Стрижка Пікс на короткі волосся. Фото вигляд спереду і ззаду: блондинки, брюнетки, шатенки, русяве

Для короткого волосся стрижка Пікс набирає все більшу популярність. Вона додає жіночому образу одночасну сексуальність і деяку зухвалість, роблячи зовнішність безпосередній. Фото знаменитостей з такою стрижкою часто можна побачити як у вітчизняних, так і зарубіжних журналів.

Існують кілька різновидів стрижки на коротке волосся, які можуть бути видозмінені в залежності від притаманного для дівчини типажу зовнішності.

Особливості стрижки пікс

Зачіска має декілька особливостей, що дозволяють відрізнити її від стандартної стрижки на коротке волосся:

 • Пасма повинні бути трохи стирчать в бік. Така скуйовдженість буде надавати образу особливу родзинку.
 • Зона вух і шиї повинна бути відкритою.
  strizhka piksi na korotkie volosy foto vid speredi i szadi: blondinki, bryunetki, shatenki, rusye101 Стрижка Пікс на короткі волосся. Фото вигляд спереду і ззаду: блондинки, брюнетки, шатенки, русяве
 • Пасма досить коротко стрижуться і розрізняються по довжині: в скроневій області волосся максимально коротшають, а на потилиці створюється протилежний ефект – пасма залишаються довгими.
 • Особлива строгість і рельєфність зачіски досягається за рахунок довгих пасом на маківці і чубчику.
 • Кінці волосся оформляються у недбалому рваному стилі, уникаючи строгих і рівних ліній.

Така стрижка особливо витончено підкреслює область шиї і дозволяє акцентувати увагу на рисах обличчя, що особливо важливо для власниць виразних очей або пишних губ.

Види стрижки

Велика кількість різновидів дозволяє підібрати коротку стрижку практично для кожного типу дівчат, в залежності від індивідуальних особливостей зовнішності. На тонких, густих, кучерявих волоссі зачіска буде виглядати абсолютно по-різному.

Акцентувати увагу на очах можна при виборі стрижки без чубка або з укороченою довжиною, довга або косий чубчик зробить образ витонченим і загадковим.

Піксі-боб

Така стрижка підійде практично всім без винятку. Для неї характерна наявність чубчика, форма якої може бути абсолютно будь-який: філіруваний, рвана, коротка, подовжена, коса. Волосся в області скронь залишаються дещо подовженими, а на потиличній частині пасма істотно вкорочують.

strizhka piksi na korotkie volosy foto vid speredi i szadi: blondinki, bryunetki, shatenki, rusye102 Стрижка Пікс на короткі волосся. Фото вигляд спереду і ззаду: блондинки, брюнетки, шатенки, русяве

В області верхівки слід залишити більш довгі пасма для створення пишного обсягу під час укладання.

Піксі без чубчика

Така стрижка неординарною вважається і підходить тим, хто не соромиться відкрити обличчя повністю. Така різновид техніки має омолоджуючий ефект. Для неї характерне створення стандартного обсягу на маківці, укорочені пасма на скронях і відсутність чубчика.

Така стрижка дозволяє візуально зробити особа більш витягнутим і приховує природну округлість щік. Піксі без чубчика досить легко піддається укладці, оскільки не потрібно виділення лінії проділу, а пасма можуть бути укладені з легкої недбалістю наверх.

Піксі з короткою чілкою

В такому виконанні стрижки чубчик може бути абсолютно будь-якої форми: рівною лінією, зі скошеним краєм, з филировкой або густа. Зачіска буде підкреслювати індивідуальність і виразність обличчя.

strizhka piksi na korotkie volosy foto vid speredi i szadi: blondinki, bryunetki, shatenki, rusye103 Стрижка Пікс на короткі волосся. Фото вигляд спереду і ззаду: блондинки, брюнетки, шатенки, русяве

Універсальність Піксі з короткою чілкою полягає в можливості постійно міняти техніку укладання: чубок можна повністю прибирати до верхівки, зачісувати в одну або іншу сторону, випрямляти.

З подовженою чубчиком

Стрижка Пікс на короткі волосся, фото яких часто можна побачити в інтернеті і модних журналах, може виглядати не тільки зухвалий, але й елегантно. Довга чолка, що є основним акцентом такого типу стрижки, дозволить підкреслити великі яскраві риси обличчя і вміло приховати недоліки.

На маківці пасма оформлюються у формі шапочки, область вух роблять відкритою, пасма на скронях оформляються видовженими, з одного боку плавно переходять в чубок. Чубчик може бути пострижена на різну глибину, що дозволить виглядати сучасно і нестандартно.

З косою чубчиком

Асиметрична скошена набік чубчик чудово доповнює стрижку Пікс. Таку чубок можна залишити абсолютно будь-якої довжини: до скронь, підборіддя або рівня скул. Для будь-якого типу особи і укладання така стрижка вважається універсальною. Незвичайний ефект досягається завдяки різниці в довжині основної маси волосся і чубчика.

Піксі на тонкі волосся

Для тонкого волосся такий варіант короткої стрижки є ідеальним. Він дозволяє візуально збільшити обсяг, який часто відсутній на тонких волоссі. При використанні спеціальних засобів для укладання такий ефект може бути посилений у кілька разів.

strizhka piksi na korotkie volosy foto vid speredi i szadi: blondinki, bryunetki, shatenki, rusye104 Стрижка Пікс на короткі волосся. Фото вигляд спереду і ззаду: блондинки, брюнетки, шатенки, русяве

Завдяки тонкій структурі волосся, які будуть добре підтримувати задану їм форму, можна використовувати різні техніки виконання стрижки: з чілкою або без неї. Особливу увагу слід приділити створенню обсягу: пасма найкраще зробити рваними і недбалими, уникаючи рівних ліній або вигинів.

Піксі на густе волосся

Для густого волосся при виконанні стрижки Пікс дуже важливо позбутися від надмірного обсягу, який обумовлений природною густотою. Така стрижка може бути досить проблематичною при укладанні, однак при правильній техніці вдасться досягти хорошого результату. Основний ключ до успіху – це створення шарів. Вони повинні бути нерівними і рваними, пом’якшуючи загальний об’єм волосся.

Піксі на кучеряве, кучеряве волосся

Стрижка Пікс на короткі волосся, фото якої можна зустріти на різних типах волосся, на кучерявих волоссі виглядають особливо екстравагантно, хоч і можуть доставити чимало клопоту в процесі укладання. Це хороший спосіб приборкати неслухняні кучерики, прибравши обсяг на потилиці та скронях, і залишивши його в області верхівки.

strizhka piksi na korotkie volosy foto vid speredi i szadi: blondinki, bryunetki, shatenki, rusye105 Стрижка Пікс на короткі волосся. Фото вигляд спереду і ззаду: блондинки, брюнетки, шатенки, русяве

При правильному формуванні пасма будуть слухняно укладатися і природно лягати без зайвих зусиль.

Кучері бажано концентрувати спереду і зверху, тоді вони будуть красиво спадати на одну сторону або тримати форму на маківці.

Багатошарова стрижка

Стрижка шарами створює своєрідну асиметрію і відмінно підходить для густих і не дуже слухняних волосся. Пасма оформляються у рваному стилі, створюючи легку недбалість. Особливо добре така зачіска виглядає з глибоким боковим проділом, об’ємним верхом і подовженою чубчиком на одну сторону.

Шари не будуть дозволяти довгим пасмам плутатися між собою. Зверху волосся можуть бути покладені шипами або перекинуті на будь-яку сторону.

Каскадна стрижка

Каскадний Пікс є однією з найбільш універсальних зачісок, який підходить для всіх типів волосся. Об’єм створюється за рахунок різної довжини пасом, які природним чином будуть тримати загальну форму. При каскадної стрижки пасма зістригати таким чином, щоб перехід між довжинами вийшов плавним і м’яким, а волосся при цьому здавалися більш пишними.

Кому підійде зачіска?

Можливість різноманітного укладання стрижки на коротке волосся дозволяється постійно видозмінювати образ дівчини.

Стрижка Пікс особливо підходить для наступних типів жіночої зовнішності:

 • Володарки виразних очей і пишних губ зможуть ще більше підкреслити свою привабливість.
 • Акуратна форма обличчя, подовжена або овальна форма.
 • Для власниць тонкого волосся така стрижка буде ідеальним варіантом, що дозволяє створити додатковий обсяг.
  strizhka piksi na korotkie volosy foto vid speredi i szadi: blondinki, bryunetki, shatenki, rusye106 Стрижка Пікс на короткі волосся. Фото вигляд спереду і ззаду: блондинки, брюнетки, шатенки, русяве
 • Володарки довгій красивій шиї.
 • Стрункі мініатюрні дівчата.

Вибираючи такий тип стрижки, слід спиратися на внутрішнє самовідчуття. Модна зачіска, що дозволяє повністю відкрити обличчя, підходить екстраординарним особам, які не соромляться самовиражатися.

Піксі і форма обличчя

Різні техніки виконання та способи укладання волосся дозволяють відповідати підходящий варіант виконання стрижки Пікс залежно від форми обличчя.

Форма обличчя Тип стрижки
Квадратна форма обличчя На потилиці залишаються більш подовжені пасма, які можна злегка зачісувати або підкручувати.
Витягнута форма обличчя Зробити особа більш округлим дозволить укладання стрижки з формуванням окремих накручених пасом.
Трикутна форма Кращий варіант стрижки з косою чубчиком і невеликим об’ємом.
Кругле обличчя Вдало буде виглядати стрижка з асиметричною чубчиком, довжина якої буде до рівня скул. Маківка при цьому залишається досить об’ємною.
Ромбовидна форма Слід підбирати стрижку, яка буде передбачати укладання волосся назад або стрижку без чубчика.

strizhka piksi na korotkie volosy foto vid speredi i szadi: blondinki, bryunetki, shatenki, rusye107 Стрижка Пікс на короткі волосся. Фото вигляд спереду і ззаду: блондинки, брюнетки, шатенки, русяве

Основним моментом при виборі стрижки є дотримання відповідності власного стилю з новим чином.

Як поєднується стрижка Пікс з різним кольором волосся

Без грамотно підібраного кольору волосся стрижка буде виглядати не настільки ефектно. Різні варіанти фарбування можуть вигідно підкреслити стильний образ або повністю його зіпсувати.

Для короткого волосся можуть бути використані різні техніки фарбування:

 • Однотонне. При правильно підібраному кольору, який буде поєднуватися з конкретним типажем дівчата, стрижка зможе витончено доповнити вибраний образ.
 • Створення контрасту. Більш темні корені і світла верхня частина пасма волосся зроблять структурованими, додавши при цьому обсяг загальної зачісці.

  strizhka piksi na korotkie volosy foto vid speredi i szadi: blondinki, bryunetki, shatenki, rusye108 Стрижка Пікс на короткі волосся. Фото вигляд спереду і ззаду: блондинки, брюнетки, шатенки, русявеФото стрижки пікс на коротке волосся

 • Внести яскравий акцент на стрижку допоможе вибір на користь насичених відтінків фарби.
 • Омбре також вдало поєднується зі стрижкою Пікс, яке може бути двоколірним або багатобарвним.

Для зачіски можна залишити природний колір волосся, якщо він вдало поєднується із загальним образом і підібраним макіяжем.

Як робиться стрижка Пікс?

Фото стрижок на короткі волосся дозволяють подумки приміряти на себе образ і знайти найбільш вдалий варіант його виконання.

Техніка виконання стрижки Пікс задоволена проста:

 • З допомогою тонкої гребінці слід розділити волосся на основні частини: скроневі зони, тім’яна та потилична. Потилична частина ділиться на 2 половини: праву і ліву.
 • Починають робити стрижку з потиличної частини, де перша пасмо витягується строго вниз і коротшає на необхідну довжину. Далі від цієї пасма по різних сторонах будуть підстригатися решта волосся.
  strizhka piksi na korotkie volosy foto vid speredi i szadi: blondinki, bryunetki, shatenki, rusye109 Стрижка Пікс на короткі волосся. Фото вигляд спереду і ззаду: блондинки, брюнетки, шатенки, русяве
 • Рух виконується шарами – від нижнього до верхнього, з постійним контролем за першою пасма. Кут відтягування пасма поступово змінюється в міру руху до середньої частини потилиці від 0° до 90°.
 • Аналогічно області потилиці выстригаются скроневі області, з формуванням першої контрольної пасма і напрямку руху до верхньої частини голови.
 • Після оформлення області потилиці і скронь приступають до роботи над тім’яною областю. Тут пасма зістригати від маківки до обличчя з формуванням рваних шматочків. Остаточна довжина верхівки формується на підставі довжини пасом на скронях.

Орієнтуючись на побажання можна видозмінювати кінцевий результат стрижки, змінюючи її структуру і багатошаровість.

Способи укладання зачіски

Стрижка Пікс на короткі волосся, фото якої можна зустріти в різних варіаціях, обов’язково вимагає укладання. Просте укорочення волосся, які не будуть тримати потрібну форму або об’єм, може повністю зіпсувати зовнішній вигляд дівчини. Залежно від застосовуваної техніки стрижки і типу зовнішності можна щодня вносити різноманітність у повсякденний образ.

“Хіпстерске” укладання

Така зачіска не потребує ретельної укладанні, оскільки вимагає збереження легкої недбалості. Для фіксації можна використовувати гель, пінку або мус для волосся. Рясно нанесіть засіб для укладання на руки, слід активно прим’яти волосся, розправляючи пасма в різні сторони. Така укладка відмінно підійде як для повсякденного образу, так і для вечірніх заходів.

Укладання з чубчиком нагору

Для створення більш зухвалого образу можна оформити укладання, визначивши чубок наверх. Для її виконання слід нанести засіб з хорошим фіксуючим ефектом на руки і рясно змастити чубок.

strizhka piksi na korotkie volosy foto vid speredi i szadi: blondinki, bryunetki, shatenki, rusye110 Стрижка Пікс на короткі волосся. Фото вигляд спереду і ззаду: блондинки, брюнетки, шатенки, русяве

Руками слід сформувати пасма так, щоб лоб залишився відкритим. Далі необхідно перейти до волосся в області потилиці, розподіливши пасма в різні сторони. З допомогою фена зачіска щільно фіксується.

Укладання з чубчиком хвилями

Створити романтичний образ і загадковий вигляд дозволить укладання з оформленням чубчика у вигляді невеликих хвиль. Для цього варіанту підійде подовжена чілка, на яку слід нанести невелику кількість пінки і прижимающими рухами сформувати легку хвилю на пасма.

Також для цієї мети можна використовувати плойку або випрямляч, з допомогою якого пасмо слід підкрутити.

Укладання з чубчиком на бік

Таку укладку слід проводити на вологі волосся. Для цього необхідно підсушити феном волосся, витягаючи чубок в потрібну сторону з допомогою круглої гребінця. Створити об’єм на маківці дозволить додаткове підкручування волосся біля коріння гребінцем з одночасним впливом фена. Для фіксації можна використовувати лак для волосся.

Об’ємна укладання

Для створення додаткового обсягу слід нанести фіксуючий засіб (пінку або мус) на коріння волосся. Далі необхідно з допомогою круглої гребінця великого діаметру підняти коріння і висушити волосся феном, самостійно розподіляючи пасма.

strizhka piksi na korotkie volosy foto vid speredi i szadi: blondinki, bryunetki, shatenki, rusye111 Стрижка Пікс на короткі волосся. Фото вигляд спереду і ззаду: блондинки, брюнетки, шатенки, русяве

Також можна використовувати ще один спосіб – начіс.

Для цього волосся у коренів активно прособираются з допомогою гребінця з дрібними зубчиками. Коли нижня частина пасм сформована, то верхні пасма слід розгладити і зафіксувати засобом.

Укладання з кучерями

Для кучерявого волосся красиво укласти пасма не складе великої праці. Це пов’язано з їх щільною структурою і вже властивим їм об’ємом. У процесі укладання можна використовувати віск, гель, мус, приминаючи кінчиками пальців кучеряві пасма.

Зачесана зачіска тому

Це найпростіший варіант укладання, який можна використовувати при нестачі часу на тривале приведення зачіски в порядок. Все, що необхідно – це нанести на все волосся фіксуючий засіб і долонями пригладити волосся назад.

strizhka piksi na korotkie volosy foto vid speredi i szadi: blondinki, bryunetki, shatenki, rusye112 Стрижка Пікс на короткі волосся. Фото вигляд спереду і ззаду: блондинки, брюнетки, шатенки, русяве

При необхідності можна використовувати фен і гребінець. Неслухняні пасма можна вирівняти за допомогою плойки, щоб вони не вибивалися із загального стилю.

Гладка укладання

Для тонких слухняних волосся такий варіант укладання не вимагає особливих витрат часу. Найчастіше достатнім буде звичайна процедура сушіння волосся феном. Для пишних і неслухняного волосся, попередньо необхідно скористатися феном або плойкою для почергового випрямлення пасм. В області верхівки бажано залишити загальний обсяг зачіски.

Укладання з аксесуарами

Надати образу певної кокетливості і грайливості дозволяє використання цікавих аксесуарів для волосся. Для таких стрижок актуальним є використання різних ободків, стрічок і пов’язок. Вони можуть бути прикрашені бантами, стразами, виконані з різних видів текстилю.

strizhka piksi na korotkie volosy foto vid speredi i szadi: blondinki, bryunetki, shatenki, rusye113 Стрижка Пікс на короткі волосся. Фото вигляд спереду і ззаду: блондинки, брюнетки, шатенки, русяве

Для тематичної вечірки урізноманітнити свій образ дозволять незвичайні шпильки у вигляді корони, квіткового прикраси та іншого. Також можна відкривати обличчя, фіксуючи довгу чубок з допомогою шпильки або використовувати кольорову стрічку, яка буде красиво вплетена в пасма.

Укладання з косою на чубку

У власниць довгою чубчика періодично може виникати бажання змінити свій образ і прибрати чубок. Відповідна укладання волосся не завжди дозволяє щільно зафіксувати пасма, тому для такого випадку довге пасмо можна акуратно сховати в косу.

Така зачіска буде виглядати дуже оригінально і дозволить на якийсь час позбавитися від зухвалого образу, ставши романтичною і загадковою. Особливо такий спосіб підійде при певному стилі одягу: сукні, спідниці та сарафани.

Укладання на один бік

Для цієї укладання необхідно використовувати тонку плоску гребінець, з допомогою якої слід зробити проділ з лівого або правого боку. Далі, використовуючи засіб для укладання, необхідно пригладити волосся на одну із сторін. На іншій стороні слід, навпаки, залишити більше обсягу. Цього можна досягти за допомогою круглої гребінця або підняти пасма пальцями.

Скуйовджена укладання

Стрижка Пікс на короткі волосся, фото якої обов’язково входять в рейтинг найбільш популярних зачісок, може бути покладений абсолютно хаотично. Найбільш стильно така зачіска буде виглядати, якщо оформити її вручну, не вдаючись до расческам. Попередньо на волосся наноситься мус або віск, а пасма в хаотичному порядку распушаются в різні сторони.

strizhka piksi na korotkie volosy foto vid speredi i szadi: blondinki, bryunetki, shatenki, rusye114 Стрижка Пікс на короткі волосся. Фото вигляд спереду і ззаду: блондинки, брюнетки, шатенки, русяве

Для такої зачіски не слід робити упор на одну конкретну сторону, вдаліше вона буде виглядати, якщо пасма залишаться стирчати незначним чином.

Голлівудська укладання

Такий тип укладання використовується найчастіше для урочистих святкових заходів, на яких необхідно виглядати вишукано. Створити образ голлівудської зірки можна при наявності довгої чубчика.

Її слід рясно зволожити пінкою або мусом, а потім за допомогою фена і круглої гребінця укласти з загином до вільного краю. Решта волосся може залишитися прямий або бути закручена з використанням плойки.

Укладання з коком на чубку

Такий варіант відноситься до ретро-стилю і зазвичай використовується для святкових заходів. Сформувати великий завиток можна вручну, використовуючи велику кількість засобу для укладання з сильною фіксацією. Пасмо загортається за допомогою пальців всередину і фіксується за допомогою спеціальних засобів. Решту волосся можна пригладити або надати їм форму за допомогою фена.

strizhka piksi na korotkie volosy foto vid speredi i szadi: blondinki, bryunetki, shatenki, rusye115 Стрижка Пікс на короткі волосся. Фото вигляд спереду і ззаду: блондинки, брюнетки, шатенки, русяве

Вибираючи новий образ, рекомендується звернути увагу на стрижку Пікс для короткого волосся.

Існує велика кількість її варіацій і технік виконання, з фото яких можна ознайомитися у модних журналах або на сайтах, присвячених перукарського мистецтва.

Основна частина успіху формування вдалого стильного образу буде полягати у впевненості, що буде відповідати обраній стрижці, і в бажанні створювати екстравагантний вигляд зачіски з допомогою укладання.

Оформлення статті: Анна Вінницька

Відео про стрижку Пікс

Всі види стрижок Пікс:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради