Розбита ваза: впала самостійно або упустили, пуста або повна, розбилася на дрібні або великі осколки – народні прикмети

6ba9b73b1a80056f6a062f0f3914251b Розбита ваза: впала самостійно або упустили, пуста або повна, розбилася на дрібні або великі осколки – народні прикмети

Невідомо чому, але народна мудрість стверджує, що розбита ваза – це на щастя! Може бути, так стали думати, щоб надмірно не переживати з приводу втрати тендітної красивою посудини. Та й відносини з гостями не псуються, адже їх незграбність у вигляді розбитої тарілки або вази обертається для господарів добрим знаком.

Яких наслідків чекати від розбитої вази

Якщо без видимої причини в будинку розбилася ваза, не варто хвилюватися. Навпаки, уламки посудини, на відміну від дзеркальних останків, пророкують тривалий період успіхів і процвітання, який триватиме для господаря 6 або 7 років (на думку різних джерел). Щоб детальніше дізнатися про майбутні зміни, зверніть увагу на подробиці несподіваного події.

Впала самостійно або її впустили господарі

Якщо сама господиня або хтось з живучих у будинку членів її сім’ї ненавмисно розбив красиву вазу, це обіцяє успіх у справах.

Якщо ваза стояла на столі або іншому предметі меблів, а потім сама впала, це не повинно викликати побоювань. Ось що обіцяє така пригода:

 • народження дитини в існуючій сім’ї;
 • зустріч з любов’ю всього життя, приємні весільні клопоти (для одиноких людей).

e813fd62e356d32392310017c24999ed Розбита ваза: впала самостійно або упустили, пуста або повна, розбилася на дрібні або великі осколки – народні прикмети

Увага! Розбивати вазу навмисне не має ніякого сенсу, це, навпаки, може залучити в життя великі проблеми.

Ще один важливий момент. Якщо посудина опинився на підлозі безпосередньо перед приходом гостей, це обіцяє скандал замість дружнього проведення часу або сварку з господарями в майбутньому.

Розбита ваза була порожня або чимось наповнена

Народна прикмета про розбитої вазі нічого не говорить про те, що повинно знаходитися в ємності. Вона може бути порожньою або з букетом квітів – гарне пророцтво не втрачає своєї сили.

Тільки потрібно пам’ятати – не належить тримати порожню вазу на видному місці в будинку. Це пояснюється любов’ю «нечистої сили» селитися в порожнечі. Щоб уберегти позитивну енергетику житла, судини потрібно або наповнювати що-небудь, або ховати за дверцят шафи. Якщо такої можливості немає, достатньо буде прикрити порожню ємність тканиною.

Б’ється на дрібні або великі осколки

Прибираючи черепки крихкою «пророчиці», варто звернути увагу на результат бою. Чим дрібніше розміри осколків, тим більша кількість радісних подій на вас чекає.

Увага! Не турбуйтеся і не шкодуйте розбиту вазу, навіть якщо це була ваша улюблена річ, інакше можна образити щастя, і воно відвернеться від вас.

b8474f36e81e0ff86af0bd5a2f519664 Розбита ваза: впала самостійно або упустили, пуста або повна, розбилася на дрібні або великі осколки – народні прикмети

Що означає тріснута ваза

Залишати в будинку ємність з тріщиною не можна. Знавці тонких матерій стверджують, що будь-який предмет, що втратив цілісність, накопичує негативну енергетику і передає її мешканцям будинку. Тріщини на посуді несуть за собою сварки, а відколи – нескінченні турботи, успіх і благополуччя стрімко покидають будинок.

Навіть якщо ви дуже ощадливий людина з «золотими руками», не варто намагатися відновити биту посуд. Краще позбавитися від неї «раз і назавжди», остаточно розбити «на щастя» біля сміттєвого бака.

Які є прикмети, якщо розбив вазу стороння людина?

Зіпсувати дорогу річ в чужому будинку – дуже неприємна подія: печаль для господарів, незручність для гостя. Але якщо справа стосується вази, можна не турбуватися. Добрий прогноз на щасливе життя з лишком окупає таку дрібницю, як втрата предмета інтер’єру. Пророкування про 7 роках благополуччя в будинку діє у випадку, якщо крихкий посуд для квітів розбив гість.

Як вчинити з розбитою вазою?

Так як розбита ваза в більшості випадків нічого поганого не віщує, не потрібно виконувати жодних захисних ритуалів. Але якщо навколо вас починає діятися щось страшне, наприклад, посуд б’ється у величезних кількостях, можливо, домовик чимось незадоволений. Потрібно терміново задобрити незримого хулігана. Виправити ситуацію допоможе блюдце з молоком або кілька цукерок, залишених на ніч у затишному куточку.

aaa0882bcfaed40247236fbd09f3395a Розбита ваза: впала самостійно або упустили, пуста або повна, розбилася на дрібні або великі осколки – народні прикмети

Якщо прикмети передбачають сварку або втрату, позбавтеся від розбитого посуду звичайним способом. Не торкаючись осколків руками, зметіть їх на совок, покладіть в пакет і віднести на смітник. Викидаючи черепки, скажіть: «Біто-колото, з бідою перемелена, на пустирі залишу, щастя в дім направлю».

До чого сниться розбита ваза

Сновидіння, що містить розбиту вазу – сигнал про наявність нестабільної ситуації в житті, яка в будь-який момент може погіршитися. Сімейного благополуччя загрожують непередбачені обставини, тому варто проявляти підвищену чуйність і терпимість до близьким людям. Крім неприємностей, приснився розбита ваза може означати зміну настрою, можливо, навіть в кращу сторону.

Мають значення всі нюанси сну.

Як була розбита ємність для квітів?

 • Розбили Вазу в гнівному пориві – ви нервуєте, тому що готуєтеся до здійснення своїх великих планів.
 • Посудину впав випадково – знак про те, що потрібно зайвий раз добре обміркувати заплановане справу, є ризик помилки.
 • По необережності загинула улюблена ваза – до втрати близької людини (або розриву відносин).
 • Інший чоловік пошкодив вашу красиву річ – до сварки з коханим з його вини.

Загалом, розбивати будь-який посуд уві сні – це погано, прикмета говорить про муки через безсилля щось змінити в найближчому майбутньому.

111418ec96fd87e810f3a1a68070ae53 Розбита ваза: впала самостійно або упустили, пуста або повна, розбилася на дрібні або великі осколки – народні прикмети

З чого була зроблена посудина?

Матеріал виготовлення розбитої у сні вази уточнює тлумачення:

 • кришталь – чекайте позитивних змін в коханні та бізнесі;
 • скло – доведеться відмовитися від вигідної справи;
 • фарфор – віщує смугу невдач;
 • кераміка – готуйтеся до небезпечного повороту подій;
 • глина – отримаєте привабливу пропозицію;
 • пластик – неминучі розчарування.

Вид розбитого предмета

За видом і кількістю осколків можна судити про багато що:

 • тріснутий ємність з квітами – невдачі в любові;
 • посудину розколовся навпіл – гряде розлучення і остаточне розставання;
 • один осколок – незадоволені близькі будуть чіплятися до вас;
 • багато дрібних осколків – налагодження сімейного життя;
 • склеєна з шматочків ємність – тимчасове примирення після серйозної сварки;
 • ваза, що впала сама по собі, розлетілася вщент – видалення від справ і суспільства, самітництво.

a364682933435d6da2e79c9f81e25b68 Розбита ваза: впала самостійно або упустили, пуста або повна, розбилася на дрібні або великі осколки – народні прикмети

Інші тлумачення

Зустрічаються інші пояснення сновидіння з розбитою вазою. Не виключено, що якщо ви під час сну навмисно розбили посудину з квітами, то ви зміните характерні для себе прояви романтичних емоцій.

Якщо вам пощастить побачити того, хто впустив вазочку, можете очікувати велику удачу, наприклад, в грі або лотереї.

Розбита уві сні ваза може бути символом позбавлення від помисливості, хвилювань, комплексів, звичок. Розбитий випадково посудину для квітів віщує травму або рани.

Якщо уві сні довелося склеювати тріснуту посудину, то вам доведеться займатися роботою, що не приносить ні грошей, ні морального задоволення.

Народні прикмети, з’явилися давно, не втрачають своєї актуальності. Використовуйте цей багатющий досвід, щоб передбачити майбутнє. Від улюбленої вази залишилася купа уламків? Не турбуйтеся, думайте про майбутню удачі!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради