Дізнайтеся тлумачення прикмети, до чого свербить ніс

Завжди при свербінні здається, ніби це нічого не означає: ну, почесалось, і добре. Однак це прикмета з «великим віком». Якщо розбиратися в тлумаченні тих чи інших прикмет, свербіж вже не здасться чимось буденним: згідно з повір’ям, свербіж повідомляє про майбутні великі зміни. І уточнення про те, які саме зміни і коли вони відбудуться, залежать від місця найбільшого сверблячки — кінчик носа, перенісся або спинка.

Свербить кінчик носа

Кінчик носа виражає цілеспрямованість людини, його силу і внутрішній стрижень. За формою кінчика носа древні віщуни могли відразу визначити, який перед ними людина: апатичний чи, енергійний, чи прагматичний або ж щедрий. Тому верхівка носа міцно пов’язана з областю багатства і добробуту — як матеріального, так і духовного. Тому свербіж в області кінчика носа повідомляє про прийдешнє поліпшення фінансової ситуації, отриманні несподіваною прибутку (премія, повернули старий борг, підробіток на дуже вигідних умовах).

a460926021b4dfdfd9090db5fa81ae4d Дізнайтеся тлумачення прикмети, до чого свербить ніс

Через пов’язаності цієї зони із загальним благополуччям, якщо свербить кінчик носа, це також може говорити про наближення багатого застілля. Якщо врахувати, що застілля буває і в честь отримання премії/додаткових грошей, то цей знак може призводити і до отримання грошей, і до застілля.

Резюмуючи, якщо свербить верхівка носа, нічого не потрібно боятися. Навпаки, є привід радіти, адже досить мало забобонів стверджують наближається радість. Приміром, якщо ніс свербить весь, від перенісся до крил, то, навпаки, замість щастя людини чекає неприємна бійка або серйозний конфлікт з ким-небудь.

Свербить ніс праворуч

Не варто переживати, якщо свербить праве крило носа. Коли люди стикаються з цим вперше, чомусь їм неодмінно здається, що це не до добра. Насправді ж сторона носа має величезне значення, і права сторона — до добра. Якщо свербить крило з зовнішнього боку, це обіцяє перемоги і приємні новини. Якщо свербить ліва ніздря, це говорить про підготовлюваний бурхливому подію в колі знайомих і друзів — якогось свята чи застілля. Крім того, для вагітних жінок прикмета значить ще дещо: якщо почесалось крило праворуч, народиться дівчинка.

ec2aae84facfc508fe9b04d8f81c4057 Дізнайтеся тлумачення прикмети, до чого свербить ніс

Значення сторони і її гарний посил пояснюється тим, що права сторона — це завжди енергійна та ініціативна частина тіла людини. Переважна більшість — правші, і вся їх енергія виражається через праву сторону.

Якщо свербить зліва

На жаль, якщо свербіж спостерігається на лівому крилі носика, це не призведе ні до чого хорошого. Виняток — вагітні жінки: для них свербіж зліва значить майбутнє народження хлопчика.

Якщо лоскіт відчувається в лівій ніздрі, це можна тлумачити як швидке настання фінансових негараздів, всіляких невдач і погіршення добробуту (наприклад, із-за пониження в посаді або втрати роботи).

Окремо варто відзначити свербіж обох крил одночасно — в такому випадку очікуються не дуже приємні, але і не критичні новини. Крім того, якщо після свербежу людина чхнув, то прикмета справдиться з найбільшою ймовірністю.

Свербить під носом

Хоч така лоскіт і несе в собі менше негативної енергії, але все ж варто бути напоготові — прикмета говорить про швидке «вихорі подій», причому не завжди хороші. У тому числі свербіж під носом може означати наближення пристрасть і закоханість, яку сам індивідуум навіть і чекати не міг. І необов’язково, щоб це були саме нові відносини — лоскіт під носом повідомляє про можливий емоційний сплеск і в старих відносинах. Події, які обіцяє короста під носом, найчастіше трапляються всі разом або ж частиною, поперемінно або одночасно:

 • Емоційний вибух у відносинах;
 • Маса приємних вражень і спогадів;
 • Довгоочікувані зустрічі з об’єктом зітхання;
 • Довгострокове і радісне обом зміцнення відносин.

Увага: всі ці прикмети ще більш вірні, коли мова йде про майбутнє одруження. Якщо в нареченого проявляється цей знак, він ясно вказує на майбутній міцний і вдалий шлюб.

2c06dcb1b7634e7650b9aff54b9fabf4 Дізнайтеся тлумачення прикмети, до чого свербить ніс

Бувають і життєві ситуації, коли прикмета все ж призвела до негативного результату. В такому випадку не варто зациклюватися на неприємний досвід, оскільки тим самим можна його ще більше посилити і розширити. Досвід корисний людині, в тому числі це стосується і негативного. Щоб якомога частіше відвертати від себе невдачі і проблеми, потрібно зберігати позитивний настрій — тоді і знаки будуть «коригувати» долю у правильний напрямок.

На переніссі

Перенісся — сама нечиста частина носа, хоча це і може здатися дивним. Нечиста вона не у фізичному, а в духовному сенсі: вона закриває собою канали, через які людина дихає, як би приховуючи себе від інших людей. Все інше в носі — видатне, виступаюче вперед, і тільки перенісся є винятком. Тому свербіж в цій зоні обіцяє дуже великі біди. Наприклад, короста в області перенісся говорить про:

 • Можливої хвороби та/або навіть смерті близької людини;
 • Втрати роботи або працездатності;
 • Зникнення дорогих речей, грошей та іншого — це може бути втрата, крадіжка, грабіж і т. д.;
 • Нещасний випадок або ДТП.

Цікавий факт: британські вчені нещодавно з’ясували, що по природі цікаві люди чешуть ніс в три рази частіше, ніж менш цікаві особистості.

Звернемося також до області психології і нейронних структур мозку. Часте дотик до перенісся, чухання тощо говорить про те, що людина бреше. Пояснюється це внутрішнім дискомфортом, який відчуває брехуном; намагаючись як би «сховатися» від того, кому брешуть, брехун закриває рукою частину свого обличчя. Тому, якщо ви часто бачите в поведінці співрозмовника цей жест, знайте — майже напевно перед вами не до кінця чесний індивідуум.

В куточках очей у носа

Ця зона, на відміну від зазначених вище, свербить дуже рідко. Тому на цей знак, якщо він стався, обов’язково потрібно звернути увагу. Як правило, свербіж в куточках очей відчувають люди, які очікують розв’язки будь-яких труднощів або просто важкого події. Наприклад, це може бути очікуване швидке народження дитини. Із-за специфічного розміщення області в око правило про сторони «отзеркаливается»: якщо свербить зліва, то чекай радості; якщо справа, навпаки, можуть прийти погані звістки.

Але не варто забувати і про фізіологічні причини свербіння. Якщо свербить дуже наполегливо і з характерним дискомфортом, це може бути банальна інфекція або вірусне захворювання. Якщо після перевірки всіх симптомів картина сходиться з симптоматикою можливої хвороби, потрібно невідкладно йти в лікарню.

Свербить ніс праворуч

Безумовно, загальна короста праворуч говорить лише про хороші зміни в житті:

 • Радісні і довгоочікувані зміни в житті: підвищення на роботі, вдала покупка або зміна житла, висновок хорошого шлюбу і т. д.;
 • Менш значні, але дуже приємні зміни у фінансовому добробуті: виграші, знаходження грошей або скарбу, спадщину, вигідні угоди, премії і все, що в цілому підвищує матеріальний рівень сім’ї;
 • Складуться бурхливі стосунки з романтикою і обопільної радістю. При цьому прикмета не говорить про те, які саме відносини – старі або нові;
 • Події, що піднімають настрій і тонус: одужання від довгої хвороби, визнання заслуг, заохочення і похвала;
 • А також новини, які будуть сприйняті позитивно.

І, навпаки, короста по всій площі носа зліва обіцяє швидше неприємні звістки.

3d08ff9f4ae966e443b7cea7fe315a53 Дізнайтеся тлумачення прикмети, до чого свербить ніс

Значення по днях тижня

Тиждень по своїй суті — це вічний цикл, заданий тисячоліттями тому. Циклічність тут проявляється і в певній закономірності, що спостерігається в зв’язку прикмети і нового дня. Розглянемо тлумачення детальніше:

 • У понеділок короста попереджає про складнощі і труднощі, які будуть переслідувати до самого кінця тижня, а то й місяці;
 • У вівторок лоскіт віщує швидку зустріч з друзями та людьми, з ким збережені гарні відносини. Якщо ж свербить кінчик носа, то обов’язково на столі буде алкоголь;
 • У середу свербіж говорить про несподіване і швидке одержання презенту;
 • У четвер чешущийся ніс пророкує перемоги в романтичному сенсі — може статися випадкова або ж запланована зустріч, нове знайомство або роман;
 • У п’ятницю ніс, де саме він ні свербів, підказує про швидке розпиванні алкоголю в дружній компанії;
 • У суботу короста підказує людині бути більш ощадливим, адже цей знак вказує на великі і незаплановані витрати;
 • Якщо свербить ніс в неділю, це ясно вказує на можливу в цей день сварку, розлад і конфлікт з близькими людьми і друзями. Щоб не допустити подібний сценарій, в це неділю треба бути особливо акуратним і стриманим у висловлюваннях.

Чухання носа за часом дня

День — такий же цикл, як тиждень, місяць і рік. Тому тлумачення так само залежить і від конкретного часу дня, коли з’явився знак:

 • Вранці свербіж передвіщає несподівану відвідування будинку непроханими гостями, зустрічі з якими краще було б уникнути;
 • Якщо ніс свербить вдень, значить, чекай розпиття алкоголю;
 • Увечері короста натякає, що пора купити лотерейний квиток — шанси на виграш тепер особливо високі;
 • Трапився вночі знак обіцяє несподіваний прибуток.

Свербить ніс у жінки або чоловіки

У дівчат і чоловіків значення сторін тіла різниться. Короста зліва у жінок говорить про швидкий успіх, у чоловіків — навпаки.

Якщо у жінки свербить ніздря — неважливо, яка саме — це передвіщає популярність у чоловіків. Далі з уточненнями:

 • Ліва ніздря додатково повідомляє про жіночі переживання з приводу нинішніх відносин — є шанс, що вибраний чоловік не підходить дівчині з різних причин. Можливо зловживання алкоголем, сварки, побиття і т. д.;
 • Свербіж по всьому носі зовні і навколо нього говорить про невдачі у всіх починаннях. Якщо сильно свербить всередині носа, буде бійка за участю жінки.

У чоловіків короста по всій області носа обіцяє тільки бійку, але зате яку! Якщо битися не хочеться, потрібно попросити доброго приятеля слабо стукнути по носі, щоб прикмета втратила чинність.

0d75da121c425c0e6231d0c36b355c71 Дізнайтеся тлумачення прикмети, до чого свербить ніс

Короста з правого боку від носа свідчить про швидкому отриманні грошей, з лівої — про початок відносин з жінкою.

Якщо свербить кінчик носа, обов’язково буде пиятика. Це відбудеться навіть у тому випадку, якщо чоловік і не планував зовсім пити в цей день. Нарешті, при свербінні кінчика носа вже під час гулянь можна сказати напевно — п’янка буде тривати до ранку.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради