованця, погане поводження чи інша причина для стресу. До того ж коти відрізняються тим, що довго пам’ятають образи – в цьому випадку мітки можуть стати наслідком того, що тварина мститься за заподіяну їй дискомфорт.

Усунути запах і відучити кішку від неналежного місця можна за допомогою 10 % розчину хлорки або лимонного соку, які додаються до рідини для миття підлоги.

Не має значення, якою мірою господар довіряє народним прикметам і забобонам – потрібно в першу чергу розуміти свого улюбленця і стежити за тим, щоб його життя було комфортним і спокійним. Якщо неприємність виявлена вчасно впоратися з нею буде набагато простіше, а приводи для занепокоєння пропадуть.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради