Сценка на 8 Березня в ДНЗ для підготовчої групи

scenka na 8 marta v dou dlya podgotovitelnojj gruppy Сценка на 8 Березня в ДНЗ для підготовчої групи

А тепер організуємо свято для самих маленьких. Сценка на 8 березня в ДНЗ для підготовчої групи вийде веселий, смішний і дуже музичного. Постановка пройде за участю мам і бабусь, а хлопці вміло зіграють молодих батьків.

Малюкам не доведеться вчити довгі тексти, святковий спектакль будемо зрозумілий всім і без слів. На ролі мам і тат потрібні артистичні хлопчики та дівчатка, а роль бабусь зіграють справжні мами або рідні бабулі.

Порада батькам! Сценка на 8 березня вийде добрій і душевній, тому беріть з собою камеру і знімайте подання. Обов’язково зафіксуйте найбільш зворушливі моменти, а результат зйомки викладайте в Ютуб.

Сценка на 8 березня в ДНЗ: підготовча група

Під веселу пісеньку на сцену вибігають парочки – хлопчики з дівчатками. У кожної пари дитяча коляска, в якій мирно дрімає лялечка-немовля. Пари гуляють по колу, качають малюків.

Змінюємося мелодія, і немовлята починають вередувати. Дівчатка (мами) качають дітей, хлопчики (тата) гримлять брязкальцями.

Раптом повз проходить парочка. Хлопчик дарує дівчинці красиві квіти, дівчатка-матусі згадують, що сьогодні свято 8 березня. Скривджені дівчата з немовлятами на руках влаштовують своїм хлопчикам скандал.

Під приспів пісні Єгора Кріда «Якщо ти мене не любиш» дівчата тупають ніжками, потім збирають дітей і хочуть піти до мам. Але хлопчики (чоловіки) обіцяють виправитися, і подарувати дівчатам (жінкам) квіти і подарунки.

Всі хлопці збираються в коло на термінову нараду, дівчата стоять у сторонці і дмуться. Хлопці просять у дружин час, треба збігати в магазин за квітами. Дівчата їх відпускають, а самі пліткують і обговорюють чоловіків.

Хлопці йдуть, але через хвилину повертаються. Під пісню Стаса Михайлова «Все для тебе» приносять букети і конверти з грошима. Парочки миряться, танцюють під музику, дорослі сміються і аплодують.

Дівчата забирають квіти і конверти, дружно вирушають на шопінг. Хлопчики залишаються з дітьми. Через хвилину за кадром чути голосний дитячий плач, хлопчики (татусі) починають метатися, але не можуть впоратися з дітьми.

Хлопці дістають мобільні і починають дзвонити бабусям. Вони присутні в залі, підіграють дітям і відповідають на дзвінки. Горе-батьки відносять заплаканих дітей рідним бабусям. Через пару секунд плач стихає, а хлопчаки радісні танцюють під запальну мелодію.

Але не тут-то було! З магазинів повертаються дівчини (дружини). Вони задоволені, з подарунками, але тут помічають, що пропали немовлята. Дівчата накидаються на чоловіків, але ті їх заспокоюють – діти в надійних руках люблячих мам.

Рідні обіймаються, всі задоволені і щасливі! У фіналі сценки дітвора виконує пісню «Мамина усмішка». Матусі посміхаються, бабусі скидаються сльози, а діти весело танцюють під дружні оплески.

Кінець.

pinit fg en rect red 28 Сценка на 8 Березня в ДНЗ для підготовчої групи

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради