До чого сниться заєць, кролик (білий, сірий, великий, маленький): жінці, чоловікові – сонник

Заєць символізує нерішучість. Може здатися, що він надто боязким, до всього ставиться з побоюванням. Але в той же час тварина здатне відходити від своїх переслідувачів, а тому другим значенням символу є підвищена інтуїція. А для того щоб точно розшифрувати знак, необхідно згадати сюжет сновидіння до найменших деталей.

4370b5410814559cb58a29794dd151d5 До чого сниться заєць, кролик (білий, сірий, великий, маленький): жінці, чоловікові – сонник

До чого сниться заєць: чоловікові, жінці

На трактування багато в чому впливає стать і вік сновидця.

 • Заєць жінці сниться, що складається в шлюбі – можливе поповнення в родині.
 • Незаміжньої дівчини сон обіцяє швидке знайомство з молодим чоловіком, з яким надалі вона зможе створити міцну сім’ю.
 • Вагітній жінці побачений заєць розповість, якої статі буде дитина. Самка пророкує появу на світ дівчинки, особина чоловічої статі, відповідно, хлопчика. Крім того, пологи пройдуть легко, а дитина буде мати міцне здоров’я.
 • Заєць сниться чоловікові – сон є свідченням зрілості, здатності самостійно приймати вірні рішення. Мрії можуть також вказувати на звістку про вагітність дружини.

Тлумачення сну з урахуванням деталей

Доброю ознакою є сон, у якому ви побачили милого спокійного зайця. Це обіцяє виконання бажань, успіх. Якщо при цьому ви розчулювалися тварині, то на шляху до мрії вам обов’язково буде супроводжувати удача: перешкоди зникнуть, обставини почнуть складатися самим сприятливим чином.

Але тут важливо звернути увагу на деталі.

Колір шубки

 • Заєць в білій шубці сниться до сприятливих змін в особистому житті. Жінці він обіцяє доленосну зустріч з гідним чоловіком. Якщо при цьому сновидица грала з твариною, то відносини будуть міцними і тривалими. Інша трактування образу – самопізнання. Настав час для духовного оновлення. Однак не варто рвати зв’язок із зовнішнім світом.
 • Сірий заєць, згідно сонником, символізує інтуїцію. Стоїте перед вибором, намагаєтеся знайти вихід зі складної ситуації – на хвилину зупиніться і прислухайтеся до внутрішнього голосу. Він підкаже вірний відповідь. Тут же важливо не залишати без уваги тривожність – якщо вона є, будьте готові до неприємностей. Розмовляти з «косим» – вороги і недоброзичливці спробують очорнити ваше ім’я. Бачити, як зграя тварин наздоганяє вас – до зустрічі з впливовим покровителем.
 • Чорний заєць сниться в той час, коли життя людини переповнена негативом, печалями. Або сплячий не любить себе, або переслідує помилкову мету, досягнення якої принесе лише неприємності. Або ж у найближчому оточенні є недоброзичливець, і завдяки його підказок сновидець зазнає невдачі, фінансові втрати. Вам необхідно духовне очищення; тільки звільнивши свої помисли від усього непотрібного, можна виправити хід справ.
 • Побачити в сні рудого зайця – до розчарування. Придивіться до людини, яким зараз зайняті ваші думки. Можливо, ви даремно йому так сильно довіряєте. Або ви будуєте занадто сміливі плани – досягнення бажаної мети не принесе щастя, навпаки, воно спричинить неприємності.
 • Тварини дивних кольорів, попереджають про можливість зробити дурість. Ретельно обдумуйте і зважуйте свої рішення, будьте уважні та відповідальні.
 • Заєць в яскравій шубці символізує обман. Приміром, плямисті пухнастики кажуть, що у вашому оточенні є лукаві люди, які спробують втягнути вас у ризиковану справу.
 • Якщо заєць змінює колір забарвлення, то такий сон сниться до знайомства з людиною, який принесе у ваше життя багато горя. Довірившись лицемеру, сновидець ризикує втратити багато чого з того, що у нього зараз є.

  Кількість і розмір

  Розміри і кількість тварин також мають важливе значення при тлумаченні сновидіння.

 • Сниться відразу декілька зайців – ваша свідомість переповнене безліччю страхів, які є безпідставними. Не варто витрачати енергію даремно, інакше ризикуєте втратити і час, і сили. Емоційні потрясіння приносять тільки шкоду.
 • Бачити уві сні зграю зайців у лісі – до дрібних клопотів. Пробігають повз тварини вказують на гонитву сновидця за примарними цілями. Забувши про важливі справи, ви витрачаєте енергію на непотрібні речі, створюючи тим самим собі масу проблем.
 • Переслідувати двох зайців уві сні – в реальності мати невирішені завдання.
  Одна тварина вказує на ваші переживання у зв’язку з важливою подією, яка ось-ось має статися.
 • Приснився заєць великих розмірів – сон свідчить про нерішучість сплячого, за який його можуть сильно знизити або зовсім позбавити посади.
 • Зайченя обіцяє радість від спілкування з дітьми.
 • Зайці в клітці

  Сон доволі символічний і каже, що ви знаходитесь не на своєму місці. Мова може йти як про вибраної професії і посади, так і особистих стосунках. Ви в буквальному сенсі живете в клітці, перебуваєте в полоні обставин. Пам’ятайте, що кардинально поміняти своє життя, повернути на правильний шлях ніколи не пізно.

  Живий, мертвий, плюшевий заєць

  • Живий заєць, відчайдушно намагається вибратися з мережі, є небезпечним сигналом – вороги плетуть інтриги, обумовлюють вас за спиною.
  • Плюшева іграшка у вигляді зайчика, подана в подарунок спить, сниться до затримок у поточних справах. Якщо ж іграшка виглядала неохайно, була старою і брудною – готуйтеся до сумних новин.
  • Якщо заєць помер своєю смертю – спящему це обіцяє втрати.

  Дії сновидця

  Значення сновидіння буде змінюватися в залежності від того, що робив сплячий.

  Годувати

  Сниться, як ви годуєте тварина – сон обіцяє благополучний фінал. Це може бути і вдале завершення поточних справ, і одруження. При цьому не виключені серйозні фінансові витрати.

  254eda04a134beebc327ca39243bdcdd До чого сниться заєць, кролик (білий, сірий, великий, маленький): жінці, чоловікові – сонник

  Прасувати

  Пестити тварина, гладити його м’яку шубку і при цьому відчувати радість – сон говорить, що ви перебуваєте в оточенні гарних людей. Іноді це ж сновидіння вказує на погіршення здоров’я. Однак воно буде короткочасним, хвороба не принесе жодних ускладнень.

  Грати

  Сниться, як ви граєте з зайцем – належить підготовка до пишного, урочистого заходу. Не виключено отримання запрошення на ювілей або весільну церемонію.

  Зловити

  Гнатися за твариною і в підсумку наздогнати його – до щасливих змін в особистому житті. Ви отримаєте пропозицію руки і серця, оголосіть про заручини зі своєю другою половинкою або ж вступите в законний шлюб.

  Думка экспертаИльмира ДербенцеваПарапсихологСнится, що ви зловили зайця за допомогою аркана – удача буде супроводжувати вас у всіх справах. Проблеми вирішаться самі собою, перешкоди зникнуть, неприємності відступлять. У житті почнеться біла смуга – не пропустіть свій шанс!

  Вбити

  Бачити мертву тварину, постраждале від ваших рук – дуже скоро ви будете виступати в ролі брехуна, обманюючи близьких людей. Це загрожує серйозною плутаниною, а для вирішення проблем, що склалися доведеться прийняти вольове рішення.

  Вживати в їжу м’ясо вбитого зайця або знімати з тушки шкуру – ви виявите недозволену слабкість, через що сильно впадете в очах оточуючих. Ситуація буде настільки дурною, що ви ще нескоро зможете прийти в себе.

  Тлумачення цього сну в різних сонники

  Варто звернути увагу на думку популярних тлумачів нічних сновидінь.

 • Міллер обіцяє виконання бажань, якщо заєць мирно гуляв, а ви при цьому не намагалися заподіяти йому шкоду. Біжить тварина символізує щастя і фінансове благополуччя. Іти в сні за зайцем – отримати вельми приємний презент.
 • Ванга каже, що заєць сниться, коли людина перебуває під владою своїх страхів. Сновидець є за своїм характером лагідним, м’яким людиною, а тому часто боїться зробити рішучі дії. З іншого боку, нічні мрії можуть вказувати на невизначеність, коли неможливо взяти себе в руки і зробити остаточний вибір.
 • Фрейд обіцяє швидке поліпшення фінансового становища. Доходи зростуть настільки, що вони будуть повністю покривати витрати. А заєць в білій шубці, згідно думку сонника, є символом вірності.
 • Сонник Майа визначає образ зайця, як швидке поповнення в родині. Але при цьому сплячу тварину стає символом швидкої розлуки, розставання з партнером.
 • Циганський сонник каже, що спокійно сидить заєць сниться до достатку, поліпшенню фінансового положення. Особливо добре, якщо тварина перебувала в клітці – вас очікує серйозний прибуток. Але «косою» чорного забарвлення – поганий знак, який свідчить про великий ризик, що може призвести до банкрутства.
 • Шувалова розглядає образ зайця, як бажання сплячого мати власних дітей. Чоловікові сниться, як якась жінка доглядає за пухнастим тварин, – у реальності ця особа дуже приваблює його, присутня необхідність володіти нею.
 • Французький сонник стверджує, що заєць або кролик білого забарвлення принесе успіх, а чорне тварина – неприємності і сварки. Убити його – потерпіти збитки, оббілувати і з’їсти – набути міцне здоров’я.
 • Італійський сонник Мененгетти тлумачить образ зайця з негативної сторони. Зараз сплячий знецінює власну значимість, так як в його справах відбувається застій. При цьому почувати себе людина може цілком комфортно.
 • Сниться заєць – сонник Хассе попереджає про обман. Варто переглянути своє найближче оточення і виявити недоброзичливців – ними можуть виявитися люди, яким раніше ви беззастережно довіряли. Заєць був білим – ви гідно вийти з ситуації, чорним – події завершаться дуже сумно.
 • Отримати точну і повну трактування сновидіння, головним героєм якого був заєць, не так просто. Щоб знайти і додати до тлумачення відсутні штрихи, згадайте, в якому настрої ви прокинулися – все відразу стане на свої місця, і ви отримаєте правдиву розшифровку.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради