40 варіантів приємних слів, які доречно сказати коханому хлопцю, чоловікові, чоловікові

Кажуть, що жінка любить вухами, тому, якщо хочеш завоювати її серце, потрібно частіше говорити їй компліменти, приємні слова і різні ніжності. Вважається, що чоловікам вся ця словесна ввічливість не потрібна, так як вони вважають за краще, щоб жінка виявляла свою любов справами, а не на словах.

І все ж будь-яка закохана дівчина відчуває необхідність говорити приємні слова коханому, називати ласкавими іменами, оточувати словесної негой. Які слова можна підібрати, щоб вони були приємними для хлопця і не викликали відчуття надмірної солодкуватості? Пошукаємо ці слова разом.

Приємного можна сказати хлопцеві

Є велика різниця між приємними словами, які можна сказати просто нравящемуся чоловікові, і ніжностями, зверненими на адресу улюбленого хлопця, тобто того, з ким розвиваються відносини. Зразкові фрази для нравящегося чоловіки наведемо трохи пізніше, а поки дізнаємося, що приємного можна сказати своєму хлопцеві звичайними словами, не у віршах, а в прозі.

Свого коханого чоловіка можна побалувати вельми відвертими приємними словами, сказаними в прозі:

 1. Ти такий сильний, і тілом, і характером, що мені заздрять всі мої подруги.
 2. Ти бачив, вона трохи шию не звернула, проводжаючи тебе поглядом?
 3. Люблю твій запах, навіть якщо мені зав’яжуть очі, я впізнаю тебе за ароматом шкіри.

Якщо у ваших відносинах прийнято жартувати один над одним, можна сказати такі слова: «Коли ти мене цілуєш, час немов зупиняється, не хочеться нікуди поспішати чи думати про справи – ти мене деморализуешь!». З хлопцем, який бачить в кожному жарті суцільну правду, краще не жартувати, інакше він вирішить, що спілкування з ним дівчині в тягар.

40 variantov priyatnykh slov, kotorye umestno skazat lyubimomu parnyu, muzhchine, muzhu 40 варіантів приємних слів, які доречно сказати коханому хлопцю, чоловікові, чоловікові

Романтична атмосфера допоможе підібрати потрібні слова

Серед приємних слів можна виділити:

 • подяку за подарунок (дякую, я саме про таке і мріяла);
 • заохочення за його успіхи (молодець, я вірила, що в тебе все вийде);
 • захоплення (як добре ти придумав, я б сама не додумалася);
 • здивування (я не знала, що ти так класно співаєш чи граєш на гітарі);
 • інші, з вигляду звичайні, але такі необхідні коханій людині слова.

Сучасні люди часто «забувають» говорити один одному приємні слова, думаючи – навіщо, і так ясно, що ми вдячні, захоплені або здивовані. Насправді те, що ми маємо на увазі в душі, іноді корисно озвучувати, щоб коханий чоловік розумів, як він нам дорогий.

Намагайтеся говорити такі приємні слова коханому хлопцю, яких він від вас внутрішньо чекає і хоче почути.

Приклади фраз своїми словами для чоловіка, який подобається

Коханому чоловікові, з яким ще немає відносин, можна говорити приємні слова своїми словами в залежності від ситуації. Наприклад, якщо він у чомусь допоміг:

 • просто не знаю, що б я без Вас робила;
 • напевно, якийсь добрий чарівник прислав мені Вас на допомогу, Ви з’явилися так вчасно;
 • я б ніколи не впоралася з цією проблемою, якби не Ви.

Чоловікові буде надзвичайно приємно усвідомлювати, що його допомога оцінили, і він неодмінно постарається бути корисним і в чомусь іншому.

Якщо людина щодня зустрічається вам по дорозі на роботу і ніяких ситуацій, що потребують подяки, не виникає, можна просто проявити участь. Наприклад, побачивши його в доброму гуморі, привітатися і промовити: «Рада бачити Вас у відмінному настрої». Або навпаки: «Ви сьогодні про те сумуєте?» Людині буде приємно, що на нього звернули увагу, помітили зміну настрою. Можливо навіть, що таке співчуття розкріпачить його, і у вас зав’яжеться перша розмова.

З чоловіком, який подобається, треба бути обережною і тактовною, нічого у нього не випитувати, не засипати питаннями та компліментами, приємні слова говорити легко і ненав’язливо, як би мимохідь. Навряд чи йому сподобається словесна атака з боку малознайомої жінки.

Варіанти «просто так» у прозі для чоловіка

Якщо у кого-то «чоловік об’ївся груш» і на цьому приємні слова на адресу улюбленого чоловіка закінчуються, такій парі можна тільки поспівчувати. Жінка повинна розуміти, що саме вона задає тон спілкування в сім’ї, і якою буде сімейна атмосфера, залежить від того, чи вміє вона радувати свого чоловіка приємними словами просто так. Не заради того, щоб щось випросити, не для того, щоб сказати – ось, а ти мене так не любиш. Саме просто, щоб зробити приємне коханому чоловікові хоча б на словах.

40 variantov priyatnykh slov, kotorye umestno skazat lyubimomu parnyu, muzhchine, muzhu1 40 варіантів приємних слів, які доречно сказати коханому хлопцю, чоловікові, чоловіковіВважається, що в давнину люди були більш «товстошкірими» і грубими, а між тим, у багатьох сім’ях чоловік і дружина називали один одного дуже ласкавими словами:

 • світло очей моїх;
 • душа моя;
 • сокіл мій ясний;
 • горлиця моя ніжна.

Такі слова навряд чи прийнятні для озвучування в сучасній сім’ї, так як будуть виглядати неприродно. Але багато подружжя користуються подібними епітетами досі:

 • сонце (або сонечко) моє;
 • мій пан (чи ваша величність), мій еліксир життя, моє хмільне вино – це, як правило, йдеться з доброю іронією;
 • моя улыбашечка (радість, молодчинка);
 • з величезного вибору ніжностей тваринного походження – котик, зайчик, тигреша і т. д., які приємні далеко не кожному чоловікові.

Небажано зловживати «милими прізвиськами» зі світу тварин.

Чоловікові можна сказати більш серйозні речі приємними словами просто так. Наприклад, що вам з ним ніколи не нудно, хоча ви знайомі «сто років», що з ним ви відчуваєте себе як за кам’яною стіною, що дякуйте долю і навіть його маму (так, так!), що подарувала вам такого чоловіка.

Як сказати «сумую», щоб це виглядало небанально

Завдяки сучасним засобам зв’язку сьогодні немає жодних проблем зі спілкуванням, тому коханому можна в будь-який момент нагадати про те, що ви за ним скучили. Щоб слово «сумую» не виглядало банально, можна того ж сказати якісь приємні слова своєму коханому чоловікові. Це можуть бути відомі слова з пісень, але як показує досвід, до віршованих натяків на тугу варто вдаватися лише в крайньому випадку, через брак інших ідей. Найприємнішими для чоловіка будуть фрази, сказані своїми словами і з непідробною любов’ю:

 • коли тебе немає поруч, я ні про що не можу думати, крім тебе, все буквально валиться з рук;
 • насилу змушую себе працювати і не думати про тебе;
 • мені так не вистачає тебе, що хочеться піти в ліс і вити на повний голос;
 • проводити без тебе день – справжнє мука, коли ж ми побачимося;
 • здається, минула ціла життя відтоді, як ми бачилися, мої очі скоро закінчаться сльозами.

Не потрібно копіювати ці слова, вони лише дають орієнтири, як можна сказати коханому, що ви сумуєте.

Якщо він знаходиться на відстані

Розлука – добрий тест на міцність союзу чоловіка і жінки, вважається, що міцні відносини розлука зміцнює ще більше, а слабкі – розриває остаточно. Якщо в розлуці не проявляти ніяких ознак туги за коханим, можна втратити сполучну нитку і віддалитися.

40 variantov priyatnykh slov, kotorye umestno skazat lyubimomu parnyu, muzhchine, muzhu2 40 варіантів приємних слів, які доречно сказати коханому хлопцю, чоловікові, чоловіковіХлопцеві, що знаходиться на відстані, можна зателефонувати або написати приємні слова в повідомленнях, в останньому випадку важливо дотримуватися грамотність і лаконічність, громіздкі трактати ніхто читати не буде. Ось що можна сказати або написати чоловікові, що знаходиться на далекій відстані, щоб приємні слова запали йому в душу і викликали відповідну тугу за коханою:

 1. Без тебе наш місто здається спорожнілим, а моє життя – неповноцінною, я живу тільки мрією про нашу зустріч.
 2. З тих пір, як ти поїхав, мене не покидає відчуття, що ти забрав з собою всі мої радості і посмішки.
 3. Що б я не робила, у мене з голови не виходить твій погляд, ніби ти навіть на відстані пронизываешь мене своїми очима.
 4. Шкодую, що вчені досі не придумали способів моментального подолання простору, я б ні хвилини не усидела тут одна, без тебе.

Включивши фантазію і виходячи з конкретної ситуації, можна написати коханій людині масу приємних і зворушливих слів, якщо вони будуть йти від самого серця.

Якщо розглядати не розлуку, а відносини людей на відстані (в наш час на відстані можна не тільки вчитися і працювати, але і дружити), тут трохи складніше підібрати приємні слова для чоловіка, який подобається, але з яким ви навіть не бачилися. Можна похвалити його фотки в записі або цікаві пости, вміння грамотно викладати думки, захоплювати увагу. Можна сказати, що, незважаючи на відстань, ви відчуваєте якусь невидиму зв’язок з ним і сумуєте, коли його немає в мережі. В процесі спілкування виявляється спільність інтересів, на основі чого можна знайти приводи для написання приємних слів коханій людині.

На ніч

У багатьох сім’ях прийнято бажати один одному спокійної ночі перед сном. Традиція говорити приємні слова своїй коханій людині на ніч має глибокі коріння і практичну користь – вона як би ставить крапку у проведеному разом дні і дає надію на зустріч наступного ранку.

Приємні «дрібниці» поволі зміцнюють відносини, зближують людей.

Якщо сімейних відносин можна говорити або писати на ніч приємні слова коханого:

 • солодких снів мою солодкого хлопчикові;
 • доброї ночі, любий;
 • не забудь мені наснитися, спокійної нічки;
 • ангела-хранителя твоїм снам, найрідніше;
 • нехай місяць і зірки охороняють сон мого сонечка;
 • хай тобі сняться тільки приємні сни, люблю, цілу;
 • спи і слухай, як ласкаві хвилі сну несуть тебе в океан моєї любові.

На основі цих прикладів можна скласти власні фрази з приємними словами та побажаннями чоловікові на ніч.

Що можна сказати приємного другові

40 variantov priyatnykh slov, kotorye umestno skazat lyubimomu parnyu, muzhchine, muzhu3 40 варіантів приємних слів, які доречно сказати коханому хлопцю, чоловікові, чоловіковіЯкщо з улюбленими допустимі милі ніжності, з друзями слід дотримуватися коректності, щоб не бути неправильно зрозумілою. Незалежно від того, від кого буде виходити приємні слова для одного – від друга або подруги, вони повинні бути насправді приємні людині, не бути надмірно захопленими або, навпаки, уїдливими. Наприклад, чоловік змінив імідж (зачіску, гардероб тощо) – хороший друг обов’язково помітить зміну і відреагує:

 1. Слухай, а тобі йде, мені дуже подобається!
 2. Ти став набагато солідніше з цієї борідкою.
 3. З цією зачіскою ти помолодшав на кілька років!

Варіантів зробити приємне другу – безліч, якщо ви по-справжньому цінуєте людини, цікавитеся його життям і почуттями. Про почуття може бути інша розмова:

 1. Вчора бачив тебе з такою красунею, це твоя дівчина? Я за тебе радий!
 2. Кажуть, ви вже подали заяву, правда? Я так мріяла, щоб ти, нарешті, одружився!

Справжні друзі завжди щиро радіють радощів своїх товаришів, тому будь-які слова участі будуть приємними одному.

Написати що-небудь зворушливе

Як правило, зворушливі слова на адресу коханої людини виникають спонтанно, в моменти особливого, всеосяжного почуття, тому неможливо заздалегідь передбачити, що можна такого приємного написати.

Зворушлива тільки щирість, як правило, обнаруживающаяся випадково, так що не варто дізнаватися, як спеціально зворушити свого коханого – покладіться на волю випадку.

Час сам покаже, коли можна буде відкрити своє серце коханій. Дівчині зручніше робити це тільки після його визнання в любові. Тоді можна зізнатися, що ви давно маєте до нього такі ж почуття і підписати лист «з ніжністю, я». Те, що ви весь цей час приховували свою ніжність, може здатися йому зворушливим.

Яке повідомлення можна написати коротко в смс

Негласні правила написання телефонних повідомлень – смс-ок – рекомендують їх авторам бути гранично короткими. Іноді для того, щоб написати чоловікові приємне повідомлення своїми словами, достатньо одного слова «люблю» – коротко і ясно. Варіантами можуть бути «сумую», «чекаю», «хочу тебе обійняти (поцілувати)», «я хочу тебе негайно». Листування з допомогою смс передбачає розуміння адресатів один одного з півслова, тому приємних слів може бути мінімум, але їх значимість коханому чоловікові напевно передасться.

Красиві слова чоловікові

40 variantov priyatnykh slov, kotorye umestno skazat lyubimomu parnyu, muzhchine, muzhu4 40 варіантів приємних слів, які доречно сказати коханому хлопцю, чоловікові, чоловіковіНа світі чимало чоловіків, які мають потребу в тому, щоб їх хвалили, казали красиві слова. Хоча і вважається, що жіночим похвал чоловіки не дуже-то вірять, посіяні вами «насіння» де-то в його мозку все одно зачепляться і дадуть сходи. Тому не шкодуйте гарних слів для своїх коханих, як би пишномовно вони не звучали.

 • якщо ваш обранець голубоглаз, скажіть, що його очі – як глибокі озера, в яких ви весь час боїтеся потонути;
 • якщо очі карі – скажіть, що вони теплі, як свіжий літній мед;
 • сірі очі можна порівняти з осіннім небом, а осінь, зрозуміло, ваше улюблене час року;
 • приділіть увагу іншим рисам обличчя – високе чоло назвіть сократівським, ніс з горбинкою – ознакою аристократичності, пухкі губи – чуттєвими і шалено бажаними;
 • якщо все навпаки, все одно хваліть: тонкі губи – ознака аристократичності, невеликий ніс – м’який характер, низький лоб – надійність в любові.

Навіть якщо він запідозрить, що все це лише красиві слова, перевіряти їх достовірність він точно не буде, тим більше якщо при зустрічі ви дасте волю не тільки словами, але й до рук, і інших «інструментів любовного мистецтва». Адже приємними для коханої повинні бути і слова, і дії, і ваші почуття.

Красиві слова англійською

Хлопцеві, захоплюється англійською мовою, можна надсилати приємні смс своїми словами або з арсеналу «стійких виразів:

 • Love you honey (люблю тебе, милий);
 • I’m totally into you (я по вуха закохана в тебе);
 • You mean so much to me (ти для мене так багато значиш);
 • Miss you (скучаю за тобою);
 • I’m in love with you (я в тебе закохана).

Важливо не перегнути палицю з зізнаннями англійською. Якщо хлопцю заради їх прочитання кожен раз доведеться користуватися перекладачем, така переписка йому швидко набридне.

Висновок

 1. Головна умова навчитися писати приємні слова коханій людині – любити його таким, який він є, і проявляти свою любов щиро.
 2. Будь-якому чоловікові приємно відчувати себе «молодцем», причому найкращим з усіх. На це і робіть упор.
 3. Не забувайте, що переважній більшості хлопців не властива зайва ліричність, тому занадто поэтизированные фрази, навіть у прозовому вигляді, можуть викликати усмішку і непорозуміння. Думайте про те, як людина може сприйняти сказане може в принципі.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради