Що буде, якщо довго дивитися в дзеркало

Дзеркало – атрибут інтер’єру, без якого важко обійтися. У той же самий час з давніх пір цей предмет вважався загадковим. Його магічні властивості підтверджують практикуючі маги й екстрасенси. Вони стверджують, що довго і пильно дивитися в дзеркало загрожує негативними наслідками.

99470a88b7f1752d3c3211d67c83ef77 Що буде, якщо довго дивитися в дзеркало

Є небезпека від дзеркал

Прекрасна половина людства любить довго проводити час перед дзеркалом. Милуючись своїм відображенням, люди не замислюються про те, що у багатьох народів цей предмет вважався містичним і застосовувався для чаклунських ритуалів.

Здатність відбиваючої поверхні вбирати в себе енергію навколишнього світу, може зіграти негативну роль. Не всяка енергетика корисна для людини. Накопичений в атрибуті інтер’єру негатив не тільки вносить дискомфорт у душу людини, але таїть у собі реальну небезпеку.

Зв’язок з енергетикою людини

Впитываемая дзеркалом різна енергетика не тільки не зникає, навпаки, концентрується. Ця здатність магічного предмета робить її в чомусь схожою з водою, здатної накопичувати і зберігати вбрану в себе інформацію.

Щоб поверхня, що відбиває заряджають тільки позитивною енергетикою, необхідно дотримуватися рекомендації екстрасенсів:

 • магічна гладь завжди повинна бути чистою і нескаламученої. Брудне дзеркало спотворює не тільки відображення, але і мстить за нешанобливе ставлення до нього;
 • не слід без особливої потреби виглядати на себе людям з важкими захворюваннями, схильним до депресії або просто в поганому настрої;
 • постійно усміхнений своєму відображенню людина мимоволі покращує енергетичний потенціал дзеркала.

Негативні наслідки

Невинне розглядання зовнішності не може бути довгим. Люди, безцільно проводять багато часу перед блискучою гладдю, повинні знати:

 • звичка часто виглядати в дзеркало призводить до душевного розладу. Деякі народності здавна вважають, що така поведінка призводить до втрати краси, пам’яті і спокою;
 • не можна невідривно дивитися в очі, їх не даремно називають «дзеркалом душі». Таке протистояння двох дзеркал таїть в собі серйозну небезпеку. Може статися небажаний обмін енергетикою або навіть переселення душ;
 • Американські вчені провели дослідження, в якому піддослідні дивилися в дзеркало по 10 годин безперервно. Підсумком став занепад фізичних сил і погіршення настрою.

Тривале споглядання своєї зовнішності не рекомендовано і з магічної точки зору. Особливі застереження стосуються темного часу доби.

26336951385505567d9d4201adcecb34 Що буде, якщо довго дивитися в дзеркало

Чим небезпечне нічний відображення

Всі існуючі прикмети одностайно сходяться в одному: не можна вночі дивитися на себе в дзеркало. Народні повір’я застерігають від цього дії з наступних причин:

 • магічна поверхня може служити порталом для переселення душ, в тому числі померлих людей. Якщо дивитися в дзеркало вночі, можна мимоволі відкрити цей портал;
 • для живої людини немає особливої небезпеки з боку духів небіжчиків. Однак, не всі сутності, що з’являються з потойбічного світу, налаштовані доброзичливо;
 • ніч є уособленням задзеркалля, що є протилежністю живого світу. Необачне поводження людини може бути розцінено духами як посягання на чужу територію і таємниці, що оточують її.

У природі нічого не буває випадковим. Кожна народна прикмета має під собою підставу або якесь логічне пояснення.

Скільки часу можна дивитися на себе в загадкову гладь

Не існує ніяких чітких обмежень допустимого періоду часу. Є безліч професій, чий технологічний процес пов’язаний з дзеркалами. Стилісти, модельєри, моделі – проводять перед блискучою гладдю більшу частину свого робочого часу. І це ні в кого не викликає суттєвого занепокоєння. Немає нічого поганого в тому, що дівчина чепуриться перед трюмо, збираючись на побачення або роботу. Цілком природно підійти до дзеркала і подивитися на свою зовнішність перед виходом з дому.

Обмеження стосуються тільки тих людей, які не знають ні в чому міри і можуть безцільно проводити за цим заняттям цілі години.

Чому дітям не можна дивитися в дзеркало

Народна поголоска говорить, що маленьким дітям не можна показувати їх відображення. Як і багато інші повір’я, це марновірство практично нічим не підтверджується. Але воно передається з покоління в покоління. Застереження молодим батькам виглядають так:

 • дитина може злякатися і виросте заїкою – таке справді може статися, якщо раптово показати малюкові дзеркало і тим самим його налякати;
 • маленький чоловічок стане неспокійним і буде погано спати. Це твердження цілком може мати інше логічне пояснення. Але варіант з народною прикметою теж не скидається з рахунків;
 • хвороби, пізніше розвиток, косоокість – навряд чи можна приписати дії відбиваючої поверхні. Але такі забобони існують.

Новонародженій дитині немає необхідності дивитися на себе в дзеркало. Батьки іноді показують дітям своє відображення, щоб розважити його, заспокоїти або вгамувати плач. Головне, щоб у цьому дії не було елемента раптовості, щоб не викликати переляк. І звичайно ж, не варто давати цей предмет у руки дитини, щоб не спровокувати травму.

7fcdcdb2158ba45b3f2ef729f14b1dfc Що буде, якщо довго дивитися в дзеркало

Народні повір’я, що прийшли в сучасну життя з глибини століть, не завжди піддаються аналізу і поясненню. Деякі з них мають таємничу, магічну підґрунтя. Проте, заперечуючи незрозуміле, потрібно пам’ятати, що багато явищ у житті залишаються нерозгаданими протягом тисячоліть.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради