Прикмети про мух в будинку восени, взимку або навесні, до чого з’являються в квартирі

Літаючі по дому комахи — малоприємне видовище. Тим більше, якщо це мухи, відомі рознощики небезпечних хвороб, які заважають спати своїм дзижчанням, залишають розводи на склі і плазують по солодощів і обіднього столу, грузнучи в варення, супі або кружку з чаєм. Але з цими комахами пов’язано багато цікавих прикмет і часто присутність мух — до позитивних змін.

bf40e0c4b72809e5f81d3df0e4c7551c Прикмети про мух в будинку восени, взимку або навесні, до чого зявляються в квартирі

Повір’я: муха залетіла в будинок

Виявляється, усіма так нелюбимі мухи – охороняють Богом, тому що при розп’ятті Ісуса одна з них сіла на шию Христа і тим самим ввела в оману легіонерів, які вирішили, що це капелюшок цвяха і не стали забивати цвях в шию.

Незважаючи на таку зворушливу легенду мух почитати ніхто не збирається, так як вчені давно довели, що крім небезпечних мікробів мухи не приносять нічого доброго. Тільки народні прикмети говорять зворотне:

  • велика їх кількість віщує багатство;
  • налетів дрозофіли закликають готуватися до веселого застілля;
  • облепившие вікно мухи знаменують сонячну погоду, а якщо при цьому вони лізуть в будинок і голосно дзижчать — до дощу і грози.

Дзижчання і мельтешение мух по квартирі попереджає про швидкої сварки між подружжям. А бьющуюся зсередини про скло муху потрібно якомога швидше випустити на вулицю – тоді вона понесе з собою все негативне і погане.

Прикмети за порами року

Поява мух в квартирі взимку приводить у замішання, а деяких навіть жах. Зимовими жужжаниями в холодні сезони (листопад — кінець лютого) мухи дивують тому, що в цей час всі комахи міцно сплять. А згідно з давніми повір’ями, раптово прокинулася муха попереджає про хвороби або смерті одного з домочадців.

Відводять насувається лихо триразовим постукуванням по вікну правою рукою і словами: «У кожного свій година, але ця біда мине нас». Потім муху ловлять рушником (але не вбивають) і випускають на вулиці з побажаннями, щоб та забирала з собою те, що принесла. Муха взимку в будинку – не до добра, зате навесні першу з представниць чекають з нетерпінням – її поява означає наближення тепла.

Літні мухи не мають особливого значення, як, втім, і ті, що залітають восени – тільки підвищена кусачливость говорить про початок кавунового сезону і збиранні врожаю солодких смугастих ягід. А так, цілком стандартна ситуація – влітку будинок повний мух та інших комах, не існує жодної оселі, куди б не проникла це настирливе комаха.

11539a3c317162a296e91a678b061447 Прикмети про мух в будинку восени, взимку або навесні, до чого зявляються в квартирі

До чого з’являється багато мух в будинку

Кого-то рій мух, що залетів у квартиру, анітрохи не обрадує, а забобонна людина знає, що багато мух в будинку — знак поліпшення фінансового положення і поспішати проганяти докучливих комах не варто.

Не потрібно засмучуватися, навіть коли з навалою літаючих шкідників з’явилося багато роботи, так як вони зіпсували дзеркала і меблі – це до подарунку.

Також безліч мух пророкує веселу вечірку і багато приємних гостей.

Села на людину

Літає по хаті рій мух обіцяє грошовий потік, але все добре до тих пір, поки комахи не сідають на людей, тому що це передвіщає вже не такі радісні новини.

Мушки, що повзають по меблів, наприклад, віщують придбання нової речі, але сіли на людину — відомі негативними прикметами.

Заплуталась у волоссі

Муха, що заплуталася в волоссі, пророкує для дівчини, що ходити їй ще рік незаміжньою або закоханим доведеться ненадовго розлучитися. Щоб пророцтво швидше збулося – можна домовитися провести вечір окремо і, позбувшись від лихого передчуття, насолоджуватися далі спільним побутом.

Потрапила в око

Якщо велика муха попала в око — ще півбіди. Ось коли маленькі мушки лізуть кусатися до очей – дуже неприємно, у алергіків опухає все обличчя, так і дістати дрібного шкідника з ока важкувато. Прикмета говорить про те, що доведеться поплакати. Залишається сподіватися, що це будуть ридання від щастя або, в крайньому випадку, сльози, выгоняющие сіла в око мошку.

81f10fc62f4b74ff9cd0a38c06b8f76d Прикмети про мух в будинку восени, взимку або навесні, до чого зявляються в квартирі

В вухо

Якщо муха залетіла в вухо — значить, хтось пліткує про людину, кого комаха обрало. Особливо дивно, коли це повторюється кілька разів. Є й інше позначення — доведеться вислухати негативну інформацію про себе. Можливо, хтось із померлих знайомих або родичів таким способом дає знати, що не за горами невдачі — перш ніж прийняти якесь рішення потрібно 7 разів відміряти. Втім, це буде незайвим робити і тоді, коли мушка і близько до вух не сиділа.

В рот

Шкідник, влетів прямо в рот людині, – знак того, що варто трохи помовчати, інакше з-за своїх розмов можна з кимось посваритися або навіть отримати по носі.

Сіла на ніс

Мушка, поруч лежить приземлена на ніс, теж виглядає комічно, до того ж це трохи лоскотно. Серйозних проблем дана ситуація не пророкує, якщо не пхати носа в чужі справи. Добре, якщо муха просто села, а не заповзла в ніс.

Щоб позбавити себе від компанії дзижчать в будинку мушок, не потрібно вбивати комах – можна просто знайти вже дохлое тільце їх побратима і закопати його в горщику з квіткою (або під ґанком) – всі інші з’явилися, згідно приймете, швиденько «умоют крила» з квартири.

4e5f03baabc8bacf4cbfd01d3daaa132 Прикмети про мух в будинку восени, взимку або навесні, до чого зявляються в квартирі

Але не завжди мухи з’являються неждано-негадано, найчастіше досить зробити генеральне прибирання в приміщенні і жодна особина більше не потурбує домочадців.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради