Випав камінь з кільця — прикмета і її значення в залежності від каменя

Не поспішайте засмучуватися, якщо втратили дорогу річ. Адже недарма старі досвідчені люди кажуть, що якщо в одному місці вибуло, то в іншому обов’язково прибуде. Якщо доля щось у вас забрала, вона не зможе повернути вам щось інше. Тому й існує прикмета: випав камінь з кільця, яку можна розшифрувати

Позитивні прикмети

Давно відомо, що якщо у вас з кільця випав камінь, то ви знайдете щастя в сімейному житті. Якщо ж ви ще не зустріли свого обранця або обраницю, то будьте напоготові – доля вже готує цю зустріч.

7ee0b2d321d4c4887d985700d41bbabe Випав камінь з кільця — прикмета і її значення в залежності від каменяЯкщо у вільної дівчини випав камінчик з кільця, то до кінця року вона піде під вінець. Навіть якщо в даний час у неї немає хлопця, то вона буквально завтра зустріне свою любов.

Негативні прикмети

Існують і негативні тлумачення цього знаку, які стверджують, що випав камінь обіцяє швидкі біди і нещастя.

У разі, якщо випав камінь з срібного або золотого, але дешевого прикраси, то незабаром ви будете мати великі проблеми в особистому житті. Ви розлучитеся з коханим, навіть якщо ваша зв’язок до цих пір здавалася непорушною, а любов вірною.

Якщо така неприємність сталася з обручкою, то доля попереджає вас про те, що ви можете наробити багато дурниць. Скоро зустрінете привабливого чоловіка, від зв’язку з яким втратите голову, але в результаті залишитеся на самоті.

ee292d20e92f216a670a8d4f0927ff02 Випав камінь з кільця — прикмета і її значення в залежності від каменяЯкщо ви не тільки втратили камінь з персня, але і саме кільце стало непривабливим: з’явилися тріщини, була порушена ідеальна форма, то чекайте великих неприємностей на роботі. Можливо, вас постараються підставити або ви зробите помилку, яка призведе до великих фінансових втрат.

Якщо у юної дівчини з колечка випав камінчик і зламалося кільце, то від неї піде коханий.

Трактування залежно від каменя

Досвідчені езотерики стверджують, що тлумачення прикмети може змінюватися в залежності від каменя:

 • Якщо загублений діамант, то це, безсумнівно, велика втрата. Але це знак, що доля відвела від вас смерть або іншу небезпеку.
 • Втрата смарагду попереджає, що вам необхідно пильно стежити за здоров’ям своїх дітей. А якщо у вас ще немає дітей, то цей сигнал повідомляє, що скоро вони з’являться.
 • Якщо загублений сапфір, то уважно озирніться навколо. У вас з’явилися недоброзичливці, які хочуть зіпсувати вашу репутацію.
 • Димчастий топаз зазвичай використовують для захисту від будь-яких ритуалів чорної магії. Тому якщо з кільця випав топаз, на вас був проведений потужний енергетичний обряд. Поставте інший камінь для захисту.
 • Випав з кільця аметист вказує на те, що ви неправильно ставите перед собою мети. Вам потрібно переглянути свій погляд на світ і визначити, що по-справжньому цінне для вас.
 • Втрачений перли вказує на те, що незабаром з’являться проблеми зі здоров’ям. Сходіть в поліклініку, простежте за своїм режимом харчування і перегляньте спосіб життя. Будь-яку проблему легше запобігти, ніж виправляти.
 • Якщо ви втратили малахіт або лазурит з кільця, то врахуйте, що у вашого коханого є інша. Постарайтеся налагодити стосунки зі своїм чоловіком, займіться собою і ні в якому разі не з’ясовуйте стосунків.

f749f34505da976340a903ac9fc28b25 Випав камінь з кільця — прикмета і її значення в залежності від каменяЯкщо втрачений криваво-червоний рубін, той або ваш улюблений вам змінить, або ваші почуття охолонуть.

Нова коштовність або недорога біжутерія

Якщо зіпсовано недороге прикраса, то воно явно не є оберегом, і випав камінь нічого не значить. У недорогих кільцях і кріплення не надто міцні. Якщо ж це дешеве прикраса була для вас дорого як спогад, ви відчули позитивну енергетику, що йде від нього, то можна звертатися до тлумачення прикмети. Таке колечко також може попереджати про небезпеку.

a770f8330ff1c341acde1a50d0ec120b Випав камінь з кільця — прикмета і її значення в залежності від каменяЯкщо ж було зіпсовано дороге рідкісне прикраса, яке ви купили собі самі і при цьому довго його обирали, то це сигнал про прийдешньої біди.

Загубився камінь з колечка, яке подарував коханий чоловік, – чекайте появи проблем у відносинах. Таким способом кільця-обереги попереджають своїх господарів про прийдешні біди.

Будь-які подаровані кимось прикраси попереджають про можливі проблеми, які з’являться при спілкуванні з цією людиною. Якщо ви розлучилися з людиною, але продовжуєте носити подароване їм кільце, а з нього випав камінь, то це пряма вказівка, що дана людина замишляє проти вас щось погане.

Спадкові прикраси

Якщо випав камінь із старовинного прикраси, яке передавалося у спадок, то радійте, а не сумуйте. Доля відвела від вас серйозну небезпеку – перстень прийняв на себе весь негатив, спрямований на вас, і втратив при цьому камінчик.

Полагодите його. Але тепер він перетвориться на звичайне прикраса і вже не буде вас захищати. Звичайно, ви можете зберігати його як пам’ять і навіть передати своїм дітям у спадок.

c2d37257c2cd5efd473ebad4a232401e Випав камінь з кільця — прикмета і її значення в залежності від каменяЯкщо із-за втрати каменю зіпсувався і зовнішній вигляд сімейної реліквії, то це знак від Вищих сил, щоб ви стежили за своїм здоров’ям і близьких людей.

Якщо випав камінчик загублений або знайдено

Деякі прикмети можуть вказувати і на позитивні, і на погані події, які незабаром відбудуться у вашому житті.

 • Якщо камінь випав, але залишився у ваших руках, нічого страшного не станеться, не варто чекати поганих подій. Просто покладіть і камінь, і кільце в одне і те ж місце, або терміново замініть камінчик на новий.
 • Якщо ж камінь втрачено, і відшукати його немає ніякої можливості, то, швидше за все, доведеться чекати поганих звісток. Але і в цьому випадку не панікуйте завчасно. Огляньте уважно прикраса, можливо, воно вже було з нестачею або з плином часу кріплення ослабли і камінчик випав.

Що робити, якщо випав камінь з кільця

Якщо у вас з перстені випала коштовність, то віддайте його ювелірові для лагодження:

 • Якщо загублений смарагд, то купіть і вставте замість нього малахіт.
 • Замість сапфіра для захисту своєї репутації потрібно поставити лазурит.
 • Якщо був загублений топаз, то як оберіг можна використовувати інший топаз, бурштин або навіть штучний алмаз.
 • Якщо ви втратили рубін і боїтеся охолодження почуттів і любовної пристрасті, то поставте у прикраса гранат, і все буде в порядку.
 • Втрачений перли жінкам можна замінити лазуритом або котячим оком, а представників сильної статі, тигровим оком або місячним каменем. Тоді можна буде уникнути проблем зі здоров’ям.

Пам’ятайте, що будь-яку прикмету можна тлумачити двояко. Крім того, не всі слід розглядати як сигнал від Вищих сил.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради