Чому дружині не можна стригти чоловіка і навпаки – прикмети, можна підстригати машинкою

Волосся – не просто показник життєвої сили, енергії за віруваннями слов’ян. Стрижка – маніпуляція, з допомогою якої чоловік чи жінка зніме негатив, придбає нові сили, знання. Підстригати повинен спеціаліст, професіонал у своїй справі. Але стригти свого чоловіка або дружину категорично забороняється. Навіть якщо чоловік ас перукарського мистецтва.

14c31a1236fc016e65f11a0930c3e3fc Чому дружині не можна стригти чоловіка і навпаки – прикмети, можна підстригати машинкою

Чому дружині не можна стригти свого чоловіка

Повір’я і прикмети – знання, накопичені за допомогою спостереження протягом сотень років. Предки переконувалися в правоті суджень постійно, заздалегідь могли передбачити майбутні події. Особливо ті, що стосувалися сімейних відносин. Так повелося, що коротко або наголо підстригати волосся було заборонено. При цьому рекомендувалося щомісяця зістригати, підрівнювати незначну частину локонів.

Народна мудрість свідчила, що, зрізавши кінчики волосся, можна нейтралізувати:

 • негативну енергетику, накопичену за місяць;
 • хворобливість і слабкість;
 • проблеми, пристріт.

Але близький родич робити це не має права. Особливо якщо вирішила зробити це дружина.

Жінкам взагалі не бажано було проводити стрижку своїм дітям, чоловікам, родичам молодшого віку. Вважається, що разом з волоссям людина втрачає здоров’я і енергію.

Вкорочує життя і відбирає сили

Прикмета про стрижку і укорочення життя базується на тому, що чоловік і дружина – одне ціле. Зістригаючи навіть незначна кількість волосся з голови чоловіка, жінки перекривають позитивні потоки, перенаправляючи тільки на себе. Крім того, чоловік мимоволі буде віддавати накопичену життєву енергію, силу, здоров’я, поки не відбудеться виснаження – хвороба. З цієї ж причини чоловікові стригти волосся дружині теж не можна.

До швидкої зраді

Із-за постійної енергетичної зв’язку між подружжям досить часто відбувається спілкування на сакральному рівні. Це помітно по парам, де дружини або чоловіки:

 • дійсно відчувають сильні почуття;
 • здатні на відстані відчувати настрій партнера;
 • відчувати біль, страждання (наприклад, під час пологів);
 • чути думки, передбачати бажання.

Якщо стригти чоловіка – ознака вказує на розрізання цьому зв’язку, притуплення і згасання почуттів один до одного. Це однозначно призводить до появи романів на стороні, втечі з сім’ї.

918e9fc9d6cfe96192b659839a0e67a6 Чому дружині не можна стригти чоловіка і навпаки – прикмети, можна підстригати машинкою

До сварки в сім’ї

Під час процедури стригучий людина забирає на себе негативні емоції, які до цього відчував підопічний. Все та ж енергетична зв’язок між подружжям стане каменем спотикання. Чим частіше дружина підстригає чоловіка, тим більше негативу на собі збере. Сварок, скандалів з-за поганого настрою подружжя не уникнути.

Але професіонали знають, як скинути з себе зібрані негативні моменти з людей. Так і зв’язку між перукарями і клієнтами нечасто зустрічаються. За народними прикметами, якщо стрижкою займається чужий, то вся погана енергетика залишається на зістрижених волоссі. Залишається тільки правильно утилізувати локони після роботи майстра.

До розставання

Відуни стверджують, що не можна підстригати чоловіка другій половинці. Причина: повний розрив зв’язку. Ножицями жінка добровільно порушує сплетені біополя, що призведе до нерозуміння, віддалення один від одного.

Чи може чоловік стригти волосся дружині

Жіноча стрижка, зроблена чоловіком, огортається також заборонами, прикметами. Відразу треба враховувати, що левова частка забобонів базується на чіткому правилі: жінка зобов’язана носити довгу косу. Коротка стрижка з древнім традиціям вказувала на наступне:

 • дівчина втратила цноту до одруження;
 • гуляща дружина;
 • жінка покарана за серйозну провину.

Перед тим як свататися, сваха оглядала дівчину буквально з усіх боків. Волосся грали особливу роль. Адже вони були не тільки прикрасою, але показником характеру, жіночого начала, здоров’я майбутньої нареченої.

Стригти кінці треба було обов’язково, щоб допомогти жінці/дівчині поповнити запас енергії. Чоловікам необхідно було якомога частіше гладити дружину по голові для об’єднання енергій. Але стригти не можна ні за яких умов. Це розірве їх зв’язок.

49c11ead3609260dc04f34a4074a192f Чому дружині не можна стригти чоловіка і навпаки – прикмети, можна підстригати машинкою

Коли не можна робити стрижку за місячним календарем

Місячний календар – помічник для проведення різних заходів не тільки на городі. За нього лікарі планують операції, а перукарі та косметологи рекомендують проводити процедури для збереження молодості і краси. Стрижку можна робити в повний місяць. Враховують необхідність швидкого або повільного росту волосся:

 • щоб шевелюра швидко відросла – підстригаються з 3 по 12 місячний день;
 • для уповільнення росту волосся – стрижку проводять після 17 дня за місячним календарем.

Як підстригти і уникнути поганих прикмет

Від непередбачених обставин ніхто не застрахований. Так відсутність вихідних днів, тривала хвороба та інші моменти змушують займатися стрижкою будинку. А перукарем виступить чоловік або дружина. Можна уникнути неприємностей і наслідків після проведеної маніпуляції.

 1. Одна з головних умов: позитивне мислення, гарний настрій. Якщо людина бажає добра коханому, то зможе сміливо приступати до легкого подравниванию волосся. Гарний настрій допоможе нейтралізувати негатив, який передається в момент стрижки.
 2. Уникайте проведення процедури в критичні дні. Краще взагалі залишити затію використовувати ножиці для наведення краси собі і чоловікові.
 3. Якщо використовується машинка, бритва, а не ножиці, то гребінець тричі обполіскують під проточною водою. Потім розчісують лівою рукою і дають шевелюрі обсохнути. За народними прикметами така маніпуляція допоможе прибрати накопичений негатив перш, ніж жінка торкнеться голови.
 4. Ножицями робиться символічне зрізання темних ниток.
 5. Після наведення краси чоловікові, дружині необхідно промити не тільки інструмент під проточною водою, але і руки. Потім вмитися освяченою водою.

Провести стрижку близької людини при необхідності можна. Адже не залишати ж його недоглянутих з-за боязні забобонів. Тим більше що на кожну дію завжди знайдеться протидія.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради