Манікюр нюд на короткі нігті гель-лаком. Фото, модні дизайни 2020

Зміст

Жінки воліють короткі нігті з-за їх практичності, а максимальну природність забезпечує манікюр в стилі «нюд». Він доречний в будь-якій обстановці – від офісу до вечірки. Фото знаменитостей на сторінках глянцевих журналів наочно демонструють цю тенденцію.

Принципи стилю нюд в манікюрі

Напрямок моди в стилі «нюд» поширилося у світі протягом останніх п’яти років. Пряме значення цього слова – «голий». Однак стилісти, візажисти та майстри манікюру трактують його як «природний».

2bdcb70b4df5e0d40928dba4c349c7da Манікюр нюд на короткі нігті гель лаком. Фото, модні дизайни 2020

У французів з приводу стилю «нюд» є приказка: «як натуральний, тільки краще». У стилі передбачається максимальна простота і натуральність, але нюдовые кольору все-таки мають більш насичену пігментацію, ніж природні відтінки людського тіла.

Основний принцип стилю — підкреслити натуральність.

В макіяжі та манікюрі кольору нюд вищим майстерністю є видиме відсутність втручання в образ. На нігті, залежно від кольору шкіри рук, підбираються максимально природні кольори. Їх завдання зробити ніготь рівним, гарним, блискучим, щоб він мав здоровий вигляд, але здавався абсолютно натуральним. Так виглядають класичні дизайни манікюру в нюдовых відтінках.

Манікюр нюд на короткі нігті (фото показані на всіх модних виставках по нейл-арту) крім практичності володіє ще однією безперечною перевагою – підходить до всіх стилів одягу і образам.

Сучасні модниці відступають від класичних канонів, задуманих дизайнерами, і дозволяють собі декорувати нюдовый манікюр стразами і фольгою. Але при створенні дизайнів завжди необхідно прагнути до мінімального втручання в природність.

Лаки для нюдового манікюру

Не існує єдиного варіанта кольору «нюд». Поняття об’єднує групу кольорів, в яку входять різні відтінки. Не варто плутати ці кольори з пастельними, які включають в себе всю палітру кольорів, розведену більш ніж на половину білим кольором.

Нюдовые відтінки – кольори природності, вони максимально наближені до відтінків людського тіла (шкіра, нігті, губи).

Палітра включає в себе тону від кремово-білого до персикового. Сюди входить кілька приглушених відтінків рожевого, але дуже м’якого кольору, схожого з природним тоном губ.

93d0b63b3b3b0e02e9293b67994eab12 Манікюр нюд на короткі нігті гель лаком. Фото, модні дизайни 2020

Манікюр нюд на короткі нігті (фото наведені далі в статті) виконується квітами, які мають труднощі в нанесенні. Щоб забезпечити видиму простоту і натуральність нюдовых покриттів, потрібно ретельно попрацювати над вирівнюванням нігтьової пластини перед нанесенням лаку і зробити покриття кольором мінімум в 2 шари.

Світлі відтінки мають властивість підкреслювати всі нерівності природного або штучного нігтя. У новачків з першого шару не виходить рівномірно нанести лак на ніготь, без просвітів. Велике значення для рівного покриття має якість кисті у флаконі з лаком таких кольорів.

Не всі виробники звертають увагу на такі нюанси. Тому щоб досягти ідеального тону в 2 шари, майстри часто використовують м’які перевірені кисті, а лак набирають з палітри ігноруючи неякісні кисті від виробника.

Досвідчені майстри рекомендують не прагнути до досконалості на першому шарі. Досить фарбувати ніготь тонко, просушити в лампі 30 сек. Другий шар наносити більш ретельно, не натискаючи на кисть. Зони біля кутикули і в бічних пазухах опрацювати тонким пензликом для малювання. Для красивого манікюру в нюдовых кольорах може знадобитися 2-3 шари, кожен з яких полімеризується в лампі окремо.

Тенденції манікюру в нюдовых тонах на короткі нігті в 2020-2021 році

Манікюр нюд на короткі нігті (фото з колекцій міжнародних виставок з нейл-арту представлені далі у статті) залишається актуальним 2020-21 рр. Як френч, нюдовые дизайни займають нішу нестаріючої класики манікюру.

0287c16313cdcbe208b06d4e85139a99 Манікюр нюд на короткі нігті гель лаком. Фото, модні дизайни 2020

Варіанти трендових дизайнів на 2020 рік

Назва Опис Інструменти
Мазки з природного фону Ніготь покривається однотонним нюдовым покриттям, на просушений шар тонкої лінеарному наносяться пензлем смужки різної довжини, що імітують мазки пензлем. Розташовуються від кутикули вгору або від торця нігтя вниз. Виконуються будь-яким контрастним кольором. Гель-лак (шелак) нюдового кольору або камуфлюється база, тонка кисть для малювання, контрастний гель-лак, топове покриття
Мінімалізм За допомогою тонких ліній створюється простий геометричний візерунок. Для промальовування використовується чорна або біла гель-фарба. В якості додаткового декору використовують точки, які розставляються дотсом вздовж ліній, можна додати 2-3 дрібних страза (розмір SS3) Нюдовое фонове покриття, тонка кисть, гель-фарба без липко шару
Блиск і простота камифубуков На площині нігтя природного кольору на липкий шар гелевого покриття встановлюються голографічні або прозорі камифубуки. Кріпляться у вигляді малюнка або хаотично. Перекриваються 2 шарами топа, з просушуванням кожного шару 30 сек. Прозорі або голографічні камифубуки різних розмірів, тонка кисть для перенесення їх на ніготь, топ без липкого шару

Сучасна мода значно розширює межі природності і допускає прикраса нюдовых дизайнів стразами і фольгою, але втручання в простоту повинно бути мінімальним.

c341e955bb6a9109b987ba07051c8089 Манікюр нюд на короткі нігті гель лаком. Фото, модні дизайни 2020Манікюр нюд на короткі нігті виглядає дуже ефектно на фото.

Якщо використовуються стрази, то вони не повинні бути великого розміру і яскравого кольору. Прозорі або голографічні, розташовані на нігті у мінімальній кількості, вони своїм блиском тільки підкреслять природний фон дизайну.

Варіації на тему Нюд для коротких нігтів

Коротка форма нігтів не обмежує фантазію у створенні дизайнів. Застосування стилю «нюд» дещо звужує вибір колірної гамми для гель-лаків основного покриття, але дозволяє внести певне розмаїття з допомогою різних технік манікюру.

Градієнт з допомогою 2 квітів гель-лаку

Градієнт – плавний переходь з кольору в колір на поверхні нігтя. Розрізняють горизонтальні і вертикальні види градієнта. Майстри рекомендують для коротких нігтів використовувати вертикальний вигляд, який візуально подовжує нігтьову пластину і робить її вузькою.

Для виконання такого покриття рекомендується придбати спеціальну кисть для градієнта – «гребінець». Якщо вибирати для градієнта два кольори, які є сусідами по колірному колу, можна зробити растушевку межі кольорів тонкою кистю. У випадку сполучення контрастних квітів такий прийом не працює.

e11b94ddebb7a46b83b67652b299d8f0 Манікюр нюд на короткі нігті гель лаком. Фото, модні дизайни 2020

Вертикальні градієнти виконуються віялової пензлем, кінчиками ворсу якої проводять по стику квітів. Мазки повторюються кілька разів до змішування кольору. Для нюдовых манікюр вибирають світлі, близькі за контрастом кольору, які легко розтушовуються в градієнтний перехід.

Геометрія на коротких нігтях гель-фарбами

У нюдовом манікюрі при виконанні геометричних візерунків не обійтися без промальовування границь геометричних фігур тонкими лініями. Для цього використовують тонку линеарную кисть (довжина ворсу 0,7-1 см) і білу або чорну фарбу без залишкової липкості.

У нюдовых кольорах не використовуються складні геометричні візерунки. Для виконання малюнка досить 2-3 кольорів різного відтінку, які розташовуються на нігті у вигляді геометричних фігур. При малюванні кожен елемент рекомендується просушувати окремо в лампі, близько 10 сек.

Після виконання малюнка і перекриття його топовим лаком, довгої тонкої пензлем промальовуються кордону. Чорний колір зробить дизайн більш яскравим і зухвалим, а білий колір додасть ніжності і м’якості геометричному малюнку. Для класичних нюдовых манікюр використовується промальовування білим кольором, яка не перекривається зверху топом.

Матовість гелевого покриття нюдового

Будь-які дизайни, в залежності від фінального покриття, можуть мати глянцевий або матовий вигляд. Топ в трифазній гелевою системі, не тільки забезпечує стійкість до стирання і руйнування дизайну, але і надає скляний блиск або, навпаки, знімає його з гелевого покриття.

Матовість манікюру забезпечується спеціальними полімерними рідинами – топом із позначкою «matte». Всі виробники гель-лаків у лінійці продукції мають такий матеріал, але не завжди виправдовує очікування.

85b03dceb4b325753699276f7e895ad0 Манікюр нюд на короткі нігті гель лаком. Фото, модні дизайни 2020

Деякі топові покриття відразу після полімеризації дають хороший матовий ефект, який швидко стирається і набуває глянець. Визначити ступінь стійкості матеріалу можна тільки досвідченим шляхом.

Бархатистість на коротких нігтях — флок

Для створення оригінальних дизайнів в природному манікюр застосовують прийом контрасту фактур. Коли на 2-3 пальцях однієї руки виконують «оксамитове покриття», а решта нігті залишаються з глянцевим блиском.

Для таких дизайнів використовують:

 • білий або прозорий акриловий порошок;
 • кольоровий акрил;
 • флок – мікроволокна штучного матеріалу, бувають різних кольорів.

Для створення м’якої поверхні використовують флок. Він надає нігтя м’яку бархатистість, яка приємна на дотик, але не практична в щоденному використанні. Дизайни з акриловою пудрою мають більш жорстку шорсткість, але сприяють зміцненню нігтьової пластини і можуть піддаватися чищенню з допомогою щітки і мильної води.

Техніка нанесення матеріалів наступна:

 • зробити манікюр, зрізати кутикулу;
 • нанесіть праймер;
 • базовим гелем провести вирівнювання нігтьової пластини до появи рівного відблиску;
 • нанести перший шар нюдового гель-лаку, просушити 10 сек в ЛІД лампі;
 • нанести другий шар лаку, вирівнюючи лінії у кутикули та бокових валиків, просушити 10 сек;
 • нанести топову рідину і по мокрому шару присипати акриловою пудрою або флоком, не сушити 1,5 хв, потім в лампу на 30 сек;
 • почистити зверху м’якою, пухнастою пензлем, щоб прибрати залишки не приставшего матеріалу;
 • дизайн готовий, зверху не перекривається фінішним шаром.

Для нюдовых манікюру використовують прозорий пісок або микроблеск. Для обробки флоком вибирають кольору бежево-кавових відтінків.

Класичний френч у нюдовых тонах гель-лаком

Нюдовый тон завжди використовувався у створенні класичного френча. На основу пастельних тонів по вільному краю промальовується білої гель-фарбою «посмішка».

d95f45b4fd257c755e13ea59e5097736 Манікюр нюд на короткі нігті гель лаком. Фото, модні дизайни 2020

Сьогодні майстри пропонують кілька варіантів нанесення френча:

 • класичний варіант – промальовування тонкою кистю по камуфлирующей базі з допомогою білої гель-фарби;
 • малювання «усмішки» плоскої скошеної пензлем;
 • нанесення ажурних або класичних френчей з допомогою штампа та пластини з гравіюванням (стемпинг);
 • малювання білого вільного краю із застосуванням самоклеючих трафаретів;
 • оформлення торця нігтя друкованими заготовками – слайдерами.

З допомогою стемпинга і слайдерів складні дизайни з дрібними деталями флористики або вензелів можуть виконати навіть новачки. Зверху дизайн рекомендується перекрити 2 шарами каучукового топа, з вирівнюванням площині нігтя.

Стрази в нюдовом манікюрі

Декорування стразами допускається при створенні нюдовых дизайнів, але кількість каменів повинно прагнути до мінімуму. Для прикраси використовують прозорі кристали або «шампань», які розташовують у лунки нігтя або вздовж лінії френча.

535f345dd027c2bf9e33c58d87923328 Манікюр нюд на короткі нігті гель лаком. Фото, модні дизайни 2020

Як правило, використовують один великий камінь і 2-3 дрібніших, прикрашаючи їх по лінії з’єднання бульонками. Кріпляться стрази з допомогою спеціального клею або на каучукову базу. Для цього матеріал наноситься тонким пензлем тільки в зону розташування декору. Композиція просушується в ЛІД лампі до 1 хв. Потім з боків каменя встановлюються бульонки і ніготь відправляється в лампу на 30 сек.

Акрилова пудра в дизайні манікюру «нюд»

Для створення шорстких, кольорових поверхонь використовуються акрилові пудри. Вони бувають різної фракції помелу. Для міцного манікюру краще використовувати середній помел, який створить текстуру на нігті і міцно закріпиться на поверхні. Техніка нанесення матеріалу була описана вище.

Майстри нейл-арту створюють нюдовые дизайни присипаючи акриловою пудрою не всю площину нігтя, а лише окремі елементи.

Наприклад, вензелі або частини геометричного візерунка. Таким способом на нігті створюються об’ємні, опуклі дизайни. Часто такий прийом використовується для присипання промальованих білої гель-фарбою кольорів.

286e4b0e10bc66c8e0d1503977679d03 Манікюр нюд на короткі нігті гель лаком. Фото, модні дизайни 2020

Техніка нанесення акрилової пудри на малюнок «квітка»:

 • з основного нюдового фону знімається залишкова липкість (спиртом або обробкою бафом);
 • тонким пензлем малюються трафаретні троянди квіти, які по мокрому присипаються акриловою пудрою;
 • просушується дизайн в ЛІД лампі 1 хв;
 • очищається віялової пензлем, не перекривається фінішем.

Якщо в процесі шкарпетки на рельєфні квіти потрапила бруд, її прибирають за допомогою мильної води і м’якої щітки. Обсяг малюнка при цьому не постраждає. Руки з таким дизайном можна мочити у воді.

Малюнки в дизайнах на короткі нігті

Манікюр нюд, який оформляється на короткі нігті за допомогою малюнків (фото дизайнів наведено для прикладу) не вважається класичним варіантом. Малюнки розташовуються на 1 або 2 пальцях руки. Це флористика або геометрія в стилі мінімалізм. Останнім часом модними вважаються дизайни виконані дотсом (нанесення точок різного діаметра у вигляді малюнка).

a49f1be6c477409dd20e2e2260f21234 Манікюр нюд на короткі нігті гель лаком. Фото, модні дизайни 2020

Сучасні майстри часто використовують білі квіти, виконані гель-пастою на безіменному пальці, при цьому дизайн в стилі нюд більше нічим не декорується.

Втирка для природного блиску нігтів

Для створення природного блиску часом недостатньо використання глянсового топа, тоді майстри вдаються до перламутровому порошку. Втирка може мати кілька відтінків, навіть голографічні переливи, але на природних кольорах основного фону вона дасть натуральний м’який перелив перламутру, забезпечить гру світла при попаданні сонячних променів.

Втирка наноситься на шар без залишкової липкості з допомогою косметичного спонжа. Краще втирати її відразу після просушування основного кольору в лампі, «по гарячому». Після нанесення, бафом опрацьовують вільний край нігтя з торця, щоб прибрати порошок і уникнути відколів лаку надалі. Дизайн рекомендується перекривати 2 шарами фиишного гелю.

Місячний nude в манікюрі коротких нігтів

Місячний манікюр на коротких нігтях передбачає підкреслення кольором лунки нігтя (у зони кутикули). Класичний варіант місячного манікюру виділяє цю зону півколом білого кольору або «негативним простором» (ділянка натурального нігтя, на який не наноситься колір).

382928b40c48418259652cb6b13c6c34 Манікюр нюд на короткі нігті гель лаком. Фото, модні дизайни 2020

Сьогодні лунку декорують різними геометричними формами – трикутник, квадрат. Для підкреслення меж, зони стику кольорів промальовуються чорної гель-фарбою.

Мармуровий nude – текстура натурального каменю

Текстури каменів – популярна тенденція в манікюрі. У нюдовых дизайнах таким декором покривають 2 пальці однієї руки – безіменний і середній палець. На природному фоні нігтя мають тонкі прожилки, що імітують структуру каменю в розрізі.

Основний фон нігтя перекривається спеціальною базою для розтікання, за якою чорною гель-фарбою промальовуються прожилки у вигляді тонких нерівних ліній. Завдяки особливостям бази, вони починають розпливатися в темну млу. На цьому етапі ніготь відправляють в лампу, на 10 сек.

81429240e1d32b183c5429a8af367c8b Манікюр нюд на короткі нігті гель лаком. Фото, модні дизайни 2020

Після просушування повторно наносять тонкі лінії, орієнтуючись на колірні плями, розставляють більш чіткі акценти. Просушують в лампі, 10 сек, і перекривають топом без липкого шару. В якості основного фону вибирають відтінки білого кольору або пісочні тони.

Акцентовані лунки в гель-лаковому дизайні коротких нігтів

У нюдовых дизайнах допускається формування акценту на лунку нігтя за допомогою контрастного кольору – білого, срібного, золотого. Для літніх дизайнів використовують різнобарвне фарбування лунок на кожному пальці в інший колір (блакитний, рожевий, жовтий, зелений). Для промальовування беруть пастельні відтінки гель-лаків, щоб не руйнувати загальну тенденцію природного манікюру.

Клейкі смужки нюдовом манікюрі

Для створення простих геометричних дизайнів зручно використовувати самоклеючі смужки. Вони бувають різної товщини (1,2,3 мм), золотого або срібного кольору. Різнокольорові стрічки не використовуються для створення дизайнів в стилі нюд.

5c3c41c7d70294a7325ee59adaccf54b Манікюр нюд на короткі нігті гель лаком. Фото, модні дизайни 2020

Стрічка клеїться на покриту основним кольором поверхню нігтя. Краї смужки не повинні виступати за площину нігтя. Стрічка щільно притискається до нігтя за допомогою силіконової кисті («копито»). Перекривається зверху густим каучуковим топом, з просушуванням 60 сек.

Як використовувати фольгу для нюдовых дизайнів гель-лаком

Фольга, як яскравий елемент декору, не часто використовується в нюдовых дизайнах. Акценти наносять на 1 або 2 нігтя однієї руки. Для цього застосовують відривну фольгу і передруковують її фрагментами, а не на всю площину нігтя.

Як віддрукувати фольгу на нюдовый манікюр:

 • на ніготь після манікюру і базового шару покриття наносять основний колір;
 • просушують ЛІД лампі, 30 сек;
 • наносять другий шар, вирівнюючи його у кутикули та бокових валиків;
 • просушують 30 сек;
 • від листа фольги відрізають невеликий фрагмент і знежирюють його з матовою боку аркуша;
 • після висихання спиртовмісної рідини, ця сторона фольги притискається до нігтя з липким шаром гель-лаку (шелаку);
 • різким рухом фольгу відривають від нігтя;
 • при необхідності процедуру повторюють кілька разів;
 • перекривають дизайн з фольгою 2 шарами топа.

536a9166862db469f42f8eab7f46bec1 Манікюр нюд на короткі нігті гель лаком. Фото, модні дизайни 2020

Для друкування використовують золоту або срібну фольгу, а також голографічні зображення. Щоб віддрукувати голографічний фольгу на прозорій основі, липкого шару гель-лаку буде недостатньо. Знадобиться нанесення спеціального клею для фольги.

Написи-шармиконы для коротких нігтів

Останнім часом не виходять з моди написи на нігтях. Виконати такі дрібні малюнки коректно самостійно практично неможливо, для цього використовуються надруковані друкарським способом слова і фрази. Вони застосовуються у вигляді самоклеючих шармиконов, які відокремлюються від прозорої основи з допомогою пінцета і переносяться на ніготь.

Прозорий nude або «negative space»

e1b73469f6e31ba1988fd4748f40e551 Манікюр нюд на короткі нігті гель лаком. Фото, модні дизайни 2020Прагнення до максимальної природності породило такий вид дизайну як «negative space». На поверхні поєднуються ділянки з кольоровим покриттям гель-лаком та частини без покриття.

Як правило, в нюдовых дизайнах ніготь ділиться на дві частини по горизонталі або вертикалі, одна з яких залишається не фарбує. Межа з’єднання ділянок підкреслюється промальовуванням тонких ліній або самоклеющейся стрічкою.

У нюдовом манікюрі на короткі нігті поєднують на одній руці пальці, на яких нанесено гель-лак (шелак) і, наприклад, один пале без покриття. На ньому виконують промальовування білої або чорної гель-фарбою або мають невеликий слайдер. Для цього ніготь тільки покривають шаром прозорої бази.

Як використовувати водні наклейки для дизайну

Водні наклейки (слайдери) – справжній порятунок для майстрів не вміють малювати. Складно створити тонкий малюнок на поверхні короткого нігтя, але слайдери вирішують проблему.

Як застосувати слайдер:

 • вирізати малюнок максимально близько до контуру;
 • опустити в ємність з водою кімнатної температури на 2 хв;
 • пінцетом дістати картинку і зрушити тонку плівку з малюнком на поверхню нігтя, білу картонну основу викинути;
 • апельсиновою паличкою або силіконової пензлем розправити малюнок на нігті;
 • перекрити зверху 2 шарами топа, просушуючи по 30 сек.

f736b89e3c5e7ef768a5afe1c2493eb0 Манікюр нюд на короткі нігті гель лаком. Фото, модні дизайни 2020

Для фону використовуються нюдовые гель-лаки, а картинку вибирають контрастного кольору.

Швидкий манікюр з камифубуками

Різнокольорове конфетті випускаються всіма виробниками товарів для дизайну нігтів. Це можуть бути однотонні пластинки круглої форми, різного розміру, а можуть бути і прозорі з голографічним переливом.

Як правило, саме такі використовуються для декорування нюдовых дизайнів. Вони не кидаються в очі яскравим блиском, але привертають увагу до манікюру переливами при попаданні сонячних променів.

Камифубуки кріпляться на рідкий шар топа або бази, який наноситься поверх основного фону.

Дотсом або тонкої пензлем кружечки розміщуються в потрібному порядку на поверхні нігтя. Потім вони просушуються у лампі близько 30 секунд. Для закріплення манікюру зверху проводиться вирівнювання з допомогою каучукового топа, який дозволить вирівняти поверхню конфетті і нігтя, зробить її гладкою і однорідною. Фінішний шар просихає в ЛІД лампі за 60 секунд.

bf26b8e64e72cedee1cef3970ff00f51 Манікюр нюд на короткі нігті гель лаком. Фото, модні дизайни 2020

Весь матеріал, викладений вище, підтверджує, що нюдовый (природний) манікюр зовсім не означає «нудний». Короткі нігті і натуральні відтінки дозволяють створювати різноманітні вражаючі і неповторні дизайни.

Фотографії робіт майстрів підтверджують і наочно демонструє це як не можна краще. А унікальний дизайн, правильно підібраний під стиль одягу і образ власниці манікюру, вважається найбільш вдалим.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради