Тату написи на руці у дівчат. Фото, ескізи на латині з перекладом, сенсом

Часто дівчата набивають тату на руці з зображенням фрази, що є їх життєвим кредо або має потаємне значення тільки для конкретної людини.

Такий напис, за бажанням її власниці, може складатися з одного чи кількох речень і бути написана українською або іноземною мовами. Знаючи основні правила підбору натільних малюнків, дівчина зможе вибрати для себе ескіз, який надалі буде викликати виключно позитивні емоції.

Правила вибору місця для нанесення тату на руці

Тату напис на руці у дівчат може ефектно виглядати як на зап’ясті, так і на передпліччя або плечі.

Вибір конкретної області нанесення татуювання залежить від кількох факторів:

 • Статури конкретної людини. На тілі людей з надлишковою масою тіла татуювання найбільш вигідно будуть виглядати на плечах і передпліччях, так як об’ємні зап’ястя позбавлять татуювання в цій зоні витонченості.
 • Індивідуальних уподобань самої дівчини. Наприклад, у ряді випадків люди б’ють татуювання не для вдосконалення зовнішнього вигляду свого тіла, а з метою приховати недоліки шкірного покриву – шрами, рубці, пігментні плями і так далі.
 • Рівень больового порогу людини. На ліктьовому згині і кистях створювати натільні малюнки набагато болючіше, ніж на інших зонах, так як шкіра в зазначених ділянках тіла максимально тонка і чутлива.
 • Способу життя потенційної власниці татуювання. Якщо дівчина більшу частину часу проводить під відкритим сонцем, бити татуювання у її випадку краще всього на плечах і біцепсах – в тих місцях, де шкіра зазвичай прихована від променів сонця одягом. В іншому випадку натільний малюнок може розпливтися і вицвісти.

Приймаючи рішення бити татуювання на руках, дівчина повинна розуміти, що такий малюнок буде відкритий для поглядів оточуючих, що може спровокувати деякі складнощі, наприклад, при працевлаштуванні.

Незважаючи на наявний очевидний недолік тату на верхніх кінцівках, значущим перевагою є факт найбільшої тривалості збереження такої татуювання у вихідному вигляді (за умови дотримання рекомендацій тату-майстра). Шкіра на руках не схильна до появи розтяжок та іншої деформації під впливом зовнішніх факторів.

Як вибрати мову і шрифт напису

Щоб натільний малюнок викликав у своєї власниці тільки позитивні емоції навіть після декількох років, необхідно ретельно підійти до розробки ескізу.

При цьому рекомендується слідувати загальноприйнятим алгоритмом, розробленим кваліфікованими тату-майстрами:

 • Визначити суть тексту, який планується набивати на тіло. Найбільш популярними є імена близьких людей; значущі дати; цитати з улюблених пісень або фільмів; афоризми та висловлювання відомих людей.
 • Вибрати мову, на якому буде написана фраза. Якщо дівчина хоче татуювання з іноземними словами, краще всього використовувати популярні мови (англійська, німецька, французька, іспанська, італійська і так далі). Перекладати фрази рекомендується спільно з носієм мови або грамотним перекладачем, що спеціалізуються на роботі з обраним діалектом. В іншому випадку дівчина, не знаючи достовірного перекладу, може набити на тіло фрази з матом або образливими характеристиками. При відсутності можливості скористатися платними послугами професіоналів, можна звернутися до спеціальних онлайн-сервісів, що дозволяє хоча б у загальних рисах зрозуміти сенс іноземній фрази, яку дівчина хоче зробити своїм натільною малюнком.
 • Вибрати шрифт для написання тексту. Вибір повинен ґрунтуватися не тільки на перевазі самої дівчини, але і на відповідно шрифту з обраним для тату мовою (деякі іноземні літери стають нечитабельними при їх зображенні з використанням ряду шрифтів). Основним критерієм вибору шрифту повинна стати легкість сприйняття тексту для оточуючих. Набита фраза не повинна виглядати як чорне пляма на тілі. Шрифт слід вибирати такий, щоб навіть на відстані була можливість розмежувати якщо не букви, то хоча б слова написаного.
 • Доповнити ескіз індивідуальними рисами (опціонально). Наприклад, якщо в якості татуювання дівчина хоче використовувати фразу з улюбленої пісні, ескіз можна прикрасити нотами або скрипковим ключем, утворюють за підсумком цілісну композицію.
 • Жіночі татуювання-написи, ідеї

  Тату напис на руці у дівчат може символізувати трепетне ставлення дівчини до своєї другої половини, чоловікові та дітям або бути життєвим кредо для своєї власниці.

  Любовні

  Як любовні татуювань дівчата воліють набивати фрази з пісень, фільмів або відкрите визнання у своїх почуттях другій половині. При створенні ескізу такого типу рекомендується уникати включення в нього імен конкретних людей. Якщо по закінченні декількох років відносини в парі зіпсуються або припиняться взагалі, натільний малюнок буде недоречним нагадуванням про події з минулого.

  Варіант ескізу любовної татуювання Передбачуване значення
  d7001058b655e7a7085227d7b5a579ad Тату написи на руці у дівчат. Фото, ескізи на латині з перекладом, сенсом Слово «любов» (з англ.) символізує наявність в життя власниці татуювання об’єкта для світлих почуттів. Вибраний для натільної малюнка шрифт підкреслює легкість стосунків у парі та повну задоволеність дівчата своїм партнером.
  1815737b5a75b072722ffa102bae84c3 Тату написи на руці у дівчат. Фото, ескізи на латині з перекладом, сенсом Фраза «Люблю тебе до місяця і назад» (з англ.) стала популярною після виходу на екрани мелодрами «Три метри над рівнем неба». Дівчата, набивають на своє тіло ці слова, не тільки відкрито говорять про свої почуття до хлопця, але і є прихильницями відомого фільму.
  4773349690dfdaf45726277429c72d36 Тату написи на руці у дівчат. Фото, ескізи на латині з перекладом, сенсом Імена закоханих, укладені в знак нескінченності, свідчать про нерозривного духовного і фізичного зв’язку між ними. Дівчата, які обрали для татуювання такий ескіз, впевнені у виборі свого обранця і навіть не допускають думки про те, що їхні стосунки можуть надалі припинитися.

  Сімейні

  Сімейні татуювання дівчини зазвичай б’ють на честь свого чоловіка або дітей. У ряді випадків можна зустріти натільні малюнки, присвячені батькам або братам, сестрам. Такий ескіз обов’язково повинен містити конкретну інформацію (імена, дати). Набийте на тіло можна фрази, схожі з девізом конкретної сім’ї, або підкреслюють значимість цього сегмента в життя власниці татуювання.

  Варіант ескізу сімейної татуювання Передбачуване значення
  a9d1e514e32b728edbd250325cb9dab6 Тату написи на руці у дівчат. Фото, ескізи на латині з перекладом, сенсом Фразу подяки матері за те, що вона подарувала життя, вибирають в якості ескізу для татуювання дівчини, ігнорують думку оточуючих, пов’язане з усіма аспектами. Вони розуміють ціну того, що для них зробили батьки, а також намагаються за допомогою своїх вчинків стати для них приводом для гордості.
  051d25d7084e3ea0737719c3aefd6d76 Тату написи на руці у дівчат. Фото, ескізи на латині з перекладом, сенсом Імена своїх дітей зазвичай набивають на тіло дівчини, які вважають своїм призначенням материнство. Народження дитини для них пов’язано з преумножением наявного щастя. Вони ігнорують всі складнощі, пов’язані з вихованням дітей, акцентуючи свою увагу на досягненнях підростаючих людей.
  a2e8dcc5f8af55274702373bc63026e7 Тату написи на руці у дівчат. Фото, ескізи на латині з перекладом, сенсом Слово «Сім’я» (з англ.), зображене в якості браслета, оперізувального зап’ясті, вибирають в якості татуювання дівчата, які вважають своїх близьких основною підтримкою в житті. Сім’я оберігає їх від необдуманих вчинків, стимулює до прийняття зважених рішень і є сенсом їх існування.

  Філософські

  Тату напис на руці у дівчат може мати філософський сенс. Значення таких фраз зазвичай символізує значимий етап в житті людини, є його кредо або уособлює життєву позицію.

  Робити такі натільні малюнки рекомендується нескладними, вибираючи для їх написання відомий власниці тату мову. В іншому випадку, по закінченні декількох років значення нанесених на шкіру слів може забутися, а татуювання втратить свій сенс і початкове призначення.

  Варіант ескізу філософської татуювання Передбачуване значення
  b815256e2bd5bf3e7593634b3e8274df Тату написи на руці у дівчат. Фото, ескізи на латині з перекладом, сенсом Фразу «Мудрість без бажання до дії, як птах без крил» набивають дівчата, які звикли все в своєму житті добиватися своїми зусиллями. Вони вважають практичні вміння важливіше теоретичних і прагнуть всіляко нести свою думку в маси.
  605291a21e451b48f1f12977f50c5dab Тату написи на руці у дівчат. Фото, ескізи на латині з перекладом, сенсом Слова «Тільки Бог має право мене судити» вибирають у якості ескізу для татуювання віруючі дівчини. Вони байдужі до думки оточуючих, вважаючи, що інші люди не мають морального права давати оцінку їх діям і життєвим суджень.
  1efcba72c5633abdbbe1a657d11f5d13 Тату написи на руці у дівчат. Фото, ескізи на латині з перекладом, сенсом Філософський вислів «Все в моїх руках» (англ.) дівчата набивають на своє тіло з метою нагадування про те, що при наявності бажання всі поставлені цілі досяжні. Власниці таких татуювань часто несміливі у прийнятті життєво важливих рішень, потребують підтримки і схвалення оточуючих.

  Красиві фрази

  Красива фраза, обрана дівчиною в якості натільної малюнка, в більшості випадків буває взята з улюбленої пісні або фільму власниці тату. При розробці ескізу важливо пам’ятати, що через кілька років смаки людини можуть змінитися, а татуювання буде з ним на все життя.

  Це означає, що підбір конкретного тексту повинен здійснюватися без урахування поточного музичного смаку дівчини або її улюблених сучасних фільмів.

  Приклади гарних фраз, обраних у якості татуювання Передбачуване значення
  ceaedc5ef13329e93f7676956a7f3cfe Тату написи на руці у дівчат. Фото, ескізи на латині з перекладом, сенсом Фраза «Час не чекає нікого» (з англ.) є нейтральною. Незважаючи на її поширене використання в сучасних творах творчості артистів, вона не має конкретної прив’язки. Такі слова можуть бути життєвим кредо дівчини, що нагадує їй про необхідність вжиття активних дій, керуючись думкою про те, що час і життя швидкоплинні.
  8561ce9e2ac60438e50c752661c91e64 Тату написи на руці у дівчат. Фото, ескізи на латині з перекладом, сенсом «Слухай своє серце» (з англ.) фраза з однойменної пісні групи Roxette, відомої в 90-х. Незважаючи на відсутність популярності у цього дуету сьогодні, фраза з пісні стала вже крилатою. Вона закликає людей прислухатися до себе, ігноруючи при цьому зовнішні обставини.
  c4a4f7182adc979562b9ba40ebe1d484 Тату написи на руці у дівчат. Фото, ескізи на латині з перекладом, сенсом Слова «Якщо я можу мріяти про це, значить я можу це зробити» (з англ.) підійдуть як натільних малюнків дівчат, які прагнуть підкреслити меланхолійність своєї натури. Такі власниці татуювань більшу частину життя перебувають в мріях про майбутнє, не помічаючи того, що відбувається навколо. Татуювання в цьому випадку буде повертати їх до дійсності, нагадуючи, що, при наявності бажання до дії, в житті немає нічого неможливого.

  Приклади фраз на різних мовах світу з перекладом

  Тату напис на руці у дівчат часто набивається іноземною мовою для того, щоб приховати сенс написаного від сторонніх людей, серед яких не кожен зможе перевести татуювання.

  Важливо, щоб сенс написаного не просто був зрозумілий власниці тату, але і мав для неї особливе значення.

  В іншому випадку через кілька років натільний малюнок перестане викликати у дівчини позитивні емоції, провокуючи думки про зведення його лазером.

  При відсутності можливості у конкретної людини розробити концепт своєї татуювання спільно з носієм мови, він може взяти за основу ескізу нижченаведені фрази:

  • «Omnia vincit amor et nos cedamus amori» (лат.) — «Все переможе любов, а ми йому підкоримося»;
  • «Omnia vincit amor et nos cedamus amori» (лат.) – «Швидше, вище, сильніше»;
  • «Be careful with your thoughts – they are the beginning of deeds» (англ.) – «Акуратніше зі своїми думками – вони провокують нас до дії»;
  • «Let your fears go» (англ.) – «Відпусти свої страхи»;
  • «Je vais au r?ve» (франц.) – «Вперто йду до своєї мрії»;
  • «Jouis de chaque moment» (франц.) – «Отримуй задоволення від кожного прожитого миті».

  Тату-браслет

  Татуювання написи у вигляді оперізуючого браслета дівчата зазвичай набивають на зап’ясті. Такий натільний малюнок підкреслює витонченість жіночого образу, візуально робить цю частину руки стрункішою і є своєрідним посланням, адресованим оточуючим людям.

  До переваг такого виду тату відносять:

  • можливість прикрасити своє тіло, заощадивши на купівлю біжутерії;
  • яскравий спосіб самовираження;
  • можливість трактування тату-браслета як оберега для його власниці;
  • можливість приховати дефекти шкірного покриву на руках;
  • при необхідності такий браслет можна приховати під годинником або об’ємної біжутерією.

  При прийнятті остаточного рішення про необхідність набити тату-браслет, дівчині слід вивчити і недоліки натільних написів, розташованих розглядаються чином:

  • надмірне травмування шкіри (на зап’ясті шкіра максимально тонка і чутлива);ea5ee8daf1fd2287d18111691a8b7f89 Тату написи на руці у дівчат. Фото, ескізи на латині з перекладом, сенсом a39fa994e63140b419083c429fd6289a Тату написи на руці у дівчат. Фото, ескізи на латині з перекладом, сенсом

   369c6f84eae311eacdfd79402f6382ec Тату написи на руці у дівчат. Фото, ескізи на латині з перекладом, сенсомТату напис на руці у дівчат добре комбінується з браслетом

  • висока ступінь хворобливості процедури створення такого натільної малюнка.

  Кольорові тату від ліктя до кисті

  Напис на руці в якості тату вибирають спокійні дівчата, не прагнуть виділитися на тлі інших людей і не схильні до того, щоб кидати виклик суспільству. Для екстраординарних людей найбільш підходящим варіантом стане кольорове татуювання від ліктя до кисті – так званий «рукав». Найбільш часто «рукави» набиваються в єдиному стилі, як би створюючи цілісну композицію.

  Приклад татуювання-«рукави» Передбачуване значення
  a3c1a48306b28dc330e33d6aef4de029 Тату написи на руці у дівчат. Фото, ескізи на латині з перекладом, сенсом Ця татуювання виконана в стилі «полінезія». Червоний квітка на чорному тлі символізує прагнення власниці такого натільної малюнка зберегти свою жіночність. Ці дівчата, незважаючи на вибуховий характер і лідерські задатки, в якості свого супутника життя шукають хлопця, здатного дозволити їм бути слабкою.
  3c366cc3ff671e882b8cb5eda73b71d9 Тату написи на руці у дівчат. Фото, ескізи на латині з перекладом, сенсом Золота рибка, набита на руці, свідчить про мрійливості і інфантильності зухвалого, на перший погляд, людини. Така татуювання також є способом для дівчини зберегти теплі спогади свого дитинства. Головна героїня казки А. С. Пушкіна служить для носительки тату своєрідним захистом від негативу «дорослого світу».

  Картинки міні-тату для дівчат на руку

  Витончено на жіночій руці також виглядають міні-татуювання. Маленькі картинки не тільки при необхідності можна легко приховати від сторонніх очей за допомогою аксесуарів, але і підкреслити загадковість і жіночність їх власниці.

  Незважаючи на відсутність великої кількості компонентів такого виду натільних малюнків, у них також слід закладати особливу ідею. При відсутності значимості тату для своєї власниці, набитий малюнок швидко набридне, що призведе до думки про необхідність зведення його з допомогою лазера.

  Приклад міні-тату Передбачуване значення
  cb31379192459db72a6d006cdba90b40 Тату написи на руці у дівчат. Фото, ескізи на латині з перекладом, сенсом Тату-конюшина на руці вважається символом удачі свого володаря. Роблячи таку «наколку», дівчина створює собі своєрідний оберіг, морально налаштовуючи себе на те, що з ним вона впорається навіть з самими важкими життєвими випробуваннями.
  d45a4869ad8f90c73ffb78062ba71e78 Тату написи на руці у дівчат. Фото, ескізи на латині з перекладом, сенсом Літак, набитий на руці, ілюструє тягу власниці такої татуювання до подорожей. Дівчина віддає перевагу активний спосіб життя, не сприймає одноманітність в житті і прагне активно самовдосконалюватися у всіх сферах (літак злітає).

  Обирана напис в якості ескізу для татуювання на руці, повинна ретельно продумуватися дівчиною (ідея, шрифт, розмір, конкретне місце для «наколки», її стиль).

  Проста, на перший погляд, ідея, для свого грамотного втілення вимагає не тільки великої кількості часу з боку потенційної власниці тату, але і високого професіоналізму майстра. Брак досвіду чи несерйозний підхід може призвести до того, що натільний малюнок буде виглядати курйозно і важко читається, а через кілька років перетвориться на суцільне темне пляма на шкірі.

  Оформлення статті: Володимир Великий

  Відео про тату-написах

  Як правильно робити тату-

  https://www.youtube.com/watch?v=hl0vxBGgqv4

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради