Чи можна носити чужі наручний годинник: прикмети про знайдений хронометрі

Можна чи не можна носити чужі годинник – на цей рахунок накопичилося чимало прикмет. Адже годинник колись були дуже дорогою річчю, вони передавалися з покоління в покоління, їх з пам’ятним написом на корпусі видавали як нагороду за особливі послуги. Викинути солідний аксесуар нікому не приходило в голову. А от чи можна носити?

c822bf51b6152fad54dc41ad49cf31fe Чи можна носити чужі наручний годинник: прикмети про знайдений хронометрі

Можна приміряти чужі аксесуари

Годинник стукає, як серце, і є символом життя. Тому деякі люди в знак довіри, дружби або любові на короткий термін обмінюються хронометрами, як би даруючи один одному свої серця і час. Але чи можна це робити, і з ким?

Знавці повір’їв стверджують, приміряти чужі годинник – те ж саме, що приміряти чужу долю. Народна мудрість радить ставитися з обережністю до таких речей. Наручний хронометр – предмет особистого користування, має тісний зв’язок з господарем.

Із-за особливостей виготовлення годинник буквально просякнуті енергетикою власника, здатні передавати негатив або позитив людям, у яких вони виявляються на руці – ось чому не можна носити чужий хронометр.

Народна мудрість радить:

  • Не потрібно приміряти речі серйозно хворих, померлих і нещасливих людей. Ці предмети володіють сильною негативною енергетикою.
  • Не варто надягати годинник нареченого або нареченої, тому що вони також містять в собі згусток енергії невідомої спрямованості.
  • Обмінюватися хронометрами можна тільки з тими людьми, яких ви добре знаєте, і не бентежить їх доля.

Якщо вам довелося знайти годинник, потрібно вступити так, як підказує внутрішній голос. Адже прикмети працюють так, як їх сприймає людина. Забобонні люди часто бояться навіть торкатися до знайденої на вулиці речі, не то що, нести її в свій будинок. Ними керує інстинкт самозбереження, хвилювання за безпеку рідних і близьких. Приймаючи рішення, що робити зі знахідкою, прислухайтеся до інтуїції. Якщо на душі немає сумнівів щодо конкретних годин, сміливо одягайте їх.

Чому не можна носити чужі годинник

При обміні хронометрами назавжди в знак дружби носити чужі годинник можна за умови, що ви абсолютно впевнені в людині, з яким змінюєтеся. Повинна бути повністю виключена можливість злого умислу. В іншому випадку при такому обміні ймовірні наслідки:

Разом з отриманим аксесуаром вам дістануться важкі хвороби і негативна енергетика господаря. Зі своєю річчю ви віддасте власні сили і здоров’я.

Згідно прикметам можна носити чужі години, коли вони дісталися в спадщину. Хронометр буде чудовим оберегом, якщо власник передав річ за доброї волі. Але при цьому потрібно враховувати особу дарувальника.

Якщо вас все влаштовує в житті родича: він не страждав важкими недугами, вів себе гідно, такий аксесуар можна прийняти в дар і носити із задоволенням. В іншому разі потрібно відмовитися від подарунка або взяти і зберігати його в якості пам’ятного предмета.

Щодо старих годинників, які сподобалися в ломбарді, існує набагато більше забобонів, не рекомендують купувати і користуватися такою річчю. Крім тих же причин, що і з речами родичів, знайомих, існує ймовірність наведення псування.

Дорогі наручні годинники – найкращий предмет для виконання магічних маніпуляцій.

Купуючи річ, ви приймаєте на себе недуги, невдачі – все те, від чого хотів позбутися власник.

А ще з великою часткою ймовірності, людей дешево продає дорогу річ, коли його змушує потреба. Такий аксесуар малоймовірно принесе радість. Але бувають винятки. Наприклад, вам пощастило – хтось не має комерційної або іншої цілі, а просто позбавляється від непотрібного або обридлого предмета, хоче, щоб він потрапив у добрі руки.

Коли не небезпечно носити чужі годинник

У багатьох сім’ях годинник передаються з покоління в покоління – такі аксесуари, не представляють ніякої небезпеки.

У загальному випадку носити чужий хронометр можна, якщо ви не відчуваєте дискомфорту, впевнені, що річ не містить негативної інформації.

Якщо вам здалося, що годинник залучили біду, щоб захиститися від руйнівної енергії, проведіть обряд очищення водою.

 

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради