Чи можна дарувати квіти в горщиках на день народження — прикмети та їх тлумачення

Навіть найкрасивіше квітуча рослина може виявитися джерелом зіпсованого настрою на святі, якщо представити його в якості подарунка. Тому тим, хто вирішив порадувати любителя кімнатних рослин зворушливою орхідеєю, краще знати прикмети, чи можна дарувати квіти в горщиках на день народження і які саме. Ось що про це говорять мудреці і знавці магії.

Хороші прикмети

Деякі люди не бачать нічого поганого в тому, щоб подарувати господині будинку – любительці кімнатних рослин орхідею, декоративну карликову троянду, стрелицию або різдвяну зірку, як це прийнято в Норвегії та Британії. Тим, хто нещасливий в особистому житті, багато радять придбати спатифиллум або жіноче щастя – красиве рослина з білими квітами, що нагадують крапельки. Існує повір’я, згідно з яким воно допоможе зустріти любов або вдало вийти заміж, якщо в будинку є наречена.

Жінкам, що мріють про материнство, радять тримати в будинку фікус. Вважається, що він допоможе подолати проблеми з зачаттям і буде сприяти вірності подружжя.

Дуже часто квітка, подарований від щирого серця, стає особистим або сімейним оберегом. Він оберігає мешканців будинку і, якщо раптово пропадає або в’яне, то забирає з собою злий енергетику чаклунства. Тому можна дарувати гарні рослини, особливо якщо вони вам дійсно сподобалися і викликали захоплення. Тим, хто не хоче приймати цей дар у горщику із землею, фахівці радять замінити грунт аквагрунтом або іншими засобами. Тоді можна не побоюватися, що квіточка принесе з собою зло мешканцям будинку.

Чому квітка в горщику вважається поганим подарунком

daruvati kv ti v gorschikah Чи можна дарувати квіти в горщиках на день народження — прикмети та їх тлумачення
дарувати квіти в горщиках

У народі з таким подарунком пов’язано безліч таємниць і забобонів. Вважається, що земля, принесена в горщику, пов’язана з енергією смерті, нагадуванням про хвороби і загибелі. Тому небажано дарувати такий дарунок на день народження.

Дуже поганим знаком прийнято вважати такий подарунок для хворого – це свого роду побажання «врости в земельку» і нагадування про те, що захворювання може забрати його в могилу.

Тому ні в якому разі не можна дарувати навіть найкрасивіші квіти життєрадісних відтінків тим, хто лежить у лікарні або просто хворіє простудними захворюваннями, готується до операції.

Інша прикмета пов’язана з багатством. Якщо рослина не зможе прижитися протягом року, його новий господар втратить гроші, матеріальні блага чи буде часто хворіти. Разом зі своїм життям зів’ялий квітка в горщику забере позитивну енергетику будинку і стане джерелом негативу. Дівоча краса зблякне, і юну особу може очікувати небезпечне захворювання.

Третя прикмета, чому небажано дарувати квіточки в горщиках з землею, – притягання грунтом життєвої сили будинки, людей, які в ньому проживають. Іноді робиться псування на грунті, зібраному на могилі небіжчика. Тому в давнину багато відмовлялися приймати такий подарунок. Щоб нейтралізувати негатив, навіть не пов’язаний з такою псуванням, рекомендується пересадити квітка в горщик зі свіжим грунтом, а подаровану землю викинути.

Як правильно дарувати рослина в горщику

Існує кілька різновидів кімнатних квіткових культур, які можна використовувати в якості подарунків в горщику. Подарований квітка повинен бути живим, не в’ялим, здоровим. Вважається, що можна подарувати на день народження:

  • грошове дерево або бамбук – символи багатства і процвітання;
  • фіалку – вона стане справжнім талісманом для недовірливих і нерішучих людей;
  • гарденію – символ щасливого кохання;
  • китайську розу – вона притягує щастя і відновлює згасаюче пристрасть;
  • орхідею – символ благополуччя і багатства в будинку;
  • герань – притягує довголіття і обіцяє здоров’я.

Щоб правильно піднести квітка, бажано, щоб він був не в землі, а в спеціальному грунті в горщику.

Що робити, якщо вам подарували квітку в горщику

Маги радять відкупитися від такого дару – дати дарувальнику кілька монет або велику купюру. Можна прочитати над горщиком із квіточкою молитву «Отче наш». Вважається, що вона сприятливо діє не тільки рослина, але і нейтралізує негатив, якщо квітка був подарований з поганою землею.

Знаючи квіткові прикмети, можна з упевненістю дарувати в горщиках фікуси, гарденії, орхідеї, декоративні троянди близьким людям. Особливо якщо ви розбираєтеся в кімнатних рослинах і знаєте смаки того, кого хочете привітати. Бажаємо приємних привітань і щасливих прийме у вашому житті.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради