До чого сниться чорна собака: велика, маленька, добра, зла – сонник для жінок, чоловіків

Собака – символ одного, але якщо тварина має чорний колір, то образ уособлює людину, який доставить безліч проблем. При цьому значення має не тільки колір шерсті, а також розмір пригрезившегося вихованця, зовнішній вигляд і поведінку.

96178b2f6b29e65eafe93f19c9ecadfb До чого сниться чорна собака: велика, маленька, добра, зла – сонник для жінок, чоловіків

До чого сниться чорна собака – загальне тлумачення

Зустріти чорну собаку – придбати ворога, який діє приховано. Причому поява недоброзичливця буде пов’язано з початком темної смуги: долаючи перешкоди, доведеться додатково витрачати енергію на відбиття атак. Будьте готові до удару, так як раніше ця людина вважався одним.

З іншого боку, чорний пес відображає життєву позицію людини. Небажання миритися з загальноприйнятими нормами дуже велике, сновидець налаштований рішуче, має власні цілі та впевнено до них рухається. Громадська думка не може мати будь-який вплив.

Жінці чорна собака віщує зміни в житті. Найчастіше мова йде про зміну місця проживання, і чим більше був пес, тим далі виявиться новий будинок: можливо, в іншому місті чи навіть в іншій країні. Якщо головний герой нічних мрій не проявляв агресії, переживати не варто – зміна обстановки піде тільки на користь.

Думка экспертаНаталия АлександроваНумеролог, парапсихолог, тарологЧерная собака сниться дівчині – із-за нерішучості ризикуєте упустити подарунок, який зробила сама доля. Варто навчитися швидко приймати рішення, не баритися, роблячи вибір. Виявляючи рішучість, досягнете успіху.

Чоловіка після сну з участю такого пса чекає знайомство з представницею протилежної статі. Але якщо тварина виглядав розлюченим, необхідно стежити за власною поведінкою та словами. Спілкуючись гордовито, ви ризикуєте надовго залишитися на самоті.

Побачити дитині собаку з вовною кольору вугілля у сні – мати бажання завести чотириногого вихованця. Якщо ж людині сниться, як він сам є дитиною і грається з чорним псом – до зустрічі зі старим другом. Такий сюжет часто вказує на отримання добрих звісток з минулого.

Тварина виглядала непривабливо, шерсть була брудною, зім’ятою – настав час розібратися в собі. Головне, бути чесним перед собою – проаналізуйте, чи все робиться по совісті, якщо немає – постарайтеся це виправити. Ваша поведінка й слова ранять оточуючих, не виключено, що не так давно ви сильно образили когось із близьких.

Приснилася спляча чорна собака – досконалий вчинок не дає сновидінню спокою. Виправити ситуацію просто – варто щиро попросити вибачення у людей, яких ви засмутили, і в подальшому не вчиняти подібних діянь.

61e9464584ec574ea2dd870f75f23ff0 До чого сниться чорна собака: велика, маленька, добра, зла – сонник для жінок, чоловіків

До чого сниться маленька чорна собака

Невеликий за своїми розмірами пес чорного забарвлення розповість про взаємини з оточуючими.

 1. Щеня вказує на необхідність допомогти близьким людям. Вони потребують вашої підтримки – не відмовляйте. Роблячи добрі справи, будьте впевнені, що вони неодмінно обернуться на благо. Не шкодуйте сил і часу, які доведеться витратити.
 2. Агресивний маленький вихованець, який, незважаючи на свою поведінку, викликає почуття розчулення, уособлює добродушність сплячого. Оточуючі цінують вас за доброту і чуйність, готовність надати безоплатну допомогу в будь-якій ситуації. Дійте в тому ж дусі і знайдете багато вірних друзів.
 3. Сниться новонароджене цуценя, за яким доглядає мама – хороший знак. В сім’ї панує благополуччя, відносини з другою половинкою можна назвати ідеальними. Зараз найбільш сприятливий період для народження дитини, ви будете прекрасним батьком, зумієте правильно виховати малюка, оточивши його турботою і любов’ю.
 4. Бачити уві сні маленьку чорну собачку, яка стоїть на шляху і не дає пройти – готуйтеся до дрібних неприємностей. Мова може йти про затримки у поточних справах або сварці з людьми з найближчого оточення.

До чого сниться велика чорна собака

Великий чорний пес вкаже на найближчі події.

 1. Міллер каже, що в житті сновидца виникне серйозна перешкода. Особливо погано, якщо тварина преграждало шлях – перешкода завадить досягненню поставленої мети. Не варто панікувати, так як сновидіння є підказкою. Перегляньте плани і спробуйте побачити підводні камені. Вчасно усунувши недоліки, вдасться досягти успіху з мінімальними втратами.
 2. Величезний чорний пес символізує старого друга. Можлива швидка зустріч з цією людиною або ж новина щодо його персони. Сновидець дізнається, що давній приятель зараз займає високий пост, а його поява буде пов’язане з великим успіхом у фінансових питаннях.
 3. Битися з великою чорною собакою, бажати її вбити, але так і не здійснити задумане – сонник вказує на розбіжності з діловими партнерами. Зараз важливо тримати себе в руках і всіма силами намагатися згладити конфлікт, інакше не уникнути фінансових втрат.
 4. Гавкаючий великий звір чорного забарвлення кусає за руки – велика сімейна сварка створить в будинку напружену атмосферу. Варто поспілкуватися з близькими, якщо є образи, проговорити їх вголос і спробувати знайти компроміс. В іншому випадку відносини будуть натягнутими досить довго.

Добра собака

Бачити в нічних мареннях дружелюбного пса до гарних новин. Незважаючи на темне забарвлення, тварина стає хорошим символом і обіцяє сновидінню міцне здоров’я. Якщо сплячий чоловік або хтось з його рідних відчуває нездужання, незабаром він обов’язково піде на поправку.

Дівчині сниться, як чорна собака лащиться, намагається сподобатися – до швидкої весіллі з другою половинкою. Якщо ж спляча не перебуває у відносинах, її чекає знайомство з приємним молодим чоловіком.

Пес спочатку лиже руки, а після кусається – до обману. Будьте уважні при спілкуванні з протилежною підлогою, не варто надто довіряти малознайомим чоловікам, так як наміри потенційного супутника життя можуть виявитися несерйозними, брехливими.

6c175ed88cc64924217df08d602c4c4b До чого сниться чорна собака: велика, маленька, добра, зла – сонник для жінок, чоловіків

Собака кусає, нападає

Злий пес з чорним кольором вовни – символ грізного ворога. Загроза реальна, а тому варто ретельно продумувати кожен свій крок, інакше мети досягти не вдасться. Крім того, важливо звернути увагу на поведінку тварини.

 • Намагається вкусити, але не вирішується – недоброзичливець буде діяти приховано, намагаючись всіма силами перешкодити вам у набутті успіху. Негаразди можуть здатися незначними, проте з часом їх ставатиме все більше, тому слід вчасно виявити заздрісника і зупинити його.
 • Зла чорна собака боляче кусається – сонник каже, що на порозі будинку сновидця з’являться гості, які принесуть недобру звістку. Якщо в сновидінні тварина вкусила вас в вашій оселі – від дружніх зустрічей і будь-яких інших застіль краще відмовитися. Прийшли в квартиру люди стануть джерелом негативу і заподіють зло.
 • Пса тримає на повідку один з ваших знайомих – придивіться до цієї людини, так як він лише ховається під маскою друга. Не варто довіряти йому таємниці, краще і зовсім припинити спілкування.
 • Тварина намагається роздерти, вхопившись зубами за неприховану частина тіла – про вашої персони ходять чутки. Постарайтеся припинити спроби заздрісників очорнити ім’я, інакше відновити репутацію буде дуже складно.
 • Чорна собака виглядає виснаженою, але при цьому з останніх сил нападає, намагається атакувати і заподіяти біль іншій людині – сонник вказує на існуючу проблему, яку сновидець не бажає помічати. Однак цю ситуацію слід вирішити найближчим часом, інакше можливі збитки і конфлікти.
 • Тікати від розлюченого пса і бачити, що він не відстає ні на крок – до цього моменту ви зберігали з оточуючими хороші відносини, вдавалося уникати конфліктів, в цілому спілкування відбувалося на позитивній ноті. Однак сонник каже, що після побаченого сюжету все зміниться, причому в гіршу сторону.

Собака захищає

Чорна собака, яка виступає в ролі захисника, уособлює покровителя. Це може бути вірний друг, який готовий в будь-який момент прийти на допомогу, або вам благоволить людина, що займає високий пост.

У будь-якому випадку будьте впевнені – ви не самотні і перебуваєте під надійним захистом. Усі ваші починання знайде підтримку і фінансову допомогу.

d839392755cc66f3d892a537e0085254 До чого сниться чорна собака: велика, маленька, добра, зла – сонник для жінок, чоловіків

Гладити собаку

Сниться, як ви гладите чорну собаку – в більшості випадків сновидіння говорить про вірність, згуртованості, єдності. Можлива зустріч з людиною, який дуже скоро займе місце кращого друга. Або ж будуть відновлені старі приятельські стосунки, які були перервані з вашої вини.

Нічні мрії з подібним сюжетом можуть вказувати на надійних партнерів по бізнесу або просування по кар’єрних сходах. Особливо добре, якщо пес викликав теплі почуття – фінансове благополуччя забезпечено.

Гладити у сні чорного пса начальника – отримати від нього схвалення, похвалу, надбавку до заробітної плати, пропозиція зайняти більш високу посаду.

Дівчина гладила уві сні чорну собаку – до щасливого союзу з гідним чоловіком. Якщо ці відносини не вкладаються в таке визначення – чекайте нове знайомство, яке стане доленосним.

Пестити пса, але при цьому відчувати страх – сновидець зіткнеться з підступами ворогів, але зможе дати гідну відсіч. Обернути ситуацію на свою користь вийде не відразу, але, підключивши логіку і раціоналізм, домогтися успіху все ж вийде.

Гладити розлючену чорну собаку – зіткнутися з давнім недругом, маючи перед ним величезна перевага. У чому вона полягатиме, знає тільки сновидець, але підготуватися до зустрічі все ж варто грунтовно.

Бачити чорного пса, який після ласки раптом накидається на людину – до необхідності внести у власну життя серйозні корективи. Якщо ви бажаєте досягти поставленої мети – дійте жорстко, припиняючи будь-яку несправедливість. Готуйтеся до кардинальних змін, які неодмінно підуть на користь.

Побачити багато собак

Зграя чорних псів, які хаотично бігають, грають один з одним, означає, що незабаром чекає зустріч з друзями. Ви проведете час в компанії однодумців, в цілому спілкування буде приємним.

Пси виглядали агресивними – до зради з боку друзів. Людина або люди з найближчого оточення почнуть діяти проти сновидця заради отримання власної вигоди.

49ebfe69f04c640e3369390413fcca95 До чого сниться чорна собака: велика, маленька, добра, зла – сонник для жінок, чоловіків

Вбити собаку

 1. Побачити в сні, як ви своїми руками вбиваєте чорну собаку – до подій, які приведуть до тривалої депресії. Велика ймовірність сварки з близькими людьми, розставання з коханою людиною – негативні події, що увірвалися у ваше життя, обернуться сильним ударом.
 2. Вбити пса чорного забарвлення – дізнатися про серйозну хворобу близького друга або почути іншу новину, яка призведе до розлуки з дорогою людиною. Сонник каже, що розриву сприятиме поведінка сновидця.
 3. Мучити тварину і бачити, як воно гине – зазнати невдачі в справах. Плани обернуться крахом, поставлені цілі не будуть досягнуті. Зараз далеко не найкращий час для починань.

Сон про чорного собаку не завжди стає поганою ознакою. Не забувайте, що сюжет сновидіння багато в чому впливає на трактування.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради