Гібрид Жонглер F1: детальний опис томату, гідності, відгуки садівників

Помідори Жонглер F1 — високоврожайний гібрид від селекціонера Любові Мязиной. Томат спеціалізований для відкритого грунту і районований з урахуванням погодної специфіки Сибіру і Далекого Сходу. Хоча цілком може вирощуватися і в інших регіонах. Ознайомтесь детальніше з особливостями сорту, описом його агротехніки і відгуками практикуючих овочівників.

gibrid zhongler f1: detalnoe opisanie tomata, dostoinstva, otzyvy sadovodov116 Гібрид Жонглер F1: детальний опис томату, гідності, відгуки садівників

Опис сорту і його основні характеристики

Томат Жонглер F1 знаходиться в Реєстрі селекційної держкомісії з 2008 р. Городники Західно-Сибірського і Далекосхідного регіонів отримують високі врожаї. Це можливо завдяки стійкості рослин до посухи, спеки, тимчасового річному похолодання. Кущ низькорослий, близько 0,6 м. Кількість листків — середнє. Їх розмір невеликий.

Увага! Томат Жонглер F1 — продукт унікальною селекції. Чистого сорти з такою ж назвою в широкому ужитку немає.

За формою томат майже гладкий. Кілька складок-граней розміщені біля плодоніжки. Це видно по фото. Помідорна м’якоть середньої щільності, смак хороший. Плоди зав’язуються китицями по 8-10 шт. На одному кущику — 3 грона.

По термінах дозрівання За типом росту За типом використання За способом вирощування Маса плоду (р) Врожайність (кг/ м2) Колір зрілого плода Характеристики плода
Ранньо-стиглий Детер-минантный Універсальний Для відкритого ґрунту У середньому 90-125 5,6-7,7 (Західно-Сибірський регіон);

2,1-2,8 (Далекий Схід);

До 9 (більш теплі регіони)

Червоний Плоськоокруглая среднеребристая форма, 4-6 гнізд

Досвід вирощування: переваги та недоліки

Томати Жонглер F1 показують хорошу врожайність. У прохолодних регіонах вихід плодів з одного куща становить близько 2-3 кг. Самі помідори великі. Максимальна вага — 150 р. Всі ці переваги гібрид демонструє і при несприятливих погодних умов.

Інші достоїнства томату:

  • висока якість смаку;
  • ранньостиглість;
  • дозрівання врожаю до початку активної фази поширення фітофторозу;
  • добра збереженість лежачи і транспортуванні;
  • можливість дозрівання у зібраному вигляді;
  • універсальність кулінарного застосування.

Стабільна висока врожайність томата можлива тільки при інтенсивної підгодівлі. Рослині потрібні мінеральні добрива. Це єдиний суттєвий мінус.

gibrid zhongler f1: detalnoe opisanie tomata, dostoinstva, otzyvy sadovodov117 Гібрид Жонглер F1: детальний опис томату, гідності, відгуки садівників

Особливості агротехніки культури

Незважаючи на орієнтацію на відкритий грунт, томат вирощують і в плівковій теплиці. Крім розсадної, можлива безрассадная висадка. У першому випадку проводите посів насіння за 55-60 діб. до вкорінення паростків в ґрунті. Розміщуйте не більше 5 кущиків на 1 кв. м. Рекомендована схема: дистанція 30-40 см між рослинами в ряду, від 50 см між рядами.

Увага! Перед посадкою підгодуйте саджанці рідким мінеральним комплексом.

У разі посіву томатів відразу в грунт попередньо удобрити землю саду перегноєм. Обприскайте поверхню водою і накрийте плівкою. Надалі культурі знадобляться 3-5 азотовмісних мінеральних і чисто органічних підживлень. Читайте докладніше про те, як і чим підгодовувати томати. Пасинкувати і формувати кущі не потрібно.

Підбірка відгуків садівників-любителів

Незважаючи на більш ніж 10-річну історію томату Жонглер F1, відгуків про нього мало. Ніна (нікнейм Колючка на садівничому форумі) поділилася досвідом вирощування гібридного сорту в Кіровській області. У тепличних умовах кущики вийшли низькими, з ніжними пагонами. Томатів вродило мало. Дачниця охарактеризувала культуру як непридатну для місцевого клімату.

gibrid zhongler f1: detalnoe opisanie tomata, dostoinstva, otzyvy sadovodov118 Гібрид Жонглер F1: детальний опис томату, гідності, відгуки садівників

Користувач з ніком Zigor на своїй ділянці в Новгородській обл. отримав повністю визрів урожай. Томатів було багато, встигли вони дружно. Смак огородник оцінив високо. Однак він не зазначив, на відкритій або захищеної грядці вирощував гібрид.

Дачниця з Красноярська Ніна Шолерова показала відео своєї грядки з цим томатом. На початку серпня перед зняттям врожаю кущі на її ділянці виросли до 1,2 м, а плоди досягли маси 200-250 р. Дозрівали недружно. Частина з них жінка зірвала і відклала для дозрівання.

Жонглер володіє хорошими показниками врожайності, скороспілості. Він пристосований до вирощування в прохолодних регіонах. Однак про це гібрид є і негативні думки.

Сорт Жонглер: відео

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради