Прикмета: зламався ніж у руках – до чого це і що робити

Для повноцінного існування людина створив багато важливих і корисних предметів побуту. Ніж – один з них. Служить не тільки для різання їжі, але є оберегом від негативного енергетичного потоку. При появі зламаного ножа в будинку слід звернути на дану подію особливу увагу, так як це сигналізує про проблеми, неприємності і спробі навести порчу.

bfefbfed2442f44ca3258bcdcd19d49b Прикмета: зламався ніж у руках – до чого це і що робити

Що означає, якщо зламався ніж

Суть появи прикмети – предмет побуту, кухонне начиння використовується як езотеричного предмета. З допомогою ножа:

 • обрізають пута, коли малюк починає ходити:
 • роблять надрізи для встановлення братерського єднання;
 • обрізають шлях тим, хто бажає зла сім’ї;
 • його часто використовують для наведення або зняття порчі.

Якщо зламався ніж, то господареві будинку краще стати пильним, звертати увагу на те, що відбувається навколо і входять у вузьке коло друзів. Поломка сигналізує про прийдешні важких потрясінь, надмірному накопиченні негативу. Позбутися від столового приладу – необхідність для нейтралізації народних забобонів.

Тлумачення народної прикмети можуть відрізнятися в залежності від місця поломки, характеру пошкоджень. Для правильної розшифровки ніж розглядають з усіх боків. Особливо важливо враховувати появу іржі, зазубрин, подряпин.

При появі тріщин предмет прибирають з дому. Причина: в будь-якому механічному ушкодженні відбувається накопичення негативної енергії, що призведе до «зараження» їжі, все, що буде нарезаться столовим приладом.

Яка частина зламалася

Коли зламався ніж прикмета має негативне значення у всіх випадках події. Конкретизувати в якій області будуть виникати проблеми можна за пошкодженої частини, часу поломки, додаткових нюанси (поріз на руці, пальцях, поява крові). Загальне тлумачення прикмети, коли ламається ніж в руці – втрата життєвих сил, енергії, здоров’я. Але розшифровкою можна займатися тільки в тому випадку, якщо якість виробу добротне.

Додатково варто враховувати момент, коли зламався ніж у руках. Прикмета не причому, якщо в будинку з’явилися нові гострі колючі предмети побуту. Так старий ножик показує образу на господаря.

Кінчик ножа

Момент, коли зламався кінчик ножа, – небезпечний. Особливо, якщо це сталося в процесі нарізки. Знайти вістрі складно в масі нарізаних овочів, фруктів. Народні забобони трактують цю неприємність як наявність поганої енергетики на людину, в будинку. Цілком можливо, що на того, хто виконував дії з ножем, спрямоване чорне вплив. Ніж, у свою чергу, як оберіг спробував нейтралізувати псування, прокляття. Поломка свідчить, що негативний вплив велике, з-за чого ніж не витримав напору.

f20720fc87cb90cc985d80d09e3476df Прикмета: зламався ніж у руках – до чого це і що робити

Рукоятка

Найшкідливіша трактування народної прикмети, якщо зламався в руках тільки елемент ножа – рукоятка. Її легко полагодити, але зробити це треба відразу, без затримок. Інакше це стане провісником сварок з близькими родичами, коханими. Причиною розбіжностей стане:

 • непорозуміння;
 • невинні жарти;
 • бажання коханої людини побути на самоті.

Серйозної загрози при поломці рукоятки ножа для життя немає. Викидати ніж не потрібно. А ось стати більш уважним до рідних і близьким варто.

Зламався навпіл

За народними спостереженнями зламати ніж, значить, взяти до відома підказки, які посилає людині слав’янський бог Род. Найбільш часте тлумачення поломки ножа навпіл – погіршення здоров’я того, хто часто користується кухонним предметом. Якщо члени сім’ї не мають особливих симпатій до того чи іншого ножику, то прикмета вказує на необхідність переглянути відношення до кола спілкування: колегам, друзям, родичам. Проблеми у відносинах з ними привнесе наговір найкращого друга, скривдженого закоханої людини.

Якщо при поломці поранили палець

Велике значення для розшифровки народної прикмети відіграє поява порізів на пальцях, крові після поломки ножа. Позначення забобонів стосується кожного пальця окремо:

 • порізати мізинець – треба стати більш вимогливим до себе і своїм запитам. Ознака вказує на дрібні неприємності, непотрібні фінансові витрати;
 • великий палець – фінансова або моральна допомога родичам, друзям. Можливо, що доведеться витратити занадто багато грошей даремно;
 • вказівний – треба приготуватися до конфліктних ситуацій з коханими, проблем на роботі;
 • поріз на безіменному – свідчення появи пліток, наговорів і інтриг. Наклеп здатна серйозно нашкодити людині при наявності великої кількості крові;
 • поламати ніж і порізати середній палець – сварки, розбіжності з коханою людиною.

697dc6cc7f2b54e3111fef0b0def9bf0 Прикмета: зламався ніж у руках – до чого це і що робити

Що означають обставини

Посилення негативних тлумачень відбувається при певних обставинах. Особливо важливо убезпечити членів сім’ї, при появі другого, третього поламаного ножа. За народними спостереженнями, часто ламаються ножі або зникають в сім’ях, які схильні до впливу чорної магії.

Посилення значень відбувається, якщо:

 • лезо покриває іржа, дрібні тріщини. Вказує на серйозні проблеми зі здоров’ям, втрату життєвої і духовної сили;
 • ручка зламалася в руках під час різання. Свідоцтво протистояння між членами сім’ї;
 • без всяких причин ніж ламається навпіл при нарізуванні м’ясних страв, м’яса та ковбас. Попередження про прийдешні проблеми з великою втратою грошових коштів: аварія, оперативне втручання, грабіж;
 • поламати кінчик і не помітити цього. Внаслідок чого надламаний шматочок залишився у страві – вказівник на необхідність тримати язик за зубами. Обережність врятує від неприємностей, наклепу і проблем на роботі.

Чим небезпечний зламаний ніж в родині

Головна умова для благополуччя сім’ї – відсутність на кухні і побуті посуду з ушкодженнями, зіпсованих столових предметів. Це правило поширюється на ножі теж. В ньому почне відбуватися більше накопичення негативної енергії.

Кожен раз, коли людина буде використовувати ножик за призначенням, він мимоволі «нагородить» продукти негативом.

Природно, що наслідками неуважність, небажання слідувати народними прикметами (утилізувати поламану річ) призведе до:

 • частих сварок, суперечок;
 • втрати життєвої енергії;
 • розриву відносин;
 • хвороб, фінансових втрат.

При появі зламаного ножа, слід прийняти якомога швидше заходи щодо нейтралізації негативних тлумачень.

Як викидати

Утилізація поламаного ножа відбувається за наступним принципом:

 • загортається в щільну однотонну тканину;
 • виноситься з хати;
 • глибоко закопується в землю подалі від житлових будівель.

6e4c9ee21b47d53e2f563db6e7c2aa33 Прикмета: зламався ніж у руках – до чого це і що робити

Якщо дефект з’явився у вечірній час, то ліквідацію предмета проводять на наступний день. При цьому обов’язково виносять з квартири на ніч. Після того, як закопали ножик, з місця йдуть, не оглядаючись, будинки добре промити руки.

Події, які відбуваються в житті, не завжди залишають позитивне враження. За віруваннями предків, уникнути неприємностей можна завжди, якщо стежити за прикметами, слідувати рекомендаціям по їх нейтралізації.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради