До чого свербить живіт, низ живота – прикмети для дівчат і чоловіків

48b2ab1d5a3a8b1f0e9469adb5e7dd11 До чого свербить живіт, низ живота – прикмети для дівчат і чоловіків

Згідно з прикметами, живіт свербить до чогось неприємного. Можливо, ви відчуваєте незадоволеність, незадоволення або просто засмучені. Тут справа стосується виключно внутрішнього стану, і негативного забарвлення як такої такі повір’я не мають.

Прикмети — до чого свербить живіт

Згідно поширеній думці, якщо свербить живіт – очікується зрада. Причому неприємності доставлять як явні недоброзичливці, так і люди з близького оточення. Погані події мають відношення до друзів і навіть родичів.

 • Одна з прикмет обіцяє позитивні зміни. Кожен відчував відчуття «метеликів в животі» або «мурашок». Так відбувається, коли людина перебуває в очікуванні приємних подій. В цьому випадку організм сам дає зрозуміти, що скоро відбудуться позитивні зміни.
 • Якщо в поточний період відбувається особистісне зростання, ви відчуваєте себе самодостатньою людиною і прагнете до успіху, то свербіж попереджає про майбутню можливість проявити лідерські якості. Це говорить про те, що ви бажаєте і при цьому здатні домогтися просування по службі і стати керівником. Не зупиняйтеся на досягнутому і займайтеся саморозвитком. Вивчайте принципи управління, читайте відповідну літературу, і успіх буде забезпечений.
 • Існує тлумачення, яке по-іншому пояснює, до чого свербить живіт, – до застілля. Можливо, що незабаром на порозі з’являться гості.
 • Свербить вночі, під час сну – чекають сумні події.
 • bc23e9f2a751cb8b38535c95e0d3c61a До чого свербить живіт, низ живота – прикмети для дівчат і чоловіків

  Свербить в певному місці

  Вдалий результат подій обіцяє свербіж з правого або з лівого боку живота. Вас чекають радісні події або ж повернуть борг, який ви не могли забрати.

  Одна з трактувань говорить про те, що свербіж пророкує переміну погоди. І якщо свербить тільки низ живота – очікуються короткочасні дощі.

  До чого свербить живіт у дівчини

  Свербіж в області пупка свідчить про зачаття. І якщо таке тлумачення збігається з бажаннями – сміливо рухайтеся вперед. В іншому випадку варто дотримуватися обережності.

  А також якщо у дівчини свербить живіт, то це говорить про те, що незабаром чекають переживання про колишні стосунки, які закінчилися з-за зради чоловіка. Чоловік, який залишився в минулому, знову виникне в пам’яті, і думки виллються в негативні емоції. Не варто нервувати – дивіться вперед, в майбутнє і постарайтеся не думати про ті неприємності, які заподіяв колишній коханий. І як тільки виженете з голови сумні думки – живіт перестане свербіти.

  Якщо жінка перебуває у відносинах, то свербіж передбачає їх поступове згасання. Ви просто охладеете один до одного, і пристрасть зійде нанівець. Пам’ятайте, що потрібно працювати над стосунками, «підігрівати» їх – тільки так почуття будуть залишатися міцними, а союз – непорушним.

  Якщо говорити про те, до чого свербить живіт при вагітності, то це, згідно з прикметами, до формування складного характеру у дитини.

  І також свербіж пов’язаний і з кар’єрою. І якщо дівчина віддається роботі і намагається зайняти нішу в тій іл іншій сфері, то, слід направити професіоналізм в потрібне русло і не нехтувати обов’язками.

  28f07cf444cdbf76a141f3bd238299f8 До чого свербить живіт, низ живота – прикмети для дівчат і чоловіків

  Свербить живіт у чоловіка

  Якщо чоловік відчуває свербіння в області пупка, то це символ удачі, успіху і перемог. Такий період принесе тільки позитивні емоції і скрізь буде супроводжувати удача.

  Інші забобони по-іншому трактують, до чого свербить живіт у чоловіка в області пупка – вони обіцяють швидке одруження і спадкоємця, що є хорошим знаком для тих, хто мріє про продовження роду.

  Коли свербить живіт у літніх чоловіків, прийдешні події будуть далеко не радісними. Прикмети говорять про швидке самоті і душевному невдоволення.

  Сильно свербить живіт у чоловіка – чекають проблеми. Це будуть неприємності в професійній сфері, так і фінансові труднощі. І якщо невдачі все-таки наздоженуть, то будьте готові до того, що вирішити ситуацію буде непросто.

  Щоб уникнути проблем, слідкуйте за самопочуттям і емоційним здоров’ям. Не варто нервувати через дрібниці. Прикмети можуть передбачити майбутні події, але перш ніж списувати все на них – прислухайтеся до відчуттів.

  pinit fg en rect red 28 До чого свербить живіт, низ живота – прикмети для дівчат і чоловіків

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради