Бачити уві сні дочка у весільній сукні – сонник

Кожна мати, якій довелося бачити в сні свою дочку у весільній сукні, ранок звертається за відповіддю до сонником. Що обіцяє незвичайне сновидіння? Чи принесе воно щастя улюбленому чаду? І чи можна чекати після нього заміжжя наяву?

b269d1b1661369d63fc82307c511fe47 Бачити уві сні дочка у весільній сукні – сонник

До чого сниться дочка у весільній сукні?

Якщо розглядати загальне значення символу, то сон про дочку в вінчальному вбранні вважається добрим знаком. Однак тлумачення сновидіння може змінюватися в залежності від його сюжетної лінії і ваших емоцій від побаченого.

 • Щастя і добрі звістки обіцяє сон, у якому ви милувалися своєю дочкою і були за неї нескінченно ради.
 • Відчували злість і в цілому були незадоволені тим, що відбувається – до неприємностей, які будуть пов’язані зі станом здоров’я нареченої зі сну.
 • Якщо сон суперечить подіям в реальному житті, і ваша дочка не заміжня і не збирається під вінець, то весільний наряд на ній стає особливим символом – це натяк на те, що сновидінню пора задуматися про власні бажання. Настав час діяти і жити заради себе.
 • Коли дочка в сновидінні є в образі маленької дівчинки і при цьому на неї чарівне весільне платтячко, зверніть увагу на її настрій: смуток і сльози пророкують неприємну новину, радість на обличчі – известия виявляться досить хорошими.
 • Дочка вже заміжня – очікується погіршення фінансового становища. Можливі проблеми в діловій сфері, а тому сонники зараз не рекомендують укладати важливі угоди та підписувати контракти. При цьому самої дочки сон обіцяє щасливе сімейне життя.
 • Наречена не побажала бачити на святі родичів – сон говорить про те, що сновидінню не вистачає спілкування з близькими. Вони постійно чимось зайняті, а тому зустрічі відбуваються вкрай рідко, і цей факт вас сильно засмучує.
 • Допомагали приміряти весільний наряд – вам слід переглянути своє ставлення до майбутнього зятя. Можливо, ви занадто вимогливі і саме з-за цього між вами немає взаєморозуміння.
 • Приснилася вагітна дочка у весільній сукні – до приємних новин. Якщо ж ваша дочка і наяву очікує на появу малюка, то сон обіцяє швидкі і благополучні пологи.
 • Дуже поганим вважається сон, в якому наречену ви побачили мертвої – це віщує велике горе.
 • Дочка милувалася відображенням у дзеркалі – варто звернути увагу на своє самопочуття. Якщо відображення було чужим – до вас ставляться зневажливо, нечесно; повна його відсутність говорить про закомплексованості, суперечностях з внутрішнім світом.
 • Приводом для занепокоєння стають сльози на очах нареченої. Такий сон обіцяє розчарування або вказує на важкі взаємини вашої дочки з партнером. Один з них занадто тисне на іншого.
 • Якщо уві сні ви цілуєте свою дочку, то це говорить про те, що ваші стосунки довірчі, гармонійні, переповнені любов’ю і взаєморозумінням.

Сонники не радять вірити снам, побаченим у вівторок.

Колір весільного плаття

На прийдешні події буде впливати і колір весільного вбрання.

 • Червоний. У сновидця є заздрісники, але не варто звертати на них особливої уваги. Зберігайте спокій, не реагуйте на провокації, але при цьому будьте обережні – так ви зможете вийти переможцем з будь-якої ситуації. Самій нареченій сон обіцяє бурхливий роман.
 • Білий. Вас чекають нові знайомства, а удача буде супроводжувати буквально на кожному кроці. Можливо, незабаром ваша дочка оголосить про своє заміжжя.
 • Синій, блакитний. Сон-попередження – не довіряйте оточуючим, так як висока ймовірність розчарування. Згідно іншої версії, сновидця чекає дорога, довгий шлях.
 • Зелений. Сновидіння говорить про наближення нового життєвого етапу. Ви зможете по-новому поглянути на навколишні вас речі, прийде переосмислення, зміна пріоритетів.
 • Жовтий. Цей колір символізує брехня. Ви занадто довірливі і вірите всьому, що вам говорять. Цілком можливо, що ваша ж дочка зізнається вам у брехні.
 • Бежевий, тілесний. Переживати не варто, так як ваші взаємини спокійні. Ви живете мирно, дружно і ніщо не здатне зруйнувати цю ідилію.
 • Чорний. Найближчі події принесуть у ваше життя смуток і печаль. Тут мова йде про сварку або втрати, причому неприємності можуть трапитися як у вас, так і у вашої дочки.
 • Чорно-білий. Такий наряд говорить про те, що сновидець часто проявляє максималізм: занадто швидко робить висновок про людей, поділяючи їх на поганих і хороших.
 • Зовнішній вид весільного плаття

  Варто згадати і те, як виглядав вінчальний наряд.

  • Бачити дочку в незвичайному весільному платті, яке виглядало досить екстравагантно – сонник попереджає сновидця про плітки, інтриги. Саму наречену чекає обман, цілком можливо, що коханий каже їй неправду.
  • Багате життя, зростання доходів, достаток передрікає сон, в якому наречена була одягнена в розкішне весільне вбрання.
  • Весільне плаття було новим і дуже красивим – до пишного торжества, гучного, веселого застілля, на яке будуть запрошені всі члени сім’ї.
  • Святковий одяг не за розміром – до численних неприємностей, які торкнуться усіх сфер. У житті з’явиться відчутний дискомфорт, незручність, незручності.
  • Смятое оздоблення і бруд на ньому свідчать про неприємної зустрічі та проблеми зі здоров’ям. Дірки на сукні – передбачається великий скандал. Плями крові – до ударів долі.
  • Традиційний наряд на нареченій – добрий знак. В житті настане біла смуга, яка обіцяє щастя й добробут.

  Сонник Міллера

  Шлюбна сукня на дочці цей тлумач снів пов’язує з хорошими змінами в житті. Сновидінню доведеться виконати чужу роботу, проте, навіть цей факт не зможе затьмарити стан справ. Більше того, праця не тільки принесе задоволення, але і дозволить завести нові знайомства.

  Сонник Хассе

  Якщо ваша дочка вже пов’язана узами шлюбу, то такий сон буде вказувати на необхідність покладатися виключно на себе. Можливі утруднення в справах, а щоб вирішити проблему бажано використовувати тільки перевірену інформацію. Діяти навмання, зараз – не найкращий варіант.

  Психоаналітичний сонник

  Якщо уві сні ви бачите на своїй доньці весільну сукню, але при цьому усвідомлюєте, що саме торжество вас не запросили, це поганий знак. Сонник говорить про те, що у вашій родині розлад і в цілому дефіцит душевного тепла, прихильності. Можливо, причиною тому є прихований конфлікт, розбіжність інтересів.

  a8d4ad031932d9aa93ca1f02869f04dc Бачити уві сні дочка у весільній сукні – сонник

  Сонник Симона Кананіта

  Вінчальне вбрання символізує нове джерело доходу. Однак для того щоб отримати його, потрібно буде постаратися. Не пропустіть свій шанс, і тоді вам і вашій родині буде забезпечено благополуччя на довгі роки.

  Сімейний сонник

  Сон вказує на те, що ваша дочка вже виросла і здатна самостійно будувати власне життя. Ви це усвідомлюєте, але все ще хвилюєтеся за неї і не поспішайте відпускати. Якщо ж весільну сукню, побачене в сновидінні, вам не сподобалося, то це говорить про те, що ви не схвалюєте вибір своєї дочки – її обранець здається вам негідним.

  Сонник Цвєткова

  Відповідно до джерела, красиве весільне вбрання є символом рутини. Вам доведеться виконувати нудну, нецікаву роботу, яка не принесе задоволення. Швидше за все, вона буде вам нав’язана кимось. Постарайтеся проявити твердість характеру і відмовитися від неї, так як вас просто бажають використовувати у своїх цілях.

  2509939166c89d379c70bfd05fa1ceaf Бачити уві сні дочка у весільній сукні – сонник

  Сонник Фрейда

  Невдовзі ви отримаєте новину. Вона буде стосуватися приємних подій, однак, безпосередньо ваше життя не торкнеться. Можливо, прийде звістка від далеких родичів або друзів, з якими ви давно не спілкувалися.

  Сонник Менегетті

  Зверніть увагу на людей з вашого найближчого оточення. Серед них є дуже ненадійні особи, на яких ви покладаєте великі надії, безмежно довіряєте. Однак вони вас можуть підвести в будь-який момент.

  Сонник Лонго

  Весільна сукня на дочці – свідчення того, що ви занадто вимогливі до неї, із-за чого у ваших стосунках не все гладко. Вам слід змінити свою позицію, стати м’якше і навчитися прощати своєї дочки її слабкості.

  Читаючи тлумачення, надані різними джерелами, не забувайте відокремлювати сни, які є підсвідомість, з усвідомленими сновидіннями, пов’язаними з подіями наяву. Адже кожна мати мріє про те, щоб її дочка знайшла власну сім’ю і була по-справжньому щаслива, а тому сон може просто відображати ваші думки.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради