Прикмета ножиці впали на підлогу: до чого падають і що робити

Прикмета ножиці впали на підлогу майже завжди погана. Це пов’язано з тим, що інструмент має два гострі леза і нерідко використовується в магічних ритуалах. Розшифровувати народні прикмети про падіння ножиць потрібно, враховуючи додаткові обставини: як впали, в якому місці будинку, зламалися або встромилися в підлогу і деякі інші особливості. Вважається, що це допоможе зрозуміти послання долі і бути готовим до можливих неприємностей.

Що означає, якщо ножиці впали на підлогу

Прикмети, пов’язані з тим, як впали ножиці, радять подивитися, що сталося потім:

 • Лежать на підлозі закриті і неушкоджені – прикмета про прихід нежданих гостей. Варто прибрати будинок і перевірити вміст холодильника. Якщо ж не хочеться спілкуватися з несподівано заглянувшими в гості людьми, то потрібно кілька разів постукати по місцю падіння зімкнутими лезами і сказати: «сиди вдома, нікуди не ходи».
 • Від падіння леза розкрилися – будуть неприємності. Ступінь нещасть пов’язують з тим, наскільки відкрилися ножиці: розійшлися кінчики – будуть дрібні неприємності, велике розкриття – чекай біди.
 • Зламалися або розвалилися на дві половинки. Прикмети тлумачать такий знак, як провісник неприємностей або розбиті мрії. Якщо леза тріснули, то це до обману чоловіка або коханого.
 • Падаючи, гострими кінчиками лез травмували ногу. Очікуються великі неприємності в родині або на роботі. Дружина/чоловік може вимагати розлучення, а начальство – сильно понизити в посаді або звільнити.
 • Встромилися вістрям у підлогу або трохи подряпали покриття. Воткнувшиеся леза попереджають, що в дім прийде біда. Одні джерела стверджують, що це символізує швидку смерть близької людини від хвороби або нещасного випадку. Інші прикмети про ножиці дають більш розширену трактування: крім смертельних випадків, втикання лез в підлогу може попереджати про серйозні неприємності на роботі або про можливі проблеми з законом. Якщо ж вони щойно залишили слід на покритті, то це до довгої хвороби, яка може перейти в хронічну.

45d1cd6cd4a0380a0380d05e77fbaa20 Прикмета ножиці впали на підлогу: до чого падають і що робитиПадіння ножиць – негативна прикмета. Деякі народні повір’я приписують падіння цього предмета дії нечисті. Нібито вона вириває його з рук людини для залучення нещасть.

Зв’язок між падінням інструменту і особистістю людини

Трактування прикмети, до чого падають ножиці, може змінюватися в залежності від віку та професії уронившего предмет:

 • Маленька дитина. Великих неприємностей не буде, але малюкові може вночі приснитися кошмар.
 • Кравець. Якщо впали ножиці під час роботи, то серйозних проблем не очікується. Прикмети пропонують два варіанти трактування подій. У першому випадку дадуть похоронний замовлення, коли доведеться шити одяг для небіжчика. У другому – аврал на роботі, коли доведеться багато шити, щоб виконати всі замовлення.
 • Людина, яка не шиє. Якщо ножиці падають з рук, то це до невеликої грошовій втрати. Коли у жінки інструмент випадає з сумочки, то слід побоюватися крадіжки.

536c0a2f5ce6aaeb671b44dbcd6f0d38 Прикмета ножиці впали на підлогу: до чого падають і що робитиДеякі джерела повідомляють, що якщо кішка скидається ножиці зі столу, то це хороша прикмета – так вона бореться з нечистою силою.

Якщо леза падаючих ножиць дряпають тварина, то можна не побоюватися неприємностей, адже вихованець взяв на себе весь негатив.

Трактування прикмети залежно від виду ножиць

Є багато різновидів інструменту: для манікюру, для паперу, для тканин і деякі інші. Призначення і зовнішній вигляд впливають на трактування прикмети:

 • Манікюрні. Пов’язані з фінансами. Чаклуни їх використовують для проведення обрядів відкриття грошових каналів. Падіння манікюрних ножиць вказує на фінансові неприємності, вимагання або безглузді витрати.
 • Канцелярські. Ця різновид найчастіше зустрічається в сучасних будинках. Якщо їх випадково роняють, це вказує на проблеми в сім’ї або на роботі.
 • Кравецькі. Якщо падають у майстра, то це значить, буде багато роботи або надійде похоронний замовлення. Якщо ж предмет упускає не професіонал, то ця річ може «відрізати» що завгодно. Іноді падіння віщує порятунок від неприємностей і розставання з непотрібними людьми, а іноді – втрати.

f24aa855978816174447518c95ebc91d Прикмета ножиці впали на підлогу: до чого падають і що робитиЄ безліч різновидів ножиць, і для більшості трактування падінь майже однакова: впали без пошкоджень гостям, зламалися – до неприємностей.

У кожній професії є свої прикмети, пов’язані з упущеною річчю: у перукарів, кухарів і навіть різьбярів ножицями по металу є свої негласні правила, що можна і не можна робити з падінням інструментом.

Трактування прикмети за місцем падіння

Враховуючи місце падіння, можна більш повно розшифрувати послання долі:

 • Поріг. Недобрий знак. Може прийти людина з поганими намірами. Якщо ж впали ножиці розкрилися, це попередження про те, що збираються пограбувати квартиру.
 • Кухня. Зазвичай це прикмета приходу нежданих гостей (живуть далеко родичі, які проходять повз друзі). Якщо ж предмет в падінні розкрився, це може означати, що незабаром людина втратить можливість купувати улюблені продукти. Причиною може бути погіршення фінансового стану або необхідність дотримуватися дієти з-за хвороби.

Якщо в будь-якому місці в присутності всіх членів сім’ї пізно ввечері ножиці падають з рук або з будь-якої поверхні, це передвісник великої сварки. Чим голосніше звук падіння, тим активніше будуть скандалити і пред’являти звинувачення домочадці.

Що можна і що не можна робити з поваленими ножицями

Всі прикмети одноголосно стверджують, що уронившему предмет підбирати не можна, інакше його чекають неприємні події. Краще, якщо річ підніме хто-небудь з тих, що живуть в будинку.

Якщо людина живе один, то, перш ніж підняти предмет, потрібно наступити на нього правою ногою, а потім взяти теплими руками. Вважається, що це нейтралізує дія нечистої сили, яка любить» селитися» на холодному металі.

Не варто вважати прикмети однозначним передвісником майбутніх неприємностей. Якщо ножиці впали, це можна розшифрувати як знак долі і навіть постукати або по підлозі, щоб не прийшли несподівані гості. Але не варто заздалегідь настроюватися на хворобу або неприємності в житті.

pinit fg en rect red 28 Прикмета ножиці впали на підлогу: до чого падають і що робити

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради