До чого свербить куприк – Прикмети

Багатьом цікаво, до чого може свербіти куприк, адже ця частина тіла, як і всі інші, притягує до себе як позитивну, так і негативну енергію.

f8ceb18bebb73ea60f25c3fea3257e2f До чого свербить куприк   Прикмети

Згідно з народними повір’ями, чешущийся куприк може притягувати проблеми – нехай і не смертельні, але неприємні для його володаря.

До чого зачесався куприк — прикмети

Така чешущаяся частину тіла, як куприк, не обіцяє своєму власникові нічого хорошого. Згідно з повір’ям за вами стежать недоброзичливці, які лихословлять у вас за спиною. Такі люди можуть послати в вашу сторону злий посил, який принесе вам хвороби і неприємності.

Якщо свербить куприк, то найближчим часом на вас чекають серйозні проблеми зі здоров’ям. Але особливо не рекомендується чесати куприк під час заходу. Таким чином ви можете тільки прискорити наближення тих неприємностей, які ви могли б уникнути.

Є, навпаки, прикмети з позитивною трактуванням. Одні з них, наприклад, свідчать, що вас чекає рішення складних і «затяжних» питань. А в сім’ї після тривалих сварок нарешті з’явиться розуміння і гармонія. Тобто згідно трактуванню чешущийся куприк – це знак примирення.

Серед народних прикмет виникло безліч варіантів трактувань, що стосуються куприка. Одні з них, наприклад, свідчать, що на вас чекають неприємності на робочому місці. Як варіант – імовірний неприємна розмова з колективом. Або у начальства до вас з’являться фінансові питання.

a963ff09b1480f85fe7b4589f0086971 До чого свербить куприк   Прикмети

Ще один варіант трактування – надмірна завантаженість на робочому місці або в сім’ї. Можливо, незабаром з’явиться безліч питань, які потребують термінового вирішення. А ще чешущийся куприк трактується як насувається самотність. Швидше за все, останнім часом вам не вистачає спілкування з близькими і не дуже людьми.

За одним із переказів незабаром на людину чекають якісь пригоди, причому вони можуть бути як приємними, так і небажаними. Можливо, попереду велика подорож, а якщо ви його планували заздалегідь – знайте, що поїздка пройде благополучно. Тому якщо зачесався куприк – можете починати пакувати валізи.

У народі кажуть, що якщо не приступати до негайного позбавлення від сверблячки, а трохи потерпіти, то всі вищевикладені прикмети обійдуть вас стороною.

Як позбутися від негативної дії прийме

Природно, ніхто не хоче, щоб прикмети, а особливо погані, збулися. Для того щоб позбавити себе від негативної енергії, потрібно виконати певний набір кроків. Для позбавлення від негативної енергії вам знадобляться:

  • Шматок темного, пріоритетного фіолетового оксамиту.
  • Срібна ложка.

Обряд зняття негативу здійснюється дуже просто. Потрібно взяти ложку, а потім натерти її оксамитом до блиску. Далі, щоб негативна енергія пішла, потрібно поводити навколо чешущегося місця круговими рухами. Після цього срібло забере на себе всю негативну енергію.

5b9a4dddfd23f0cebeb99ee4e3a80f70 До чого свербить куприк   Прикмети

Якщо ви віруюча людина, скористайтеся допомогою молитви і святої води. Так завжди робили наші предки, бажаючи убезпечити себе від наклепів або негативної енергії.

Якщо куприк зачесався на заході або, навпаки, на світанку – ні в якому разі не чешіть його. Підійдіть до дзеркала і три рази перехрестіться. Знову ж підійде будь-яка відома вам молитва, прочитана вголос поруч з дзеркальною поверхнею.

Звертатися до повір’ями потрібно тільки в тому випадку, якщо свербіж з’явився дійсно випадково. Якщо ж куприк вам натерло одягом або биркою від штанів, якщо ви зіштовхнулися їм про двері, після чого він зачесався, то це вже не випадковість, а цілком нормальне явище, яке не можна віднести до знаком долі.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради