Голуб сів на голову — прикмета і її значення в залежності від кольору птиці

Кожна людина голуба асоціює саме з любов’ю. Саме цих птахів молоді люди випускають в небо як символ вічної любові і свободи. Але насправді навколо цих птахів є досить багато легенд. Розглянемо, що буде означати прикмета, якщо голуб сів на голову людини. Справа в тому, що прийме на цей рахунок є досить багато. Наприклад, наші предки вважали, що голуб віщує тільки удачу, благополуччя, але є й деякі нюанси, з якими слід познайомитися ближче.

Загальне значення

Насправді голуб на голові – це досить складна прикмета. У першу чергу варто враховувати фізіологію, так як коли птах зачіпає людини або вже падає йому прямо на голову, це може сильно налякати. Насправді пернаті не надто люблять контактувати з людиною. У народі кажуть, що не можна таку прикмету пропустити повз, тому що це провісник. Наприклад, якщо птах напаскудила на людину, то йому варто чекати швидкого прибутку, а якщо послід потрапив на взуття, то навпаки, це може вказувати на грошові проблеми. Прикмета може змінювати своє значення в залежності від часу доби:

  1. Якщо пернатий друг зіткнувся з вами вранці, то це вказує, що день пройде добре, швидше за все, буде чекати везіння і удача.
  2. Якщо голуб просто пролетів над головою, то можна розраховувати на швидкі вести здалеку, наприклад, про себе нагадають старі друзі або родичі, з якими давно не спілкувалися.
  3. Якщо птах пролетів недалеко від волосся ввечері, то можливі невеликі проблеми, але шкоди від них не буде, все вирішиться.
  4. А ось зіткнення з голубом вночі обернеться сварками і скандалами.

golub sel na golovu   primeta i ejo znachenie v zavisimosti ot cveta pticy21 Голуб сів на голову — прикмета і її значення в залежності від кольору птиці

Додатково варто звернути свою увагу і на день місячного циклу. Якщо ви зіткнулися з птахом в той час, коли Місяць росте, то удача тільки зростатиме. Чим більше людина буде прикладати зусиль, тим більше він отримає прибутку. А ось на убуваючу Місяць, навпаки, такий контакт буде обіцяти одні втрати в майбутньому. Можливо, чекають великі неприємності.

Додаток

При розшифровці прикмети важливо звернути увагу на кожну деталь. Наприклад, зрозуміти, що голуб сів на голову невипадково можна таким чином:

  • Якщо на голову сів зовсім маленький пташеня, то можна розраховувати на хороші новини, а от з великою птицею все інакше – це обіцяє сварки в родині.
  • Коли в людини врізалася голубка і при цьому поранила його, то це провісник нещастя.

У разі, коли птах сів на людину, необхідно звернути увагу навіть на колір її пір’я, стан і поведінку. Всі разом, деталі можуть створити повне передбачення.

golub sel na golovu   primeta i ejo znachenie v zavisimosti ot cveta pticy22 Голуб сів на голову — прикмета і її значення в залежності від кольору птиці

Забарвлення птиці

Голубка, яка несе вести про переміни, може виглядати по-різному. Якщо вона світла, то, швидше за все, найближче майбутнє людини чекає тільки безліч позитивних подій. Наприклад, може відбутися довгоочікувана зустріч з діловим партнером або коханим. Якщо вісник плямистий, то будуть події, які змінять життя. Може помінятися коло спілкування, навіть відбудуться важкі розставання. Знак насправді несприятливий, але такі зміни необхідні.

Якщо голубка сіра, то, швидше за все, варто готуватися до різких злетів і таким же різким падінням. В даному випадку не варто втрачати надії, що все налагодитися. Погано, якщо голубка не буде мати навіть світлих цяток, а буде повністю темною. Світло – сіра пташка вказує на благополуччя в любові. Якщо вона всілася на жінку, яка вільна, то це означає, що скоро вона зустріне свого коханого. Якщо вісник кружляє над головою сімейної пари, то шлюб буде міцним. Чорний голуб або темно – синій буде вказувати на хворобу. З такими недугами буде важко впоратися. Якщо є великі борги і прилетіла темна птах, то це означає, що розрахуватися найближчим часом не вийде.

Поведінка

Якщо пернате створіння тільки злегка зачепило крилом, то це означає, що покращиться матеріальний стан. В такому випадку буде прибуток і збагачення. Головне, щоб вісник не затримувався. Якщо голуб відразу полетів, то це пов’язано тільки з удачею. Сприятливий знак, коли птах залишає свій послід.

Щастя чекає того, хто зіткнувся з вісником на дорозі. Це значить, що попереду багато важливих справ. Якщо пташка зачепила крилом і відразу полетіла, то значить, що справи будуть перспективними і значущими. Якщо найближчим часом планується важлива зустріч і прямо перед нею зачепив людини голуб, то вона буде невдалою, тому важливі договори бажано не підписувати.

golub sel na golovu   primeta i ejo znachenie v zavisimosti ot cveta pticy23 Голуб сів на голову — прикмета і її значення в залежності від кольору птиці

Спокійна голубка не завдасть ніякої шкоди, а от якщо вона веде себе агресивно, то, швидше за все, буде сварка з коханою людиною. Не дуже добре, якщо зустріч з птахом пройде прямо біля будинку. Якщо тварина намагається проникнути всередину приміщення або сідає на плечі, то варто чекати біди.

Стан

Небезпечно, якщо вісник, який сів на голову, хворий. Він тягне хвороба і передає її іншому, зустріти такого провісника погано. Не дуже добре, якщо приб’ється поранений птах. Кров, що потрапила на людину, буде означати втрату великої суми або довіри.

Тривалість зустрічі

Якщо голуб врізався в людини, а потім все одно крутиться біля нього, то це означає, що в родині буде поповнення. Особливо пощастить жінкам, які давно хочуть дитину, але до цього моменту нічого не виходило. Варто звернути увагу на дзьоб, якщо у ньому щось є, то це до багатства. Якщо птах довго не бажає відлітати, то треба чекати обману від людини, яка тільки прикидається другом, але насправді ним не є.

golub sel na golovu   primeta i ejo znachenie v zavisimosti ot cveta pticy24 Голуб сів на голову — прикмета і її значення в залежності від кольору птиці

Коли птах докучає дитині, то це до хвороб. Погано якщо вісник сідає на спину малюка, його чекає затяжна хвороба. Ніж тварина намагається затриматися довше, тим гірше.

Як себе вести

Ні в якому разі не можна пернатого плутати, так можна накликати біду. У будь-якому випадку вісник трохи посидить і відлетить, тому проганяти спеціально його не варто. Налякавши сильно голубку, можна накликати постійну невдачу. Заподіюючи шкоду птиці, людина гірше зробить собі. Хворої птиці варто допомогти, напоїти і нагодувати, а також дати дах. Щира допомога допоможе уникнути проблем. Якщо пернатий друг залишив свій послід на одязі, то не треба злитися, навпаки, це до кращого. Не можна спеціально ловити і забирати додому голуба, птиця повинна спокійно продовжувати свій шлях на волі.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради